صفحه 553 از 600 نخست ... 53453503543550551552553554555556563 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,521 به 5,530 از 5991

موضوع: کارگاه

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    بلی...
    از این جهت که شما می فرمایید ممکن است کاسه ای زیر نیم کاسه نباشد ولی از جهت دیگر ممکن است...
    البته اسمش را هم نمی شود گذاشت کاسه زیر نیم کاسه... ولی به هر حال...
    اصلا بگذارید این گونه شرح دهم:
    فرض بفرمایید شما یک شرکت دارویی دارید و دارویی اختراع می کنید که می تواند سالانه سود هنگفتی برای شما به ارمغان بیاورد. مثلا سالی 1000 میلیارد ریال.
    حالا آیا شما حاضر هستید فرمول این اختراعتان را به رایگان یا به قیمتی کم یا اصلا به قیمتی زیاد بفروشید؟ مثلا 1000 میلیارد ریال.
    من شما را نمی دانم. ولی مطمئنم اگر خودم به یک فرمولی برسم که بتواند سالی 10 هزار درصد که سهل است، بتواند سالی 100 درصد سود بی زحمت به من بدهد آن را به 1000 میلیارد ریال نمی فروشم! و نه رایگان در اختیار کسی قرار می دهم و نه روش رسیدن به آن را به کسی می دهم.
    اینجا مسئله ی Open Source و License و از این جور حرف ها منتفی است!

پس:
    اگر میلیون ها نفر دارند روی مسائلی کار می کنند که همه از آن اطلاع دارند و همه هم انسان های متخصصی هستند... بدانید همه ول معطلند... همه حکم دانشجوهای رشته ی داروسازی را دارند که تحقیقاتشان نسبت به آن کسی که یک داروی درست حسابی اختراع کرده بی ارزش است!

من یک جورهایی مطمئنم...
    ببینید... شما فرض بفرمایید مدیر یک بانک هستید... اگر به شما بگویند توسط ترکیب کردن هزارتا نشانگر با هم راحت می توانید سود 30 درصدی (به صورت مداوم و تضمین شده) بگیرید، آیا در آن صورت باز می روید به مردم وام بدهید؟؟؟ (مگر آدم خل شده؟) نه. هرگز.
    نشانگرهایی که همگی هم باز (Open source) و رایگان هستند و روش های پیشنهادگیری شان هم از قضا رایگان است و میلیون ها نفر هم به آنها تسلط دارند!!!
    پس من یک جورهایی مطمئنم که از ترکیب هزارتا نشانگر مطرح هم نمی توان سود بالای 30 درصدی (به صورت مطمئن و تضمین شده) در آورد.
    من مطمئنم که این وسط یک پنهان کاری ای وجود دارد و یک کاسه ای زیر نیم کاسه هست. کاسه زیر نیم کاسه نه از این بابت که 2+2 در فرمول ها بشود 3 یا 5. نه. از این بابت که پاسخ هایی که به این مسائل داده شده نقاط کلیدی شان حذف شده و در نهایت پاسخ ها درست نیست. یا کامل نیست.

از دوستان اگر کسی هست که فرمولی بلد است که بتواند بالای 30 درصد سود متوسط سالانه بدهد به من ارائه کند تا من آزمایشش کنم.
    درسته ولی این شامل اندیکاتورهای کلاسیک نمیشه چون قدیمی و جا افتاده هستند
    اون نرم افزارهای معاملاتی که بانک ها و موسسات بزرگ دارند اصلا بحثشون بسیار بالاتر از این اندیکاتورهاست و کلی برنامه نویس و ده ها دکترای ریاضی استخدام می کنند و استراتژیست دارند همیشه هم در حال به روز رسانی هستند.
    تو همین ایارن خودمون فارکس بازهایی می شناسم که بدون ادعا دارند برای خودشون کار می کنند و برنامه می نویسند ماهی 30 درصد در میارند و بیشتر

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    درسته ولی این شامل اندیکاتورهای کلاسیک نمیشه چون قدیمی و جا افتاده هستند
    اون نرم افزارهای معاملاتی که بانک ها و موسسات بزرگ دارند اصلا بحثشون بسیار بالاتر از این اندیکاتورهاست و کلی برنامه نویس و ده ها دکترای ریاضی استخدام می کنند و استراتژیست دارند همیشه هم در حال به روز رسانی هستند.
    تو همین ایارن خودمون فارکس بازهایی می شناسم که بدون ادعا دارند برای خودشون کار می کنند و برنامه می نویسند ماهی 30 درصد در میارند و بیشتر
    خوب... ما هم دنبال همان هستیم... من شغلم الان خرید و فروش اوراق بهادار است... در حقیقت شغلم الان پژوهش روی سامانه های داد و ستدی هوشمند و خودکار و الگوریتمیک است. شغل اصلی ام.
    =================
    ایارن؟ کجاست؟
    ویرایش: آهان. فهمیدم. حتما منظورتان ایران بود. راستی اگر یک جای مطمئن برای فارکس می شناسید معرفی کنید.
    =================
    آن فارکس بازهایی که بالای 30 درصد در ماه دارند در می آورند از چند حال مطمئنا خارج نیست:
    1- سودشان پایدار نیست. (یعنی یکی دو سال همین 2200 درصد را در می آورند و یکی دو سال منفی 50 درصد!) (میانگین سود سالانه شان به صورت پایدار چقدر است؟) (بعدا اگر خواستید نتیجه ی سامانه هایی را از خودم نشان شما می دهم که در برخی سال ها 30 درصد که سهل است بالای 50 درصد! سود متوسط ماهانه از همین بازار می تواند بگیرد ولی به هیچ وجه به درد نمی خورد و ارزش کار کردن ندارد. چون فقط در چرخه ها و روند های افزایشی یا کاهشی بزرگ این کار را بلد است انجام دهد و به محض اینکه چرخه ی بزرگ تمام شد زیان های وحشت ناک می کند... نمونه اش سیاست: بالا بخر بالاتر بفروش و پیشتر هم صحبت کردیم که اگر چرخه های بزرگ با تاخیر شناسایی شوند به هیچ درد نمی خورند) (چون فرمودید فارکس. در فارکس احتمال این پایدار نبودن سود بیشتر است. چون به خاطر استفاده از اهرم خطرها و پاداش ها هر دو بزرگ می شوند و از آنجایی که خطر خودش را همیشه بسیار بزرگتر از پاداش نشان می دهد احتمال اینکه در بازار خرسی زیان های سنگین بسیار بیشتر از سودهای سنگین در بازار گاوی باشد بیشتر می شود.)
    2- دارند بلوف می زنند.
    3- نابغه هایی هستند که برنامه هایشان را حاضر نیستند به کسی بدهند.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/11/18 در ساعت 15:55
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سیروس احمدی آواتار ها
    تشکر شده 1,071 بار در 251 ارسال

امیدوارم سازمان هر چه زودتر سر عقل بیاد و قوانین من در آوردی مثل حجم مبنا دامنه نوسان عدم معامله در دو روز هفته و

باقی قوانین مسخره و دست و پا گیر رو هر چه سریع تر حذف کنه / واقعا معاملات برخی سهام زجر آور دنبال میشه /

الان که فرابورس چند ساله حجم مبنا ندارن اتفاقی افتاده / پس چرا بورس حجم مبنا رو میترسن بردارن ؟ حالا اون زمان عبده تبریزی

بنا به مقتضیات زمانه یه قانون عجیب و من در آوردی که هیچ جای دنیا نبوده و نیست گذاشت / الان دیگه معنایی نداره این حجم مبنا /

یا این دامنه نوسان / بازار ج و سابقا کل بازار پایه نوسان آزاده مگه اتفاقی افتاده ؟؟؟ / من نمیدونم چرا ما تو این کشور اصرار داریم بگیم

ما از همه دنیا بیشتر و بهتر می فهمیم ؟ / بابا جون بورس اختراع و اکتشاف اوناست / اگه حجم مبنا و داونمه نوسان خوب بود مطمئن باش

اونا اولین نفر اینکارو میکردن / ما تو ایران تو هر زمینه ای دوس داریم خلاف قواعد جهانی و بین المللی حرکت کنیم / از بس که لجباز و یک دنده

و غد و کله شق تشریف داریم / ماشالله هیشکی رو تو دنیا هم قبول نداریم / همه اخ و پیف هستن فقط ما به به و چه چه هستیم /

خوب اخوی اگه اینطوریه چرا وضع و حال و روز مون اینه ؟؟؟ / هاااااااااا ؟؟؟

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

در خودرویی ها حقوقی دارد مانند همیشه اندک حمایتی می کند ولی حقیقی ها در حال فروش هستند.
    در خموتور آمار فروش حقیقی افتضاح است! همین طور ختراک!

کلا به غیر از خنصیر، حقیقی دارد از سایر خودرویی ها خارج می شود.
    (البته من همچنان به این گروه عقیده دارم و هنوز با خگستر هستم.)
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سیروس احمدی نمایش پست ها
    امیدوارم سازمان هر چه زودتر سر عقل بیاد و قوانین من در آوردی مثل حجم مبنا دامنه نوسان عدم معامله در دو روز هفته و

باقی قوانین مسخره و دست و پا گیر رو هر چه سریع تر حذف کنه / واقعا معاملات برخی سهام زجر آور دنبال میشه /

الان که فرابورس چند ساله حجم مبنا ندارن اتفاقی افتاده / پس چرا بورس حجم مبنا رو میترسن بردارن ؟ حالا اون زمان عبده تبریزی

بنا به مقتضیات زمانه یه قانون عجیب و من در آوردی که هیچ جای دنیا نبوده و نیست گذاشت / الان دیگه معنایی نداره این حجم مبنا /

یا این دامنه نوسان / بازار ج و سابقا کل بازار پایه نوسان آزاده مگه اتفاقی افتاده ؟؟؟ / من نمیدونم چرا ما تو این کشور اصرار داریم بگیم

ما از همه دنیا بیشتر و بهتر می فهمیم ؟ / بابا جون بورس اختراع و اکتشاف اوناست / اگه حجم مبنا و داونمه نوسان خوب بود مطمئن باش

اونا اولین نفر اینکارو میکردن / ما تو ایران تو هر زمینه ای دوس داریم خلاف قواعد جهانی و بین المللی حرکت کنیم / از بس که لجباز و یک دنده

و غد و کله شق تشریف داریم / ماشالله هیشکی رو تو دنیا هم قبول نداریم / همه اخ و پیف هستن فقط ما به به و چه چه هستیم /

خوب اخوی اگه اینطوریه چرا وضع و حال و روز مون اینه ؟؟؟ / هاااااااااا ؟؟؟

من واقعا از ته دل آرزو می کنم یک روزی بازار ما بهنجار و استاندارد شود...
    سامانه های داد و ستدی واقعا از این قوانین من در آوردی رنج می برند و درصد زیادی از قابلیتشان با این محدودیت ها از بین می رود...
    البته یک چیزی هم هست...
    درختی که در کویر می روید ریشه های عمیق تر و تنه اش مستحکم تر و تاب و توانش برای مقابله با انواع سختی ها بیشتر است!!!
    ما اگر در این شرایط بلد باشیم سود کنیم مطمئنا در بلند مدت در بازارهای مختلف بهتر باقی خواهیم ماند.
    «محمد حسین» هستم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

سلام
    بلی...
    از این جهت که شما می فرمایید ممکن است کاسه ای زیر نیم کاسه نباشد ولی از جهت دیگر ممکن است...
    البته اسمش را هم نمی شود گذاشت کاسه زیر نیم کاسه... ولی به هر حال...
    اصلا بگذارید این گونه شرح دهم:
    فرض بفرمایید شما یک شرکت دارویی دارید و دارویی اختراع می کنید که می تواند سالانه سود هنگفتی برای شما به ارمغان بیاورد. مثلا سالی 1000 میلیارد ریال.
    حالا آیا شما حاضر هستید فرمول این اختراعتان را به رایگان یا به قیمتی کم یا اصلا به قیمتی زیاد بفروشید؟ مثلا 1000 میلیارد ریال.
    من شما را نمی دانم. ولی مطمئنم اگر خودم به یک فرمولی برسم که بتواند سالی 10 هزار درصد که سهل است، بتواند سالی 100 درصد سود بی زحمت به من بدهد آن را به 1000 میلیارد ریال نمی فروشم! و نه رایگان در اختیار کسی قرار می دهم و نه روش رسیدن به آن را به کسی می دهم.
    اینجا مسئله ی Open Source و License و از این جور حرف ها منتفی است!

پس:
    اگر میلیون ها نفر دارند روی مسائلی کار می کنند که همه از آن اطلاع دارند و همه هم انسان های متخصصی هستند... بدانید همه ول معطلند... همه حکم دانشجوهای رشته ی داروسازی را دارند که تحقیقاتشان نسبت به آن کسی که یک داروی درست حسابی اختراع کرده بی ارزش است!

من یک جورهایی مطمئنم...
    ببینید... شما فرض بفرمایید مدیر یک بانک هستید... اگر به شما بگویند توسط ترکیب کردن هزارتا نشانگر با هم راحت می توانید سود 30 درصدی (به صورت مداوم و تضمین شده) بگیرید، آیا در آن صورت باز می روید به مردم وام بدهید؟؟؟ (مگر آدم خل شده؟) نه. هرگز.
    نشانگرهایی که همگی هم باز (Open source) و رایگان هستند و روش های پیشنهادگیری شان هم از قضا رایگان است و میلیون ها نفر هم به آنها تسلط دارند!!!
    پس من یک جورهایی مطمئنم که از ترکیب هزارتا نشانگر مطرح هم نمی توان سود بالای 30 درصدی (به صورت مطمئن و تضمین شده) در آورد.
    من مطمئنم که این وسط یک پنهان کاری ای وجود دارد و یک کاسه ای زیر نیم کاسه هست. کاسه زیر نیم کاسه نه از این بابت که 2+2 در فرمول ها بشود 3 یا 5. نه. از این بابت که پاسخ هایی که به این مسائل داده شده نقاط کلیدی شان حذف شده و در نهایت پاسخ ها درست نیست. یا کامل نیست.

از
    دوستان اگر کسی هست که فرمولی بلد است که بتواند بالای 30 درصد سود متوسط سالانه بدهد به من ارائه کند تا من آزمایشش کنم.

من به یاری خدا این فرمول را یافته ام و احتمالا در مرحله نخست بتوانم بالای 50 درصد سود سالیانه درآمد کسب کنم . ولی در مرحله تست است
    ، و دارم چکش کاری اش می کنم شاید پس از مرحله آزمایشی بتوان حتی سود 500 درصدی کرد. البته ممکن است دوستانی خنده ای ملیحانه کنند( بگذار شاد باشند ) ولی من کمی بیش از 2 سال است در بازار هستم و سودم از سود بانکی در این مدت بیشتر شده است . و ترید های اخیرم همه با موفقیت همراه بوده است . کماکان اعتماد به نفس را حفظ می کنم.
    ویرایش توسط Abad : 2017/11/18 در ساعت 12:07
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    من به یاری خدا این فرمول را یافته ام و احتمالا در مرحله نخست بتوانم بالای 50 درصد سود سالیانه درآمد کسب کنم . ولی در مرحله تست است
    ، و دارم چکش کاری اش می کنم شاید پس از مرحله آزمایشی بتوان حتی سود 500 درصدی کرد. البته ممکن است دوستانی خنده ای ملیحانه کنند ولی من کمی بیش از 2 سال است در بازار هستم و سودم از سود بانکی در این مدت بیشتر شده است . و ترید های اخیرم همه با موفقیت همراه بوده است . کماکان اعتماد به نفس را حفظ می کنم.
    سلام؛
    در صداقت شما شک نیست.
    و در امکان این که بتوان سود بالای چند هزار درصد از بازار گرفت هم شک نیست.
    تنها یک چیز: شما سامانه ی داد و ستدی تان را باد در چندین سال بیازمایید. (نمی دانم این کار را کرده اید یا نه؟)
    همان طور که به جناب رودل عرض کردم برخی سامانه ها هستند که وقتی در بین داده های 15 سال اخیر آزمایش می شوند در سال 88 و 92 و 95 (و برخی هم 96) سودهای عالی ای نشان می دهند. (سود متوسط سالانه). ولی در باقی سال ها چطور؟

این را ببینید:
    http://i64.tinypic.com/290qyz8.png

این نتیجه ی یک سامانه ای است که همین چند روز پیش نوشته ام...
    اگر یک کسی این سامانه را در چند ماه اخیر (یا اصلا در یک سال و نیم اخیر) آزمایش کرده باشد می بیند چقدر سامانه ی خوبی بوده!!!
    ولی این سامانه و این روش و این راهبرد فقط همین امسال جواب می داده!

این را ببینید باز این مال یک سامانه دیگرم است:
    http://i66.tinypic.com/14nlp3o.png

یک نفر در سال 92 ممکن بود با این سامانه یک میلیونش را بکند یک میلیارد! ولی الان چه؟ آیا الان هم همان است؟ آیا سامانه ی من تضمین می کند تا پنج شش سال دیگر یکی از همان سال های 92 دوباره بیاید؟
    «محمد حسین» هستم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سلام؛
    در صداقت شما شک نیست.
    و در امکان این که بتوان سود بالای چند هزار درصد از بازار گرفت هم شک نیست.
    تنها یک چیز: شما سامانه ی داد و ستدی تان را باد در چندین سال بیازمایید. (نمی دانم این کار را کرده اید یا نه؟)
    همان طور که به جناب رودل عرض کردم برخی سامانه ها هستند که وقتی در بین داده های 15 سال اخیر آزمایش می شوند در سال 88 و 92 و 95 (و برخی هم 96) سودهای عالی ای نشان می دهند. (سود متوسط سالانه). ولی در باقی سال ها چطور؟

این را ببینید:
    http://i64.tinypic.com/290qyz8.png

این نتیجه ی یک سامانه ای است که همین چند روز پیش نوشته ام...
    اگر یک کسی این سامانه را در چند ماه اخیر (یا اصلا در یک سال و نیم اخیر) آزمایش کرده باشد می بیند چقدر سامانه ی خوبی بوده!!!
    ولی این سامانه و این روش و این راهبرد فقط همین امسال جواب می داده!

این را ببینید باز این مال یک سامانه دیگرم است:
    http://i66.tinypic.com/14nlp3o.png

یک نفر در سال 92 ممکن بود با این سامانه یک میلیونش را بکند یک میلیارد! ولی الان چه؟ آیا الان هم همان است؟ آیا سامانه ی من تضمین می کند تا پنج شش سال دیگر یکی از همان سال های 92 دوباره بیاید؟
    در مورد دو سامانه ی بالا خدمتتان عرض کنم که من به شخصه سامانه ی اول را ترجیح می دهم!!!
    چون هر چند سودش خیلی کم است. ولی پایداری اش در سال های مختلف بهتر است و هیچ گاه و در هیچ سالی به زیان دهی نرسیده است. (دست کم سالی 8 درصد داده است.)
    و اگر با این سامانه هر سال کار می کرده ام سالانه با یک ریتم منظم و همواری سودم افزایش پیدا می کرده. (البته با شیب ملایم ) :
    http://i67.tinypic.com/e18cbo.png

ولی دومی هر چند سودهای بادآورده و نجومی ای از خودش نشان می دهد... ولی در دل خودش افت های وحشتناکی هم دارد...
    و هیچ کس نمی تواند تضمین کند که من هنگام شروع به آن زیان وحشتناک بخورم و یا سود فوق العاده...
    و یا اینکه اصلا هیچ کس نمی تواند تضمین کند آیا از آن سودهای فوق العاده باز هم در سال های آتی داریم یا نه؟

http://i67.tinypic.com/28ic413.png

پس در کل منظور من این است که مهمتر از میزان سود پایداری آن (و تضمین بودن آن) است.
    و پایداری هم حتما باید در
    ظرف چندین سال (مثلا 10-15 سال) سنجیده شود.
    و اینکه خوب بودن یک سامانه بیشتر از اینکه به بیشترین سود آن سامانه یا حتی متوسط سود آن سامانه! مربوط باشد، به بیشترین زیان هایی است که آن سامانه ممکن است وارد کند!!!
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

جناب محمد حسین درود بر شما
    موافقم ، بنده هم عرض کردم باید مدتی آزمایش شود ، من خودم فکر می کنم 2 سال دیگر زمان می برد که از مرحله آزمایشی به مرحله اجرای مقدماتی تبدیل شود .( که البته هم اکنون هم دست یابی به سود بالای 50 درصدی بسیار بالا است. و احتمالا با زیان خدا حافظی خواهم کرد ، مگر اینکه فروش با زیان برای تبدیل آن به فرصتی بهتر باشد )
    اما سیستم کار من بر مبنای موفقیت در رکود بازار است ، و به همین دلیل دارم به ان امید وار می شوم .
    مثلا الان به شما می گویم طولی نخواهد کشید که احتمالا کطبس شاهد صف خرید خواهد بود. حالا اگر این اتفاق نیفتاد تا علت آن را پیدا نکنم دست بر نمی دارم و این زنجیره برای بهینه کردن سیستم لازم است.
    مثلا در همین کطبس تجربه جدیدی حاصل شد که می توان حتی در قیمت های کمتر هم خرید و این تجربه مدام اضافه می شود .
    ویرایش توسط Abad : 2017/11/18 در ساعت 12:45
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

برای اندیشه
    =======

برای سرمایه های بالاتر
    =============

تاثیر وزن خود سامانه روی نماد
    =================

یکی از مسائلی که باید دقت کنیم در نوشتن سامانه های داد و ستدی مان (به ویژه خودکار) این است که خود خرید و فروش های ما هم روی قیمت می تواند تاثیر گذار باشد. و عملا با تغییر سرمایه (کوچک بودن یا بزرگ بودن سرمایه) به خوبی نمی توان از برخی سامانه ها استفاده کرد.
    البته سرمایه های کم شخصی (حقیقی) معمولا تاثیر زیادی نمی گذارند (به خصوص اینکه اگر سامانه کوتاه مدت باشد و هر روز در ده یا بیست نماد خرید انجام دهد) ولی مثلا اگر آدم دارد برای یک بانک یا یک کارگزاری یا یک شرکت بزرگ سرمایه گذاری برنامه نویسی می کند باید این وزن را هم در نگر بگیرد...

به عنوان مثال استفاده از واگرایی ها (به خصوص چند بار پشت سر هم) می تواند برای بسیاری از سرمایه های کم فرصت بسیار جذابی باشد. ولی برای یک سرمایه بزرگ نمی تواند باشد. چون در بسیاری از نمادها مشاهده می کنیم که با تزریق کمتر از 5 میلیارد ریال به یک نماد عملا قفل می شود! و دیگر امکان خرید نمی دهد... فلذا در پایه ی اول این واگرایی که یک حالت اشباع معمولی باشد ورود سرمایه ی سنگین بهتر و درست تر خواهد بود و احتمالا اجازه ی ایجاد واگرایی را دیگر به آن نماد نمی دهد!

همین طور سیاست های داد و ستدی چون خرید در کف یا خرید در «بالا» و فروش در بالاتر هر دو با بالا رفتن سرمایه باید تعدیل شوند.

همین طور بهتر است در سرمایه های کوچک شمار خرید و فروش را آورد پایین تا تمام سرمایه بتواند یک جا اعمال شود تا از «تاثیر گذاری خرید خودمان روی نماد» هم بتوانیم استفاده کنیم. ولی در سرمایه های بالا لاجرم باید به این سمت حرکت کرد که خرید و فروش ها بسیار کوتاه مدت و در عین حال زیاد باشد که تا جای ممکن سرمایه پخش شود. (بتوان وارد و خارج شد)
    «محمد حسین» هستم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع