صفحه 100 از 444 نخست ... 5090979899100101102103110150200 ... آخرین
نمایش نتایج: از 991 به 1,000 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

Login • Instagram
    وارن بافت میگه لزوما اینکه ما مثل همه فکر کنیم یا بر خلاف همه کار درستی نیست بلکه کاره درست اینه که دلایل درستی برای انتخاب سهم داشته باشیم و صبر و تحمل زیاد بهتر از باهوش بودنه و بورس نیاز به هوش بالا نداره. اگر سهامی رو کمتر از ارزشش بخرید پول از دست نمیدید و این اولین اصل سرمایه گذاریه
    ____
    همین چند خط اندازه یک مدرک دکترا ارزش داره
    ویرایش توسط djdream : 2020/05/24 در ساعت 14:18

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

Login • Instagram
    بعضی افراد نباید هیچ وقت سهام بخرن افرادی که سهمشون پایین میاد میفروشن این کارها احمقانه هست مثل وقتی که یک نفر در خونتون رو بزنه بگه خونتون رو نصف قیمت میخرم آیا شما میفروشید ؟ وارن بافت

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

غدیر ۱۱۵۰ بود میخواستم یکسوم نقد کنم کارگزارم گفت نفروش فلان کارگزاری خیلی مطمئن گفته ۲ تومن میشه . با این حجمی که میخوره میره بالا و.. سهم دیگه گیر نمیاد. بعد که اومد پایین گفت میگن میاد پایین تر. خوب اوسکول تو حرف یک هفته قبلت رو یادت رفته وقتی هم که بهش گفتم گفت راست میگیا بزار ازش بپرسم.
    بازار که صعودیه همه تارگت بی نهایت میدن وقتی هم که نزولیه میگن قیمت صفر میشه.
    من نظرم رو سهم هایی که دلاری هستن و سود خوبی تقسیم میکنن و طرح توسعه دارن بعد از این اصلاح ۲۵_۳۰ درصدی مثبته. اگر به دید بلند مدت کسی سهامداری کنه حتی از ضرر به سود میرسه.
    متاسفانه یک عده که نقد کردن دارن مدام جو منفی میفرستن مثل همین نفتکش ها که هیچ اتفاقی هم نیوفتاد. باز هم میگم سهام بنیادی هنوز ارزونترین دارایی هست. ببینید ملک پی به ای ۴۰ داره. طلا و دلار هیچ ارزش افزوده ای نداره. سود بانکی ۱۵ درصده. من که قبلا بارها گفتم خیلی از سهم ها حبابن مثال هم زدم یکبارم خیلی از سهم ها رو اسم بردم مطلبم رو پاک کردن. برد با کسی هست که انتخاب درست کنه و پای انتخابش وایسه و از این منفی و مثبت ها نترسه. در بلند مدت سود خوبی میکنید.

عضو فعال

الان بنياد مسكن داره توي بعضي داهات ها زمين ميده . سمت داهات ما كه اسم نميبرم كجاست، زمين 270 متري رو 13 ميليون ميفروشه و بعد ميده انبوه ساز متري 1.5 ميليون ميسازه. يعني با 100 ميليون صاحب يك ويلا يا سند تك برگ و نوساز ميشيد. البته بايد ثابت كنيد اونجايي هستيد و به غريبه نميدن. 100 ميليون پولي نيست من كه شركت كردم. نميدونم تو كجاها دارن اين طرح رو انجام ميدن ولي همون سمت ما چند سال پيش يك شهرك همينجوري درست كردن قيمتهاش واقعا خوب رفت بالا.

خيلي حال و حوصله تحليل ندارم. بازار همش با هم مياد پايين و بالا و كسي به تحليل توجه نميكنه. امروز حسش باشه شستا رو بررسي ميكنم. حقوقي هم خوب جمعش كرد. بيشتر وقتم هم صرف گيم و فيلم و تلگرام و اينستا ميشه. پولم داره برام كار ميكنه نيازي ندارم هر روز سهم عوض كنم. هر سال با همين 500 ميليون دي پي اس يك سهم جديد ميارم تو پورتفو
    ویرایش توسط djdream : 2020/05/25 در ساعت 11:48

7. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تو سهم های بنیادی نسبت خریدار به فروشنده خوبه. یک نفر از سه نفر میخره. یک عده آماتور هم میخوان چندرغاز سرمایشون رو ریال کنن گذاشتن منفی کامل. بعضی سهم ها 30 درصد کاهش داشته

حجم معاملات خیلی کم هست. دارایکم هم استقبال نشد.
    فروشنده ها ترسیدن میگن امروز بفروشیم 5 درصد جلوییم
    غدیر از تاپیکو گرونتر بود الان از تاپیکو ارزونتر شده

فکر کنم این بازار اینجوری که ول شده فاتحش خوندس یک فاتحه بفرستید برید دنبال زندگیتون
    حرص آدم در میاد همونجوری که خرکی میخردن خرکی میفروشن. بنده خدا اینایی که رو قله خریدن چی میکشن
    مشکل اینجاست که سهم های در پیت خیلی رفتن بالا و صف فروششون جمع نمیشه اینا تعدادشون زیاده و هر روز باعث میشن بقیه سهم های بنیادی هم بیان پایین. یعنی پاسوز این آشغالا بشن. شرکتهایی که نه سود میسازن نه دارایی دارن نه آینده دارن.
    صف فروش فزرین رو نگاه کنید
    مارانی رو بگو
    سهم دیگه گیر نمیاد
    ویرایش توسط djdream : 2020/05/26 در ساعت 09:10

9. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

الان شاپور محمدی داره غش غش میخنده

جعفری هنوز سیگنال خروج نداده ؟ (مخاطب خاص)

یاده شعر سعدی افتادم: من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود.
    فکر کنم سعدی بورس باز بوده

ببینید بچه ها بازار الان تو فار panic یا وحشت هست بعد میره تو فاز افسردگی و نا امیدی اونجا میگن کف بازاره

روحانی زنگ زده بود به دژپسند که مراقب بورس باش

https://dls.music-fa.com/tagdl/downl...ro%20(128).mp3

ویرایش توسط djdream : 2020/05/26 در ساعت 09:45

11. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دلار نیما ۱۵.۵۶۲
    نفت ۳۶.۲۵
    بازار منفی ! آخه چرا ؟ برا همون ی را
    ویرایش توسط djdream : 2020/05/26 در ساعت 10:52

13. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خیلی ها تو سودن میفروشن
    صندوق ها هم هر سهمی نقد بشه میفروشن
    این روند تا جایی ادامه پیدا میکنه که فروشنده ها بفهمن دارن اشتباه میکنن و خریداران بالقوه بفهمن دارن بزخری میکنن

15. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

به نظرم بعضی سهم ها امروز متعادل میشن. بعضی سهم ها مثل پارسان روی منفی 3 متعادل شد و الان حجم کمی توی صف فروشن ! اینا جمع میشه. غدیرم به نظرم امروز متعادل میشه. حقوقی خرید خوبی تو شپدیس داشت. البته سهم های کوچک و حبابی جا برای اصلاح دارند. واقعیت اینه که بازار نیاز به اصلاح داشت و بحث نفتکش و سهام عدالت بهانه بود. کماکان معتقدم بازار اهداف بالاتری داره منتها این بازار بلند مدتی هست و باید دید بلند داشت. طبیعی هست یک عده توی سود خوبی بودن و این سود رو سریع بدست آوردن و سود شناسایی کردن.

خرید حقوقی توی وبشهر و قثابت جالبه
    آریاساسول که امروز میاد شرکت خوبی هست اگر زود متعادل شد میتونید حجم بخرید.

جالبه پارسان و شپدیس صف خریده غدیر منفیه. اینایی که اومدن تو بورس اصلا نمیدونن چی به چیه
    ویرایش توسط djdream : 2020/05/27 در ساعت 08:25

17. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تعداد خریدار فروشنده در نمادهای اصلی تقریبا برابر هست. به نظرم میاد همین اعداد فعلی نقاط تعادلی قیمت سهم ها باشن تا گزارشات و اخبار جدید بیاد یا دلاربره بالا. البته مثلا تو فولاد فروشنده ها قوی ترن شاید دلیلش اینه سیاستگذاری وزارت صمت برای حذف تقاضاهای کاذب از معاملات فولاد
    یا توی شپدیس خریدارها قوی ترن. تاکید من روی شپدیس اینه که سود اصلی پارسان توسط این شرکت ساخته میشه. سود اصلی غدیرم توسط پارسان ساخته میشه.
    دلار نیما امروز کاهش جزیی داشته

این اصرار تعیین قیمت برای خودروهای داخلی واقعا مسخره هست. قرعه کشی میخوان بکنن. واقعا اینجا مگه سیرکه. یک خودرو به قیمت مصوب میفروشن در مقابل ده ها تقاضا . و دوباره زیان سازی خودروساز و سود دلال ها.

اون زمینهای بنیاد که قبلا گفتم برای استان مرکزی هست. 40 میلیون وام کم بهره بعلاوه 8 میلیون بلاعوض. به نظرم چند صد درصد بازدهی میده. اگه بشه زمین های بیشتری خرید من که میخرم.

ایران خودرو چه صف خریدی داره ! احتمالا امسال قراره زیان بیشتری بسازه اینجوری میخرن ارزش بازار این شرکت فردا 46 هزار میلیارد میشه !

آیا وقتی زمین و آپارتمان میخرید از فردا جلوی بنگاه میشینید تا قیمت بگیرید و اگه چند نفر قیمت کمتری دادن بهشون میفروشید ؟ خوب سهام هم یک دارایی هست که بازدهی بالاتری داره چون پی به ای کمتری داره و بعضا دلاری هم هست‌. اگر برای سرمایه گذاری خرید کردید نیازی نیست هر روز قیمت رو چک کنید. وارن بافت هم دو سه هفته یکبار قیمت سهامش رو چک میکنه. بخشی از یک مصاحبه وارن بافت بود
    ویرایش توسط djdream : 2020/05/27 در ساعت 11:00

19. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)