صفحه 560 از 600 نخست ... 60460510550557558559560561562563570 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,591 به 5,600 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

پیشنهاد خرید
    =======

اگر کسی سرمایه ی بزرگ دارد الان برای خرید
    ثمسکن زمان خوبی است.
    قیمت خرید: 700 ریال.
    آستانه زیان: 700 ریال.

چون ثمسکن همیشه کند است گفتم برای سرمایه های بزرگ.

=============ویرایش====================
    ثمسکن به محض پیشنهاد ما تا 755 ریال رفت و دوباره اصلاح کرد ولی همچنان پیشنهاد خرید است.
    البته پیشنهاد خرید بلـــــــــــــند مدت نه کوتاه مدت!
    باز هم اگر یادم بود این را پی گیری می کنم.
    این را هم بگویم که ما اکنون به دنبال یک حجم خوب در روزهای آینده می گردیم تا ببینیم روند با قدرت (جنبشی) است یا کم جان و کم توان (اصلاحی).
    960915

=============پایان ویرایش=================
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/12/06 در ساعت 12:01
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

همین جوری
    ========

نقل قول
    ======

http://i66.tinypic.com/214y2kw.jpg

آخرین جملات استیو جابز

من در دنیای کسب و کار، به قله ی موفقیت رسیدم. به چشم دیگران، زندگی من مظهر موفقیت است. اما جدای از کار، انسان چندان شادمانی نیستم. به هر حال، ثروت یک حقیقت زندگی است که من به آن عادت کرده ام.

در این لحظه و در حالی که روی بستر بیماری قرار دارم و کل زندگی ام را به یاد می آورم، در می یابم که تمام شهرت و ثروتی که اینقدر به آنها افتخار می کردم رنگ باخته اند و در مواجهه با مرگ قریب الوقوع من، معنای خود را از دست داده اند.

در تاریکی، به چراغ های سبز رنگ دستگاه های کمک حیاتی بالای سرم نگاه می کنم و به سر و صداهای ماشینی آنها گوش می دهم و می توانم نفس خدای مرگ را، که هر لحظه نزدیک تر می شود، حس کنم.

حال می دانم، وقتی به اندازه ای ثروت اندوختیم که تا آخر عمرمان را کفاف بدهد، باید به مسائل دیگری بپردازیم که ربطی به ثروت ندارند. این مسئله باید چیز مهم تری باشد: شاید روابطمان، شاید هنر، شاید رؤیایی که در سال های جوانی در سر داشته ایم. مدام در پی ثروت بودن تنها نتیجه اش این است که فرد تبدیل به موجودی رنجور می شود؛ درست مثل من.

خداوند حس هایی در وجود هر یک از ما قرار داده است تا بتوانیم عشق را در قلب هر کسی احساس کنیم، نه توهماتی که ثروت برایمان به ارمغان می آورد.

من نمی توانم ثروتی که در زندگی ام کسب کرده ام را با خودم ببرم. تمام آنچه می توانم با خود ببرم خاطراتی هستند که به واسطه ی عشق ثبت شده اند.

این آن ثروت حقیقی است که شما را همراهی خواهد کرد، با شما خواهد ماند و به شما توان و روشنایی لازم برای ادامه ی مسیر را خواهد بخشید.

عشق می تواند هزاران مایل مسافت را دربنوردد. زندگی محدودیتی ندارد. هر جا که می خواهید بروید. به هر قله ای که می خواهید صعود کنید. تمام اینها در قلب و در دستان خود شماست.

گران قیمت ترین تختخواب جهان کدام است؟ تخت بیمارستانی…

شما می توانید کسی را استخدام کنید که به جای شما اتومبیلتان را براند، یا برای شما پول در بیاورد. اما نمی توانید کسی را استخدام کنید تا رنج بیماری را به جای شما تحمل کند.

مادیات را می توان به دست آورد. اما یک چیز هست که اگر از دست برود دیگر نمی توان آن را بدست آورد و آن زندگی است.

آدم وقتی وارد اتاق عمل می شود، پی می برد که هنوز یک کتاب باقی مانده که آن را نخوانده است، و آن کتاب زندگی سالم است.

ما در این لحظه در هر مرحله ای از زندگی خود هم که باشیم، با گذر زمان، بالاخره روزی خواهد رسید که پرده ی نمایش زندگی مان پایین کشیده خواهد شد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

همین جوری
    =======

پی نوشت مطلب بالا:
    عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید
    ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی

کسی که عاشق نیست و عاشقانه زندگی نمی کند، احمق است.
    خیلی.
    «محمد حسین» هستم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سیروس احمدی آواتار ها
    تشکر شده 1,071 بار در 251 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    پیشنهاد خرید
    =======

اگر کسی سرمایه ی بزرگ دارد الان برای خرید
    ثمسکن زمان خوبی است.
    قیمت خرید: 700 ریال.
    آستانه زیان: 700 ریال.

چون ثمسکن همیشه کند است گفتم برای سرمایه های بزرگ.

با احترام به جناب محمد حسین خان / استاد من چون حتی از شما هم ریسک گریز تر هستم / و اولویت اول و آخرم حفظ سرمایه

مو مراقبت شدید از آن هست / ثمسکن را هر وقت از 99 ت عبور کرد میخرم با هدف فروش در حوالی 118 ت / از 99 ت اگه عبور نکرد

هرگز نمیخرم !!!! / چیزی که بازار زیاد هست سهم خوب که د رجای خوب هستند !!!!! / مخلص استاد هم هستیم !!!!!!

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سیروس احمدی نمایش پست ها
    با احترام به جناب محمد حسین خان / استاد من چون حتی از شما هم ریسک گریز تر هستم / و اولویت اول و آخرم حفظ سرمایه

مو مراقبت شدید از آن هست / ثمسکن را هر وقت از 99 ت عبور کرد میخرم با هدف فروش در حوالی 118 ت / از 99 ت اگه عبور نکرد

هرگز نمیخرم !!!! / چیزی که بازار زیاد هست سهم خوب که د رجای خوب هستند !!!!! / مخلص استاد هم هستیم !!!!!!
    سلام
    شما که گونه داد و ستدتان «خرید بالاتر و مطمئن تر» است، چرا 800 ریال خرید نمی کنید؟ آنجا را هم اگر رد کند خط روند کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت را شکسته.
    به هر حال...
    آهان... این را می خواستم بگویم...
    این ثمسکنی ها زیاد آدم های درست حسابی ای نیستند و حال گیری و سفته بازی و بازی و قر و ادا اطوار زیاد از اینها دیده ایم...
    ممکن است یک مقدار که نمودار قیمت جان بگیرد و بخواهد رشد کند عرضه بد جور داشته باشد و حال گیری کند...
    یعنی منظورم این است که شاید همان 1000-1100 زمان پیاده شدن باشد...
    «محمد حسین» هستم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

پیشنهاد خرید
    ========

ثغرب

قیمت خرید: 830 ریال
    قیمت آستانه زیان: 820 ریال (استثنائا آستانه زیان کمی پایین تر است که البته زیاد جالب نیست.)
    هدف اول: 1000 ریال.

پی نوشت:
    اینهایی که من می گویم آستانه زیانشان مهم است ها! شاید از هر سه تا پیشنهاد دوتایش را باید با آستانه زیان بیرون آمد! و البته با آن یکی که مانده سود برد!
    «محمد حسین» هستم.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سیروس احمدی نمایش پست ها

می دانید چیست؟
    همان گونه که پیش تر گفتم تفاوت این سبک های کاری کلا مانند این است که دو نفر در یک دانشگاه نشسته اند و در یک رشته هم دارند درس می خوانند ولی یکی یک گرایش برداشته و آن دیگری گرایشی دیگر...
    اکنون این گونه خرید بالاتر و مطمئن تر را من اصلا نمی فهمم!
    خیلی جالب است ها!
    این همه در موردش این ور و آن ور مطلب خوانده ام و دیده ام و چند تا فیلم و ویدئو و چند تا مقاله بالا پایین کرده ام... ولی از آنجا که دیدگاهم مشخصا چیز دیگری بوده (گرایش کف یابی بوده) اصلا یاد نگرفته ام که بالا و مطمئن بخرم... یا چگونه بالا و مطمئن بخرم... اصلا نمی دانم خوب است یا نه؟ و حتی روش هایش را آزمایش (Back Test) هم نکرده ام.
    احتمالا شما و اکثر دوستان دیگر هم همین حالت را نسبت به بررسی ها و پیشنهادهای من دارید.
    حتما بسیاری از دوستان اصلا تعجب کنند که روی چه حسابی من فلان نقطه را روی یک نماد در حالی که روند منفی و کاهشی دارد پیشنهاد خرید اعلام کرده ام...

جالب است.
    «محمد حسین» هستم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,372 بار در 1,383 ارسال

[QUOTE=mhjboursy;734841]سلام دوستان
    موضوعی برای بنده پیش آمده و احتمالا چند روزی در خدمتتان نخواهم بود.
    از دوستان اگر کسی تمایل دارد این مدت (دو سه روز احتمالا) مسابقه را برگزار کند به مدیریت سایت (از طریق پیام خصوصی یا از طریق جستار
    ارتباط با مدیران) اطلاع دهد.
    یا علی

=====================
    سلام محمدحسین خان
    نکند آخر گولت زدند و داری آن مطلبت(ازدواجت) را درست می نمایی؟
    یک نوشته هم دیدم از عشق و این چیزها نوشته ای. امیدوارم گول نخورده باشی و در چاه ضلالت با مغر فرو نروی.
    هر چه می باشد خیر باشد.
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,864 بار در 347 ارسال

همین جوری
    ========
    ممنون از انتخاب مطلب و در میان گذاشتن ان با ما. واقعا که مطلبی که از دل برامده چه درست اثر میکند. بلی اگر با بزرگترین مشاور عالم (مرگ) مشاوره کنید سلامتی و کلا زندگی را را قدر میدانید.
    نقل قول
    ======

http://i66.tinypic.com/214y2kw.jpg

آخرین جملات استیو جابز

من در دنیای کسب و کار، به قله ی موفقیت رسیدم. به چشم دیگران، زندگی من مظهر موفقیت است. اما جدای از کار، انسان چندان شادمانی نیستم. به هر حال، ثروت یک حقیقت زندگی است که من به آن عادت کرده ام.

در این لحظه و در حالی که روی بستر بیماری قرار دارم و کل زندگی ام را به یاد می آورم، در می یابم که تمام شهرت و ثروتی که اینقدر به آنها افتخار می کردم رنگ باخته اند و در مواجهه با مرگ قریب الوقوع من، معنای خود را از دست داده اند.

در تاریکی، به چراغ های سبز رنگ دستگاه های کمک حیاتی بالای سرم نگاه می کنم و به سر و صداهای ماشینی آنها گوش می دهم و می توانم نفس خدای مرگ را، که هر لحظه نزدیک تر می شود، حس کنم.

حال می دانم، وقتی به اندازه ای ثروت اندوختیم که تا آخر عمرمان را کفاف بدهد، باید به مسائل دیگری بپردازیم که ربطی به ثروت ندارند. این مسئله باید چیز مهم تری باشد: شاید روابطمان، شاید هنر، شاید رؤیایی که در سال های جوانی در سر داشته ایم. مدام در پی ثروت بودن تنها نتیجه اش این است که فرد تبدیل به موجودی رنجور می شود؛ درست مثل من.

خداوند حس هایی در وجود هر یک از ما قرار داده است تا بتوانیم عشق را در قلب هر کسی احساس کنیم، نه توهماتی که ثروت برایمان به ارمغان می آورد.

من نمی توانم ثروتی که در زندگی ام کسب کرده ام را با خودم ببرم. تمام آنچه می توانم با خود ببرم خاطراتی هستند که به واسطه ی عشق ثبت شده اند.

این آن ثروت حقیقی است که شما را همراهی خواهد کرد، با شما خواهد ماند و به شما توان و روشنایی لازم برای ادامه ی مسیر را خواهد بخشید.

عشق می تواند هزاران مایل مسافت را دربنوردد. زندگی محدودیتی ندارد. هر جا که می خواهید بروید. به هر قله ای که می خواهید صعود کنید. تمام اینها در قلب و در دستان خود شماست.

گران قیمت ترین تختخواب جهان کدام است؟ تخت بیمارستانی…

شما می توانید کسی را استخدام کنید که به جای شما اتومبیلتان را براند، یا برای شما پول در بیاورد. اما نمی توانید کسی را استخدام کنید تا رنج بیماری را به جای شما تحمل کند.

مادیات را می توان به دست آورد. اما یک چیز هست که اگر از دست برود دیگر نمی توان آن را بدست آورد و آن زندگی است.

آدم وقتی وارد اتاق عمل می شود، پی می برد که هنوز یک کتاب باقی مانده که آن را نخوانده است، و آن کتاب زندگی سالم است.

ما در این لحظه در هر مرحله ای از زندگی خود هم که باشیم، با گذر زمان، بالاخره روزی خواهد رسید که پرده ی نمایش زندگی مان پایین کشیده خواهد شد.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید abed از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,127 بار در 2,850 ارسال

سلام دوستان
    موضوعی برای بنده پیش آمده و احتمالا چند روزی در خدمتتان نخواهم بود.
    از دوستان اگر کسی تمایل دارد این مدت (دو سه روز احتمالا) مسابقه را برگزار کند به مدیریت سایت (از طریق پیام خصوصی یا از طریق جستار
    ارتباط با مدیران) اطلاع دهد.
    یا علی
    درورد بر محمدحسین عزیز

هر کجا هستی برات بهترینها را آرزو میکنم
    امیدوارم موضوعی که برات رخ داده خیر باشه همچون موضوع با خیر و برکت ازدواج
    برای خنثی کردن حمله امام قلی خان گل، مطلب زیر را تقدیمت میکنم

امیدوارم هر چه زودتر ازدواج کنی و حداقل 5 فرزند خوب و نازنین تقدیم جامعه کنی

===========================
    آهکلان, [26.10.17 22:53]
    [Forwarded from Systems Thinking (Mohammad Ali Esmaeilzadeh)]
    #زندگی_اصیل
    #اصالت
    #خاطرات_محمدعلی

بیست سال پیش با گروهی از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علم و صنعت، به صورت متمرکز گفتگوهایی در زمینه فلسفه و برنامه زندگی شروع کردیم. هر شب در این موارد گفتگو می‌کردیم و پیش‌فرض‌هایمان در مورد زندگی را به بوته نقد می‌گذاشتیم.

نتیجه آن گفتگوها و مطالعات همراه آن، دو تغییر عمده در مسیر زندگی من بود که هنوز هم این تغییرات را درست می‌دانم:
    ۱- تصمیم به ازدواج در همان زمان دانشجویی و ترویج ازدواج در جوانی
    ۲- تصمیم به داشتن حداقل چهار فرزند و ترویج فرزندآوری

نتیجه تصمیم اول این شد که با وجود مخالفت تمام اعضای خانواده در ۲۱ سالگی ازدواج کردم.
    نتیجه تصمیم دوم هم این شد که با وجود تمام مخالفت‌ها و زخم زبان‌های دیگران، تا به امروز همراه رشد و بالندگی شش فرزندمان هستیم.

نتیجه تصمیم اول این شد که افراد زیادی از اطرافیانمان به ازدواج در جوانی ترغیب شدند و راحت‌تر توانستند در این مسیر پیش روند.
    نتیجه تصمیم دوم این شد که افراد زیادی در اطرافمان ترغیب شدند و جرات کردند فرزند دوم و سوم و چهارم داشته باشند.

نتایج ارزشمندی که این تصمیم‌ها در زندگی ما و دیگران داشته‌اند، به راحتی به دست نیامده‌اند.
    عمقی از تفکر برای شکل‌گیری باورها و اراده‌ای محکم برای مبارزه با موانع مختلف و مشکلات پیش رو منجر به پایداری و تحقق این باورها شده است.

در تمام این سال‌ها افراد زیادی هم با این تصمیم‌ها مخالفت کرده‌اند و تمام تلاششان را کرده‌اند تا در این زمینه‌ها و زمینه‌های دیگر، مسیر زندگی ما را تغییر دهند.
    بسیاری از این مخالفت‌ها از سر دلسوزی بوده است.
    افرادی که مخالفت و حتی تلاش برای مداخله می‌کرده‌اند، باورهای متفاوتی داشته‌اند که عمدتا ناشی از پیش‌فرض‌های تجویزی جامعه بوده است.

پیش‌فرض‌های جاری در جامعه، به غلط تاخیر در سن ازدواج و سخت‌گیری بیش از حد در شرایط ازدواج را تجویز می‌کند.
    پیش‌فرض‌های جاری در جامعه، به غلط تاخیر در سن فرزندآوری و محدود شدن به یک یا دو فرزند را تجویز می‌کند.

این پیش فرض‌ها آسیب‌های بزرگی برای جامعه و جوانان ما داشته‌اند.
    افراد کمی هستند که جرات کنند پیش‌فرض‌های جامعه را مورد سوال قرار دهند و افراد کم‌تری جرات می‌کنند، در صورت رسیدن به نتایج متفاوتی از مسیرهای تجویزی جامعه، در مسیرهای جدید حرکت کنند.

افرادی که پیش‌فرض‌های جامعه را بدون سوال می‌پذیرند و مسیر زندگی خود را بر اساس نُرم‌های جامعه طی می‌کنند، دچار یک زندگی عاریتی می‌شوند.
    زندگی‌ای که در آن، مسیر زندگی و اهداف زندگی توسط دیگران تعیین می‌شوند.
    تنها افرادی می‌توانند زندگی اصیل را تجربه کنند، که پیش‌فرض‌های زندگی‌شان را مورد بازنگری قرار دهند و مسیر زندگی و اهداف زندگی‌شان را خودشان تعیین کنند.

این روزها تصمیم دیگری را هم عملی کرده‌ایم.
    تصمیم گرفتیم از تهران به یک روستا مهاجرت کنیم و مدتی است در روستای آهکلان در استان گیلان ساکن شده‌ایم.
    این تصمیم جدید هم مخالفت‌های دیگرانی را به همراه داشته است.
    دیگرانی که باز از سر دلسوزی، هر روز مخالفت‌شان را به شیوه‌ای جدید ابراز می‌کنند و با بستن راه گفتگو، با پیش‌فرض‌های خودشان زندگی ما را قضاوت می‌کنند.
    با این حال، این مسیر جدید برای زندگی هم بر پایه باورهای عمیقی طراحی شده و به امید خدا با اراده‌ای محکم ادامه پیدا خواهد کرد.

از شما هم دعوت می‌کنم در مورد پیش‌فرض‌های زندگی‌تان گفتگو کنید.
    پیش‌فرض‌هایی در مورد چرایی زندگی و این که چرا تحصیل می‌کنید و چرا کار می‌کنید و چرا تشکیل خانواده و چرا فرزندآوری و چرا زندگی در شهر بزرگ و چرا این زمینه تحصیلی و این کار و این مکان زندگی و چرا این روش زندگی...

در ساختن مسیر زندگی اصیل بر مبنای باورهایی عمیق، برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم...

پی نوشت: تجربه این روزهای زندگی در روستا را در این کانال به اشتراک می‌گذارم: @ahakelan

https://t.me/systemsthinking

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع