صفحه 302 از 302 نخست ... 202252292299300301302
نمایش نتایج: از 3,011 به 3,013 از 3013

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 1,017 بار در 384 ارسال

پاسخ : نجيمي

کف شستا کجا میبینی
    تا ۸۰۰۰ میاد پاین؟

عضو فعال djdream آواتار ها
    تشکر شده 16,092 بار در 2,515 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Deutschland نمایش پست ها
    کف شستا کجا میبینی
    تا ۸۰۰۰ میاد پاین؟
    من اگه کف بین بودم که الان تو پاچم نرفته بود ولی به به نظر من ناو شستا باید روی 50 درصد یا 60 درصد باشه.
    ----------
    شپدیس امروز مثبت هم شد. مشخصه گزارش 3 ماهه خوبی داره . فردا مجمع پارسانه حتما از زیر مجموعه ها سئوال جواب میشه
    کسی که با این ضررها بفروشه چند سالی طول میکشه یادش بره برگرده
    بازار عمدی خراب شده هر کی یک چیزی میگه بعضی ها میگن بخاطر سهام عدالته. یا دعوای جناحی یا دلار و... خلاصه هر چی هست به نظر من که دستکاری هست. حتما افرادی مثل قالیباف و وزیر اقتصاد خبر دارن چه خبره. کیا اول صبح که سهم متعادله میزارن صف فروش و کد به کد میکنن
    92 هم به این افتضاحی نبود . قدیمی های بازار همه بخشی از سرمایه هاشون رو خارج کردن بردن ملک و خارج و سپرده و.. حالا ملک هم چون تابلو نداره طرف بهش فشار نمیاد. مثلا یک باغ خریده میره توش صفا میکنه وگرنه اونم عایدی نداره

دیشب برای اولین بار در عمر بورسیم خواب سقوط بوس رو دیدم . ببین چقدر اوضاع خرابه که من که اصلا بیخیالم بهم فشار اومده

این اصلاح طلب ها که تو این مملکت قدرت ندارن هیچ فرقی هم با راستی ها ندارن پس چرا دیگه رای بدن مردم. ولش کنید همین راستی ها رای بیارن هر کاری خواستن بکنن. لااقل وجدانتون راحته که خودتون باعث بدبختی خودتون نشدید. هر کی بیاد میخاد بچاپه دیگه فرقی ندارن با هم

چرا نرخ ارز در سامانه نیما از بازار آزاد گران‌تر است؟
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/18 در ساعت 19:49
    نجیمی **** نوشته های من شخصی هست و مسئولیت خرید و فروش با شماست

http://najimi.blogfa.com

3. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال djdream آواتار ها
    تشکر شده 16,092 بار در 2,515 ارسال

تلیسه رو یادتونه میگفتم حبابه. از 1100 رسیده 450 و صف فروش سنگینه . این سهما که سودم نمیدن دیگه واویلاس. یکسال سهامداری کنی بری مجمع توف کف دستت نندازن. لااقل این سهم ما یک سود مجمع مشتی میده خستگی آدم در میره. قبلا هم گفتم تارگت امسالم روی 2 میلیارد سود هست. کرماشا هم تا صف خرید رفت امروز شرازم همینطور. من خودم دوست نداشتم اینجوری سقوط میکرد ولی دوسم ندارم آدمای معمولی بیان تو بورس بعد هم عرض اندام کنن. بازار باید دست خودمون باشه. سهم رو با پی به ای خوب بخریم.
    ولی حقوقی ها دارن سنگین میخرنا . مثلا فولاد رو ببینید
    پالایش رو می بینم خندم میگیره چجوری حسن کلید و وزیرش مالیدن دره ملت. شپنا هم همینطور با تجدید ارزیابی 100 درصدیش خوب در مالی کردن
    دیروز دیدم یکی تو نیاوران یک 200 متری خرید متری 130 میلیون آپارتمان یعنی 26 میلیارد پول داد اینو خودم دیدم
    بازار فردا هم با این صف فروشها معلومه چجوریه
    -----------
    من قبلا هم گفتم دور نمای دلار کاهشیه و پی به ای بازار بالاست وقتی بانک 20 درصد میده که نباید سهم بنیادی پی به ای مثلا 10 به بالا بگیره. اونم میره مجمع نصف سودش رو تقسیم میکنن چند ماه بعد میدن
    ریزش بازار که شروع شد اولین کسی که گفت کوره پولسوزی روشن شد من بودم کاش به حرف خودم گوش کرده بودم
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/18 در ساعت 20:16
    نجیمی **** نوشته های من شخصی هست و مسئولیت خرید و فروش با شماست

http://najimi.blogfa.com

5. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

بوک مارک ها