صفحه 288 از 600 نخست ... 188238278285286287288289290291298338388 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,871 به 2,880 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    در مورد رتکو چه پیش بینی دارید ؟
    رشد عالی.
    فکر کنم در همین 9000 ریال امروز پیشنهاد خرید داده بودم. (فکر کنم 8800 گفته بودم...)
    البته همین هم آستانه زیان ماست. (یعنی اگر فردا آمد زیر این خط که الان 8800 است نباید خرید که باید فروخت.)

حقیقتش... من می خواهم نمادهای درون سبدم زیاد نشود... ولی وسوسه شده ام این را هم اضافه کنم...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

رتکو یک جورهایی به تاپیکو ستاره اش بند است...
    آنها کارشان بگیرد، (تحریم ها هم کم شود.) این کارش سکه است...

جدیدا هم زده تو کار آسانسور!!!!!! (یک جورهایی مایه ی خفت است شرکت با آن کلاس کاری بیاید تو بازار شرکت هایی دخالت کند که کل شرکت یک دفتر کوچک با 6 نفر جمعیت بیشتر نیست!!! اوف بر تو! )

(البته من حافظه ام مشکل دارد شاید داده های بنیادی را با یک شرکت دیگر اشتباه گرفته باشم... ولی اگر همان باشد) یک رشد دیگر در مایه های آن رشد خیره کننده ی قبلی (که نه ولی دست کم نصف آن) به بازار بدهکار است.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

برخی دوستان معتقدند افتتاح طرح های جدید توسعه در پالایشی ها و پتروشیمی ها منجر به افزایش نسبتا قابل توجهی در حجم پروژه های رتکو خواهد شد !

البته ما هم منتظر آن رشد عالی که نوشتید هستیم فعلا !

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    بانک دی فکر میکنم قصد داره تا بخشی از بلوک دماوند رو بفروشه تا زیان را پوشش بده،احتمال داره دماوند رو بخان داغ کنند یا گزارش با تعدیل مثبت عجیب بده
    سه ماهه اول که بیش از 30 تومن زیان ساخته و از اون به بعد دیگه اصلا گزارش نداده و بسیار غیر شفاف شده

من فکر میکنم چون اختلاس از درون بانک و توسط عوامل اصولگرا بوده چیزی بروز نمیدن تا با فروش املاک زیان را پوشش بدهند!
    و این آبرو ریزی را برملا نکنند

معلوم نیست امسال مجمع اصلا برگزار بکنند یا نه!
    ولی تا اونجایی که من میدانم املاک با ارزش زیاد داره
    اگر همینطور به گزارش ندادن ادامه بده که البته بسیار مشکوک هست و سازمان هم اصلا پیگیر نیست.
    و متاسفانه بخش عمده پول من در بانک دی گیر کرده.
    قصد را که حتما دارد... هم علنی مطرح کردند و هم در مجمع -اگر اشتباه نکنم- گفتند و هم اینکه اصلا آگهی کردند برای فروش...

منتها کسی حاضر نشد ازشان بخرد! (فکر کنم 10000 یا 12000 ریال آگهی کرده بودند...)

خودشان که خیلی احساس می کنند قیمت دماوند بیشتر است!

و البته یک جورهایی هم حق دارند... گاو نه من شیر ده است!

مالکیتش هم که عوض شده (از بنیاد به دی) یک مقدار دست به سر و رویش کشیده اند و یک مقدار سودش افزایش پیدا کرده...

فقط موضوع این است که کسی حاضر نیست الان برای این دماوند این قدر پول بدهد... اصلا اگر کسی این همه پول داشته باشد این قدر سهم های خوب در بازار ریخته که...

این ها هم این را می دانند و گذاشته اند وضع بازار خوب شود و دوباره آگهی کنند.

=======================

بانک دی مقدار زیادی از سودش از همین ملک سازی و ملک فروشی است... هر ساله این گونه بوده... (البته خیلی از بانک ها این گونه هستند... ولی این دیگر رسما این قدر در حوزه املاک وارد شده که خودش یک پا بساز بفروش حساب می شود...)

آن موضوع اختلاس ها و بی کفایتی ها و دزدی ها هم اگر دقت کنید در همه ی بانک ها سالیان دراز بوده و ریشه دوانده! و اگر بازار حالت طبیعی بود این کثافت ها و کثافت کاری ها بیرون نمی زد... ولی رکود که شد اینها هم کارهایشان رو شد و رفت زیر ذره بین... آن از پارسیان... آن از وبصادر ... آن از وقوام ... دی... وخاور... (که خیلی علنی می گویند ما با پول شما به خودمان وام کم بهره داده ایم! البته باز صد رحمت به اینها که خودشان می آیند می گویند...)

فقط دو تا بانک وپاسار و حکمت الان به نظر سالم و بی مورد می رسند...

حالا این ها را گفتم که بگویم اگر اقتصاد مملکت (به خصوص ساختمان) راه بیافتد دوباره خیلی از این دزدی ها ماست مالی می شود و پنهان می ماند (در سود های زیاد گم می شود) و بانک ها هم روی غلطک می افتند و ...
    «محمد حسین» هستم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

سبدم یک دست قرمز قرمز قرمز است...
    ولی
    حس خوبی بهش دارم...
    اصلش هم همین است... آدم باید با نمادهایی که در سبد دارد حال کند...

بین اینها خگستر و دماوند نخاله بودند... که الحمد لله دماوند (نصفش را فروختم و در مورد باقی اش) به نظر می رسد حقوقی گذاشته پشتش که ببردش بالا... پس دیگر نخاله نیست... عزیز بابا است!
    خگستر هم چون در قیمت خرید است و (هر چند رشدی نکرده ولی) افتی هم نکرده... مشکل ساز نیست... نصفش را تا الان دادم به قیمت سر به سر رفته... فردا باقی اش را هم یر به یر می دهم برود و جایش یا یک خودرویی دیگر می گیرم... یا فاذر... (اگر عزیزان لطف کنند و بدهند ) یا یکی دیگر از دیگر دلبران را...

ز دست دیده و دل هر دو فریاد... که هر نمادی دیده بیند دل کند یاد! بسازم (آخرش) خنجری نیشش ز فروش... زنم بر این سبد تا دل گردد آزاد...
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تحلیل شما از وضعیت قثابت چیست ؟

پیش بینی از این سهم دارید ؟

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

قثابت
    ===

ببینید... کل قندی ها را که دیشب (اگر اشتباه نکنم) بررسی کردم، نتیجه اش این شد که بلند مدت عالی و کوتاه مدت بد. و از این نتیجه گرفتم که الان قشکر و قشیرح را دست به ماشه باشم برای فروش کوتاه مدت... و اگر افت شروع شد 30 تا 60 درصد پایین تر (نسبت به رشدی که کردند) دوباره منتظر باشم برای خرید...
    پس این شد کل قندی ها... و نیز ما می دانیم که اینها خیلی خیلی به هم وابسته اند... مانند خودرویی ها... همه با هم می روند بالا و بعد پایین...

و اما قثابت...
    این هم دقیقا مانند گروه قند...

به هیچ وجه پیشنهاد خرید نیست!

اگر سهامدار هستیم باید با احتیاط زیاد (
    دست به ماشه) سهامداری کنیم...
    همین جاها است که (به احتمال قوی) سرش بخورد به سنگ و یک ریزش داشته باشد... اگر ریخت، آماده می شویم برای یکی از بهترین خرید ها!
    شاید اصلا همین امروز بریزد! (امروز کاری - یعنی فردا - چه گــــفتم؟!!!)
    (حقیقتش من الان خودم دارم به صف 15 میلیونی امروزش نگاه می کنم... بعد یک نگاه به نسبت خریدار و فروشنده ی خوبش می کنم... بعد به حرف خودم نگاه می کنم... خنده ام می گیرد... ولی به هر حال نمودارش که این را می گوید...)

نمای بزرگش:

پیشبینی:

«محمد حسین» هستم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز قثابت حقوقی در صف بود و هرچه حقیقی داد برداشت !

شاید برای کرسی هیات مدیره باشد ! این خریدها ! شایدم نه !

فکر کنم 10 اردیبهشت مجمع داشته باشد برای تعیین هیات مدیره !

برخی هم مدعی اند از 200 عبور میکند !!!

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

برخی دوستان معتقدند افتتاح طرح های جدید توسعه در پالایشی ها و پتروشیمی ها منجر به افزایش نسبتا قابل توجهی در حجم پروژه های رتکو خواهد شد !

البته ما هم منتظر آن رشد عالی که نوشتید هستیم فعلا !
    ما فنی ها یک سری اصطلاحاتی داریم... یک چیزهایی هم می دانیم...
    ولش...
    بگذارید خلاصه اش کنم...
    «فروش» سودش تپل است و یک باره...
    «تعمیر و نگهداری» یا «ضمانت و گارانتی» سودش کم است و مستمر...
    کسانی که در شرکت های فنی و تولیدی بوده اند می دانند که همه ما عاشق این سود مستمر و کم هستیم!!! حتی شده برخی اوقات سود فروش را آن قدر کم می کنند که به صفر یا زیر صفر برسد! تا در عوض قرارداد های تعمیر و نگهداری خوبی بتوانند برای خودشان «تضمین شده» داشته باشند!

اصلا در همین خودروسازان یا به قول دوستان فرغون سازان خودمان خیلی از شرکت ها هستند که دارند از راه لوازم یدکی یا به قول خودشان After_Market امرار معاش می کنند... (و بیا ببین چه امرار معاشی! خودروسازان ممکن است ورشکست شوند ولی اینها نه! تحریم روی اینها تاثیر نمی گذارد! فناوری 500 سال پیش را دارند به کار می گیرند! پول نقد می گیرند! بازارشان مشخص و ثابت است! مخصوصا اینکه خودروسازان خودرو درست حسابی هم دست ملت نمی دهند! دست هم که کم است! کلا همه چیز کویت است!)

اینها را گفتم که این را بگویم: رتکو در چند جای ستاره از این قرارداد ها گرفته... و یک سود مستمر و تضمین شده برای خودش مقرر کرده... (خودش که نکرده... بابا_تاپیکویش برایش مقرر کرده...) یعنی مربوط به صورت مالی امسال و پارسال نیست... مستمر است...
    «محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

امروز قثابت حقوقی در صف بود و هرچه حقیقی داد برداشت !

شاید برای کرسی هیات مدیره باشد ! این خریدها ! شایدم نه !

فکر کنم 10 اردیبهشت مجمع داشته باشد برای تعیین هیات مدیره !

برخی هم مدعی اند از 200 عبور میکند !!!
    ببینم این همان شرکت بدبخت بی صاحب نیست که صاحبش فروخته بود (انداخته بود) به ملت و رفته بود؟؟؟

بـــــــــلی انگار خودش است:

(خوب آن 13 میلیون خرید حقوقی چرا در فهرست سهامداران نیست؟ هنوز به روز نشده؟ به هر حال...)

با این یادآوری (و داده) بنده بیشتر روی آن پیشبینی ام مصر شدم...
    «محمد حسین» هستم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع