صفحه 194 از 444 نخست ... 94144184191192193194195196197204244294 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,931 به 1,940 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen ho نمایش پست ها
    دو محصول اصلی شپدیس از ابتدای سال تولیدش صفر بوده. علتش را میدونید؟! شاید دلیل این که بازار پی ای پایینی به سهم میده ریسک ادامه روند فعلیه تولید وفروشه
    مگه بجز اوره و آمونیاک چیزه دیگه ای هم تولید میکنه ؟

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,782 بار در 2,084 ارسال

فرش های ماشینی مخصوصا برندهای مشهدی قراره 30% افزایش نرخ از کارخونه بگیرند از فردا یا نهایتا پس فردا

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

به نظر میاد عمدا سهم ها رو دارن میارن پایین به عنوان نمونه همین شپدیس هر روز صف فروشش جمع میشه ولی فرداش راس هشت و نیم صف فروش میشه . گزارش خوب میده صف فروشه. چیزی که من شنیدم این هست که میخوان سهم ها رو بیارن پایین بعد جمع کنن ببرن بالا. مثلا خودرو روی 100 تومن و.. پی به ای تحلیل شپدیس 5 یا 6 هست . اگه بقیه بازار هم بخوان پی به ای 5 یا 6 بگیرن که نابود میشن.

من نه ایرادی به مدیران سازمان بورس میگیرم (چون مملکت که همه جاش فاسده) نه به حقوقی ها نه حتی به افرادی که بورس رو عمدا تخریب کردن. ایراد اصلی رو باید به حقیقی ها گرفت که سهم های حبابی رو بدون تحقیق در قله خریدن و الان برای فروش در کف با هم رقابت میکنن.

امسال به اندازه کل سرمایه دو سال قبلم دی پی اس میگیرم این استراتژی من هست. گور بابای بازار
    ویرایش توسط djdream : 2020/09/29 در ساعت 08:56

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 66 بار در 12 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    به نظر میاد عمدا سهم ها رو دارن میارن پایین به عنوان نمونه همین شپدیس هر روز صف فروشش جمع میشه ولی فرداش راس هشت و نیم صف فروش میشه . گزارش خوب میده صف فروشه. چیزی که من شنیدم این هست که میخوان سهم ها رو بیارن پایین بعد جمع کنن ببرن بالا. مثلا خودرو روی 100 تومن و.. پی به ای تحلیل شپدیس 5 یا 6 هست . اگه بقیه بازار هم بخوان پی به ای 5 یا 6 بگیرن که نابود میشن
    همانطور که سهام رو باد کردند دستوری الان هم در حال خالی کردن باد هستند دستوری...
    باید قبول کنیم که قرار نیست در بازار سرمایه همگی منتفع بشند!
    یه عده تازه وارد فکر می کردند که قیمت سهام باید تا عرش اعلی برود و مثل مهناز صادقی (شخصیت موهومی صدا و سیمای میلی برای فریب افکار عمومی) رشدهای شونصد میلیون درصدی وعده می دادند...

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Reza_Ebrahemian1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

استاد صادقی خخخخ مردم ما ساده لوح و طمعکارن. همینجا چند بار گفتم این خانم متوهم هست.

همین مردم دارن شپدیس رو پی به ای زیر 5 حراج میکنن. ترس

شپدیس رو قبل مجمع با 1000 تومن سود و سال بعد با 2000 تومن سود دارن 10400 میفروشن

راجع به بورس زیاد کتاب و مقاله و فیلم و اینا دیدم ولی خلاصه بورس همین یک خط این هست.

stock market is device for transfering money from impatient to patient

جالبه حقوقی داره شپدیس میفروشه. بمونه یادگاری سهم با 3000 تومن سود 10400 میفروشن . واقعا ح... زادن
    اینایی که گزارش اشتباه میفرتن روی کدال و مدام سهمو کد به کد میکنن بیارن پایین بجز ح... زاده بودن چی باید بهشون گفت
    ویرایش توسط djdream : 2020/09/29 در ساعت 09:26

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با یکی از مدیرهای شپدیس صحبت کردم . تلویحا سود 800 تومنی تایید شد و یک تسعیر هم داره اضافه میشه و میگفت هزار و صد میلیارد تومن هم بابت از جهاد طلب دارن که بهشون نمیده از سود کم میشه.

نکته جالب اینه که اوره تحریم نیست شرکت تحریم نیست منتها بحث تراکنش ها تحریمه. پردیس در حال حاضر هیچ مشکل فروشی نداره و بزرگترین شرکت اوره جهان هست !

اوره الان هر تن 210 دلار فروش میره و تا سال 2025 درصد کم و زیاد شدن قیمت اوره 10% هست.

اوره به جهاد کیلویی 798 تومن فروخته میشه و در بورس کالا 12000 تومن هست تا 16000 تومن هم قیمتش رفته بوده !
    صورت مالی آخر آبان و مجمع آخر آذر و سود نقدی آخر دی هست

تحریم باعث شده هند از ما نخره . پارسال هر تن اوره تا 170 دلار هم کاهش داشته ولی امسال وضع بهتره. برنامه خاصی برای افزایش سرمایه نداریم فاز 4 روی هواست.

طلب از جهاد هر سهم 200 تومن میشه . چیزی که من فهمیدم این هست سود هر سهم 600 تومن میشه بعلاوه تسعیر. مبلغ تسعیر رو هم به من نگفتن. شاید 200 تومنم اون بشه. کلا سود رو بین 700 تا 800 در نظر بگیرید.
    جهاد چه لاشخوریه بیا پوله ما رو بده. هر سهم 200 تومن خیلیه. گیری کردیما
    ویرایش توسط djdream : 2020/09/29 در ساعت 12:46

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,361 بار در 541 ارسال

منبع آگاه خبر داد که دولت آمریکا در حال بررسی تحریم‌های جدید برای قطع ارتباط اقتصاد ایران با جهان است. بلومبرگ نوشت که این تحریم‌ها چهارده بانک و کل بخش مالی را هدف قرار خواهد داد، دسترسی جمهوری اسلامی به سیستم مالی جهان را از بین می‌برد و اندک راه‌های قانونی باقیمانده را محدودتر کرده و رژیم را به تجارت‌های غیررسمی و غیرقانونی وابسته‌تر خواهد کرد. این پیشنهاد همچنان در حال بررسی است و هنوز برای شخص دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، ارسال نشده است

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Deutschland از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

رشد عجیب قیمت خودرو در بازار؛ پراید 135 میلیون تومان!!

خاک بر سرت روحانی گوه زدی به مملکت.
    _____
    من دلم از این میسوزه شرکت طرح توسعه نداره ولی سود رو کم تقسیم میکنن و این سود انباشته چون به ریال هست هر روز بی ارزشتر میشه. بقول معروف نه خورد نه کس دهد گنده کند به سگ دهد. میگه ما دنبال کم تقسیم کردنیم خب چرا اخه ؟

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    رشد عجیب قیمت خودرو در بازار؛ پراید 135 میلیون تومان!!

خاک بر سرت روحانی گوه زدی به مملکت.
    _____
    من دلم از این میسوزه شرکت طرح توسعه نداره ولی سود رو کم تقسیم میکنن و این سود انباشته چون به ریال هست هر روز بی ارزشتر میشه. بقول معروف نه خورد نه کس دهد گنده کند به سگ دهد. میگه ما دنبال کم تقسیم کردنیم خب چرا اخه ؟
    جناب نجیمی قیمت خوردو را از کجا میگیرید؟....میشه آدرس سایت یا کانال را اینجا بگذارید؟..
    ارادت
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)