صفحه 343 از 600 نخست ... 243293333340341342343344345346353393443 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,421 به 3,430 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

یادآوری
    ====

احمق کیست؟
    =========

احمق کسی است که در روند رکود ِ کاهشی سهامداری کند،
    سپس اوضاع خوب شود و سهامدار بماند،
    سپس در روند پرقدرت با موج 3 همراهی کند،
    سپس موج 5 را ببیند و سهامداری کند،
    سپس امواج اصلاحی شدید بیاید و بماند،
    سپس امواج رکودی/کاهشی نهایی بیاید و باز هم او سهامدار باشد...
    و در تمام این مدت به نمایشگر رایانه اش زل زده باشد! و فعالانه بازار را دنبال کرده باشد...

#راهبرد_داد_و_ستدی
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

باز هم بگویم: اکثر مطالبی که من می نویسم مخاطبش خودمم. به کسی بر نخورد!
    (به خودم پند می دهم و برای خودم یادآوری می کنم...)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    می گویم چقدر خوب شد خاور و خوساز و بخشی از خزامیا را پس از انتخابات دادم رفت ها! کاملا می دانستم آقای طیب نیا می خواهد چه کار کند... (دیگر من و طیب نیا با هم جور جور شده ایم! ) البته نمی دانستم به این شدت می خواهد عمل کند... با خودم گفتم مثلا چند روز اجازه می دهد بازار حال کند بعد حالش را می گیرد... یا گفتم روز اول می زند تو سر قیمت و روز های بعد (تا یک ماه) اجازه می دهد آرام مردم جشن پیروزی بگیرند! به هر حال... این را در خاطر بسپاریم که این دفعه بازار چه شد... چون تجربه ی خوبی خواهد شد برای چهار سال دیگر!
    سیاست بدی هم نیست...
    در حقیقت من سیاست آقای طیب نیا را این گونه خوانده ام: سرکوب!
    سرکوب بازار ها به منظور عدم حرکت هیجانی.

می دانید چیست؟ من با این بخشش مشکل که ندارم هیچ خیلی موافق هم هستم.
    «جلوگیری از حرکات هیجانی»! چقدر هم عالی!
    مشکل جای دیگری است.
    مشکل این است که هیچ کاری انجام نگرفته! مشکل این است.
    مشکل این است که هیچ امید خاصی در هیچ بخش از صنایع وجود ندارد.

رشد هیجانی بخورد تو سرش. رشد بنیادی هم نداریم! یعنی من الان دلیلی ندارم که بگویم به واسطه ی آن دلیل قرار است فلان صنعت ما در طی سال های آینده یک سود عالی بدهد...

کارخانه ها که وضعشان کف دست همه ی ما هست... می بینیم وضعشان دارد چگونه می شود... شرکت ها افتخار می کنند به اینکه توانسته اند (با این فشار تامین اجتماعی و فشار نماینده های مجلس و فشار ائمه جماعات و فشار قانون) تعدیل نیرو داشته باشند! (برای من سهامدار عالی است البته ولی برای من شهروند گریه دارد.)
    کارخانه های سیمانی خدا را شکر می کنند که توانسته اند 70 درصد ظرفیت تولید کنند و بخشی از سال تعطیل باشند...
    صنعت خودرو که نمی تواند بدون واردات قطعه ادامه حیات دهد الان دارد ذوق می کند که یک مقدار درهای خارج باز شده... (حالا ذوقش چگونه است؟ خساپا 200 300 ریال سود ساخته! که فوقش قرار است بشود چند؟ آن هم با بازار انحصاری و بدون رقیب!)

نمی دانم منظورم را رساندم یا نه؟
    بالاخره که چه؟ رشد بنیادی بلند مدت و امیدوار کننده قرار است چگونه برسد؟
    4 سال پیش آقای روحانی گفت این رشد قرار است با مذاکره با کدخدا و برجام و رفع تحریم ها و ورود سرمایه گذاری خارجی و اشتغال های عالی در گردشگری و و و و انجام شود...
    ولی نه در 100 روز نتیجه ای از آن بیرون آمد نه در یک سال و نه در دو سال و خودتان بهتر می دانید که الان که اینجا هستیم وضعمان از چهار سال پیش بدتر نباشد هیچ که بهتر هم نیست. دیگر شاهد خود ما هستیم دیگر.
    (قصد طرفداری از آقای احمدی نژاد و رئیسی و قالیباف و که و که و که را هم ندارم. البته الحق و الانصاف آقای رفسنجانی به نگر من در زمان خودش خوب اقتصاد را می چرخاند... چهارتا خودش می خورد چهار تا هم می داد مردم بخورند... هر روز یک کارخانه افتتاح می کرد... وضع زیرساخت ها به خوبی رو به بهبود بود... امید اقتصادی به آینده وجود داشت... بگذریم...)

الان من نوعی به عنوان یک بازرگان بورسی نمی توانم یک رشد بنیادی پیوسته و پر قدرت را در هیچ کدام از صنایع کشورم استشمام کنم. که بعد بخواهم در آن صنعت سرمایه گذاری کنم.

البته این که همه چیز را در یک حالت آرامش قرار بدهی هم خودش یک سیاست است... بد هم نیست... یواش یواش از دل همین آرامش ورود سرمایه گذاری و گردش چرخ ها پدیدار خواهد شد... ولی!؟
    این نمی شود دوران رفسنجانی! نمی شود مانند چین! می شود مانند دوران خاتمی! مانند اروپا! این سیاست یک سیاست زمان ِ رشد اقتصادی و متناسب با یک کشور در حال توسعه نیست! یک سیاست بسیار کند است که بیشتر برای ثبات اقتصادی به کار می آید به درد کشور های کاملا توسعه یافته می خورد...
    بالاخره برای توسعه باید پول تزریق کرد!
    باید با قانون یا با زور ِ پول از صنایع ملی حمایت کرد!
    باید یک جاهایی را (بدون رانت و بدون فساد، بلکه با شفافیت) شارژ کرد.
    همین جوری اگر همه جاها را سرکوب کنیم و از آن طرف جایی را شارژ نکنیم که نمی شود که! رشد اقتصادی ای نخواهیم داشت!

به هر حال...
    هر سیاستی که در پیش بگیرد مطمئنا این چهار سال از آن چهار سال بهتر خواهد بود... حالا چه آهسته و با رکود چه پر قدرت و پر رونق.
    «محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

با ارزش ترین دارایی ما توانایی کسب درآمد است نه آن پولی که به دست می آوریم. توانایی از دست نمی رود اما پول و ثروت ممکن است بارها از دست برود.
    برایان تریسی
    «محمد حسین» هستم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

وقت با ارزش ترین منبع مالی و تمام موجودی شما برای خرید چیزهایی است که در زندگی خواهان آن هستید
    "برایان تریسی"
    «محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

معاون وزیر اقتصاد:
    لازم است تکرار کنم که پیش‌بینی ما این است که تورم سالانه سال ۱۳۹۶ بیش از یک درصد نسبت به سال گذشته افزایش نیابد

===================

پس این رفتار سرکوب بازارها و هیجان بازارها و محافظه کاری و حبس پول باید امسال هم ادامه داشته باشد.
    پس رشد اقتصادی چه؟ فقط با نفت؟ یعنی همان طور که با کاهش قیمت نفت رشد اقتصادی منفی داشتیم الان هم فقط به اتکا به احتمال رشد قیمت نفت باید دنبال رشد اقتصادی باشیم؟ (و البته حساب کردن روی احتمال به نتیجه رسیدن برجام و وارد شدن سرمایه های خارجی)

===================

این صحبت آقای معاون ِ طیب نیا خیال من را راحت می کند که قرار است خیلی خیلی خیلی آهسته آهسته بانک ها را ورشکست و ادغام کنند... خیلی خیلی خیلی آهسته...
    و از طرف دیگر در بازارهای موازی (طلا و ارز و مسکن و بورس) هم قرار است با حجم های فووووووووق العاده بالا عرضه صورت گیرد!!!

===================

این صحبت ها به من می گوید پولت را از بخش تولیدی بکش بیرون و اخزا بخر! پولت را از بورس بیرون بیاور و بگذار در بانک! بانک های در حال ورشکستگی که با این کار سریع تر به ورشکستگی نزدیک هم می شوند! و تولید را هم از بین می برند... ولی...
    البته حرف مال ِ خود آقای طیب نیا نیست و برای معاونش است و ممکن است بعدا بیایند بگویند که بود که بود؟ من نبودم... باید ببینیم خود آقای طیب نیا چه می گوید؟
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آرمان را خاطرتان هست چند وقت پیش با چه قدرتی پیشنهاد خرید داده بودم؟؟؟ البته خدا را شکر که نخریدم. چون از آن زمان 10-15 درصد ریزش داشته... دارم به این فکر می کنم که می توانم اندکی بخرم... پیشبینی رشد دو برابری هنوز هم هست... الگوی حجم و مکدی و دی تی و بختش را با سابقه تطبیق بدهید می بینید خیلی خوشگل هم هست. نمی دانم... شاید بد نباشد یک کوچولو وارد شویم...
    «محمد حسین» هستم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

این تبلیغ یکی از این کانال های تلگرامی است:
    من نمی دانم یعنی کسی که این را نوشته واقعا شرف هم داشته؟؟؟

دوست عزیز 2دقیقه وقت بزار عین واقعیته☘️☘️

من توی سوپرمارکت کار میکردم و خیلی اعصابم خورد چرا که اجاره بالا بود و به زور اجاره رو پرداخت میکردم تا اینکه یه خانومی اومد توی مغازه من و چهره درهم و برهم من رو دید و گفت آقا چی شده؟ نگران هستین، بنده هم تمامی مشکلاتم رو به ایشون گفتم
    خانوم گفت شما باید بیشتر از فکرتون استفاده کنین من هم قبلا مثل شما بودم و شغل نظافتچی منازل مشغول بودم و کمی پس انداز داشتم تا اینکه منزل یک آقایی برای نظافت رفتم و دیدم که خیلی آدم حسابی هستش و بر و بیایی برای خودش داره به ایشون گفتم شغلتون چیه؟ که جواب داد بنده مدیر یک کانال تلگرام هستم و کارم فقط خرید و فروش سهام بازار هستش و کار دیگه ای ندارم کنجکاو شدم و آدرس کانال رو از ایشون گرفتم و یه مدت که مطالعه میکردم دیدم واقعا چه سودهای خوبی به دست میاره ازشون راهنمایی خواستم که من هم واردش بشم که واقعا انسان باشرافتی بود و تمامی زیر و بم خرید و فروش سهام رو به بنده گفت و بنده از اون موقع با کانال ایشون همراه هستم و تا به الان خدارو شکر یه خونه نقلی تونستم برای خودم بخرم و شغل نظافتچی منازل رو کنار بذارم. شما دوست عزیز بیا توی کانال زیر و فقط مطالب و حرفهای ایشون رو دنبال کن مطمئن میشم که زندگیت از این رو به اون رو میشه و دیگه احتیاجی به پرداخت اجاره مغازه نداری.
    آره عزیزان من هم تا زنده هستم ایشون رو دعا میکنم و خدا رو شاکرم که این خانوم وسیله ای شد که زندگی من تغییر کنه.
    توصیه میکنم که حتما وارد بشین و از سودهایی که میکنین هم به نیازمندان بدین تا خدا بیشتر بهتون برکت بده

این هم لینک کانال????

این گروه تلگرامی کی تشکیل شده که بعد این خانم با صاحب آن آشنا شده و بعد با بورس آشنا شده و بعد پول هایش را در آن زیاد کرده؟ و بعد خانه خریده و بعد توصیه کرده؟ بعد این جوان مغازه دار از بقالی اش دست کشیده و پولش را برده در بورس و بعد زیاد کرده و بعد خانه دار شده و حالا آمده به ما توصیه می کند...
    (تا آنجا که من یادم است قدیمی ترین گروه تلگرام بورسی برای قطب نمای ملعون و آن یکی هم sell/buy آقای فارنهایت بود که از اینها یکی دو سال بیشتر نمی گذرد!)

معلوم است که این اراجیف بافته ی یک ذهن کثیف و در عین حال احمق است!

در انتها درخواست کرده با این سود ها به نیازمندان هم کمک کنیم!
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آن یارو بالایی با اسم های پری ناز! و ژیلا! و امثالهم خودش را تبلیغ می کند. به نام استاد! یزدانی!

=================

در این گروه های تلگرام چند بار هم نام های خودم را پیدا کردم! یعنی «محمد حسین» هم فامیل خودم را هم پیدا کرده ام! (حالا نپرسید فامیلت چیست ها!) جالب است من گمان می کنم رفته رفته شمار ِ گروه ها و کانال های تلگرامی دارد از شمار ِ اعضای شرکت کننده بیشتر می شود!
    شوخی هم نمی کنم!
    من الان گمان کنم در تلگرامم 200 تا کانال فعال تلگرامی در ارتباط با بورس داشته باشم! تازه من هفته ای یک بار در تلگرام می چرخم...

=================

یک عزیزی بود در چند سال پیش با هم خیلی کل کل می کردیم و آدم بسیار نیمه جالبی هم بود... آن بنده خدا شصت تا آیدی در سایت همسایه ساخته بود و روی همه کار می کرد... بعدا در این سایت هم یکی دو تا ساخت... الان هم اگر اشتباه نکنم با دو سه تا آیدی هر از چند گاهی فعالیت می کند...
    خلاصه اینکه چند وقت پیش داشتم در تلگرام دور می زدم دیدم آنجا هم چند تا کانال تلگرامی برای خودش ساخته! (اگر درست خاطرم باشد هر کدام هم 7-8 هزار تا عضو داشت!)

=================

کلا خیلی جالب است... برخی ها را در سایت ها تحلیلگر که سهل است، آدم هم کسی حسابشان نمی کند... بعد می روی می بینی در تلگرام کانالشان 10 هزار عضو دارد!

بعد سیگنال فروشی و حق عضویت VIP هم می گذارند!!!

از آن طرف برعکس هم هست... برخی هستند که واقعا مخی هستند برای خودشان و هر جور نگاه کنی بهترین پیشبینی ها را می کنند (مانند همان جناب فرشید_یو خودمان که گفتم) و استاد مسلم هستند و دارند رایگان بررسی های فوق العاده ای را همین جور می گذارند و کانالشان همچین عضوی هم ندارد! (البته بیشتر مسئله ی تبلیغات است دیگر... بلی...)

======================

خودم به شخصه به هر کانالی که سر می کشم عضو می شوم و Mute می گذارم یک گوشه ای باشد... (شاید اعضای آن گروه های دوزاری هم برای همین زیاد است...)
    چرا این کار را می کنم؟ برای اینکه یک زمانی اگر خواستم از یک نماد خارج شوم یا وارد یک نماد شوم یا یک نماد برایم مهم بود و بررسی ام در موردش نامعلوم بود یک سری به تلگرام بزنم... و بعد در قسمت جستجویش ببینم در روزهای اخیر کدام کانال ها در موردش چه گفته اند و از روی این داده ها اندکی ورود و خروج اشخاص ریز و درشت را به درون نماد تخمین بزنم...
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    بررسی سبدم در امروز
    =============

عجب روز مضخرفی بود...

آستانه زیانم در خزامیا هم خورد... اگر یادتان باشد روز اول بعد از انتخابات مقداری خزامیا در 917 ریال فروخته بودم... امروز هم وقتی آستانه زیانم خورد سریع فروختم... در 838 ریال... البته باز هم یک مقدار مانده که آن را هم فردا می فروشم...

در خاذین که آستانه زیانم خورده بود متاسفانه امروز هم نتوانستم بفروشم. کاش همان روز اول می توانستم بفروشم... 1065 گذشته بودم که تا 1060 آمد و به من نرسید... امروز می خواستم 1035 بفروشم که نشد...

حسینا و کیسون هم تقریبا به آستانه زیان دارد می رسد... (در فکرم که حسینا را به حسیناح تبدیل کنم. یعنی نگاهم را در آن بلند مدت کنم.)

رتکو و شتران و کقزوی فعلا جا برای منفی خوردن دارند و نگرانشان (زیاد) نیستم.

سلام و صبح به خیر و قبولی طاعات و عبادات

در خصوص مابقی سهام کاری ندارم بنده اما بیشتر توجهم این روزها به حسینا می باشد که کم کم قصد ورود رو دارم و منتظر این هستم که هر چه سریعتر از این فاذر بخت برگشته خلاص بشم چون بعد 4 سال فهمیدم که چه مدیرای دزد و دغل کاری دارن و نمونه بارز لاپوشونی صورت وضعیت های پاس شده و عدم افشای اطلاعات مهم هستن!!!

اما حسینا هر چی بگم از خوبیش کم گفتم البته هنوز داغ دل عرضه اولیش به دلم هست تو همون سال 92 اگه اشتباه نکنم برج 9 ما هر چی عرضه اولیه بود شرکت میکردیم اما بشکنه این دست که تو عرضه اولیه حسینا درخواستی ندادیم یه راست از 1500 تا 3000 رفت و فرصت اضاف کردن هم بود اما اون موقع بد جور تو باد فاذر و گروه خودرویی بودم خلاصه حسینا که تو برج 9 تا همون دی ماه لعنتی 92 که نرخ خوراک پتروشیمی گلوی بازار رو خفه کرد و بازار رو از قله 89 هزار واحدی مثه بازی مار پله نیش زد و انداخت تو سقوط حسینا تو 3400 بست برا تعدیل با اهمیت!!!!!
    برج 2 که خون آشامی بازار تمام شده بود تقر یبا و آبها از گل آلود افتاده بودن نماد باز شد!!! اونم چه باز شدنی 43% مثبت و همچنان به تاخت و تاز خودش ادامه داد حالا برو کی نرو حسینا میرفت و حسرت بیشتر میشد چرا فاذر رو انتخاب کردی و حسینایی که روزانه جلو چشمام بود رو چشمام رو روش بستم!!!یه افزایش سرمایه سال 93 دوباره یه تغییر با اهمیت در انتهای سال 93 و یه تغییر با اهمیت در انتهای سال 94 و یه گزارش دریافتی تغییر با همیت تعدیل صورتهای مالی در مرداد ماه سال 95 و یه مجمع افزایش سرمایه در آبان ماه 95 و آخرین مورد همین چند روز پیش یعنی 30 اردیبهشت تغییر با اهمیت صورتهای مالی و همین روندی که مطمئنا با قراردادهای پیش رو و افتتاح پروژه ای که در جزیره نگین داره روند رو به رشدی رو براش متصور هستم و مترصد بالا رفتن قیمت فاذر و تعویض با حسینا هستم!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع