صفحه 264 از 600 نخست ... 164214254261262263264265266267274314364 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,631 به 2,640 از 5991

موضوع: کارگاه

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

پاسخ : کارگاه

آقا محمد حسین عزیز سلام و خدا قوت
    یه سوال از حضورت داشتم و اون اینکه من چطوری باید بازار خوانی یا همون تابلو خوانی رو یاد بگیرم؟باید به چه مسائلی دقت کنم؟به حجم، به قیمت، به نسبت خریدار به فروشنده، به چی؟
    این که مثلا یکی میاد میگه فلان سهم داره بازیگر پشتش میاد رو از کجا میدونن؟ تابلو خوانی آیا کتابی، جزوه ای، سایتی چیزی داره برم دنبالش؟
    ممنون

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    آقا محمد حسین عزیز سلام و خدا قوت
    یه سوال از حضورت داشتم و اون اینکه من چطوری باید بازار خوانی یا همون تابلو خوانی رو یاد بگیرم؟باید به چه مسائلی دقت کنم؟به حجم، به قیمت، به نسبت خریدار به فروشنده، به چی؟
    این که مثلا یکی میاد میگه فلان سهم داره بازیگر پشتش میاد رو از کجا میدونن؟ تابلو خوانی آیا کتابی، جزوه ای، سایتی چیزی داره برم دنبالش؟
    ممنون
    احسنت بر شما؛
    من خدمتتان کامل عرض می کنم،
    خلاصه اش یک صفحه ی کتاب است که همین جا خدمتتان می گویم،
    اما به شرط.
    به شرط اینکه هر روز یک خلاصه ای از بازار را (موارد خاص را دست کم) اینجا بگذارید تا من و سایر دوستان استفاده کنیم. اگر امکانش هست. ؟
    (البته اگر امکانش هم نیست باز خدمتتان توضیح می دهم )
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

این یک بررسی از جناب جنب پل حافظ است؛
    تو را به خدا ببینید عجب کار زیبایی کرده!!!!
    اعمال نوارهای بولینگر روی شاخص قدرت نسبی!

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

در مورد فلوله... به نظر می رسد فروش ما در 7600 ریال (که البته همه می دانید من در 7600 ریال نفروختم... چون خواب بودم ) درست بود... و الان هم متاسفانه به نظر می رسد بررسی به هدف رسید...
    اما الان چه؟ امروز نگاه می کردم دیدم 5 درصد کشیده بالا... اگر درست خاطرم باشد صف خرید هم بود...
    آیا اوضاع عوض شده؟؟؟؟
    باید بررسی شود...
    نکته اول این که حجم به تدریج آمده بالا، اگر حجم پشت صف را هم حساب کنیم امروز هم بالا آمده...
    نکته ی دوم اینکه می شود گفت تا 38 درصد فیبو اصلاح انجام گرفته... (دقیق نه ولی حالا 300 ریال بالا پایین تو 6000 ریال چیزی نیست...)
    بعد اینکه مکدی صفر را قطع کرده!!!
    نشانگر بخت هم کلا آمده رسیده به کف!
    آخرین نکته هم اینکه قدرت خریداران خوب بود و کاملا معلوم بود اینجا به صورت هماهنگ شده روند را عوض کردند...

با این اوضاع آیا الان بخریم؟
    خیر...
    نمی دانم چه بگویم... ولی قیافه ی شکل جالب نیست...
    احساس می کنم حداکثر در یک موج 5 جنبشی شاید قرار داشته باشیم که از 8500 بالاتر نرود... (در بهترین حالت..) (احساس می کنم...)

احساس می کنم بازیگر ضعیف و نابلد است...
    اگر آمده بود با من مشورت کرده بود می گفتم باید هر جور شده اجازه نمی دادی قیمت از 7500 ریال پایین تر بیاید... ولی الان که پایین تر آمده دیگر آن نا و توان سابق در شکل امواج (شبیه یک انرژی پتانسیل) ذخیره نشده که بخواهد بکند ببرد بالا...

باقی اش را در ارسال بعد می نویسم...
    «محمد حسین» هستم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ببینید...
    تاپ سواری کرده اید تا به حال؟
    اگر کرده اید با مفهوم «زمان بندی» و «آهنگ» و «ضرب آهنگ» و «ریتم» باید کاملا آشنا باشید!!!

دقیقا یک جای خاص باید پاهایتان را بیاورید بالا و یک جای خاص پاهایتان را بیاورید پایین... یک جا جمع شوید یک جا باز...

چه ربطی داشت؟ الان می گویم...

وقتی شما به عنوان یک بازیگر یک حرکت اولیه به نمودار قیمت می دهید این انرژی یک سرعت در نموداری ایجاد می کند و ...

نمی دانم اینجا چرا این چیز ها را می گویم؟ تا آنجا که به خاطر دارم از مسائل آموزشی کسی اینجا استقبال نمی کند... به جز جناب رضا که او هم فعلا روی حجم و بازیگر دارد کار می کند...

اگر کسی دوست داشت بپرسد بگویم... خلاصه اش هم این می شود که اگر شما با یک ماشینی 100 کیلومتر داشتید می رفتید و یک باره ترمز گرفتید دیگر این ماشین برو نیست... مگر اینکه همان قدر که دفعه ی اول بنزین و زمان خرج کردید خرج کنید که این تقریبا ناممکن است... (مگر اینکه بازیگر عوض شود... یا بازیگر دوباره حاضر باشد همین قدر توان بگذارد و ... که معمول نیست!) روی همین حساب هم بود که وقتی 7600 ریال را شکست من گفتم دیگر فلوله فلوله ی سابق بشو نیست...

الان هم پیشنهاد خرید نمی دهم. و احتمال زیاد می دهم که مدتی در جا بزند و الگویی شبیه زیگزاگ تخت ایجاد کند... حداکثر تا همان 8500 ریال...
    «محمد حسین» هستم.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

امشب یک نگاه به فهرست انتظارمان بیاندازیم ببینیم چه طور شده اند...
    فردا هم به رسم چهارشنبه ها یک نگاهی به نماد ِ گروه های مختلف بیاندازیم ببینیم شاخص ها چه شده اند؟

منتظر
    تجار – منتظر حجم بالای 2.5 میلیون
    حپارسا
    ومهر
    واتی - منتظر افزایش حجم به بالای 8 میلیون
    کتوکا
    شپدیس – به شرط حجم بالای 800 هزار

ورنا - پیشبینی قوی نیست.
    وتوشه- رسیدن به 3410
    بنیرو – منتظر شکل گیری دسته فنجان
    بالبر – پیشنهاد خرید عالی به خصوص اگر تا 2333 ریال بریزد...
    تکمبا – اگر افت کرد می خریم.
    فولاژ – منتظر افت برای ساخت دسته فنجان برای عبور از مقاومت
    انبوه سازی - رصد شروع روند افزایشی
    مالی - رصد شروع روند افزایشی
    حمل و نقل - منتظر شروع موج 1
    کانی غیر فلزی – منتظر افت و ساخت دسته فنجان دو هفته ای – حتی افت دو سه روزه هم قبول است.
    سیمان – منتظر یک افت یا یک رشد بعد یک افت
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    این یک بررسی از جناب جنب پل حافظ است؛
    تو را به خدا ببینید عجب کار زیبایی کرده!!!!
    اعمال نوارهای بولینگر روی شاخص قدرت نسبی!
    برای من به این شکل شد:

«محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من خسته شدم... می روم...
    فقط اینجا این پیوند بماند تا بعدا برگشتیم یک نگاهی به این بیاندازیم... انگار در مورد انرژی3 یک چیزی گفته:
    http://iranfinex.ir/Farsi/NewsDet-26...A7%D8%B3%D8%AA

نمایشگاه هم امروز آخرین روزش است... نفهمیدم آخر به درد می خورد؟ نمی خورد؟ به چه دردی می خورد؟
    چیز خاصی درش نگفته بود...
    گفته 10 تا کد خارجی شده 85 کد...
    خوب اول اینکه اینها خیلی کم هستند...
    دوم اینکه شمار ِ کد ها مهم نیست... مهم حجم فعالیت آنها است...
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

احسنت بر شما؛
    من خدمتتان کامل عرض می کنم،
    خلاصه اش یک صفحه ی کتاب است که همین جا خدمتتان می گویم،
    اما به شرط.
    به شرط اینکه هر روز یک خلاصه ای از بازار را (موارد خاص را دست کم) اینجا بگذارید تا من و سایر دوستان استفاده کنیم. اگر امکانش هست. ؟
    (البته اگر امکانش هم نیست باز خدمتتان توضیح می دهم )
    آقا محمد حسین عزیز میدونی که من معلم هستم و هیچوقت نمیتونم اونجور که باید و شاید پشت بازار باشم و فقط با اینترنت گوشی میتونم وصل بشم و هر از گاهی یه نگاهی به سهم ها بندازم و معمولا آموزش و حالا کلنجار رفتن با نمودار و آمی بروکر از ساعت تقریبا 4 یا 5 بعدازظهر شروع میشه تا ساعت 11 یا 12 شب. چون سرگرمی هم ندارم معمولا اکثر مواقع پشت لب تاب هستم و دنبال یه روش و یه چیزی که بتونم روش درست و حسابی حساب باز کنم که کار معلمی رو رها کنم. پس اگه ممکنه برام توضیح بدید که چطوری تابلو خوانی رو یاد بگیرم. حالا حتی اگه شده هم بعد بازار میشینم معاملات همون روز رو از سابقه معاملات ثانیه به ثانیه نگاه میکنم که تکلیف شما رو انجام بدم.
    ویرایش توسط gholamk : 2017/04/18 در ساعت 23:22

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ببینید...
    تاپ سواری کرده اید تا به حال؟
    اگر کرده اید با مفهوم «زمان بندی» و «آهنگ» و «ضرب آهنگ» و «ریتم» باید کاملا آشنا باشید!!!

دقیقا یک جای خاص باید پاهایتان را بیاورید بالا و یک جای خاص پاهایتان را بیاورید پایین... یک جا جمع شوید یک جا باز...

چه ربطی داشت؟ الان می گویم...

وقتی شما به عنوان یک بازیگر یک حرکت اولیه به نمودار قیمت می دهید این انرژی یک سرعت در نموداری ایجاد می کند و ...

نمی دانم اینجا چرا این چیز ها را می گویم؟ تا آنجا که به خاطر دارم از مسائل آموزشی کسی اینجا استقبال نمی کند... به جز جناب رضا که او هم فعلا روی حجم و بازیگر دارد کار می کند...

اگر کسی دوست داشت بپرسد بگویم... خلاصه اش هم این می شود که اگر شما با یک ماشینی 100 کیلومتر داشتید می رفتید و یک باره ترمز گرفتید دیگر این ماشین برو نیست... مگر اینکه همان قدر که دفعه ی اول بنزین و زمان خرج کردید خرج کنید که این تقریبا ناممکن است... (مگر اینکه بازیگر عوض شود... یا بازیگر دوباره حاضر باشد همین قدر توان بگذارد و ... که معمول نیست!) روی همین حساب هم بود که وقتی 7600 ریال را شکست من گفتم دیگر فلوله فلوله ی سابق بشو نیست...

الان هم پیشنهاد خرید نمی دهم. و احتمال زیاد می دهم که مدتی در جا بزند و الگویی شبیه زیگزاگ تخت ایجاد کند... حداکثر تا همان 8500 ریال...
    آقا محمد حسین من لزوما رو حجم و بازیگر کار نمیکنم. هرچی که باعث بشه من تو بورس یکم اطلاعاتم بالا بره رو روش کار میکنم. فعلا چون روی حجم و بازیگر خیلی ها دارن مانور میدن من هم افتادم دنبالش البته کاملا شانسی و بدون هیچ دانشی و بدون هیچ راهنما و منبعی. برای همین هم یکی مثل شما اگه بتونه کمکم کنه واقعا ممنون میشم و هر چی هم باشه روش کار میکنم. ناسلامتی معلم هستیم و قدر اطلاعاتی که ب درد آدم بخوره رو خوب میدونیم بخصوص که کسی مثل شما بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات واقعا خوبی رو در اختیار بقیه میذاره
    بازم ممنونم

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع