صفحه 322 از 600 نخست ... 222272312319320321322323324325332372422 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,211 به 3,220 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

کیسون
    ====

یک موج 5 کلاسیک و زیبا بدهکار است. چون اوایل موج است شاید بتوان پیشنهاد خرید هم داد...

حقیقتش می خواهم بگویم پیشنهاد خرید... ولی دلم می لرزد... چرا؟ چون هم موج 5 است و هم اینکه بازار این روزها خراب و متزلزل است... ولی روی هم رفته باز پیشنهاد خرید است... به شرط اینکه آستانه زیان نشان داده شده در شکل (روی 2325 ریال) مراعات شود.

دیگر در مورد موج 5 توضیح زیاد ندهم... فقط بدانیم که اندازه اش زیاد مشخص نیست... ممکن است نصف موج 3 شود و ممکن است دو برابر موج 3 شود...

خودم اگر نقد داشته باشم شاید یک مقدار روی 2500 ریال بخرم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بد نیست آدم هر از چند گاهی ایده آل هایش را (به عنوان هدف) بیان کند... ایده آل های دراز مدت و کوتاه مدت...

یکی از ایده آل ها و اهدافی که دارم این است که احساساتم را کنار بگذارم و ماشینی ماشینی شوم... هم در بررسی و هم در عمل.

الان این فاذر را نگاه کنید... باید در 3750 موقتا خداحافظی می کردم... اما نکردم... چرا؟

یا با کل بازار باید در مناظره ها (به خصوص آنجا که قلیباف چند بار زد تو پر روحانی یا در زمانی که حمایت بسیج و سپاه و نیروهای مسلح از رئیسی برایم مسجل شد یا جایی که قالیباف وعده ی یارانه داد) خداحافظی می کردم... اما نکردم... چرا؟ حقیقتش الان هم زمان تزلزل است و بهتر است آدم با 1.5 درصد زیان بیرون باشد... ولی نیستم...

دیگر قندی ها را نگویم...

حالا اینها که خوب است... اینها عمل است... ولی از جنبه ی نظر هم خودم می بینم هنگام بررسی احساسات رویم تاثیر دارد... سعی می کنم بگردم چندتا نکته ی مثبت برای ماندن در سهامی که هستم پیدا کنم!!! خود به خود نکات منفی مات تر و نکات مثبت پر رنگ تر می شوند...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

وساخت امروز به نگر خوب باز شد. شاید خرید در 2700 بد نباشد. البته بازار کلا متزلزل است و کار عاقلانه صبر است.
    «محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ثتران
    ===

ثتران هم امروز عالی داد و ستد شد.

ببینید... وقتی وسط روز یک شمع مثبت با حجم مناسب می خورد نشان می دهد یکی به یادش هست که ثترانی هم وجود دارد! هر چند مبلغی که طرف گذاشته زیاد چشم گیر نیست و در حد 1 - 1.5 میلیارد ریال است... ولی باز هم در این اوضاع متزلزل و خطرناک همین 1 میلیارد ریال را هم یک نفر یک روزه بگذارد پشت یک نماد خیلی است!

افت هم داشته پس ترسش کم است.

ضرب آهنگ نمودار هم خیلی عالی و کوک کوک است.

شاید خرید در 1225 ریال فردا بد نباشد. (البته عاقلانه این نیست که در این بازار نوسانی و خطرناک خرید کنیم! به هر حال...)

البته جنس امواج هم به هیچ وجه جالب نیست! و کاملا مشهود است که اصلاحی است (و این هم یک مثلث باز شونده است.)

«محمد حسین» هستم.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

انتخابات ریاست جمهوری
    =============

قالیباف که انصراف داد اوضاع بهتر شد.

به نگر می رسد انتخابات یک مرحله ای بشود برود پی کارش.

یا روحانی یا رئیسی. با بیش از 50 درصد آراء.

نمی توانم حدس بزنم کدام رئیس جمهور می شوند. حتی نمی توانم حدس بزنم تمام آرای قالیباف به رئیسی برسد. (ممکن است بخشی اش حتی گیر روحانی بیاید!) آقای میرسلیم هم هست که شاید تا 5-6 درصد رای داشته باشد!

البته به احتمال قوی آقای میرسلیم و جهانگیری هم همین روزها کنار می روند.

پس به احتمال قوی انتخابات یک مرحله ای خواهد شد.

خیلی خوب است! هر چقدر زودتر این بلا تکلیفی از سر بازار برداشته شود زودتر از دست این حالت تزلزل و نوسان و گیج بودن بازار نجات پیدا خواهیم کرد...

در مورد رئیسی هم به شما قول می دهم همین هایی که الان در گروه های تلگرامی عکس روحانی را سر در کانال ها و گروه هایشان گذاشته اند، به دو سوت نشده همه می شوند عاشق های سینه چاک رئیسی!
    (البته باید دید از سمت رئیسی چیزی به اینها می ماسد یا نه؟ اگر نماسد ممکن است بعد از مدتی مانند احمدی نژاد در برابرش موضع بگیرند...)

به هر حال این جماعت را سال ها است که به خوبی می شناسیم... اینها همان هایی هستند که کاملا معتقد بودند آمدن کلینتون بازارها را می ترکاند! ولی بعد که این ترامپ آمد شروع کردند به بافتن فلسفه که ترامپ خوب است! و بازارها باید رشد کنند و ...
    اینها همان هایی هستند که به هاشمی رفسنجانی بد و بیراه می گفتند و بعد همان را سردست بلند می کردند و این آخر هم با عکس یادبودش سلفی می گیرند...
    اینها همان هایی هستند که صبح در صف فروش نمادی می روند و شب در صف خرید همان نماد...

به هر حال... گفتم که اگر فردا روزی زد و آقای رئیسی رئیس جمهور شد و این ور و آن ور اندر فواید ریاست جمهوری ایشان چیزها شنیدید یکه نخورید!

هر کسی هم که رئیس جمهور شود بعید می دانم تاثیری در میان مدت داشته باشد...

در کوتاه مدت هم نامعلوم است. ولی به نگر می رسد در کوتاه مدت به احتمال قوی انتخاب آقای رئیسی نوسان رو به پایین و انتخاب آقای روحانی نوسان رو به بالا بدهد. ولی فقط کوتاه مدت. و بعد سریع جبران می شود.

باز هم مرور کنیم:
    روحانی: خودرو
    رئیسی: (به احتمال قوی) انبوه سازی و پتروشیمی و صنایع زراعی و صنایع کوچک (تک سهم هایی مانند رتکو و خصدرا و پترول هم مد نظرمان باشد.) و غذایی و دارویی (اگر یارانه را زیاد کند.)

هر کدام رئیس جمهور شد باید دید با بانک ها چه می کند؟ (که به نگر می رسد هر چه شود برای بورس عالی شود.) با رکود و تورم چه می کند؟ (بهترین حالت یک تورم 17 درصدی بدون رکود با رشد اقتصادی مناسب است.)
    «محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

فلوله
    ====

باز هم پیشبینی افت:

«محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    فلوله
    ====

باز هم پیشبینی افت:

سلام خدمت محمد حسین عزیز میدونم الان جنابعالی در خواب ناز تشریف داری چون تا 6 صبح بیدار بودی مثه ما کارمندا نیستی که صبح کله سحر پاشیم بیایم اداره ولی خب خدمتت عرض کنم
    فلوله زیان 30 تومنی سال 95 رو تو آخرین گزارش و گزارش 12 ماهش به سود 13 ریالی رسونده و علت توقف دیروزش هم به همین دلیل بوده و نکته قابل تامل این است که شرکت تنها با فروش 20 هزار تن محصول سودده شد در حالیکه ظرفیت اسمی شرکت 150 هزار تن سالانه است.بنظر می رسد با توجه به اولویت بودجه 96 به آب و پروژه های انتقال آب از طریق لوله این شرکت از شگفتی سازان 96 بورس باشد.
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    کیسون
    ====

یک موج 5 کلاسیک و زیبا بدهکار است. چون اوایل موج است شاید بتوان پیشنهاد خرید هم داد...

حقیقتش می خواهم بگویم پیشنهاد خرید... ولی دلم می لرزد... چرا؟ چون هم موج 5 است و هم اینکه بازار این روزها خراب و متزلزل است... ولی روی هم رفته باز پیشنهاد خرید است... به شرط اینکه آستانه زیان نشان داده شده در شکل (روی 2325 ریال) مراعات شود.

دیگر در مورد موج 5 توضیح زیاد ندهم... فقط بدانیم که اندازه اش زیاد مشخص نیست... ممکن است نصف موج 3 شود و ممکن است دو برابر موج 3 شود...

خودم اگر نقد داشته باشم شاید یک مقدار روی 2500 ریال بخرم.
    سلام
    من لکما را بهتر از کیسون می دانم
    قیمت لکما الان 604 ریال
    قیمت کیسون الان 2477 ریال
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط iligal نمایش پست ها
    سلام خدمت محمد حسین عزیز میدونم الان جنابعالی در خواب ناز تشریف داری چون تا 6 صبح بیدار بودی مثه ما کارمندا نیستی که صبح کله سحر پاشیم بیایم اداره ولی خب خدمتت عرض کنم
    فلوله زیان 30 تومنی سال 95 رو تو آخرین گزارش و گزارش 12 ماهش به سود 13 ریالی رسونده و علت توقف دیروزش هم به همین دلیل بوده و نکته قابل تامل این است که شرکت تنها با فروش 20 هزار تن محصول سودده شد در حالیکه ظرفیت اسمی شرکت 150 هزار تن سالانه است.بنظر می رسد با توجه به اولویت بودجه 96 به آب و پروژه های انتقال آب از طریق لوله این شرکت از شگفتی سازان 96 بورس باشد.
    سلام رفیق؛
    اتفاقا من روی همین حساب این را گفتم!
    در سایت یک نگاهی انداختم دیدم جناب زرشک دارند از فواید فلوله می گویند... حرفشان هم حرف حساب بود... گفتم بروم نمودارش را بررسی کنم ببینم فرصت خرید خوب است؟
    پس از این که نگاه کردم دیدم نه... نه تنها وضع خوب نیست بلکه یک چیزی نزدیک «خیلی بد» است...

به هر حال... این مطلب شما باعث شد در ذهنمان ثبت بشود و بعدا حتما یک نگاه کنیم ببینیم نمودار پیروز می شود یا بنیاد؟ (من می گویم نمودار)
    «محمد حسین» هستم.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در مسابقه ی هفتگی و مسابقه ی هفتگی بازار پایه اگر میانگین سود ها را با هم مقایسه کنیم می بینیم وضع بازار پایه خیلی بهتر است...
    با وجود اینکه خیلی از نمادها در بازار پایه نسبت به کف قیمتی شان رشد های زیادی داشته اند ولی باز وضعشان خوب است...

چند دلیلی که می توانم حدس بزنم:
    1- به خاطر آن جریان ها پول وارد این نماد ها شد!
    2- اینها بیش از حد ذلیل شده بودند! و حتی تو همین قیمت ها هم یک سری از آنها نمادهایی بنیادی می باشند.
    3- اینها حکم قندی ها را دارند که در روندهای بد بازار اصلی با بتای منفی می درخشند.
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع