صفحه 505 از 600 نخست ... 5405455495502503504505506507508515555 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,041 به 5,050 از 5991

موضوع: کارگاه

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : کارگاه

بیمه و بازنشستگی
    ==========

این هم مانند همان.

https://vgy.me/1fCE6j.png
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

همین جوری
    =======

دیگر امشب انگار متاسفانه وقت نمی شود روی موارد آموزشی کار کنیم... خدا کند فردا بشود. دوست داشتم مقداری روی اشباع ها و واگرایی های پس از اشباع و موج پنجی ها به خصوص در روند های کاهشی کار کنم...
    =============
    یک کتابی که چند وقت پیش خواندم و خلاصه اش را هم اینجا گذاشتم (و اگر خاطرتان باشد به مترجم محترمش هم کلی بد و بیراه گفتم و آخر سر هم یک حمد و فاتحه و صلوات برای مادربزرگش فرستادم!) خلاصه اینکه آقای نیما آزادی بسیار عزیز دوباره زحمت کشیدند و در سه بخش از آن روش زیبای ماینر قرار داده اند در کانالشان... شما نمی دانید چقدر مشتاقم دانلود کنم بخوانم... خدا کند وقت بشود...
    =============
    اگر وقت شد یک بار خلاصه ی وضعیت گروه ها را دوباره فردا قرار می دهم اینجا جلوی چشممان باشد.
    جمعه شب هم یادمان باشد قیمت کالاهای جهانی (مس و نفت و روی و ذغال و شکر و ...) را بررسی کنیم.
    =============
    دنيا دو روز است ؛ يک روز با تو و روز ديگر عليه تو ؛ روزي که با توست مغرور مشو و روزي که عليه توست نااميد مگرد زيرا هر دو پايان پذيرند امیرالمومنین علي(ع)
    «محمد حسین» هستم.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

شاخص کل
    موج پنجی و در کوتاه مدت احتمالا رشد خوب
    زراعت رشد کوتاه مدت و میان مدت
    زغالسنگ نامعلوم
    کانه فلزی نامعلوم
    محصولات کاغذی نامعلوم
    انتشار و چاپ رشد کوتاه مدت
    فرآورده های نفتی نامعلوم
    لاستیک رشد کوتاه مدت و میان مدت
    فلزات اساسی نامعلوم
    محصولات فلزی نامعلوم
    ماشین آلات نامعلوم
    خودرویی رشد کوتاه مدت و میان مدت
    قند و شکر نامعلوم
    چند رشته ای صنعتی احتمال رشد کوتاه مدت بیشتر است ولی در کل نامعلوم
    غذایی رشد میان مدت
    دارویی رشد میان مدت
    شیمیایی نامعلوم
    کاشی و سرامیک نامعلوم
    سیمانی ها
    پیشنهاد خرید! (آستانه زیان 675)
    کانی غیر فلزی
    رشد کوتاه مدت
    سرمایه گذاری ها رشد کوتاه مدت
    بانکها رشد کوتاه مدت
    سایر مالی
    پیشنهاد خرید!
    حمل و نقل افت میان مدت
    انبوه سازی
    پیشنهاد خرید. با رعایت آستانه زیان مهم
    رایانه نامعلوم
    فنی مهندسی رشد میان مدت
    بیمه و بازنشستگی رشد کوتاه مدت و میان مدت
    مالی رشد کوتاه مدت و میان مدت

بالایی خلاصه ای از پیشبینی صنایع مختلف بود.
    در زیر هم خلاصه ی پیشبینی یک سری از نماد ها (که در سبدم است) قرار دارد:
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    مرور سبد:
    وقوام
    بسته
    آرمان بسته
    خگستر بسیار عالی انتظار دارم یک هفته یا رشد کند یا درجا بزند و با کف هم فاصله ی خوبی دارد.
    فاذر بسته
    حسینا کاملا نامعلوم است. (و نامعلوم برای ما مساوی با بد است.) منتظر موقعیت مناسب برای فروش هستم. احتمالا 7900 می توان خارج شد.
    بهپاک به قیمت فروش مناسب نرسید. یک جورهایی مانده ام تویش. در بلند مدت وضعش خوب است ولی در کوتاه مدت احتمال دارد برود یک کف جدید بسازد که خیلی برای آدم گران تمام می شود. پس تصمیم این می شود که اگر زیردره ی پیش رفت بفروشم. اگر همین جا درجا زد و موقعیتی عالی در جای دیگر پیدا کردم بفروشم. اگر نه نگه دارم.
    حاریا تا وقتی بالای خط کانال است وضعش خوب است. در حال حاضر با میانگین متحرک 20 روزه اش درگیر است. و چون از سمت پایین آمده درگیر شده این را به فال نیک می گیریم. یک مقاومت در 1300 ریال دارد که احتمال دارد تا آنجا برود. نشانگرهایش عموما خوب هستند. پس نگهش می داریم.
    رتکو بالاخره آن حرکت خوبه که منتظرش بودیم را زد!!! هورا!!! پیشنهاد خرید و اضافه کردن باز هم دارم. خط روند کاهشی هم شکسته شد. قیمت خرید 7555 ریال آستانه زیان 7322 ریال
    سجام سجام هنوز بسیار عالی است. منتها ترس من از زیاده روی است. همان طور که در طی امروز در نوشته هایم خدمتتان عرض کردم.
    های وب -
    کچینی بسته و قرار است برود بازار پایه
    خزامیا وضعش رویایی است. و انتظار دارم راحت تا 900 ریال برود.
    چدن -
    دی بسته
    «محمد حسین» هستم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آموزشی
    =====

ترکیب نشانگر
    =========

یکی از راه های کاهش نوسان میانگین گیری است و یکی از راه های میانگین گیری ترکیب نشانگرها است و برای این کار باید دو نشانگر از دو جنس مخالف ولی با دوره ای یکسان باشد. برای اینکه متوجه شویم آیا دوره ی آنها یکسان است یا نه باید بررسی کنیم که آیا نقاط شروع اشباع آنها و نیز نقاط عبور از صفر آنها با هم یکسان است یا نه؟ ترکیب به دو صورت می تواند باشد ترکیب پیشنهادها که عموما انجام می گیرد (بسیاری از سامانه های داد و ستدی در سایت هایی که کد رایگان ارائه می کنند). ترکیب به وسیله ی جمع زدن دو نشانگر با هم که باید دو نشانگر بسیار مشابه پیدا کرد و ترکیب به واسطه ی وارد کردن یکی از نشانگر ها به عنوان خوراک به ورودی نشانگر دیگر (دی تی مثلا).

یا علی
    «محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    مرور سبد:

وقوام
    بسته
    آرمان بسته
    خگستر بسیار عالی انتظار دارم یک هفته یا رشد کند یا درجا بزند و با کف هم فاصله ی خوبی دارد.
    فاذر بسته
    حسینا کاملا نامعلوم است. (و نامعلوم برای ما مساوی با بد است.) منتظر موقعیت مناسب برای فروش هستم. احتمالا 7900 می توان خارج شد.
    بهپاک به قیمت فروش مناسب نرسید. یک جورهایی مانده ام تویش. در بلند مدت وضعش خوب است ولی در کوتاه مدت احتمال دارد برود یک کف جدید بسازد که خیلی برای آدم گران تمام می شود. پس تصمیم این می شود که اگر زیردره ی پیش رفت بفروشم. اگر همین جا درجا زد و موقعیتی عالی در جای دیگر پیدا کردم بفروشم. اگر نه نگه دارم.
    حاریا تا وقتی بالای خط کانال است وضعش خوب است. در حال حاضر با میانگین متحرک 20 روزه اش درگیر است. و چون از سمت پایین آمده درگیر شده این را به فال نیک می گیریم. یک مقاومت در 1300 ریال دارد که احتمال دارد تا آنجا برود. نشانگرهایش عموما خوب هستند. پس نگهش می داریم.
    رتکو بالاخره آن حرکت خوبه که منتظرش بودیم را زد!!! هورا!!! پیشنهاد خرید و اضافه کردن باز هم دارم. خط روند کاهشی هم شکسته شد. قیمت خرید 7555 ریال آستانه زیان 7322 ریال
    سجام سجام هنوز بسیار عالی است. منتها ترس من از زیاده روی است. همان طور که در طی امروز در نوشته هایم خدمتتان عرض کردم.
    های وب -
    کچینی بسته و قرار است برود بازار پایه
    خزامیا وضعش رویایی است. و انتظار دارم راحت تا 900 ریال برود.
    چدن -
    دی بسته

همین جوری
    =======

من نمی دانم چه فکری و چه کاری است آخر؟
    اصلا یک نماد در سبدم که سریع می رود بالا سریع به فکر فروشش می رسم...
    اصلا نمادم که صف خرید می شود یک وسوسه ی شیطانی عجیبی درونم به جوش و خروش می افتد که بفروشم به صف خرید... انگار یک شاهکار قرار است انجام دهم...
    دقیقا اگر خاطرتان باشد نیم یا یک ماه پیش این مسئله را با پترول و حسینا و یکی دو تای دیگر داشتم... با اینکه می دانستم روند میان مدتشان خوب است ولی به خاطر اینکه در کوتاه مدت احتمال می دادم حالت اشباع و اصلاح وجود داشته باشد وسوسه می شدم که بفروشم...
    اکنون هم می خواستم سجام و حاریا و حتی خگستر را بفروشم...
    چه کاری است آخر بچه جان. اگر تشخیص داده ای روند میان مدت اینها افزایشی است بنشین سر جایت و بگذار اگر دوست دارد در کوتاه مدت رشد کند و اگر دوست ندارد در کوتاه مدت اصلاحش را بکند. چه کار داری به آن آخر؟؟؟

یادم باشد یادآوری این را هر هفته یک بار دست کم انجام دهم که آویزه ی گوشم و ملکه ی ذهنم شود.
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

یادآوری
    ====

اگر با توجه به روند بلند مدت وارد یک نماد شده ای به خاطر روند کوتاه مدت از آن نماد خارج نشو. و اگر با دید کوتاه مدت به یک نماد نگاه می کنی و از آن خریده ای به خاطر خوب بودن روند بلند مدت در آن نماد نایست.
    «محمد حسین» هستم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آموزشی
    =====

روش های پیشنهاد گرفتن از نشانگر
    =====================

برای تبدیل یک نشانگر به یک سامانه ی داد و ستدی باید قواعدی داشت تا از آن نشانگر پیشنهاد بگیریم.
    (به نگر من) روش هایی که برای پیشنهاد گرفتن وجود دارد از این قرار است:
    * ورود یا بودن نشانگر به حالت اشباع (پیش از این مرحله باید نشانگر به حالت نوسانگری درصدی در بیاید)
    * خروج از حالت اشباع
    * ایجاد دره V یا قله ۸
    * تقاطع نشانگر نسبت به میانگین متحرک آن (البته این می شود یک جور نشانگر گرفتن از نشانگر!)
    * واگرایی نسبت به دره/قله پیشین
    * شمار میله هایی که نشانگر در حالت بد یا خوب قرار دارد. (و احیانا ترکیب آن با نشانگر فیبوناچی زمانی)
    * شیب حرکت نشانگر (تیز بودن یا ملایم بودن آن)
    * استفاده از شبکه ی عصبی مصنوعی یا هر سامانه ی دیگری برای گرفتن الگو از سابقه ی نشانگر (Pattern Recognition)

(این سه تای آخر را ندیدم جایی نوشته باشند.)
    (می توان اینها را با هم ترکیب هم کرد ها! خودتان را منجمد نکنید روی یکی از اینها)
    (خودتان را منجمد نکنید. هر کدام از این روش های پیشنهاد گرفتن روی یک نشانگر خوب جواب می دهد.)
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/09/21 در ساعت 11:32
    «محمد حسین» هستم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

آموزشی
    =====

تفسیر نشانگر
    ========

پیش از اینکه بخواهیم با یک نشانگر کار کنیم و از آن پیشهاد بگیریم باید حتما آن نشانگر را درک کنیم و مورد تفلسف قرار دهیم. برای اینکه آن را درک کنیم باید تلاش کنیم آن را تفسیر کنیم (و سپس به وسیله ی بازخوردگیری تفسیر را اصلاح کنیم. در چند نوبت) و برای اینکه نشانگر را تفسیر کنیم باید به نقاط خاص و وضع عمومی نشانگر و ارتباط آن با نمودار قیمت توجه کنیم. برای این کار بد نیست این پرسش ها را بررسی کنیم:

آیا نشانگر دارای قله و دره است؟
    رابطه قله و دره نشانگر با قله و دره نمودار چیست؟
    آیا نشانگر دارای حالت اشباع است؟
    آیا نشانگر در مدت های زیادی به اشباع می رود؟
    در این حال وضع نمودار قیمت چگونه است؟
    آیا نشانگر دو سطح منفی و مثبت (حال خوب و بد) دارد؟
    در این مواقع وضع نمودار قیمت چگونه است؟
    آیا نشانگر به صورت پیوسته در حالت افزایش یا کاهش می ماند؟ (مثلا 6 میله پشت سر هم افزایش نسبت به میله ی پیش. یا کاهش.)
    وضع نشانگر در این سه وضع نمودار قیمت چگونه است؟ : زمان رشد. زمان افت. زمان گیج بودن و نوسان خوردن. (البته خودمان باید این پرسش را به چندین پرسش بشکنیم.)
    آیا جایی هست که نشانگر مضطرب باشد؟ (نوسان زیاد. عدم اشباع زیاد. یا پرش میان اشباع ها با سرعت زیاد و ...) کجا؟
    در چه جاهایی نشانگر سنگین حرکت می کند؟
    در چه جاهایی نشانگر عالی پیشنهاد می دهد؟
    با تغییرات تنظیمات (به خصوص دوره) چه تغییری در نشانگر و ارتباطش با نمودار قیمت اصلی می افتد؟ (باز هم این هزارتا پرسش است... آیا نشانگر کند می شود و عقب می افتد؟ آیا نشانگر پیشنهاد های بهتر یا بدتری می دهد؟ آیا اطمینان بالا می رود؟ آیا روند های بزرگ را شناسایی می کند؟ و ...)
    این نشانگر در آینده کار می کند؟ یا در حال؟ یا در گذشته؟
    با چه ورودی ای این نشانگر بهترین خروجی را خواهد داد؟ (و از آن مهمتر: چرا؟)

«محمد حسین» هستم.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۶) بورث آواتار ها
    تشکر شده 1,211 بار در 240 ارسال

سلام شما روی شبکه عصبی کارکردین؟

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بورث از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع