صفحه 262 از 444 نخست ... 162212252259260261262263264265272312362 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,611 به 2,620 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

من با نظر شما موافقم و به نظرم مجموعه های از عوامل باعث شده دولت بخواد بازار خوب بشه که شما اشاره کردید. نحوه خرید حقوقی نشون میداد میخوان بازار بالا بره.
    من هم امروز تا اومدم منفی 2 فجر رو بخرم زدن زیرش رفت تا مثبت 3 . خلاصه شانس نیاوردم و مجدد با ضرر 10 میلیونی همون شپدیس خودمو منفی نیم خریدم. مشکل اینه این سیاهی لشکر بورس هر سهمی رو میخره اصلا کاری نداره سود میسازه یا دارایی داره فقط دنبال نوسانگیری هستن.
    حقیقتش ریزش اخیر منو خیلی بدبین کرده . دخالت دولت و نهادهایی مثل بنیاد و اشخاص رانتی و مافیایی اینا برای بازار خوب نیست. بورس باید محلی برای تامین مالی تولید و محلی برای حفظ سرمایه مردم باشه نه قمارخونه. الان اکثریت فعالین بورس حکم مشتری های کازینو رو دارن و دولت و نهادها و مافیا هم صاحب کازینو هستن. مشخصه کی سود میکنه کی ضرر.

ببینید همین شپدیس آخر ماه مجمع داره بین 500 تا 700 تقسیم میکنه. امسالم بین 1500 تا 2000 تومن براحتی سود میسازه ولی منفی هم معامله میشد. یعنی سهمی که پی به ای حدود 5 داره مشتری نداره ولی بازار پر از سهمایی هستن که پی به ای بالا دارن و هر روزم مثبتن. البته برای من بهترین حالت این هست که سهمم خیلی بره بالا و من مدام روی سهم های بنیادی جامونده شیفت کنم ولی فعلا که سهم من بالا نمیره باهاش میرم مجمع و دوباره خودش رو میخرم. بالاخره یک روزی میره بالا دیگه
    من نمیفهمم چرا بانک تجارت باید 90 هزار میلیارد تومن بشه و صف خرید باشه یا تلیسه بشه 5 هزار میلیارد یا خودرو بشه 120 هزار میلیارد . اصلا مشخصه بازار حالت نرمال نداره. اینم بدلیل دخالت نهادهای قدرت در بازار و مهمتر از اون بسته بوذن بورس ایران هست اگه بورس ما شناور بالا داشت و خارجی ها هم حضور داشتن اونوقت بازار واقعی تر میشد.

توروخدا زیر مجموعه های غدیر رو نگاه کنید همشون ول معطلن شیراز زاگرس شپدیس پارس و.. چقدر این گروه غدیر بیصاحبه از اون طرف بنیاد چقدر خوب کار میکنه روی سهم هاش
    ویرایش توسط djdream : 2020/11/30 در ساعت 14:26

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی greed آواتار ها
    تشکر شده 126 بار در 46 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzadgold نمایش پست ها
    یعنی به نظر شما این احتمال وجود نداره که دولت باز هم بخواد از بازار بورس تامین مالی بکنه؟
    یا احتمال اینکه دوباره باز هم بازار بورس
    رو رونق بدند و این دفعه بازار برخلاف
    پیش بینی حرفه ایهای بازار روند متفاوتی
    رو پیش بگیره؟
    برخلاف نظرات شما من به این بازار امیدوارم
    و 1 درصد هم احتمال بدهیم که دستور از بالا
    رسیده و بازار به خواست دولت باید به رشد
    خود ادامه دهد.
    ������خبری
    بازار قرار نیست همیشه یک رفتار ثابت از خودش نشون بدهد اقای بازار همیشه یک کارت باری نکرده در جیب دارد باید احتیاط کرد و قدم به قدم پش رفت.
    شما همان هستید که هستید نه آنچه که دارید.

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید greed از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

از دیروز تا امروز چی شده که همه فروشنده شدن ؟ هیچی فقط خواست صاحب کازینو هست که منفی بشه. سهمی که دیروز مثبت نمیشد خرید امروز منفی 5 باز میشه مشخصه بازار طبیعی نیست.
    کل بازار از منفی به مثبت !
    ویرایش توسط djdream : 2020/12/01 در ساعت 09:26

6. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تصمیم دولت برای دریافت ضمانت‌نامه از سیمانی‌ها/کارخانه‌ها در حال تعطیل شدن هستند | خبرگزاری فارس

قبلا گفته بودم افزایش نرخ سیمانی ها کشکی هست ولی بهانه ای کردن برای بالا بردن سهم هاشون

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Davar آواتار ها
    تشکر شده 9,311 بار در 2,021 ارسال

طرف ملکش توی دیباجی جنوبی رو، اسفند 98 گفته 4 میلیارد کسی نخریده!

اردیبهشت 99 ملکش رو گفته، 6 میلیارد باز هم کسی نخریده!

الان میگه 12 میلیارد !!!

حالا این بابا هم ویلاش رو بگه 70 میلیارد

وقتی خریدار نیست؟؟

بزار بگه .

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Davar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

من و یکی از فامیلا قبل عید رفتیم اطرف تهران برای خرید ویلا ،برفم اومده بود اون بخشی از سهامش رو فروخت شد 3.3 میلیارد و یک ویلای توپ خرید بعد سهامش 200 درصد رشد کرد یادمه صدرا داشت و.. خلاصه فروشنده با دو میلیاردش رفت همونجا ویلا خرید که الان گذاشته 7 میلیارد. بعد هم ویلایی که به ما فروخته بود تخلیه نمیکرد و با یک دردسری بلندش کردیم چون اگه بلندش نکرده بودیم حتما الان دبه میکرد سندش هم تک برگ نبود برای همین سند نزدیم قرار شد بره سند بگیره و هنوزم کش و قوس داریم خلاصه منم الان خواستم هونجا بخرم که این قیمتها رو دیدم بیخیال شدم. با این پول میتونم آنتالیا ویلا بخرم حالا که همین ویلا هم هست ...
    من قبول دارم قیمت ملک حبابه منتها کسی که خونه نداره چیکار باید بکنه نمیتونه تا ابد مستاجر باشه
    ببینید خریدار هست من چون خودم چند ماه قبل رفتم بخرم میگم. وقتی غدیرو فروختم رفتم بخرم واقعا آپارتمان یا کلنگی خوب نیست. حتی بدش هم به قیمت نمیدن . این واقعیته/ قبلا گفتم رفتیم یک مورد تو خیابون حوری نیاوریان بخریم طرف گفت 100 متره گفتم چقدر نقشه اش خوبه کلی تعریف کرد گفتم باشه خریدارم. فکر کنم 5 میلیارد میداد متری 50 تو اوج بورس بود. رفتیم بنگاه سازنده اومد با یک تیپ داغون خلاصه گفت واحد 120 متره نه 100 متر من 1 ریال کمتر از 7 میلیارد نمیدم ! گفتم به درک بده میخرم طرف جاخورد کارت ملی رو دادم املاکی بنویسه طرف سندش رو دودستی چسبیده بود رنگش پرید گفت من سند رو نیاوردم اشتباهی سند یکجای دیگرو آوردم داشت سکته میکرد آخرم نفروخت بعدا هم یکی رفت متری 60 بخره نداد ! خلاصه واقعیت اینه وقتی ثبات اقتصادی نیست کسی ملک نمیفروشه. ملک مثل سهام نیست که مالکش هیچ ارزشی براش قایل نباشه و مثل پشگل ریخته باشه
    ویرایش توسط djdream : 2020/12/02 در ساعت 10:06

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط dadash نمایش پست ها
    طرف ملکش توی دیباجی جنوبی رو، اسفند 98 گفته 4 میلیارد کسی نخریده!

اردیبهشت 99 ملکش رو گفته، 6 میلیارد باز هم کسی نخریده!

الان میگه 12 میلیارد !!!

حالا این بابا هم ویلاش رو بگه 70 میلیارد

وقتی خریدار نیست؟؟

بزار بگه .
    ببینید اینکه میگی خریدار نداره دلیلش اینه فروشنده بالای قیمت واقعی گذاشته اگه به قیمت بزاره خریدار هست. خریدار املاک لاکچری افراد معمولی نیستن که اینا 1 درصد جامعه هستن که خرید و فروش میکنن. بقیه هم به نسبت توان خودشون. یکی میره قرچک یکی میره مسکن مهر یکی هم میره برج چناران و رما رزیدنس و..
    ولی من قبلا هم بارها گفتم قیمت ملک تهران نسبت به امکاناتی که میگیرید خیلی گرونه . با خونه منطقه یک میشه تو لس آنجلس خونه خرید

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 403 بار در 124 ارسال

سه شنبه ۲۵ اذر مجمع عادی عمومی سالیانه پتروشیمی پردیس
    اطلاعیه روی کدال اومد

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali47 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 403 بار در 124 ارسال

رفتیم واسه پردیس دوازده هزار تومانی
    بعد مجمع هم گزارش سه ماه توپ و مارتون صعودی
    ???

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali47 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)