صفحه 228 از 444 نخست ... 128178218225226227228229230231238278328 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,271 به 2,280 از 4440

موضوع: نجيمي

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

پاسخ : نجيمي

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا حسنی نمایش پست ها
    مرسی جناب نجیمی که با تجزیه ایران موافقت کردین، منتظر موافقت شما بودیم.
    شما چطور اقای حسنی موافقین یا مخالف؟

ی سرخپوست خوب ی سرخ پوست مرده اس ! شاید حکومت فدرال مخالف باشه ، اما نظر بومیان(؟) اکثریت حاضر در اون محل اینه که سرخپوست ها باید بمیرن

ولی قطعا حکومت فدرال قوی تر هست و به ساکنین محلی اجازه نمیده سرخپوستا رو بکشن ، ساکنین محلی از وجود سرخپوست ها در رنج و عذابن

منفعت فدرال مهمه یا منفعت محلی؟
    محل ی ارباب داره و ی خانواده ارباب که ساکن همونجا هستن
    فدرال هم ی ریس داره و ی خانواده و جیره خور ، که ساکن همونجا نیستن.

بنظرت چرا روستاها خالی از سکنه شدن و تهران اینقدر شلوغ ؟ یعنی شما تهرانی ها اینقدر خوب هستین که همه عاشقتون هستن؟ این همه کاریزما از کجا آوردین؟
    ویرایش توسط sooroosh1315 : 2020/10/29 در ساعت 14:10
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال علیرضا حسنی آواتار ها
    تشکر شده 5,233 بار در 1,383 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    شما چطور اقای حسنی موافقین یا مخالف؟

ی سرخپوست خوب ی سرخ پوست مرده اس ! شاید حکومت فدرال مخالف باشه ، اما نظر بومیان(؟) اکثریت حاضر در اون محل اینه که سرخپوست ها باید بمیرن

ولی قطعا حکومت فدرال قوی تر هست و به ساکنین محلی اجازه نمیده سرخپوستا رو بکشن ، ساکنین محلی از وجود سرخپوست ها در رنج و عذابن

منفعت فدرال مهمه یا منفعت محلی؟
    محل ی ارباب داره و ی خانواده ارباب که ساکن همونجا هستن
    فدرال هم ی ریس داره و ی خانواده و جیره خور ، که ساکن همونجا نیستن.

بنظرت چرا روستاها خالی از سکنه شدن و تهران اینقدر شلوغ ؟ یعنی شما تهرانی ها اینقدر خوب هستین که همه عاشقتون هستن؟ این همه کاریزما از کجا آوردین؟
    خب نوع اقتصاد ترکیب جمعیتی تهران و خیلی از شهر ها رو اینگونه رقم زده، ۶۰ سال اقتصاد نفتی بازرگانی که نفت بفروشیم و با پولش کالا و خدمات وارد کنیم طبیعتا جمعیتی سراپا مفت خور از ما ساخته که همچین ترکیب اقتصادی همچین ترکیب جمعیتی رو هم میطلبیده، ۹۰ درصد افرادی که طی دهه های گذشته از روستاها به شهر ها مهاجرت کرده و یا در تهران ساکن شدن اصلا معلوم نیست چیکار میکنن، یک جنس به کشور وارد میشده ۲۰ دست میچرخیده میرسیده دست مصرف کننده نهایی، همه مغازه دار. همه فروشنده، همه واسطه. همه دلال.

شما نگاه کنید تعداد واحدهای تجاری تهران رو؟ اصلا احتیاج هست به اینهمه مغازه در تهران؟

و این مردم جاهل همچنان نمیخوان این واقعیت رو بپذیرن که دیگه اون دوران به انتها رسیده. دیگه نفتی برای فروش و مفت خوری نیست، و صد هزار شکر که شرایط سیاسی ما هم به گونه ای هست که تحت هیچ شرایطی امکان تفاهم و تعامل با امریکا وجود نداره وگرنه اکثریت مردم ایران همچنان ترجیحشون فروش نفت و منابع طبیعی و حتی خاک سرزمین هست تا اصلاح خودشون.

شکر خدا اینجا دیگه گردنه اخره یا نابود میشیم و همه چیرو از دست میدیم یا خودمون رو اصلاح میکنیم، راه دیگه ای پیش رومون نیست.

از دل تجزیه شدنمون هم سوید و سوییس در نمیاد، اینجا اگه تجزیه بشی باید زن و دختر و مادرت رو هم بدی بره. به هر حال سرنوشت هر چه هست در دست های خودمونه.

خیلی هزینه ها شده که الان همشهری های آذری ما با چیپس و پفک میرن لب مرز آتیش بازی اونور رو نگاه میکنن وگرنه اگه این هزینه ها نبود خیلی از ماها الان خودمون وسط همچین ماجراهایی بودیم شمال جنوب شرق و غرب کشور هم فرقی نداشت.
    ویرایش توسط علیرضا حسنی : 2020/10/29 در ساعت 14:42

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا حسنی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,454 بار در 2,980 ارسال

خب نوع اقتصاد ترکیب جمعیتی تهران و خیلی از شهر ها رو اینگونه رقم زده، ۶۰ سال اقتصاد نفتی بازرگانی که نفت بفروشیم و با پولش کالا و خدمات وارد کنیم طبیعتا جمعیتی سراپا مفت خور از ما ساخته که همچین ترکیب اقتصادی همچین ترکیب جمعیتی رو هم میطلبیده، ۹۰ درصد افرادی که طی دهه های گذشته از روستاها به شهر ها مهاجرت کرده و یا در تهران ساکن شدن اصلا معلوم نیست چیکار میکنن، یک جنس به کشور وارد میشده ۲۰ دست میچرخیده میرسیده دست مصرف کننده نهایی، همه مغازه دار. همه فروشنده، همه واسطه. همه دلال.

شما نگاه کنید تعداد واحدهای تجاری تهران رو؟ اصلا احتیاج هست به اینهمه مغازه در تهران؟

و این مردم جاهل همچنان نمیخوان این واقعیت رو بپذیرن که دیگه اون دوران به انتها رسیده. دیگه نفتی برای فروش و مفت خوری نیست، و صد هزار شکر که شرایط سیاسی ما هم به گونه ای هست که تحت هیچ شرایطی امکان تفاهم و تعامل با امریکا وجود نداره وگرنه اکثریت مردم ایران همچنان ترجیحشون فروش نفت و منابع طبیعی و حتی خاک سرزمین هست تا اصلاح خودشون.

شکر خدا اینجا دیگه گردنه اخره یا نابود میشیم و همه چیرو از دست میدیم یا خودمون رو اصلاح میکنیم، راه دیگه ای پیش رومون نیست.

از دل تجزیه شدنمون هم سوید و سوییس در نمیاد، اینجا اگه تجزیه بشی باید زن و دختر و مادرت رو هم بدی بره. به هر حال سرنوشت هر چه هست در دست های خودمونه.

خیلی هزینه ها شده که الان همشهری های آذری ما با چیپس و پفک میرن لب مرز آتیش بازی اونور رو نگاه میکنن وگرنه اگه این هزینه ها نبود خیلی از ماها الان خودمون وسط همچین ماجراهایی بودیم شمال جنوب شرق و غرب کشور هم فرقی نداشت.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده است:

شما بوشهر را با مشهد مقایسه کن ،
    درامد مشهد صرفا از امام رضا (ع) و اسلام و ملت مسلمان هست (یعنی اگر ی مسلمان یا شیعه 12 امامی نداشته باشیم ، اوضاعش با قندهار تفاوتی نداره )
    و درآمد جایی مثل عسولیه از گازش هست

اون یکی از یکپارچگی و گسترش اسلام سود می بره
    اون یکی از منابعش صرفا الودگی هوا نصیبش میشه + البته اشتغال و کارکردن برای پیمان کارهای تهرانی که 6 ماه یکبار حقوقش را میدن

در قسمتی خواست بر این بوده که مغازه دار خرد سود کسب کنه مثل مغازه های مشهد که 24 ساعت باز هستن و 3 نصف شب هم شلوغ در جای دیگه هیچی به هیچی

بنظرم منفعت باید به همه برسه با ریزه کاری های مالیاتی ( همونجور که گاز عسلو مال همه است ، امام رضا (ع) هم باید مال همه باشه )
    =======================================

یا اینکه (معنای بدی نده ) برادر عزیز بوشهری و بندری و... آخر هفته بلا استثنا شیراز هستن بیشتر از پلاک 63 پلاک 48 می بینی ، اکثرا هم جاهای خوب شهر خونه دارن ،

از این طرف 2 تا دیدگاه وجود دارد ، یکی مغازه دار ها و کاسب ها و افراد بساز بفروش هستن ، که بسیار این برادران عزیز را دوست دارند (دارن پول میارن با خودشون به شهرمون برا خرج کردن )

عده ای دیگه ساکنین غیر کاسب هستن ، که صرفا آلودگی هوا و ترافیک نصیبشون میشه ، یا عزیزان مستجر که توان رقابت با پایه حقوقی شهرهای بندری و گمرکات و ... رو ندارن

=====================================

یک نظام مالیاتی صحیح باعث میشه همه سود ببرن ! نمونه بارزش کارگزاری ها رو ببین چقدر شریف و خوب هستن ، حتی اعتبار میدن میگن تو فقط معامله کن ، تند تند هم معامله کن

===================================
    شما از ثروتمند شدن دلال های کشور خوشحال نمی شی ؟ یا اینکه می بینی ی نفر پورش زیر پاش هست ؟ ( پیش خودت مثلا بگی بیمه درمانی رایگان من حاصل از مالیاتی هست که عزیز پورش سوار پرداخت کرده ، در ازای اینکه ایشون پورش داره منم بیمه درمانی رایگان دارم مثلا )

نیست دیگه ، دارن رانت میدن ، به دلایل مختلف ، قطعا شمای تهرانی بیشتر برخوردار هسی ، من شیرازی تا حدودی برخوردار هستم ، اون نفری که در شهر کوچک هست کمتر منتفع هست

جایی که باید مالیات بگیرن نمی گیرن ، جایی که نباید مالیات بگیرن ، دارن میگیرن
    ======================
    کارخونه بعضا باید خصوصی (سهامدار محدود) باشن و مردم بدون اینکه سهامدار کارخونه ها باشن باید از سود کارخونه ها منتفع بشن (بواسطه مالیات) !!!!!!!!!!!!!
    اما داستان برعکس هست
    50 میلیون نفر سهامدار شدن و کارخونه های ورشکسته از جیب مردم منتفع شدن و....
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

قسمتی از صحبت های شهید بهشتی (البته مطمن نیستم که صدا و تصویر خودشون باشه !)
    شهید بهشتی: تا وقتی گرسنه و خیلی سیر داریم، جامعه مان اسلامی نیست

قسمتی از صحبت های پدر مریم
    صحبت های پدر مریم میرزاخانی در مراسم بزرگداشت دخترش

در کل نظام مالیاتی باید اصلاح بشه ، بسته به برخوردای از امکانات مالیات ها اخذ بشه

امروز در شبکه خبر میگفت امسال (برداشت زعفران مهرماه هست) 300 تن زعفران صادر شده و کشاورزها ناراحت هستن چون قیمت ها افت کرده بودن ، دلیلش را هم گفت قبلا بارها اعلام کردم که جلوی کشت بی رویه زعفران بگیرید (هرکسی داره زعفران میکاره ) خوب معلومه قیمتش افت میکنه ،

در واقع انحصاری شدن فعالیت ها

البته انحصاری شدن اصلا بد نیست اما باید مالیاتش رو هم بدن ،...

یک سوال هم برای خودم الان پیش اومد دوستان جواب بدن لطفا

مالیاتی که من پرداخت می کنم باید صرف کیفیت زندگی شخصی من بشه یا نه صرف کیفیت زندگی بقیه ام ممکنه بشه؟ مثلا وقتی من مالیات میدم این پول باید صرف تاسیس و حقوق پرسنل کلانتری در خونه خودم بشه ، یا مثلا با این پول میشه در خونه بقیه هم کلانتری بزنن با مالیاتی که من دادم؟

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 481 بار در 70 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    ا من قبلا با مهاجرت از ایران و یا تجزیه ایران مخالف بودم ولی الان نه . به نظرم رفاه مردم در مهاجرت و تجزیه هست چون الان اگه به کشورهایی که از ایران جدا شدن نگاه کنید می بینید مردمشون رفاه بیشتری دارند.
    واقعا چقدر یک آدم می تونه سقوط کنه که آرزوی تجزیه کشور زادگاهش رو بکنه ؟
    از رفیق بد هست ؟ از شستشوی مغزی توسط کانال های رنگاوارنگ هست ؟ یا از ذات پلید خودش ؟ شاید هم هر سه !
    کدام همسایه ایران وضع رفاه اش از ایران بهتره جناب ؟
    آذربایجان و ارمنستان که در حال جنگند . پاکستان و افغانستان ؟ عراق ؟ لابد میگی ترکیه ؟ نخیر اونجا دوستان من محتاج کمک و ارسال پول از ایران شدن و اگه خانواده براشون نفرستن از گشنگی می میرن. اونجا از عهده پول برق و گاز و بنزین شون بر نمیان . در حالیکه در ایران کسی از گشنگی تا حالا نمرده . مردم ایران کار نمی کنن و فقط غر می زنن و برعکس رفاه شون در بین همسایه هاشون از همه بالاتره.

مرسی جناب نجیمی که با تجزیه ایران موافقت کردین، منتظر موافقت شما بودیم.
    آره. ذات خودش رو نشون داد. کسی که آرزوی بالا رفتن قیمت دلار رو داره بدانید که آدم درستی نخواهد شد.

خیلی هزینه ها شده که الان همشهری های آذری ما با چیپس و پفک میرن لب مرز آتیش بازی اونور رو نگاه میکنن .
    آفرین . بعضی وقت ها حرف های درست و پرمغزی می زنی . این پست آخرت حقایق اقتصاد ایران رو خیلی خوب توضیح داده. خوشمان آمد.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ریچارد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

ایران در مسیر بدی قرار گرفته تجزیه یکی از گزینه هاست. یکی دیگه کره شمالی شدنه که امریکا و اسراییل و ائتلاف عربی نمیزارن. گزینه بعدی ونزوئلاست. یکی دیگه هم لیبی شدن. یکی دیگه عراق یکی دیگه سوریه شدن.

اینکه پول نفت و گاز مردم جنوب رو ببرن کانادا و جنوبی ها زندگیشون در فقر مطلق باشه خوبه یا اینکه مثل امارت و کویت و قطر باشن ؟
    شوروی با اون عظمت تجزیه شد. الانم اقتصاد قوی نداره. تجزیه شدن بهتر از جنگ داخلیه
    _____
    قیمت نفت ۳ درصد منفی شد
    رکود دار فحش خوری ماله روحانیه خدا میدونه روزی چند میلیون فحش میخوره
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/29 در ساعت 21:31

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,454 بار در 2,980 ارسال

نماینده مجلس: خیلی‌ از مهاجرین دنبال بازگشت‌اند
    فراموش نکنید که همه مهاجران کشور ما افراد ضعیف یا نخبگان علمی نیستند، بخشی از مهاجران کسانی هستند که اتفاقا شرایط مالی و جایگاه اجتماعی آبرومندانه و مناسبی دارند ولی فکر می‌کنند در خارج از کشور زندگی آنان متحول می‌‌شود و وقتی هم که رفتند متوجه اشتباه خودشان می‌شوند و دنبال راهی برای بازگشت هستند

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

___
    وضعیت کرونا فاجعه شده هر روز یک خبر فوتی و گرفتن دوست و آشنا میاد . من خودم صبح دو تا سرفه کردم خودمو خیس کردم
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/29 در ساعت 22:33

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)