صفحه 340 از 444 نخست ... 240290330337338339340341342343350390440 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,391 به 3,400 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو عادی
    تشکر شده 1,093 بار در 236 ارسال

پاسخ : نجيمي

به افعال این ملت زیاد توجه نکن ملت پیچیده ای هستیم

عضو فعال
    تشکر شده 2,052 بار در 632 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط aan نمایش پست ها
    یه روز دلار شد 10 هزار تومن ملت ریختند بیرون و از جمهوری تا مجلس رفتند و کلی شلوغ پلوغ کردند و بعد که شد 32 هزار تومان رفتند راحت خونه هاشون نشستند و چند روز هم سهامدارها با تخم مرغ و گوجه فرنگی رفتند جلوی سازمان بورس و شلوغ پلوغ کردند و حالا که کلا بازار قفل و پولهاشون بلوکه شده جیک نمیزنند . آدم میمونه از کارهای این ملت .
    خب اونا هم همین رو به ما میگن.. میگن خودتون چرا نمیرید جلو؟ همه به هم دیگه میگن... خب حرفشون هم درسته...

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

قیمت نفت و کامودیتی ها عجب رشدی کردن !

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 211 بار در 42 ارسال

[IMG][/IMG]

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید azad22 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,619 بار در 2,776 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط azad22 نمایش پست ها
    [IMG][/IMG]
    ..خریدشون ..خیلی ساده تر از نگهداریشون هست !!!!نگهداری و صبر ...سخت ترین کاره !!!

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید امیدازاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

چرا بعضی ها هستن با سفته بازی و ترید و رانت وضعشون خوب شده مثل بغدادی و.. ولی درصدشون کمه

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خدارو شکر کارگزاری برای من اپال نخریده ولی هر کی اپال خریده واقعا بی رگ هست بعد از این همه بلایی که سره سهامدارا اوردن

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) manmehdiam آواتار ها
    تشکر شده 9,854 بار در 1,425 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    چرا بعضی ها هستن با سفته بازی و ترید و رانت وضعشون خوب شده مثل بغدادی و.. ولی درصدشون کمه
    من همچنان اصرار دارم که به تقسیم بندی که میکنم توجه بشه!

در بازار سه دسته مهم داریم. که به ترتیب سود کردن به این شرح هستند:

1- معامله گران حرفه ای: برای اینکار که سخت ترین کار دنیا هست! نیاز به تخصص و تجربه بسیار بسیار بالایی هست. بشخصه طی دوران زندگی ام شاید یکی دو نفر رو میشناسم. تعدادشون بسیار کم هست...خیلی کم! هرچند خیلی ها خودشون رو جز اینها تصور میکنند! اینها افق زمانی معاملاتشون نسبتا کوتاه مدتی است. البته منظور از کوتاه مدت چیزی بین چند روز تا چند ماه...و در مواقعی تا سال هم میتونه باشه. عموما این دسته تکنیکال کار هستند ولی نه که صرفا تحلیل گر باشند. اصل تخصص شون (بیش از 90درصد تخصص شون مدیریت سرمایه است!)

2- سرمایه گذاران حرفه ای: که افق زمانی شون درازمدتی است. نسبت به گروه اول تخصص کمتری نیاز هست. ولی همچنان کار آسانی نیست. عملا اینها سرمایه گذاری در خونشون هست! مثل هنر که باید در خون ات باشه! عموما بنیادی کار هستند. امثال وارن بافت پیغمبر این گروه محسوب میشوند!

دو گروه فوق موفق های بازار هستند. حالا شاید بعضی ها تلفیقی از اینها هم باشند ولی در کل تعداد این افراد قطعا کمتر از 15-20درصد فعالان بورس هست.

3 - گروه غیرحرفه ای ها که بیش از 80درصد فعالان را تشکیل میدهند. اینها را حتی نمیشه دسته بندی کرد! نه افق زمانی دارند، نه استراتژی دارند...داخلشان شاید افرادی باشند که اصلا خدای تکنیکال و تحلیل هم باشند ولی نه معامله گرند نه سرمایه گذار...گذری ها این جا هستند، باری بهر جهتی ها اینجا هستند...قماربازا....آرزومندا ! غر زن ها! مبتنی بر بخت و اقبال ها....گفتم که طیف وسیعی هستند این جماعت! که عموما بجز بخش بسیارکوچکی از خوش شانسها غالبا بازندگان بازار هستند.

بنابراین لزوما نمیشه بگیم هرکس که تعداد معاملات بالایی داره ناموفق هست چرا که دسته 1 تعداد معاملات بالایی دارند و اتفاقا بیشترین سود را اینها میکنند ولی تعدادشون بسیار بسیار محدود هست.

ضمنا منظورم فعالان عرفی بازار هست. اونهایی که رانتی در بازار فعالیت میکنند جز طبقه بندی فعالان نیستند اونا دزدهای قانونی محسوب میشوند که بحث شون جداست.
    [B]تحلیل ها یا نظرات بورسی و غیربورسی من صرفا محتمل ترین حالتی است که تصور میکنم به وقوع بپیوندد. اگر به دیده نقد نظری دارید بر من منت میگذارید ولی اگر خواندنش شما را آزرده میکند، آن را نادیده بگیرید، حتما نظر شما درست تر است![/B]

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید manmehdiam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,454 بار در 2,980 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    بغدادی کیان حیدری وچند نفر دیگر با هم سهم را پروژه میکردند وبا زد وبند با مدیریت شرکتها سودهای خوبی بردن توی ایران باید گفت نوش جانشان

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 7,174 بار در 2,106 ارسال

.......................

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)