صفحه 383 از 600 نخست ... 283333373380381382383384385386393433483 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,821 به 3,830 از 5991

موضوع: کارگاه

عضو فعال
    تشکر شده 2,293 بار در 491 ارسال

پاسخ : کارگاه

خب اینم عکس هایی که این دو اندیکاتور تقریبا گند زدن. یکیش حپترو هست که من وقتی اندیکاتورها سیگنال خرید روی 400 دادن چون حجم خرید هم نسبت به روزهای قبلی زیاد بود(اگر دقت کنید قبل از قله ای که درست کرده رو میگم) من خریدم و تقریبا روی 500 تومن هم فروختم چون سیگنال فروش رو دادن. اما دفعه بعدی که سیگنال خرید روی تقریبا 525 تومن دادن اشتباه بوده.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اینم توضیحات روی تصویر
    باور کنید رو خیلی از سهم ها جواب داده و خوب هم جواب داده. شاید سیگنال فروششون زیاد خوب نیست یعنی سیگنال فروش زود میدن اما سیگنال خرید این دو اندیکاتور تقریبا خیلی خوب جواب داده

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

به جرات میتونم بگم شما واقعا کارتون درسته چون تا اونجا که میتونید برای بقیه کاری که از دستتون برمیاد رو انجام میدید

نقل قول نوشته اصلی توسط gholamk نمایش پست ها
    اما آقا محمد حسین عزیز الان یه شکلی قرار میدم که روش زیاد کار میکنم ببینید واقعا خیلی جاها نوسان گیری میشه ازش کرد و کمتر جایی هست که جواب نمیده که اونم باید با حد ضرر قرار دادن ضرر رو کم کرد
    خیلی خیلی خیلی متشکر.
    هم به خاطر اینکه دانشتان را به اشتراک می گذارید.
    هم به خاطر اینکه در کارگاه واقعا کار می کنید.
    هم به خاطر اینکه اصلا هستید. (به قول «دور همی» مسی هستی )

مثلا برای نمونه چندتا عکس گذاشتم که میشه روشون کار کرد. اگه سهمی مد نظرتون هست بگید تا عکسشو بذارم.

اتفاقا مد نظر دارم.
    البته نه نماد خاصی. بلکه جای خاصی در همه ی نماد ها.
    روی اکثر کارهایی که من می کردم (سامانه هایی که ساخته ام) نقطه ضعف بزرگ زمانی است که نمودار می رود در حالت اصلاحی. منظورم افت نیست. منظورم این است که جنس امواج که از حالت جنبشی به حالت اصلاحی تغییر می کنند اکثر راهبردها و سامانه های داد و ستدی دچار زیان دهی می شوند.
    حالا شما اگر می شود این سامانه ی داد و ستدی تان را در آن جاها هم آزمایش کنید ببینید آنجا خوب کار می کنند یا نه؟ (گمان کنم در دو ماه اخیر 60 - 70 درصد بازار در حالت گیج و نوسانی بوده اند که برای آزمایش این دو ماه گمان کنم عالی باشد.)

خیلی از سهم ها رو همین اندیکاتور جواب میده. البته این عکس ها حالت کلی رو گذاشتم ولی جزییات داره که اگه خواستید براتون بگم ولی در حالت کلی با همین دوتا اندیکاتور و حجم معاملات میشه فهمید کدوم سهم تقریبا موقع خریدش هست.
    جاهایی که دو اندیکاتور باهم پیشنهاد خرید میدند جاهای خوبی برای خرید است اونم به این صورت که روزی که اندیکاتور قرمز رنگ اگر زیر 20 رفت و فلش سبز نشون داد و همینجور اندیکاتور سفید زیر -80 رفت و همزمان حجم هم به طور واضحی زیاد شد روز بعد میشه خرید کرد. این روش روی خیلی از سهم ها جواب داده منظورم تقریبا 70تا80 درصد جواب داده و اون بقیه هم وقتی جواب نداده به طور افتضاحی گند زده. تو پست بعدی چندتا از سهم های دیگه که جواب نداده رو میذارم

پس شما هنگامی که نشانگر ها وارد محدوده ی پایین می شوند را به عنوان خرید در نگر گرفته اید.
    پیشنهاد:
    هنگامی که نشانگر ها از محدوده خارج می شوند را به عنوان زمان خرید در نگر بگیرید.
    (البته این که هر دو نشانگر با هم از محدوده خارج شوند تقریبا چیزی است در مایه های غیر ممکن! ولی پیشنهاد را این گونه اصلاح می کنم که هنگامی را به عنوان پیشنهاد خرید در نگر بگیرید که یکی از نشانگر ها در محدوده ی پایینی باشد و دیگری از آن محدوده خارج شود.)

این را من روی خیلی از نشانگر ها آزمایش کرده ام (و بعدا خواهم گفت که حدس می زنم نشانگری که در شکل دارید چیست و روی آن هم دیده ام) و در هر نشانگری که امتحان کرده ام دیده ام که زمان خروج نشانگر از محدوده ی پایین خیلی خیلی خیلی بهتر از زمان ورود آن است. (همین طور در مورد محدوده ی بالا، باز خروج بهتر از ورود است.)
    اگر فرمولش را هم خواستید این گونه است:
    زمان ورود می شود:
    CROSS(INDICATIOR,20)

زمان خروج هم می شود:
    CROSS(20,INDICATIOR)

تهش هم باید یک عدد سمیکالن گذاشت.
    به جای کلمه ی ایندیکیتر هم نام نشانگرتان قرار می گیرد.

اینم توضیحات روی تصویر
    باور کنید رو خیلی از سهم ها جواب داده و خوب هم جواب داده. شاید سیگنال فروششون زیاد خوب نیست یعنی سیگنال فروش زود میدن اما سیگنال خرید این دو اندیکاتور تقریبا خیلی خوب جواب داده

خب اینم عکس هایی که این دو اندیکاتور تقریبا گند زدن. یکیش حپترو هست که من وقتی اندیکاتورها سیگنال خرید روی 400 دادن چون حجم خرید هم نسبت به روزهای قبلی زیاد بود(اگر دقت کنید قبل از قله ای که درست کرده رو میگم) من خریدم و تقریبا روی 500 تومن هم فروختم چون سیگنال فروش رو دادن. اما دفعه بعدی که سیگنال خرید روی تقریبا 525 تومن دادن اشتباه بوده.

باز هم تشکر می کنم از اشتراک دانش و تجربه.
    عرضم خدمت شما که نشانگر بالایی همان طور که خودش نوشته دیمارکر است.

نشانگر دوم هم الان نمی توانم بگویم چون کلا چند ماهی است با آمی بروکر زیاد کار (حرفه ای) نمی کنم و کلا در این چند ماه پترن اکسپلورر را هم زده ام رفته است... ولی یادم می آید در همین جستار یا در خصوصی در مورد این بخش از پترن اکسپلورر با هم صحبت کردیم و اگر اشتباه نکنم نشانگر نشان داده شده در آن باید ویلیام%آر (که شبیه بختامدی است) باید باشد...

بگذارید تصویری را که الان درست کردم را بگذارم. روی حپترو می گذارم که با تصویر خودتان مقایسه بفرمایید:
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

«محمد حسین» هستم.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

من چند وقت دیگر (گمان کنم دو هفته ی دیگر) دوباره به سمت آمی بروکر بر می گردم (ان شاء الله) اگر خواستید آن زمان به من بگویید می توانم راهبردتان را در بلند مدت و به صورت کلی (همان 15 سال 500 نماد) بسنجم و دقیقا خدمتتان عرض کنم این سامانه ی داد و ستدی تان چقدر بازدهی می تواند داشته باشد.
    «محمد حسین» هستم.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

برنامه های شخصی
    ==========

خوب... الحمد لله دوران سختی به سر آمد و از این به بعد سر حال تر می توانیم (البته یواش یواش) کارمان را پیش ببریم...
    دقیقا زمان افطار آدم احساس می کند از این کویرهای آفریقایی است که یک باره باران و سیل و همزمان زندگی درش جاری می شود و کویر خشک و مرده دوباره زنده و سبز می شود...
    الان هم که این 30 روز به پایان رسیده احساس می کنم دقیقا مانند یوزارسیف شده ام که 7 سال قحطی اش تمام شده! انصافا این ماه رمضان خیلی سخت بود...

برنامه های شماها را نمی دانم چیست... ولی برنامه های من این است که
    * امروز ان شاء الله این دریافت داده ها از سایت کدال (برای مجامع) را تمامش کنم و ان شاء الله از این به بعد مجامع کدال را خود برنامه از اینترنت بگیرد و به من کاری نداشته باشد...
    * از فردا به مدت چند روز روی ارتقای تی اس ای کلاینتم کار کنم... یعنی دریافت داده های راحت تر از طریق اینترنت...
    * بعد به مدت یکی دو روز باز روی تی اس ای کلاینتم کار کنم... یعنی روی ساخت شاخص ها و شاخص بدون بلوک محمد حسین... که دستمان بیاید ببینیم دقیقا وضع بازار چگونه است... این آقای شاپور محمدی درست می گوید یا واقعا همان طور که همه گمان می کنیم شاخص ها قلابی هستند... (البته روی شاخص قلابی هم می توان کار کرد... ولی بلند مدت یک سری بررسی های آدم خراب می شود... ولی در کوتاه مدت نشانگر ها باید حدودا درست کار کنند.)
    * بعد هم اگر خدا بخواهد بروم سراغ آمی بروکر و دوباره کارهای سابق را آغاز کنم...
    «محمد حسین» هستم.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

خدا را شکر دو شنبه و سه شنبه (اگر اشتباه نکنم) بازار تعطیل است و بعد از چهارشنبه هم که به طور معمولی باز دو روز بازار تعطیل است... این یک زمان عالی ای است که در اختیار ما است و می توانیم در آن به خوبی (فارغ از وضع بازار) حسابی کار کنیم و قلاب ماهی گیری بسازیم...

بازار هم ان شاء الله یواش یواش روی خوشش را نشان خواهد داد و ماها هم در اقدامی متقابلانه نقدینگی هایمان را به آن نشان خواهیم داد.
    زود است زمانی که خساپا و وبصادر باز شوند و عرضه های اولیه ی کوچک (به عنوان دان پاشی برای عرضه های بزرگ) رونمایی شوند و سودها کاهش یابد و بانک ها ادغام شوند و همه خوشحال باشیم. ان شاء الله
    «محمد حسین» هستم.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

آقا محمد حسین عزیز عیدتان مبارک باشه ایشاالله
    من هم واقعا از شما تشکر میکنم که شما هم دانش خودتون رو به اشتراک گذاشتید، البته چون این جستار شما واقعا خوب هست و خودتون داخلش دانشتون رو به اشتراک گذاشتید خب طبیعتا من هم اون چیزی رو که بلد بودم رو به اشتراک گذاشتم هرچند میدونم که این چیزهایی که من یاد گرفتم و دارم باهاشون کار میکنم در مقابل دانش شما هیچ به حساب میاد چون الان که نوشته هاتون رو دوباره خوندم دیدم شما تازه فرمول رو هم دارید و بجز اون یه برنامه دارید که میتونه بازدهی رو حساب کنه و من حالا حالاها بخوام یه برنامه بنویسم فک کنم صد و بیست سال طول بکشه چون هیچی بلد نیستم.
    من فقط خواستم از شما واقعا تشکر کنم که شما هم تمام دانشتون رو تو کارگاه میگذارید چون کسی رو ندیدم که دانش بورسیش رو برای بقیه هم نمایان کنه!!!

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها
    بله دقیقا شبیه به هم هستند این اندیکاتوری که شما گذاشتید و اون اندیکاتوری که من روش کار میکنم.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید gholamk از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع