صفحه 1 از 423 12341151101 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 4228

موضوع: orumbourse channel

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

orumbourse channel

بنام خدا

هنگامیکه برای کاری حرکت می کنید بگویید می خواهید کاری را انجام بدهید و می خواهید با موفقیت انجام شود.
    حَسبِیَ اللهُ تَوَکَّلتُ عَلَی اللهُ اَللهمَّ اُنُّی اَسئَلُکَ خَیرَ اُموری کُلَّها وَاَعوذُ بُکَ مُن خِزیِ الدُّنیا وَعَذابِ الاخِرَ ةِ
    لااِلهَ اِلَّااللّهُ وَحدَهُ لاشَریکَ لَه،لَهُ المُلکُ وَلَهُ الحَمدُ یُحیی وَیُمیتُ وَیُحیی وَهُوَ حَیُّ لایَموتُ بِیَدِهِ الخَیروَهُوَ عَلی کُلِّ شَیءٍ قَدیر

درود بر مدیریت و کاربران محترم سایت بورسی
    این تایپک ایجاد میشه تا کانالی باشه برای دسترسی راحت تر کسانی که نوشته های من رو در مورد بازار بورس تعقیب میکنند.
    با توجه به اینکه تحلیل ها و مطالب در تایپک های دیگه سایت گم میشد و یا باعث ایجاد حاشیه میشد، بهتر دیدم که نوشته ها رو در یک تایپک جداکننده خدمت دوستان ارائه بدهم.
    در این تایپک سعی خواهد شد به سوالات دوستان در مورد روند آتی بازار و سهام و پیشنهادهای خرید و فروش توضیحات کافی داده شود.
    لازم بذکر هست که تمامی تحلیل های ارائه شده در این تایپک عاری از اشتباه نبوده و ممکن هست به اهداف عنوان شده نرسند لذا خوانندگان مطالب باید ضمن رعایت حد ضرر و مدیریت سرمایه ،تمامی جوانب لازم رو در نظر داشته باشند و مسئولیت خرید و فروش های خود رو بر عهده بگیرند.

مدیریت سرمایه و رعایت حد ضرر در بازار بورس الویت اول هر تریدری می باشد.
    لطفا کسانیکه به اون حد از بلوغ نرسیده اند که مسئولیت خرید و فروش خود رو برعهده بگیرند،از ترید کردن با مطالب این تایپک خودداری کنند.
    و سخن آخر اینکه از مطالب تحلیلی و پربار دوستان در مورد بازار بورس استقبال میشه
    .

ویرایش توسط orumbourse : 2015/12/18 در ساعت 15:39
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,771 بار در 2,081 ارسال

پاسخ : orumbourse channel

سلام مبارک باشد تاپیک جدید استاد اروم بورس بزرگ .....در 1001 امین ارسال اینجانب در فروم بورسی خواهشی دارم از شما که بسی نا امیدم بدان : زین پس در این تاپیک هر کی گفت "من مخالم" "فکر کنم غلط باشه" "این سوال جوابش این نیست" و انتقادات دیگر رو خواهشا در تاپیک ناظر سایت کپی پست نفرماییده تا ناظر محترم اون بنده خدا رو با سماجت و پرونده سازی شما banned بنماید!
    سپاس و بدرود.

3. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 1,034 بار در 416 ارسال

سلام مبارک باشه

لطفا در مورد کگاز تحلیلی بفرمایین؟تشکر

5. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید farzen از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال

یک روزی این سایت تک بود با کاربرانش ...
    الانم بر خلاف بیشتر سایت ها نظمش خوبه
    نوشته های شما را هم به نیکی یاد می کنیم
    ان شالله خیر است ...
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

7. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط farzen نمایش پست ها
    سلام مبارک باشه

لطفا در مورد کگاز تحلیلی بفرمایین؟تشکر

درود

کگاز آینده بلند مدت خوبی خواهد داشت ،فکر میکنم این سهم در 635 تومن (با نمودار تعدیل شده)موج سومی رو تموم کرده و الان در موج چهارم اصلاحی هست در آینده این سهم با موج پنجم گاماس گاماس بالای اون قیمت خواهد رفت ولی الان موج 5 از نظر من شروع نشده یا حداقل من نشونه هاش رو ندیدم.یکی از نشونه هاش میتونه شکست 275 تومن باشه.حد ضرر این سهم 180 تومنه.
    فردا منفی بشه (پایانی بیش از دو درصد منفی بشه) شاید 205 تومن رو هم ببینه.قیمت فعلی 2279 ریال.
    ویرایش توسط orumbourse : 2015/12/18 در ساعت 20:01
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

9. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 8,923 بار در 2,683 ارسال

دوست خوب و عزیز پاینده و موفق باشید. حرکتی رو به جلو .یا علی

11. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید m.hossein از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

تبریک عرض میکنم جناب اروم بورس
    انشالله موفق باشید

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

تبریک، ایجاد این تاپیک خیلی مثبته از تحلیل های زیبای شما به شکل موثرتری بهرمند می شیم

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۶) بورث آواتار ها
    تشکر شده 1,211 بار در 240 ارسال

سلام و عرض تبریک به شما دوست گرامی، من تحلیل های کلی بازار و قدرت خریدار به فروشنده تون رو روی برخی سهام و شاخص کل یا گروه مثلا خودروئی زیاد دیدم. ولی نتونستم درک کنم که چطور میتونید بفهمید که قدرت خریدار بالاتره یافروشنده و اگه وقت کردید اصول،شاخصه های ارزش گذاری قابل فهمی که برای نتیجه گیری رجحان قدرت خریدار به فروشنده یا برعکس رو توضیح بفرمایید .
    فکر کنم اواخر اردیبهشت یا خرداد ماه شما هشدار میدادید که اوضاع خوب نیست و خرید تون رو به تاخیر بندازید و من به توصیه شما گوش کردم و حق هم با شما بود و من رو از زیان مجدد نجات دادید حتی یادمه برخی از دوستان شما رو به همین خاطر رنجونده بودند و شما یه مدت سکوت کردید.
    این خوش امدگوئی بهانه ای شد تا از شما تشکرکنم.

17. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید بورث از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hossein نمایش پست ها
    دوست خوب و عزیز پاینده و موفق باشید. حرکتی رو به جلو .یا علی
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    تبریک عرض میکنم جناب اروم بورس
    انشالله موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    تبریک، ایجاد این تاپیک خیلی مثبته از تحلیل های زیبای شما به شکل موثرتری بهرمند می شیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط بورث نمایش پست ها
    سلام و عرض تبریک به شما دوست گرامی، من تحلیل های کلی بازار و قدرت خریدار به فروشنده تون رو روی برخی سهام و شاخص کل یا گروه مثلا خودروئی زیاد دیدم. ولی نتونستم درک کنم که چطور میتونید بفهمید که قدرت خریدار بالاتره یافروشنده و اگه وقت کردید اصول،شاخصه های ارزش گذاری قابل فهمی که برای نتیجه گیری رجحان قدرت خریدار به فروشنده یا برعکس رو توضیح بفرمایید .
    فکر کنم اواخر اردیبهشت یا خرداد ماه شما هشدار میدادید که اوضاع خوب نیست و خرید تون رو به تاخیر بندازید و من به توصیه شما گوش کردم و حق هم با شما بود و من رو از زیان مجدد نجات دادید حتی یادمه برخی از دوستان شما رو به همین خاطر رنجونده بودند و شما یه مدت سکوت کردید.
    این خوش امدگوئی بهانه ای شد تا از شما تشکرکنم.

مرسی از تمامی دوستان

جناب بورث
    قدرت میتونه در حجم معاملات باشه، میتونه در پیشرویهای قیمت و پسروی های اون باشه،شما باید جدال بین خریدار و فروشنده رو ابتدا در نمودار قیمتی میان مدت استخراج کنید،بدین صورت که ببینید نمودار سقف های بالاتری از قبل میزنه،اگر میزنه با قدرت میزنه؟
    اگر سقف فعلی بالاتر از قبلی نیست ایا کف قبلی رو شکونده،این مثلا یه نشونه اینه که فروشنده ها بازی رو درست گرفته اند،اما شما باید بدونید آیا فروشندگان میدان رو در چه مقطعی بدست گرفته اند کوتاه مدت یا میان مدت یا بلند مدت؟
    ممکنه هست فروشندگان میدان رو تا یکی سه هفته بدست بگیرند ولی روند بلند مدت همچنان دست خریدارها باشه اینها رو روند بلند مدت مشخص میکنه.
    شما میتونید قدرت رو در عکس العمل سهم به حمایت ها و مقاومت ها هم بیابید،ببینید راحت حمایت میشکنه یا نه؟ اگر سریع برگشت ،هنگام پیشروی چطوری با اولین مقاومت رفتار میکنه؟
    نمیدونم تونستم منظوررم رو برسونم یا نه؟اصولا من معلم خوبی نیستم
    ویرایش توسط orumbourse : 2015/12/18 در ساعت 21:55

19. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 423 12341151101 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)