صفحه 272 از 600 نخست ... 172222262269270271272273274275282322372 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,711 به 2,720 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    آقا محمد حسین عزیز فک کنم شما با کارگزاری فارابی(فارابیکسو) کار میکنید ، درسته؟
    میدونید وقتی مینویسن کاربر قفل شده برای چی هست؟
    من الان وارد حسابم شدم:

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یک زمانی می خواستم پیشنهاد های اینها را نگاه کنم ببینم چطور است... این قدر کار پیش آمد که آخرش هم یادم رفت...

شما پیشنهاد های اینها را تا حالا بررسی کرده اید؟
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ما اینجا دوست داریم این باشیم:

باطنی بزرگ و ظاهری معقول

«محمد حسین» هستم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    یک زمانی می خواستم پیشنهاد های اینها را نگاه کنم ببینم چطور است... این قدر کار پیش آمد که آخرش هم یادم رفت...

شما پیشنهاد های اینها را تا حالا بررسی کرده اید؟
    آره چند بار بررسی کردم.مثلا هر روز یه پیشنهاد میدن، چندتاشو که بررسی کردم دیدم فایده ندارن چون ماشاالله یکی دو تا پیشنهاد که نمیدن هر از گاهی یهو میبینی 20یا25 تا پیشنهاد دادن که دو یا سه تاش میگیره مثل کانال تلگرامی هستن.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    سلام
    نه.
    من از این کارگزاری متنفرم و هر جا می نشینم می گویم اینها چه عوضی هایی هستند... (زمان عرضه اولیه دسترسی مشتریان را قطع می کردند تا فقط خودشان استفاده کنند!!!!! در داد و ستد های کوچک بیشتر از حد عادی از مشتریان کارمزد می گیرند!!!!!!)
    این مورد هم تا به حال برای من پیش نیامده
    احیانا شما حسابتان را به شکل خاصی ایجاد نکرده اید? مثلا از طریق سایت سهامیاب؟ شاید مشکل از آنجا باشد...
    به شکل خاصی؟!!!
    مدیر یکی از کانال های تلگرامی گفته بود که اگه تو کارگزاری فارابی هسیتد معرف رو من بهشون اعلام کنید که تو کانال وی آی پی عضوتون کنم، منم گفتم سنگ مفت گنجشک هم مفت معرف اون آقا رو گفتیم. حالا شاید از طریق اون آقا اشکال ایجاد شده البته فک کنم. یا شاید هم چون از چند جا وارد پروفایلم میشدم قطع کردند، آخه من با 5 تا سیستم جداگونه وصل میشم و هم چنین با گوشی هم وصل میشم.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

به نظرتون کدوم کارگزاری بهتر هست که برم ازشون کد بگیرم؟

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (14) matin آواتار ها
    تشکر شده 4,562 بار در 641 ارسال

از گروه سیمان #سخواف به نظرتون چطور میاد؟
    به نظرم با توجه جمع شدن خصدرا و خیز مجدد بازار پایه ها این هم میتونه نوسان خوبی بده.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

بازار پایه هایی شور و حال خوبی به بورس دادن.
    حیفه از رشدشون و حتی از نوسانشون استفاده نشه.
    ممنونم از شما که خیلی زود بررسی نمادهای بازار پایه رو تو این کارگاه باب کردید.
    من تو سهامیاب هم دنبالتون می کنم و منتظر سیگنال هایی مثل #وقوام هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

سوال من هم هست.
    من از مفید و کشاورزی و آگاه و فارابی اکانت دارم ولی فقط با فارابیکسو کار می کنم.
    نمیدونستم که کارمزد بالاتری میگیرن!

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید matin از ایشان تشکر کرده اند:

حقیقتش من چند تا کارگزاری بیشتر نمی شناسم...

الان چندین سال (فکر کنم 15 سال) است دارم با کارگزاری دنیای خبره کار می کنم... {1} آدم های خوبی هستند. خوش برخورد و پاسخگو هستند... سهمیه عرضه اولیه را می دادند... کارمزد عادلانه می گیرند...

کلا من هیچ وقت با اینها به مشکل بر نخوردم...

پیش از اینها با کارگزاری مفید کار می کردم... (مثلا یک سال یا نیم سال...) (و پیش از آن هم با یک کارگزاری بی نام و نشان در میدان ونک...)
    این کارگزاری مفید این قدر پر ازدحام بود و این قدر بد جواب آدم را می دادند و این قدر سرشان شلوغ بود... که حالم را به هم زد و آمدم با اینها کار کردم...
    می گفتند کارگزاری مفید خیلی خوب و سریع خرید می کند... که دیدم اینها هم به همان سرعت خرید و فروش می کنند...
    کلا از آن زمان تا الان هیچ وقت هیچ مشکلی با اینها نداشتم... برای همین هیچ وقت به فکر تغییر کارگزاری نیافتادم.

جدیدا با دوستان صحبت می کردم... می گفتند تو بحث برخط هم باز در کارگزای مفید شلوغی و ترافیک وجود دارد!
    یعنی داستان همان داستان است... فقط شکلش از حالت صف پیاده ای که ما به صورت فیزیکی داشتیم به صورت اینترنتی تغییر پیدا کرده...

چند وقت پیش گفتم حساب های اعضای خانواده ام را هم به روز کنم تا از آنها بتوانم برای عرضه اولیه استفاده کنم...
    برای همین رفتم سراغ کارگزاری پاسارگاد و فارابی... چون اینها بدون مراجعه حضوری حساب می دادند... و لازم نبود اعضای خانواده ام بروند آنجا...
    فارابی ملعون که دقیقا سر همان عرضه اولیه حسابم را می بست... بعدا کاشف به عمل آمد با همه همین کار را می کند... (خواستید جستار «اخبار عرضه اولیه» در سایت همسایه را یک نگاه بیاندازید...)
    با پاسارگاد هم خواستم کار کنم... فهمیدم در هر داد و ستد خیلی شیک و مجلسی 25 هزار ریال از جیب من بر می دارد و می گذارد در جیب خودش! {2} و به خاطر همین ازش خوشم نیامد...
    بعدا فهمیدم آن فارابی فلان فلان شده هم همین کار را می کند... منتها رقمش کمتر است انگار... (20 هزار ریال بود اگر اشتباه نکنم...)

روی همین حساب من اینها را به چشم دزد می بینم...

کلا همان دنیای خبره برای من عالی بوده... فقط اینترنتی حساب نمی دهند... و باید حضوری رفت آنجا... نکته ی جالب این کارگزاری هم این است که در آنجا همه زن هستند!

===========پانویس==========
    {1} حالا می گویم 15 سال منظورم این نیست که 15 سال تجربه حرفه ای دارم... (15 سال هم فکر کنم بیشتر باشد... ولی) در این مدت مقداری درس می خوانده ام... مقداری کار می کرده ام... البته عین 15 سال سهامداری کرده ام... ولی نه معامله گری حرفه ای بورس...
    {2} به این شکل که کارمزد را حساب می کند... اگر کارمزد مثلا 3 هزار ریال شده باشد یک پولی با عنوانی خاص به اندازه ی 23 هزار ریال از شما می گیرند... اگر 20 هزار ریال شده باشد 5 هزار ریال می گیرند... خلاصه اینکه کف دارند برای کارمزدشان... ولی از آن طرف سقف ندارند!!! یعنی کارمزد شما 20 میلیون ریال هم شده باشد عینا دریافت می کنند!
    من از این کار بدم می آید چون هم یک حالت دزدی دارد... و هم اینکه عرضه اولیه اصلا خوبی اش به همین دفعات زیاد و مبالغ کمش است...
    «محمد حسین» هستم.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع