صفحه 123 از 444 نخست ... 2373113120121122123124125126133173223 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,221 به 1,230 از 4440

موضوع: نجيمي

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

پاسخ : نجيمي

ورود پول به ترتیب به گروههای فلزات اساسی-خودرو-فراورده های نفتی-محصولات شیمایی-
    خروج پول........بانکها-سرمایه گذاری ها-دارویی-استخراج کانه های فلزی-شرکتهای چند رشته ای-بیمه-سیمان
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

من كي گفتم همه چي حبابه گفتم حباب زياد داريم من يكسوم غديرو فروختم. شپديسم والا فقط ديدم يهو باز شده صف فروشه تا الان نگاش نكردم. اخرين خبر اوره 3 دلار رشد كرده. سمت دليجان و محلاتيم. اگه اعتقاد به سهم داريد نگه داريد چيكار به من داريد. منم اشتباه زياد داشتم. به هر حال ريسكمو كم كردم همين.

4. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,772 بار در 2,081 ارسال

پدر پدرم و عمه هام اصالتا اهل پرندک استان مرکزی هستند که از دلیجان و محلات کلی فاصله داره ...از پرندک چیزی شنیدید یا خبر دارید به چی معروفند خودم ده سال هست نرفتم انجا

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نه والا پرندك نشنيدم. بگذريم ازين بحث ازش چيزي در نمياد.
    حس و حال ندارم سايت بورس رو چك كنم. روحاني ديده گند زده گفته از بورس حمايت ميكنيم. برو بابا اوسكول تو هر وقت حرف زدي گند زدي به بورس . قيمت ملك هم سر به فلك ميزنه اصلا يك چيزي ميگم يك چيزي ميشنويد. پايين بيا هم نيست متاسفانه. اين همه پول ميدي يك مورد بدرد بخور بي نقص پيدا نميشه. هر كدوم يك عيبي دارن. پاركينگ مزاحم سند ريشه پرواحد كم نور سقف كوتاه بي لابي بد ساخت بقل اتوبان گرون لوكيشن ضعيف و... بابا چند ميليارد بايد بديم يك چيز بدرد بخور بخريم ديوارم كه قيمتها رو ممنوع كرده همش بايد زنگ زد
    ویرایش توسط djdream : 2020/07/11 در ساعت 18:30

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 5,205 بار در 874 ارسال

جناب نجیمی لطفا نظرتون را نسبت به گزارش شپدیس می فرمایید

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید shadi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شپدیس بهترین شرکت فعلیه غدیره گزارشش هم کلی بود . شپدیس خوبه نگهش دارید اصلا نفروشید.
    من اصلا پیگیر بازار نیستم همه وقتم صرف خرید مسکن شده. هیچ سهمی هم دیگه نمیفروشم. همون گند دیروزم بسه
    بالاخره آدم باید از پولش استفاده هم بکنه نه اینکه بزاره برای دولت و وارث.
    منطقه ۱ برای خرید نوساز متری ۵۵ الی ۱۱۰ میلیون متری باید خرج کرد. به نظرم ته تهش پول بورسی ها میره تو مسکن. مشتری املاکی ها هم ما بورسی ها هستیم الان. به نظرم بورس ول بشه مسکن میره بالا
    توی دیوار نه میشه درخواست خرید ثبت کرد نه میشه قیمت فروش درج کرد. فعلا نقدینگی رو سمت بورس هل دادن ولی خوب من همیشه سعی کردم خیلی دنباله رو جمع نباشم
    استفاده از استخر خونه ها ممنوع شده . امیدوارم دلار ۲۳ رو رد نکنه . تو فروش مسکن همش دبه میکنن
    ویرایش توسط djdream : 2020/07/12 در ساعت 12:20

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

میگن بایدن رای بیاره دلار ریزشی میشه به نظرم منطقی هم هست که اگه رای بیاره دلار یدفه ۲۰ تا ۲۵ درصد ریزش کنه.
    به نظر من قیمت واقعی دلار این نیست کمتره و شرایط تحریمی این وضع رو بوجود اورده در صورت کوچکترین اتفاق مثبت دلار براحتی ریزش میکنه ولی با شرایط فعلی بیشتر رو به بالا هست چون ارکان قدرت دارن روحانی رو له میکنن با جمع کردن اسکناس از بازار. در صورت رای اوردن بایدن بورس میاد پایین بدون شک. قیمت خودرو هم میاد پایین. ملک بعلت چسبندگی قیمت کاهش کمتری داره و وارد رکود میشه.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

واقعا خريد مسكن سخته . يكي دو روز آينده انشاله معامله ميكنم. مشاورين املاك فايل ها و مشتري ها رو از هم ميدزدن. فايل به قيمت و بدرد بخور خيلي كمه. همش فروشنده ها دبه ميكنن. فايل خوب و به قيمت رو سريع ميخرن. نوساز كمه . حالا ببينيم فردا چي ميشه

من بيشترين وزن داراييم سهامه هنوز ولي ميگن قرارداد با چين اوكي بشه دلار ريزشي ميشه. بيشتر اخبار از ريزش دلار هست تا صعود دلار. گفتم صعود دلار از 18 تا 24 تومن بدليل جناحي بود تا بحث نقدينگي و غيره

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خدا لعنت کنه این روحانی آشغال رو فامیلشون رو مدیرعامل شرکت ما کرده ریده شده تو سیستم شرکت . هم باید تری که تو اقتصاد زده رو تحمل کنیم هم این فامیل قرمساقش رو . هر کی میاد قبلی رو دعا میکنیم . حرومزاده به یک الف بچه که پسر سر تیم محافظش هست پست بالا داده طرف هیچی بارش نیست. همش هم در حال وضو گرفتنه آخه آشغال نمازت بخوره تو کمرت این چه نمازیه که همه کثافت کاری های شما رو صاف میکنه. هر کی به یکجا وصله یک پستی گرفته سواد هم در حد صفر.

اون یکی قرمساق که مدیرعامل یکی از شرکتهای بورسیه و داداشش هم نفر اول دوم نیروانتظامی تهرانه تا خرخره سهم خریدن الان تجدید ارزیابی دادن چند سال پیشم به جرم اختلاص تو اوین زندانی بود !

امان ازین فساد که مملکت رو نابود کرده. وقتی هیچ رسانه ای حق شفاف سازی و اعتراض نداره فساد بوجود میاد.
    ویرایش توسط djdream : 2020/07/13 در ساعت 06:33

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

از صبح دنبال ۵۰ میلیون پول نقدم جور نمیشه هیشکی پول نگه نمیداره. دلارم رفت بالای ۲۳ چه مملکت تخمی شده.

دانلود آهنگ Dead by Sunrise - Out Of Ashes - Walking in Circles | طرفداری

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)