صفحه 11 از 444 نخست ... 8910111213142161111 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,782 بار در 2,084 ارسال

پاسخ : نجيمي

جناب djdream شما الان فکر میکنید غیر رشته های پزشکی و پرستاری پر درامدترین رشته های تحصیلی و آینده دار ترین رشته ها برای هر گروه تحصیلی کدام ها هستند ؟؟؟

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Senator1989 نمایش پست ها
    جناب djdream شما الان فکر میکنید غیر رشته های پزشکی و پرستاری پر درامدترین رشته های تحصیلی و آینده دار ترین رشته ها برای هر گروه تحصیلی کدام ها هستند ؟؟؟
    متاسفانه اطلاعي ندارم.
    --------------------------------
    بازار رو سهم هايي ميره كه به نظر من ريسك خريدشون بالاست و اينقدر نمي ارزه. با اين كسري بودجه مثلا شركتهاي پيمانكاري اوضاع خوبي ندارن و همچنين با اين قيمت نفت مثلا حفاري چه معجزه اي ميخواد بكنه. به نظرم خريد اوراق بسيار گزينه خوبي هست تا اينكه قيمت برخي تك سهم ها جذاب بشه.
    خبر الكي زياد ميسازن مثلا براي غذايي ها و سراميك ها ... من براي اين خبرها تره هم خورد نميكنم.
    گزارش رانفور هم ديروز خوب بود.
    به طرف ميگم فلان سهم خيلي خوبه. ميگه بازيگردان نداره نوسان نميده. خوب اين نحوه معامله كردن رو من قبول ندارم و واردش نميشم. حاضر نيستم استرس الكي به خودم بدم.
    ویرایش توسط djdream : 2016/01/11 در ساعت 10:19

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

يك استراتژي خوب به نظرم خريد سهام بنيادي با قيمت خوب و نگهداري بلند مدت هست كه پول خريدش رو از محل نوسانگيري و يا سود اوراق و بانك گرفته باشيد. خودم الان همين كار رو ميكنم.
    وارن بافت ميگه من سهمي ميخرم كه شب راحت بخوابم. يك جاي ديگه ميگه سهمي ميخرم كه اگر فردا بازار بسته بشه و تا 5 سال بعد باز نشه از خريدش پشيمون نشم.
    بعضي ها محل درامدشون بورسه و هر روز تريد ميكنن ولي من محل درامدم خيلي متنوع هست و بورس هم يكيشه. وارن بافت هم بارها گفته كساني كه روزانه تريد ميكنن به مروز دارائيشون رو از دست ميدن.
    ویرایش توسط djdream : 2016/01/11 در ساعت 11:32

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

طرف سيگنال خريد ميده ولي خودش در حال خالي كردنه
    اگه راست ميگي تو منفي سيگنال بده نه بعد از 20 يا 30 درصد رشد سهم. نمونش زامياده.
    پيش قاضي و ملق بازي.
    تو كه اينقدر حرف صداقت ميزني خودت دوزار صداقت داري ؟
    فردا خيلي از سهم ها به مقاومت سخت ميرسند بايد ديد كه توان عبور رو دارند يا نه.

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تنش هاي ايران و عربستان رو جدي بگيريد. ممكنه يكدفعه اتفاقي بيوفته كه نبايد بيوفته. اين موقعيت بد ايران در منطقه.
    كنگره هم هر روز به پاي برجام مي پيچه.
    اينكه بعد از اجرايي شدن برجام رشد اقتصادي داشته باشيم و اين رشد چقدر باشد و در چه صنعتي باشد خودش داستاني هست.
    امروز هم سيف گفت سود بانكي رو دست نمي زنيم و دخالت نميكنيم.
    از نظر تكنيكالي سهم ها به اشباع خريد رسيده و علامت μ در بسياري از سهم ها ديده ميشه كه به معني نياز به پول پرقدرت براي عبور از مقاومت هاست.
    حق قوامين 1 شده http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?Pa...53184563046994
    مشكلات بانكها اينقدر زياده كه با يك سوئيفت حل نميشه.
    با آرامش تريد كنيد.
    عربستان ميخواد وارد جنگ نفتي با ايران بشه. قيمت نفت احتمال زياد بازم مياد پايين مگر اينكه تو منطقه درگيري بشه.
    ویرایش توسط djdream : 2016/01/11 در ساعت 22:38

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

چيز زيادي براي گفتن نيست. پولي تو بازار اومده و هر روز توي يك سهم و گروه ميخره و حدود 20% ميبرن بالا و اين داستان ادامه داره. اغلب هم توي سهم هاي كوچيك و خبر ساختن. به هر حال عامه مردم هنوز خاطره زيان سال 92 از خاطرش نرفته. توي بورس همه چيز ممكنه ولي اينو بگم كه اگه دولت احساس كنه پول زيادي در حال ورود به بورس هست و ممكنه كه بانكها با كمبود نقدينگي مواجه بشن اونوقت شيرفلكه سهم ها رو شل ميكنن. ضمن اينكه يكي از دلايل استعقاي صالح آبادي رشد زياد بازار بود.
    هر كسي هر سهمي رو داره ميگه اين سهم پيشرو هست و ... به اين دليل ولي بايد مراقب بود. اگر بحث سفته بازي و پول پاي سهم گذاشتن هست كه ديگه حرفي نيست. ولي خيلي وقتها طرف سهم سفته بازي رو تو قله ميخره و فكر ميكنه بنياديه و باز هم رشد ميكنه ولي برعكس ميشه.
    اين كه بازار ميره به سمت سهم هاي كوچك و بنجل و سهم هاي بنيادي به علت حجم مبنا و سهامدار عمده بدرد نخور درجا ميزنه يكي از ايرادات اصلي بورس ما هست. بصورت نمونه سهم شاهد متعلق به خانواده شهدا و سهم خودكفا متعلق به خانواده آزادگان هست و من از اين دو سهم سود خوبي بردم ولي اون بنده خدايي كه سالها سهامدارش بوده و به علت بي تفاوتي سهامدار عمده با ضرر و زيان سهمش رو فروخته.
    مواظب باشيد آينده رو گرون نخريد.
    ویرایش توسط djdream : 2016/01/12 در ساعت 19:09

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خرینگ تا 130 هم افت کره بود ...کل ارزش شرکت ميشه حدود 20 میلیارد تومن ...
    شرکتی که 800 کارگر دارد ..ماهی حدود 1 میلیارد تومان فقط حقوق پرداخت می کند..
    ✳️فروش شرکت 200 میلیارد تومن ...
    حالا سهمی که بالای 1000 باید باشد در اصلا بیارید بفروشید 50 تومن ...خوشحال میشویم ..
    --------------------------
    اينم از تحليل بنيادي پر مخاطب ترين كانال بورسي. شركتي كه كارگر اضافي داره و تجديد ارزيابي كرده و صورت ماليش داغونه حالا شده بنيادي و صف خريده. مرد حسابي بگو پول گذاشتيم پاي سهم كوچيك ميبريمش بالا. اهل قماريد بخريد. باور كن ميخرن نيازي به اين حرف نيست.
    --------------------------------
    سال 92 وقتي شلرد و ممسني و كازون هر روز 10 تا مثبت ميخورد تو بازار پايه به ملت ميگفتيم بابا گچش رو خاكه بهم ميخنديدن ميگفتن بلد نيستي سود كني. الان به اين نتيجه رسيدن كه سهامدار بيابون هستن. سرمايشون دود شده نه سودي گرفتن نه چيزي.
    ویرایش توسط djdream : 2016/01/12 در ساعت 23:16

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

منم دارم سهم قديمي خودم رو تو منفي ميخرم. بورس محل انتقال ثروت از افراد عجول به صبور هست.

اين روزها مشغله ام زياد شده و كمتر ميتونم بازار رو رصد كنم. آيلتس 7 آكادميك بايد بگيرم.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز حقوقي ها وحشيانه ميفروختن. بايد ديد تا كي پول مياد. خيلي ها الان بدنشون داغه

چند وقت ديدم شركت ملي انفورماتيك حجيم تسه خريده بود. حتما خبريه
    ویرایش توسط djdream : 2016/01/13 در ساعت 16:27

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

صفحه 11 از 444 نخست ... 8910111213142161111 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)