صفحه 369 از 444 نخست ... 269319359366367368369370371372379419 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,681 به 3,690 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

فعلا یکی از اقوام با یک املاکی در ترکیه وصلت کرده طرف هم آدم خوب و مایه داریه احتمالا من یک ویلا یا خونه اونجا میخرم یا ممکنه چند نفری یک ساختمون چند طبقه یکجا بخریم دست خودمون باشه. اونجا خیلی بنداز بندازه باید یکی رو داشته باشید که کلاه سرتون نزاره.
    بازار سهام به نظر من سهم هایی که پی به ای ۴ و ۵ هستن واقعا کف هستن و فرصت خرید حتی سهم میگن پی به ای ۳ !
    بعضی ها میگن وضعیت مملکت خیلی خطریه و اتفاقات عجیبی ممکنه امسال بیوفته.

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 236 بار در 66 ارسال

ریال لیر کردن بزرگترین اشتباهه...لیر هدف حدودا یک بیستم دلار در پیش داره...بنظرم ترکیه راه ایران شدنو بدفرم با رفیق اردوغان در پیش گرفته...باز هم تصمیم خرید با خودتونه ...موفق باشین

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mp_emperor از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اره الان وضع ترکیه بخاطر اردوغان خوب نیست ولی سال ۲۰۲۳ احتمالا عوضش کنن . همین الانش هم وضع ترکیه از ایران بهتره. با پول بی ارزش ما بجز ترکیه جایی نمیشه رفت.
    خیلی از آزادی ها رو داره و به اقتصاد جهان وصله. کشور شاد و ارزونیه

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اسفند اوره صادراتی تنی ۲۷۰ دلار فروخته شده هنوز ۳۰ دلار از اعدادی که توی کانالها میزنن ارزونتر فروخته شده.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 451 بار در 173 ارسال

با سلام
    در بین تمام جانداران خداوند به آدم عقل وشعور درایت و معرفت دادواونواشرف مخلوقات خواند تا مانع اتفاقات عجیب وغریب شود .
    نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    فعلا یکی از اقوام با یک املاکی در ترکیه وصلت کرده طرف هم آدم خوب و مایه داریه احتمالا من یک ویلا یا خونه اونجا میخرم یا ممکنه چند نفری یک ساختمون چند طبقه یکجا بخریم دست خودمون باشه. اونجا خیلی بنداز بندازه باید یکی رو داشته باشید که کلاه سرتون نزاره.
    بازار سهام به نظر من سهم هایی که پی به ای ۴ و ۵ هستن واقعا کف هستن و فرصت خرید حتی سهم میگن پی به ای ۳ !
    بعضی ها میگن وضعیت مملکت خیلی خطریه و اتفاقات عجیبی ممکنه امسال بیوفته.

عضو فعال

چون من سهام رو برای بلند مدت میخرم از این به بعد بصورت هفتگی یا ماهانه مطالبی در وبلاگم خواهم نوشت و اینجا هم تعطیل شد
    یادش بخیر بورکس و تالاربورس

11. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 170 بار در 66 ارسال

با سلام. در مورد شپدیس با توجه به اینکه بیشتر محصولات این شرکت مصارف کشاورزی دارند آیا کمبود آب که ناشی از کم بارشی امسال رخ خواهد داد روی فروش این شرکت تاثیر منفی نخواهد گذاشت؟

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mossafer از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

من برگشتم دیدم تو این بازار خراب درست نیست ول کنم برم اونم بخاطر دو تا کاربر آشغال. گوره پدر نداشتشون هر چی میخوان بگن

ببینید شرکتهای بنیادی بازار رکودهای تولیدشون رو شکستن. محصولاتشون رو با نرخ های بالا دارن میفروشن. دلار نیما 23 تومن هست و کاهش خاصی نداشته. الان خیلی شرکتها با پی به ای 4 و 5 دارن معامله میشن بعد افت های معنادار.

طبق شنیده ها دلار حتی با برجام زیر 22 نمیاد. روزانه با دلار 25 تومنی 75 میلیون دلار یا به عبارتی 1800 میلیارد تومان خلق نقدینگی داریم. ممکنه مدتی دلار درجا بزنه چند ماه یا چند سال نمیدونم ولی شک نکنید از همین اعداد فعلی هم بالاتر میره.

وارن بافت میگه فروش سهام برای اینکه همون سهام رو پایین تر بخریم اشتباه مهلکی هست. من خودم این تجربه رو داشتم و ضرر زیادی کردم.

گزارش 6 ماهه شپدیس آخر ماه میاد به نظرم حدود 900 تومن سود اعلام کنه. شخصا هیچ سهمی نفروختم و دنباله رو جمع نیستم. اکثریت در بورس اتشباه میکنن. همیشه خلاف جهت حرکت کنید و استراتژی داشته باشید. چرا باید سهامی که سالی 1.5 تا 2 میلیارد تومن به من سود مجمع میده بفروشم ؟

برید املاکی محل بگید امروز میخوام خونم رو بفروشم همین امروز میخوام نقدش کنم ببینید چقدر زیر قیمت میخرن. خوب بخرن 30 درصد زیر قیمت میخرن تازه من بعید بدونم همون روز بتونید بفروشید سهامم همونه اگر بخواید تو بازار خراب بفروشید باید مفت بدید بره.

یک سهم ممکنه پی به ای 3 هم صف فروش باشه ما که علم غیب نداریم ولی وقتی سهمی پی به ای 5 هست و خیلی هم به پایان سال مالیش نمونده خب این سهم فروشی نیست. پی به ای تاریخی بازار میانگین روی 7 هست.

بازدهی مسکن فقط سالی 2 درصد از رقم کل سرمایه هست. خیلی ناچیز هست. سود بانکی 20 درصدی هم مراقب باشید نفر آخری نباشید که ریال دستش هست چشم به هم بزنی یهو می بینی پول شده پهن

زمانی که بازار در قله بود خیلی هشدار دادم کسی گوش نکرد الانم میگم سهم پی به ای 4 و5 رو نفروشید. همه چشمشون به قیمت سهم هست برای همین اکثریت ضرر میکنن. برید ارزش سهم رو پیدا کنید.

ویرایش توسط djdream : 2021/04/11 در ساعت 09:36

عضو فعال

سود بانکی سپرده‌های یک ساله ۱۶ درصد شد

معاون امور بانکی وزارت اقتصاد:
    ?سود مصوب برای سپرده‌های یک ساله ۱۶ درصد و دو ساله ۱۸ درصد است ضمن اینکه سقف سود تسهیلات ۱۸ درصد تعیین شده است.

?به میزانی که بانک‌ها سود بیشتر از نرخ مصوب پرداخت کنند علاوه بر اینکه به صاحب سپرده، سود پرداخت کرده‌اند مشمول پرداخت مالیات هم می‌شوند.
    @BourseNews

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(5)
    تشکر شده 7,217 بار در 2,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    من برگشتم دیدم تو این بازار خراب درست نیست ول کنم برم اونم بخاطر دو تا کاربر آشغال. گوره پدر نداشتشون هر چی میخوان بگن

ببینید شرکتهای بنیادی بازار رکودهای تولیدشون رو شکستن. محصولاتشون رو با نرخ های بالا دارن میفروشن. دلار نیما 23 تومن هست و کاهش خاصی نداشته. الان خیلی شرکتها با پی به ای 4 و 5 دارن معامله میشن بعد افت های معنادار.

طبق شنیده ها دلار حتی با برجام زیر 22 نمیاد. روزانه با دلار 25 تومنی 75 میلیون دلار یا به عبارتی 1800 میلیارد تومان خلق نقدینگی داریم. ممکنه مدتی دلار درجا بزنه چند ماه یا چند سال نمیدونم ولی شک نکنید از همین اعداد فعلی هم بالاتر میره.

وارن بافت میگه فروش سهام برای اینکه همون سهام رو پایین تر بخریم اشتباه مهلکی هست. من خودم این تجربه رو داشتم و ضرر زیادی کردم.

گزارش 6 ماهه شپدیس آخر ماه میاد به نظرم حدود 900 تومن سود اعلام کنه. شخصا هیچ سهمی نفروختم و دنباله رو جمع نیستم. اکثریت در بورس اتشباه میکنن. همیشه خلاف جهت حرکت کنید و استراتژی داشته باشید. چرا باید سهامی که سالی 1.5 تا 2 میلیارد تومن به من سود مجمع میده بفروشم ؟

برید املاکی محل بگید امروز میخوام خونم رو بفروشم همین امروز میخوام نقدش کنم ببینید چقدر زیر قیمت میخرن. خوب بخرن 30 درصد زیر قیمت میخرن تازه من بعید بدونم همون روز بتونید بفروشید سهامم همونه اگر بخواید تو بازار خراب بفروشید باید مفت بدید بره.

یک سهم ممکنه پی به ای 3 هم صف فروش باشه ما که علم غیب نداریم ولی وقتی سهمی پی به ای 5 هست و خیلی هم به پایان سال مالیش نمونده خب این سهم فروشی نیست. پی به ای تاریخی بازار میانگین روی 7 هست.

بازدهی مسکن فقط سالی 2 درصد از رقم کل سرمایه هست. خیلی ناچیز هست. سود بانکی 20 درصدی هم مراقب باشید نفر آخری نباشید که ریال دستش هست چشم به هم بزنی یهو می بینی پول شده پهن

زمانی که بازار در قله بود خیلی هشدار دادم کسی گوش نکرد الانم میگم سهم پی به ای 4 و5 رو نفروشید. همه چشمشون به قیمت سهم هست برای همین اکثریت ضرر میکنن. برید ارزش سهم رو پیدا کنید.

سلام
    کار درست کردید برگشتید.

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید مدافع از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)