صفحه 497 از 600 نخست ... 397447487494495496497498499500507547597 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,961 به 4,970 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

خگستر
    ====

امروز خوب بود.
    حجم این هم مانند حجم کل بازار تقریبا دارد صفر می شود. که علامت بسیار عالی ای است!!!!
    اکنون باید چند روز دوام بیاورد تا موج جدید از راه برسد و خودش را حسابی نشان دهد.
    اکنون آستانه زیان به صورت دقیق 2690 است (خرید ما هم 2720 ریال است...)

https://vgy.me/1rJ1JS.png

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

بمیلا نماد بسیار بنیادی ای است. اگر افت کرد حتما برای بلند مدت بخریم.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    احسنت.
    خیلی نماد عالی ای است.

اما پرسشی که ما باید از خودمان بپرسیم این است:
    در چه تنظیماتی اشباع است؟؟؟
    و البته آیا هر اشباع بودنی خوب است؟
    و اینکه کدام نشانگر ها اشباع هستند؟
    =============
    اگر نشانگری که برای شما اشباع شده RSI14 است که من نگاه می کنم برای من اشباع نشده (البته چون RSI من دست ساز است شاید با مال شما متفاوت باشد.)
    اگر نشانگری که اشباع شده بختامدی است... که این مدت ها است اشباع شده! اصلا یکی از خوبی ها یا بدی هایی که اساتید و بزرگان دنیای بورس و فارکس به بختامدی می گیرند این است که سریع اشباع می شود و اشباع می ماند!
    اگر چیز دیگری است بفرمایید.

بعد اینکه در چه تنظیماتی؟ : اگر تنظیمات RSI14 است نسبت به دیدی که من از شما دارم یک مقدار بازه ی زمانی بزرگی انتخاب کرده اید (چون یادم است شما کوتاه مدت کار می کردید)

بعد اینکه شما اشباع را چند گرفته اید؟ من روی RSI14 خودم اشباع را -85 درصد در نگر می گیرم که می شود 20 یا 17 درصد معمولی.

در مورد اینکه آیا هر اشباعی خوب است؟ : به سابقه مراجعه کنید... مثلا همین ولساپا... اگر بخواهیم هر وقت RSI14 اش اشباع بود بخریم خیلی بد نتیجه می دهد...

اگر بعدا وقت شد یک مقدار بیشتر در این زمینه با هم گفتگو می کنیم.

این نمودار هفتگی

و این هم نمودار روزانه ولساپا است.
    منظور من در هر دو نمودار اشباع هر سه نشانگر هست هم در هفتگی و هم در روزانه
    rsi برای من روی 15 تنظیم شده اس

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها

این نمودار هفتگی

و این هم نمودار روزانه ولساپا است.
    منظور من در هر دو نمودار اشباع هر سه نشانگر هست هم در هفتگی و هم در روزانه
    rsi برای من روی 15 تنظیم شده اس
    سلام
    بسیار عالی.
    البته روزانه اش اشباع نیست ها! یکی پریروز اشباع بوده آن دو تای دیگر هم 6 میله پیش!
    البته انصافا خیلی خیلی خیلی زیبا هر سه با هم در هفتگی اشباع شده اند و فوق العاده زیبا هم هستند.
    می دانید چیست؟ من تا حالا با هفتگی کار نکرده ام. به خاطر اینکه این برنامه ها بلد نیستند با تقویم شمسی کار کنند و از طرف دیگر من هم حوصله ندارم یک بار داده شمسی بگیرم و یک بار داده را با میلادی و بعد یک بار نمودارم را با حالت معمولی نگاه کنم و بعد یک بار هم بیایم نمودار را در میلادی جستجو کنم و و و زمان می برد...
    یک بار آمدم یک برنامه بنویسم که در حالت معمولی (تقویم هجری شمسی) بتواند این کار را بکند که دیدیم زمان می خواهد و کارهای دیگر هم دارم و ... خلاصه اینکه حوصله ام سر رفت و از خیرش گذشتم... اکنون با دیدن این نمودار شما دوباره تشویق شدم بروم آن را احیا کنم... (حالا با آن کیفیت که نشد نشد... ولی دست کم یک چیزی سمبل کنم که مثلا هر هفت میله روزانه را یک میله هفتگی بکند برود پی کارش )

شما چقدر با هفتگی ها کار کرده اید؟ تاخیر ندارند؟ پیشنهادهایشان به موقع است؟

یک پیشنهاد: به جای اینکه در حالت اشباع بودن را در نگر بگیرید می توانید حالت از اشباع خارج شدن را هم در نگر بگیرید... چون در همین هفتگی ولساپا مثلا... اکنون درون اشباع هست، ولی معلوم نیست کی از آن خارج شود و اگر دو میله دیگر در همین حال بماند یعنی دو هفته افت قیمت!!!
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یک حرکت روی خگستر زدند.
    بلوک های خمحرکه و خمحور هم که جا به جا شد...
    همین می تواند پتانسیل خوبی برای رشد گروه خودرویی باشد.
    «محمد حسین» هستم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

پترول خودم و مادرم را دادم رفت.
    «محمد حسین» هستم.

حسینا را هم تو سقف گذاشته بودم برای فروش که فروش نرفت. خیری درش هست حتما.
    «محمد حسین» هستم.

پترول اگر بتواند مقاومتش را بشکند (با کمک مدبران اقتصاد عزیز) دوباره می خرم می گذارم سر جایش.
    شکستن هم یعنی با قدرت شکستن.
    «محمد حسین» هستم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    بسیار عالی.
    البته روزانه اش اشباع نیست ها! یکی پریروز اشباع بوده آن دو تای دیگر هم 6 میله پیش!
    البته انصافا خیلی خیلی خیلی زیبا هر سه با هم در هفتگی اشباع شده اند و فوق العاده زیبا هم هستند.
    می دانید چیست؟ من تا حالا با هفتگی کار نکرده ام. به خاطر اینکه این برنامه ها بلد نیستند با تقویم شمسی کار کنند و از طرف دیگر من هم حوصله ندارم یک بار داده شمسی بگیرم و یک بار داده را با میلادی و بعد یک بار نمودارم را با حالت معمولی نگاه کنم و بعد یک بار هم بیایم نمودار را در میلادی جستجو کنم و و و زمان می برد...
    یک بار آمدم یک برنامه بنویسم که در حالت معمولی (تقویم هجری شمسی) بتواند این کار را بکند که دیدیم زمان می خواهد و کارهای دیگر هم دارم و ... خلاصه اینکه حوصله ام سر رفت و از خیرش گذشتم... اکنون با دیدن این نمودار شما دوباره تشویق شدم بروم آن را احیا کنم... (حالا با آن کیفیت که نشد نشد... ولی دست کم یک چیزی سمبل کنم که مثلا هر هفت میله روزانه را یک میله هفتگی بکند برود پی کارش )

شما چقدر با هفتگی ها کار کرده اید؟ تاخیر ندارند؟ پیشنهادهایشان به موقع است؟

یک پیشنهاد: به جای اینکه در حالت اشباع بودن را در نگر بگیرید می توانید حالت از اشباع خارج شدن را هم در نگر بگیرید... چون در همین هفتگی ولساپا مثلا... اکنون درون اشباع هست، ولی معلوم نیست کی از آن خارج شود و اگر دو میله دیگر در همین حال بماند یعنی دو هفته افت قیمت!!!
    با سلام و تشکر از اینکه با حوصله جواب پست های من رو میدید جناب محمد حسین عزیز
    یک سوالی که برام پیش اومده بود و با این جمله شما یادم افتاد این هست که آیا وقتی هر سه اندیکاتور در مرحله اشباع فروش هستند و مثلا یکی از اندیکاتورها از اشباع در اومد ولی سهم در همون قیمت موند آیا میشه گفت که داره کف سازی انجام میده و خرید انجام بدیم؟مثل همین ولساپا که دوتا از اندیکاتورها از اشباع دراومدن ولی قیمت همونجوری مونده میشه گفت آیا موقع خرید هست؟ یا باید بگیم حمایت شکسته شده و ممکنه ریزش کنه؟
    راستش من در مورد هفتگی زیاد کار نکردم فقط اگر بعضی سهم ها رو بخوام بخرم با توجه به اندیکاتورهای روزانه یه نگاهی هم به هفتگی میکنم ببینم آیا در هفتگی هم در قیمت کف قرار داره؟
    در هفتگی این اندیکاتورها خیلی خوب جواب میدن اما بیشتر سیگنال فروش میدن تا خرید اما اگر سیگنال خرید دادن با کمی صبر سهم ها سود خوبی میدن و مشکل بعدی اینکه تقویم میلادی روی یکشنبه ها هفتگیشون تموم میشه و این یکم تحلیل رو بهم میریزه
    ویرایش توسط gholamk : 2017/09/18 در ساعت 12:58

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از اینکه با حوصله جواب پست های من رو میدید جناب محمد حسین عزیز
    یک سوالی که برام پیش اومده بود و با این جمله شما یادم افتاد این هست که آیا وقتی هر سه اندیکاتور در مرحله اشباع فروش هستند و مثلا یکی از اندیکاتورها از اشباع در اومد ولی سهم در همون قیمت موند آیا میشه گفت که داره کف سازی انجام میده و خرید انجام بدیم؟مثل همین ولساپا که دوتا از اندیکاتورها از اشباع دراومدن ولی قیمت همونجوری مونده میشه گفت آیا موقع خرید هست؟ یا باید بگیم حمایت شکسته شده و ممکنه ریزش کنه؟
    راستش من در مورد هفتگی زیاد کار نکردم فقط اگر بعضی سهم ها رو بخوام بخرم با توجه به اندیکاتورهای روزانه یه نگاهی هم به هفتگی میکنم ببینم آیا در هفتگی هم در قیمت کف قرار داره؟
    در هفتگی این اندیکاتورها خیلی خوب جواب میدن اما بیشتر سیگنال فروش میدن تا خرید اما اگر سیگنال خرید دادن با کمی صبر سهم ها سود خوبی میدن و مشکل بعدی اینکه روی یکشنبه ها هفتگیشون تموم میشه مثل تقویم های خارجی و این یکم تحلیل رو بهم میریزه
    من می خواهم بروم مجمع فاذر. پیش از آن فقط این را سریع عرض کنم که آن حالتی که چندین نشانگر در اشباع باشند و بعد یکی یکباره بزند بالا و اشباع را بشکند یکی از بهترین حالت های ممکن است!
    و اینکه شکستن هم داریم تا شکستن! (به خصوص در تنظیمات کوتاه مدت مثلا RSI5) اگر نرم این شکستن اتفاق بیافتد من اصلا آن را شکست حساب نمی کنم!
    بعد اینکه اگر قیمت پایین بیاید... ولی نشانگر ها بالا بروند...
    این همان موردی است که ما زیاد در باره اش بحث کرده ایم... شبیه همان حالت یو وی و موج 5 و اشباع بازار است... در این حالت خرید بعد از پایان این بازی ها و تکمیل یک واگرایی خیلی خوب می شود.
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع