صفحه 211 از 444 نخست ... 111161201208209210211212213214221261311 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,101 به 2,110 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

دلار نيما كمي كاهش داشت ولي دلار صرافي ملي 31700 شد كه افزايش داشت الان حدودا قيمت رسمي و آزاد نزديك بهم شده
    قيمت مرغ شده 26 هزار تومن
    دستگيري مديرعامل فراري بانك سرمايه و تحويل به ايران
    نصف سود شستا تقسيم شده 120 تومن هر سهم
    ميخوان سود بانكي رو زياد كنن كه بازارهاي موازي بره تو ركود يحتمل ميره بالاي 20 درصد به نظر مياد روي بورس و ساير بازارها موقتا فشار مياره . به نظر من الان وقت خوبي براي خريد مسكن و ماشين و دلار و طلا نيست اينا بازدهيشون رو دادن. دلار 32 تومني كشش نداره بايد استراحت كنه . من در كل با سود بانكي مخالف هستم چون در كوتان مدت يا ميان مدت باعث سركوب ميشه ولي بعدا هجوم نقدينگي سنگين تر ميشه ولي فعلا ميتونه جلوي تورم رو بگيره. الان خود من دو دل هستم تو همين تهران خونه رو عوض كنم يا برم خارج كشور حتي با همين دلار 32 تومني ميشه بهترين جا توي استانبول خونه خريد. اصلا درامدها همخواني با مخارج نداره. مردم هم خيلي ناراحت هستن همه دارن فحش ميدن و ميگن كاشكي از ايران رفته بوديم

البته معتقدم هنوز دلار 32 تومني تو بعضي از كالاها اثرش رو نگذاشته مثلا كم كم در بحث مواد غذايي افزايش رو خواهيم ديد يا كالاهاي ديگه كه خودشون رو وفق ندادن يا يارانه روشون بوده. منتها چيزي كه بايد خودش رو با دلار 32 تومني وفق بده مردم ايران هستن كه بايد دست از رفتارهاي غلط بردارن ديگه دوران چشم و هم چشمي و مراسم هاي الكي و رسوم منقرض شده گذشته . اينكه يك كارمند 12 ساعت تو محل كارش باشه و فقط 20 دقيقه كار مفيد بكنه دورانش گذشته

اقتصاد ايران نفتي هست و آينده براي انرژي هاي پاك هست براي همين سهام شركتهاي انرژي در دنيا امسال قيمتشون نصف شد .منابع معدني ايران رو اتمام هست بايد متوجه باشن كه اقتصاد خام فروش آخر و عاقبت نداره بايد نوآوري كنن مثلا در بحث توريسم و بجاي خام فروشي تبديل به كالاهاي با ارزش افزوده بالاتر بكنن. در بحث بازنشستگي و تعداد كارمندان و مديران دولتي و خصولتي بازنگري بشه . همينطور بخث انحصارها و مافياها مثلا خودروسازي بازنگري بشه. البته من ميدونم اينا اينكارها رو نميكنن بخاطر همين آينده اين مملكت از نظر اقتصادي تيره و تار هست.
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/15 در ساعت 11:31

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

يكي از معضلات بخش مسكن اينه كه در زمان روحاني ساخت خيلي كم شده حدودا نصف شده براي همين عرضه كم هست ولي تقاضا زياد .
    اين آدم انگار نه تيم اقتصادي داشته همينجوري اومده رئيس جمهور شده. 4-5 سال توليد رو با سود بانكي بالا خوابوند بعد اومدن با اون نقدينگي دلار خريدن بردن بالا. بعدم رفتن تو بورس پولشون رو چند برابر كردن الانم معلوم نيست چه خوابي ديدن. كل دستاورد روحاني توي 8 سال فقط برجام بوده اونم كه آقاي خ اجازش رو داده بود

الان يك خونه 70 متري بدرد نخور جاي متوسط تهران 2 ميليارد پول ميخواد حالا حساب كنيد يك كارمند با حقوق 5 ميليون چقدر زمان ميبره خونه بخره. ماشين و بقيه چيزها هم هيچي. اصلا فرض كنيم يك كارمند سطح بالا با مدرك فوق ليسانس كشكي 10 ميليون حقوق ميگيره كه بجز ضرر هم هيچ بازدهي براي سيستم نداره و كار مفيد هم نميكنه خوب اين الدنگ نصف پولشم پس انداز كنه چند سال ميكشه تا خونه دار بشه . حدود 33 سال بشرطي كه خونه گرون نشده باشه تازه خونه كه چه عرض كنم يك چيزه بدرد نخور .
    جناب روحاني ريش قشنگ كه ادرس كاخ سفيد ميدي مردم اونجارو لعن كنن يادته سودهاي 30 درصدي بانكي ميدادي بورس رو داغون كردي بعد غول نقدينگي درست كردي آيا اون هم كار آمريكا بود ؟ حراج طلاهاي بانك مركزي زمان سيف چطور ؟ اونم ترامپ بود ؟

وقتي ميگم اين مملكت آينده نداره داريم از اين حرف ميزنم

معاون هماهنگ‌کننده سپاه: همکاری وزیر رژیم صهیونیستی با ایران را تأیید می‌کنم/ تمرین‌هایش را کردیم که در دقایق اول جنگ با آمریکا چه عکس‌العملی نشان دهیم - بورس24 - Bourse24.ir
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/15 در ساعت 12:32

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دلار آزاد 32 رو هم رد کرد . چیزه عادی هست روزی چند صد تومن میره رو دلار. دقیقا ونزوئلا شدیم. حالا با انتخاب ترامپ بدترم میشه. اگه روزي 100 تومن بره رو دلار سال ديگه همين موقع ميشه 68500 تومن. اگه ترامپ راي بياره من حاضرم سال ديگه همين عدد باشه يعني شانس بياريم همين عدده.

الان سازنده ميگه من اين ساختمون رو چند بسازم كه چند بفروشم. بخش اصلي هم هزينه زمين هست.

اينو بهتون بگم قيمت دلار نيما 85 تا 90 درصد آزاد هست و اگه ترامپ راي بياره سهام مخصوصا دلاري ها رشد خوبي ميكنن

گروني دلار تبعات اجتماعي هم داره سرقت زورگيري تجاوز طلاق دزدي قتل رشوه خودكشي كاهش ازدواج مهاجرت و...

آخرش چي ميشه هيچي همينجوري كه مردم كره شمالي و ونزوئلا شدن ما هم ميشيم. فقط يك نصحيت بهتون ميكنم گوش كنيد اول اينكه هيچ دارايي نفروشيد دوم اينكه سهام دلاري بدرد بخور داشته باشيد كه درامدتون دلاري باشه
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/15 در ساعت 14:34

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دلار ۳۲۳۳۰ نمیدونم چرا شبا میره بالا میخوان صبح که بیدار میشیم سورپرایز بشیم

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,636 بار در 3,073 ارسال

با توچه به گزارش 6 ماه پتروشیمی خراسان نرخ گاز مصرفی پتروشیمیها کاهش داشته است البته شایدم اشتباه بکنم

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,636 بار در 3,073 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد277 نمایش پست ها
    با توچه به گزارش 6 ماه پتروشیمی خراسان نرخ گاز مصرفی پتروشیمیها کاهش داشته است البته شایدم اشتباه بکنم
    نجیمی جان اگر اشتباه نکنم سود شبدیس همین امسال بالای 1200 تومان خواهد شد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال MOSTAFAVI آواتار ها
    تشکر شده 21,456 بار در 4,822 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    دلار ۳۲۳۳۰ نمیدونم چرا شبا میره بالا میخوان صبح که بیدار میشیم سورپرایز بشیم
    قیمت دلار بر اساس چه حجم مبنایی محاسبه میشه؟وقتی بانک مرکزی 80 میلیون دلار عرضه می کنه و صرافی ها بیشتر از600هزار دلارش رو نمی خرن،این قیمت ها به نظر شما واقعیه؟یه جای کار نمی لنگه؟یه عده خاص دنبال بهره برداری های خاص تر نیستند؟

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید MOSTAFAVI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد277 نمایش پست ها
    نجیمی جان اگر اشتباه نکنم سود شبدیس همین امسال بالای 1200 تومان خواهد شد
    سلام والا همه میگن ولی بعید بدونم به نظرم بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ باید باشه. آیتم تسعیر و ذخیره اوره جهاد تاثیر گذاره. ۱۸۰ تومن بابت جهاد باید کم کرد و تسعیر هم شرکت کمتر حساب کرده ولی این رو هم بگم شرکت گزارشات رو عمدا کم اعلام کرده و ۶ ماهه اول رو توی گزارشات فصلی نمی اورد. ممکنه همون ۱۲۰۰ رو هم اعلام کنن. نمیدونم من که ۷۰۰ هم بده راضی هستم

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafavi72 نمایش پست ها
    قیمت دلار بر اساس چه حجم مبنایی محاسبه میشه؟وقتی بانک مرکزی 80 میلیون دلار عرضه می کنه و صرافی ها بیشتر از600هزار دلارش رو نمی خرن،این قیمت ها به نظر شما واقعیه؟یه جای کار نمی لنگه؟یه عده خاص دنبال بهره برداری های خاص تر نیستند؟
    روزی ۵۰ میلیون دلار عرضه میکنن که عددی خیلی کمی هست. تقاضا بالاست چون خیلی ها در حال فرار از ایران هستن
    ویرایش توسط djdream : 2020/10/16 در ساعت 09:10

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

?پروفسور استیو هانکه: وضعیت ریال ایران
    ۱۵ اکتبر ۲۰۲۰
    پروفسور استیو هانکه، اقتصاددان

✍️ ریال ایران زیر بار کووید، تحریم ها و فساد، در بازار سیاه به رکورد جدید پایین‌ترین میزان در برابر دلار رسید. در نتیجه، با حساب من تورم ایران به ۱۸۱.۰۲٪ / در سال رسیده است! ایران باید ریال را با پشتوانه طلا با هیأت ارزی وابسته به طلا تبدیل کند.
    ___
    قیمت گوشی در حال بالا رفتن

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)