صفحه 591 از 600 نخست ... 91491541581588589590591592593594 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,901 به 5,910 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    جناب محمد حسین سلام
    خیلی استقرایی عمل کردن وقت و زمان زیادی می خواهد و نتایج کمتر است .
    من به این نتیجه رسیده ام باید ابتدا شمای کلی ترسیم شود و بعد مابقی قضایا
    مثلا در مطلب فوق اگر درست گفته باشم بقیه موارد بهتر قابل رصد می شود.
    الان نظر شما در رابطه با شاخص ساختمان چیست در کجای این پلن کلان قزار داریم ؟ آیا به نظر شما مطلب بالا درست است ؟
    سلام و عرض ادب
    البته من خیلی وقت است که با الیوت به نمودارهایم نگاه نمی کنم... البته هر آنچه می کنم در قالب الیوت است... ولی صرفا به موج 1 علاقه دارم و فقط علائم و خصایص آن را دنبال می کنم... آن هم خصایص خودش را هم نه! خصائص پیش از آن را!

در مورد شاخص انبوه سازی...
    ابتدا معذرت خواهی می کنم که تصویری که می خواهم قرار دهم این قدر شلوغ است...
    با رنگ زرد مشخص می کنم که با خطوط سپیدی که پیشتر کشیده ام قاطی نشود.

این چیزی است که به نگر من مشخص است... (از قضا انگار در حیطه ی تخصص من هم می آید!)

http://i68.tinypic.com/34q065w.jpg

انتهای امواج را باش خطوط زرد مشخص کرده ام. و در کنار آنها هم شماره گذاری کرده ام با رنگ زرد... اگر معلوم باشد...
    یعنی ما الان می توانیم در موج 5 باشیم.

پس بگذارید تخصصی تر در نوشته ی بعدی خدمتتان عرض کنم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بلی...
    تقریبا تمام خصوصیات انتهای موج 5 را دارد... و همین جاها باید یک موج 1 (یا a) آغاز شود...
    (در مورد همین جاها یک مقدار باید بیشتر بعدا بررسی کنیم.)

اول اینکه حجم به میزان عالی ای کاهش یافته... این خیلی عالی است... (هر چند کافی نیست)
    دوم اینکه حالت افت افراطی پس از یک دوره افت معقول که پس از یک دوره افت افراطی (موج 3) بوده به وجود آمده... (این هم یک نشانه ی دیگر)
    سوم اینکه به مقاومت دارد می رسد یا رسیده یا شکسته. (شکسته شدن مقاومت هم اینجا برای من مهم نیست... که از قضا بر عکس مهم است!)
    چهارم اینکه یک تلاش برای رشد پیش تر داشته... که آن را می توان در حقیقت موج یک دانست! (هیچ کس این جوری حساب نمی کند... من فقط این را قبول دارم... و پیش تر در جستار در ارتباط با آن صحبت کردم... بنده به اینها می گویم موج یک شکست خورده... یعنی قرار بوده رشد اصلی از آنجا آغاز شود ولی موج دو به دلایلی خیلی شدید شده و فراتر از ابتدای موج یک رفته. پایین.)

(ای بابا... داده هایم مال دیروز است... یک لحظه صبر کنید داده های امروز را بگیرم تا باقی اش را خدمتتان عرض کنم.)

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ببینید...
    از همه جهت به نگر می آید که در انتهای افت هستیم... انتهای موج پنج هستیم... (حالا شاید هم اصلاح abc)
    موج اصلی که این آمده اصلاحش کرده مربوط به ابتدای سال 96 است. (هر سال هم رشد خوبی داشته!)

به هر حال منظور اینکه یا انتهای موج دقیقا همین جا است یا اندکی پایین تر. ولی دور نیست... (البته ماهیت موج های انتهایی این است که یک مقدار کمتر قابل شناسایی و پیشبینی است... و البته این باید تخصص ما می بود که متاسفانه دقیق نمی توانم پیشبینی کنم هنوز)

از 20 ام همین ماه وارد مرحله ای شده ایم که هر آن امکان دارد این موج تمام شود و موج بزرگ و اصلی به سمت بالا آغاز شود. (حالا یا یک اصلاح بزرگ به سمت بالا یا -با احتمال بیشتر- یک موج بسیار عالی پنج تایی دقیقا مانند هر سال! که یک حال اساسی به همه بدهد!)

پس خلاصه این شد که ما الان انتهای موج 5 و ابتدای موج 1 هستیم. (که با حساب من می شود ابتدای موج 3... به خاطر آن بحث موج 1 شکست خورده و از این حرف ها...)

پس اگر از دوستان کسی این مطلب را می خواند توصیه من به ایشان این است که از همین فردا به صورت پله ای در گروه انبوه سازی شروع به خرید کنند و هر 5 یا 10 درصد که افت کرد یک پله دیگر خرید کنند. چون احتمال اینکه موج یک عالی همین جاها بیاید زیاد است.
    حالا البته یک کم هول_هولکی نگاه کردم... بعدا اگر وقت شد نمادهای گروه را یکی یکی نگاه کنم بهتر مشخص می شود که آیا استعداد رشد در همه وجود دارد (الان) یا نه؟
    «محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

اما صحبت من شمای کلی تر است . از آخرین سقف ( موج 3 بزرگ ) وارد موج 4 شدیم که با تعدیل عملکردی موج 4 یک مثلث که کف فلت است و ABCDE شکل گرفته ، و الان در لگ E هستیم E می تواند کمتر از C شود و برگشت آن روند صعودی خوبی را رقم خواهد زد شاید تا حداکثر تا 3 ماه دیگر و موج 5 بزرگ شروع که یک 5 موجی ایمپالس تشکیل خواهد شد تا حداقل 1400 واحد.

(من باید آپلود عکس را یاد بگیرم !!! )
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

در این شکل هم به دست می آید که یک رشد صد درصدی در بلند مدت احتمال وقوع دارد:

http://i63.tinypic.com/ra1e38.jpg

چشمی هم از بعد زمان بخواهیم نگاه کنیم همین جاها اصلاح (افت) بزرگ باید تمام شود...

مقاومت روی 624 واحد است... که الان ما 630 واحد هستیم.
    شرایط واکنش (مثبت) به این مقاومت وجود دارد...

و همین می تواند آخر کار باشد...

ولی برخی نشانگرها در کوتاه مدت هنوز آماده نشده اند... که یک مقدار همین آدم را سر در گم می کند...

ولی باز هم می گویم در مجموع همین جاها آخر کار است و خرید پله ای به شدت اینجا توصیه می شود.
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اما صحبت من شمای کلی تر است . از آخرین سقف ( موج 3 بزرگ ) وارد موج 4 شدیم که با تعدیل عملکردی موج 4 یک مثلث که کف فلت است و ABCDE شکل گرفته ، و الان در لگ E هستیم E می تواند کمتر از C شود و برگشت آن روند صعودی خوبی را رقم خواهد زد شاید تا حداکثر تا 3 ماه دیگر و موج 5 بزرگ شروع که یک 5 موجی ایمپالس تشکیل خواهد شد تا حداقل 1400 واحد.

(من باید آپلود عکس را یاد بگیرم !!! )
    ببخشید من دقیق نفهمیدم موج 3 را کجا گرفتید.

کاش عکس بارگزاری می کردید... که البته فرمودید...

کافی است دکمه ی print-screen روی صفحه ی کیبورد را بزنید و بعد بروید به برنامه ی paint ویندوز و آنجا دکمه ی Ctrl+V را بزنید و بعد Ctrl+S برای ذخیره سازی... (ذخیره که کردید در هر سایتی می توانید آپلود کنید.)

آهان!
    گمان کنم گرفتم مقصود شما چه بود...
    شما موج اصلی یعنی بالاترین قله را که در سال 92 اتفاق افتاده را موج 3 گرفته اید...
    خوب...
    من داده به اندازه ی کافی ندارم... شاخصی که سازمان بورس در اختیار من گذاشته از نیمه ی سال 87 محاسبه شده... و من نمی دانم پیش از آن چه بوده که بتوانم بگویم این موج بزرگ سه است یا یک...
    حالا... به هر حال ما آن را اگر سه بگوییم... فرمایش شما بسیار صحیح است...
    و ما در انتهای مثلث هستیم و از همین جاها می تواند برگردد.
    البته شما فرمودید حداکثر تا سه ماه دیگر.... معیار خاصی برای این سنجش داشتید؟ یا چشمی گفتید؟
    به نگر می آید در این مورد شما از من ماهر تر هستید. خیلی وقت ها موج e می رود زیر c؟ همیشه؟ چون احتمال زیادی می دهم که از همین جاها برگردد... (یعنی یکی دو هفته ای)
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    در این شکل هم به دست می آید که یک رشد صد درصدی در بلند مدت احتمال وقوع دارد:

http://i63.tinypic.com/ra1e38.jpg

چشمی هم از بعد زمان بخواهیم نگاه کنیم همین جاها اصلاح (افت) بزرگ باید تمام شود...

مقاومت روی 624 واحد است... که الان ما 630 واحد هستیم.
    شرایط واکنش (مثبت) به این مقاومت وجود دارد...

و همین می تواند آخر کار باشد...

ولی برخی نشانگرها در کوتاه مدت هنوز آماده نشده اند... که یک مقدار همین آدم را سر در گم می کند...

ولی باز هم می گویم در مجموع همین جاها آخر کار است و خرید پله ای به شدت اینجا توصیه می شود.
    بله همین تصویری که شما ارسال کردید آن مثلث فلت موج 4 است . منظور من این است اگر درست باشد روند بعدی حتی بعد از رسیدن موج 5 بزرگ به حدود 1400 واحد راحت قابل درک می شود مثلا بعد از آن یک ABC بلند مدتی خواهیم داشت. (نزولی ، فرسایشی و زمانبر ).
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    البته من خیلی وقت است که با الیوت به نمودارهایم نگاه نمی کنم... البته هر آنچه می کنم در قالب الیوت است... ولی صرفا به موج 1 علاقه دارم و فقط علائم و خصایص آن را دنبال می کنم... آن هم خصایص خودش را هم نه! خصائص پیش از آن را!

در مورد شاخص انبوه سازی...
    ابتدا معذرت خواهی می کنم که تصویری که می خواهم قرار دهم این قدر شلوغ است...
    با رنگ زرد مشخص می کنم که با خطوط سپیدی که پیشتر کشیده ام قاطی نشود.

این چیزی است که به نگر من مشخص است... (از قضا انگار در حیطه ی تخصص من هم می آید!)

http://i68.tinypic.com/34q065w.jpg

انتهای امواج را باش خطوط زرد مشخص کرده ام. و در کنار آنها هم شماره گذاری کرده ام با رنگ زرد... اگر معلوم باشد...
    یعنی ما الان می توانیم در موج 5 باشیم.

پس بگذارید تخصصی تر در نوشته ی بعدی خدمتتان عرض کنم.
    خیلی وقت ها نگاه که می کنم می بینم وقتی با کسی یا برای کسی بررسی انجام می دهم خیلی بهتر و دقیق تر بررسی می کنم تا زمانی که برای خودم بررسی را انجام می دهم!
    از این بدتر؟ از این بدتر این است که وقتی برای مادرم یک مقدار سهام می خرم بسیار با وسواس بیشتر انتخاب را انجام می دهم و از آن طرف هم سود/زیان بسیار بهتری شناسایی می کنم تا زمانی که برای خودم خرید و فروش می کنم...
    انگار زمانی که برای خودم می خواهم کار کنم می گویم... ولش بابا... زیاد مهم نیست... سرهمش کن برود پی کارش... چه می دانم... مثلا با خودم می گویم اگر زمانم را بگذارم روی امور پژوهشی (قلاب ماهی گیری سازی) بهتر است تا روی داد و ستدها تمرکز کنم (ماهی گیری).
    یا شاید از آن طرف احساس دین می کنم... یا احساس وسط بودن آبرو...
    شاید هم دخیل شدن احساسات باعث می شود آدم بهتر بررسی و داد و ستدش را انجام دهد...

به هر حال... خیلی جالب بود برای خودم...
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

بله همین تصویری که شما ارسال کردید آن مثلث فلت موج 4 است . منظور من این است اگر درست باشد روند بعدی حتی بعد از رسیدن موج 5 بزرگ به حدود 1400 واحد راحت قابل درک می شود مثلا بعد از آن یک ABC بلند مدتی خواهیم داشت. (نزولی ، فرسایشی و زمانبر ).
    بسیار عالی
    البته کو تا آن موقع!
    نگفتید شما شاخصتان داده ی بیشتری دارد که آن موج بزرگ را موج 3 گرفتید؟ (یک هم می تواند باشد... پنج هم می تواند باشد... ولی هر چه هست جنبشی است... با تمام وجودش دارد داد می زند که جنبشی است.)
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این بابا در سایت متاتریدر ادعا می کند مبتکر این نوارهای tma است:
    https://translate.googleusercontent....hJ3iuwJcW4saOg
    The purpose of this thread is more personal ...
    At some stage (some 4 years ago, posted it at this post: https://www.mql5.com/en/forum/175938/page17 I) coded one variation of an indicator that I named TMA centered. After that somebody shortened it's name to TMA and ever since I am receiving emails and private messages about it in which people are asking me to make it non-recalculating, non-repainting, whatever ....
    These few posts are going to explain what TMA is and what TMA is not ...

این هم آواتارش است!

ازمن بپرسید می گویم کاملا به آواتارش می خورد که آن اشتباه را کرده باشد در کدهایش...

«محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع