صفحه 227 از 444 نخست ... 127177217224225226227228229230237277327 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,261 به 2,270 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

عجب گزارش خفنی داده شپدیس وای تو مهر ماه که اولین ماه سال مالیش هست ١۶,٨۴۶,٣۵٠ فروش داشته در حالیکه کل سال مالی قبل فروشش ۴۵,٨۵۴,٧٢٣ بوده و همیشه هر سال ماه آخر فروشش مساوی 35 درصد 11 ماه قبل بنابراین فروش امسال شرکت میشه عدد 250.168.297 به ازای هر سهم 2800 تومن بدون در نظر گرفتن سود تسعیر و کسر ذخیر جهاد سود میسازه.
    بازم چک میکنم یدفه اشتباه نباشه چون خیلی عجیبه
    تازه من دلار نیما رو هم افزایش ندادم !
    یعنی سال بعد من 3 میلیارد سود مجمع میگیرم ؟ !!!
    سود خالص شرکت 67.5% هست تقسیم بر تعداد 6 میلیارد سهم . البته ببخشید اگه سود خالص اینو بگیریم نرخ تسعیر توش میاد.
    فروش مهر پارسال عدد 4,701,028 بوده که تو مقایسه ای این ماه عدد 6.142.099 آورده که معلوم نیست کدوم درسته عدد امسالی یا عددی که پارسال گفته بوده.
    طلب مهر ماه از جهاد 378 میلیارد تومن بوده کل سال با توجه به افزایش 35 درصدی ماه آخر نسبت به 11 ماه اول میشه 5746 میلیارد تومن. بدهی قبل جهاد هم باهاش جمع کنیم میشه 7863 میلیارد تومن. پوله یک کارخونه پتروشیمی هست !
    اگه دست کم بگیم 2500 بسازه و پی به ای 7 بدیم میشه هر سهم 17.500 بعلاوه حداقل 500 هم بابت سود مجمع ماه بعد اضافه کنیم میشه 18000 تومن ارزش هر سهم. والا شرکت به این توپی پی به ای 20 هم کمش هست
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/28 در ساعت 11:58

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

حدسم درست بود . نیروهای ضد شوروش و امنیت برای 13 آبان آماده باشن

صحبتهای راغفر جالب بود منتها این حرفها حرف الان نیست خیلی وقته این حرفها زده میشه و عمل نمیشه در آینده هم نمیشه برای همین من میگم یک درامد دلاری داشته باشید. مالیات هم بگیرن از جیب من و شما میگیرن نمیرن سراغ اون نهاد و بانک چون اونا قدرت دارن. کلا یک مسیری داریم میریم تهش نابودی و بدبختی هست
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/28 در ساعت 13:29

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,270 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    عجب گزارش خفنی داده شپدیس وای تو مهر ماه که اولین ماه سال مالیش هست ١۶,٨۴۶,٣۵٠ فروش داشته در حالیکه کل سال مالی قبل فروشش ۴۵,٨۵۴,٧٢٣ بوده و همیشه هر سال ماه آخر فروشش مساوی 35 درصد 11 ماه قبل بنابراین فروش امسال شرکت میشه عدد 250.168.297 به ازای هر سهم 2800 تومن بدون در نظر گرفتن سود تسعیر و کسر ذخیر جهاد سود میسازه.
    بازم چک میکنم یدفه اشتباه نباشه چون خیلی عجیبه
    تازه من دلار نیما رو هم افزایش ندادم !
    یعنی سال بعد من 3 میلیارد سود مجمع میگیرم ؟ !!!
    سود خالص شرکت 67.5% هست تقسیم بر تعداد 6 میلیارد سهم . البته ببخشید اگه سود خالص اینو بگیریم نرخ تسعیر توش میاد.
    فروش مهر پارسال عدد 4,701,028 بوده که تو مقایسه ای این ماه عدد 6.142.099 آورده که معلوم نیست کدوم درسته عدد امسالی یا عددی که پارسال گفته بوده.
    طلب مهر ماه از جهاد 378 میلیارد تومن بوده کل سال با توجه به افزایش 35 درصدی ماه آخر نسبت به 11 ماه اول میشه 5746 میلیارد تومن. بدهی قبل جهاد هم باهاش جمع کنیم میشه 7863 میلیارد تومن. پوله یک کارخونه پتروشیمی هست !
    اگه دست کم بگیم 2500 بسازه و پی به ای 7 بدیم میشه هر سهم 17.500 بعلاوه حداقل 500 هم بابت سود مجمع ماه بعد اضافه کنیم میشه 18000 تومن ارزش هر سهم. والا شرکت به این توپی پی به ای 20 هم کمش هست
    سلام

این ماه از ذخیره فروخته ، حواست به این مطلب نیست بخاطر همین اشتباه حساب میکنی
    Using Tapatalk

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید cliff از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط cliff نمایش پست ها
    سلام

این ماه از ذخیره فروخته ، حواست به این مطلب نیست بخاطر همین اشتباه حساب میکنی

30 درصد فروش از موجودی قبل بوده ولی شما نرخ اوره صادراتی مهر امسال و پارسال رو مقایسه کن از 11 پارسال شده 48 !
    میزان تولید اوره مهر پارسال بوده 184,332 امسال شده 283.237 !
    تازه اگه دلار نیما این عدد بمونه. اگه ترامپ رای بیاره بدون شک دلار نیما جهش میکنه. واقعا گزارش خوبی داده. قیمت سهم فوق العاده مفته.
    چند تا شرکت تو بورس داریم که نرخ فروش امسالش نسبت به پارسال 320 درصد رشد کرده باشه
    ضمنا آمونیک تولیدش ١٨٠,٢٣۵ بوده فقط یک دهمش رو فروخته . چرا اینو نمیگی

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بازار كاموديتي اونس نفت يكدست قرمز هست يك خبري شده
    اين اوراق تبعي هم بچه بازيه زياد نميشه خريد
    سود پارسان خيلي كم شده احتمالا سود شپديس رو خالي ميكنه
    فعلا وبلاگ رو راه اندازي نميكنم حسش نيست
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/28 در ساعت 20:46

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

https://news.livedata.ir/n/491445.html

ذخیره دلاری بانک مرکزی در سال 2018 مبلغ 121 میلیارد دلار بوده که به 8.8 میلیارد دلار رسیده

-----
    به نظر من تمرکز بیش از حد امکانات در تهران و شهرهای بزرگ و کمبود زمین باعث افزایش قیمت مسکن در تهران شده. بهترین کار ساخت یک شهر جدید هست که هزینه زمین صفر میشه و باعث رفع بیکاری میشه. دولت میتونه نقدینگی مردم رو به اون سمت هدایت کنه و اصل سرمایه و سودشون رو ضمانت کنه. ساخت شهر با استانداردهای جهانی باید باشه نه مثل مسکن مهر آشغال و بدون امکانات باشه.
    دوست من اخیرا از شهرک سازی ترکیه بازدید کرده بود میگفت اونا از دیوارهای آماده و پنجره های 4و5 جداره استفاده میکردن و اصلا از ملات و گل و خاک خبری نبود. پیشرفت کار هم بالا بود
    دولت میتونه از خریداران واحدهای این شهر که کامندان بخش دولتی و خصولتی هستن تعهد بگیره که بخشی از درامدشون بابت این پروژه کسر بشه و با سرمایه کمشون صاحب این واحدها بشن.
    ------
    5 روز تا انتخاب مجدد ترامپ. اوباما هم به تکاپو افتاده چوت سیاه ها به ترامپ رای میدن. بایدن در حد و اندازه ریاست جمهوری نیست
    -------
    هیچ کدام از پتروشیمی های ایران در حد و اندازه ای نیست که با شپدیس مقایسه بشن. شپدیس تنها شرکت ایرانی هست که در جهان بزرگترین هست. شرکتی با حاشیه سود 50 درصدی که 75 درصد محصولاتش صادر میشه.محصولی که جهان بهش نیاز داره و اگه نباشه مردم از گرسنگی میمیرن. ثبات قیمتی اوره تا سالها تضمین شده است. سهامی که فروختنی نیست
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/29 در ساعت 11:27

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 5,466 بار در 1,718 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    https://news.livedata.ir/n/491445.html

ذخیره دلاری بانک مرکزی در سال 2018 مبلغ 121 میلیارد دلار بوده که به 8.8 میلیارد دلار رسیده

-----
    به نظر من تمرکز بیش از حد امکانات در تهران و شهرهای بزرگ و کمبود زمین باعث افزایش قیمت مسکن در تهران شده. بهترین کار ساخت یک شهر جدید هست که هزینه زمین صفر میشه و باعث رفع بیکاری میشه. دولت میتونه نقدینگی مردم رو به اون سمت هدایت کنه و اصل سرمایه و سودشون رو ضمانت کنه. ساخت شهر با استانداردهای جهانی باید باشه نه مثل مسکن مهر آشغال و بدون امکانات باشه.
    دوست من اخیرا از شهرک سازی ترکیه بازدید کرده بود میگفت اونا از دیوارهای آماده و پنجره های 4و5 جداره استفاده میکردن و اصلا از ملات و گل و خاک خبری نبود. پیشرفت کار هم بالا بود
    دولت میتونه از خریداران واحدهای این شهر که کامندان بخش دولتی و خصولتی هستن تعهد بگیره که بخشی از درامدشون بابت این پروژه کسر بشه و با سرمایه کمشون صاحب این واحدها بشن.
    ------
    5 روز تا انتخاب مجدد ترامپ. اوباما هم به تکاپو افتاده چوت سیاه ها به ترامپ رای میدن. بایدن در حد و اندازه ریاست جمهوری نیست
    -------
    هیچ کدام از پتروشیمی های ایران در حد و اندازه ای نیست که با شپدیس مقایسه بشن. شپدیس تنها شرکت ایرانی هست که در جهان بزرگترین هست. شرکتی با حاشیه سود 50 درصدی که 75 درصد محصولاتش صادر میشه.محصولی که جهان بهش نیاز داره و اگه نباشه مردم از گرسنگی میمیرن. ثبات قیمتی اوره تا سالها تضمین شده است. سهامی که فروختنی نیست
    اونوقت خود هم ده سال دیگه میشه یه معضل بزرگ
    میشه کرج
    پردیس
    ...

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید TARGET از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط TARGET نمایش پست ها
    اونوقت خود هم ده سال دیگه میشه یه معضل بزرگ
    میشه کرج
    پردیس
    ...

اگه جانمایی درست باشه و امکانات شهری کامل باشه و شرکتها و ادارت دولتی منتقل بشه و استاندارد شهری و ساخت رعایت بشه مشکلی نیست. مثلا امریکا و ترکیه پایتخت اداری و مالیشون با هم جداست و توی تهران زیادی متمرکز شده. منتها تضاد منافع مسئولین اجازه هیچ گونه اصلاحات اقتصادی و سیاسی رو نمیده. میترسن اقتصاد باز بشه بعد کله پا بشن. یا مثلا آزادی های اجتماعی باعث تغییر رژیم بشه. ویا تغییر پایتخت اداری مالی باعث کاهش قیمت تهران بشه. درست هم فکر میکنن . در بحث مالیات هم همینه چون مافیا و انحصار درست شده و فساد همه جا هست اینه که هیچ امیدی به اصلاح نیست و ما مسیر نابودی رو طی می کنیم. من قبلا با مهاجرت از ایران و یا تجزیه ایران مخالف بودم ولی الان نه . به نظرم رفاه مردم در مهاجرت و تجزیه هست چون الان اگه به کشورهایی که از ایران جدا شدن نگاه کنید می بینید مردمشون رفاه بیشتری دارند.

بازار سرمایه به یک قربانی احتیاج داره. نارضایتی میلیون ها سهامدار با حذف یک نفر کمتر میشه. همه به محکومیت خواجه رای دادن. من نمیدونم مقصر هست یا نه

قوی سیاه بورس

مصاحبه جناب مارانی. شاید مار داره اسمش مارانیه

یکی از اشکالات موجود اینه که من میخوام اعتباری سهام بخرم کارگزار میگه اعتبار میدم ولی باید باهاش مدام کار کنی من میگم نمیخوام نوسانگیری کنم میگه نه نمیشه. خوب چرا منی که سهم بنیادی با سود مجمع خوبی دارم نباید بتونم در موقع سقوط بازار اعتباری سهم بخرم. آقا زور که نیست نمیخوام بفروشم سهمم رو
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/29 در ساعت 13:13

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

مرسی جناب نجیمی که با تجزیه ایران موافقت کردین، منتظر موافقت شما بودیم.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)