صفحه 146 از 444 نخست ... 4696136143144145146147148149156196246 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,451 به 1,460 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

پاسخ : نجيمي

انهدام ‌بزرگ‌ترین شبکه‌‌ قاچاق ارز و پولشویی در آذربایجان‌غربی

������در پی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در ‌استان آذربایجان غربی،‌ یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های قاچاق ارز و پولشویی متشکل از اتباع ایرانی و صرافان خارجی شناسایی و متلاشی شد.

������اعضای این شبکه در پوشش شرکت‌های صوری اقدام به خرید و فروش غیر قانونی انواع ارز در داخل کشور کرده و ضمن برقراری ارتباط با صرافان و مراکز گردشگری برخی از کشورهای همسایه نظیر ترکیه و عراق، مقادیر انبوهی ارز را در قالب حواله از کشور خارج کرده‌اند.

������در جریان این عملیات، هفت نفر از عوامل اصلی و مرتبطان پرونده نیز شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

������‌طبق بررسی‌های اولیه، حجم معاملات غیرمجاز انجام شده توسط این شبکه به تفکیک بالغ بر ۳۰۰ میلیون دلار، ۶۰ میلیون یورو، ۱۵۰ میلیون لیر ترکیه و ۳۵ میلیون درهم بوده که در مجموع حدود ۷۰ هزار میلیارد ریال تخمین زده می‌شود.
    @BourseNews

عجب!! یعنی شما پیدا کن پرتقال فروشو...
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

بررسی روند بازار خودرو نشان می‌دهد که نسبت به هفته گذشته، قیمت‌ها در بازار با شیبی ملایم، علیرغم نبود مشتری و به حداقل رسیدن خرید و فروش‌ها، افزایشی پیش می‌رود و قیمت پراید از ۹۰ میلیون تومان هم فراتر رفت.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سالی ۱.۵ میلیارد دلار فقط خرید خانه در ترکیه داریم که به علت بسته شدن مرزها این تقاضا موقتا سرکوب شده حالا بماند سایر مبالغی که بجز خرید خرید خانه به جاهای دیگه دنیا خارج میشه. خود من هم اگه کرونا نبود خارج میکردم. حواله کردن که جرم نیست. وقتی نیاوران متری ۱۰۰ میلیونه خوب ادم میره خارج خونه میخره

رهبر چون در مورد بالاتر رفتن ارز ابراز ناراحتی کرد فعلا دارن برخورد میکنن و جلوش رو گرفتن بالا نره ولی نگران نباشید دلار ۳۰ تومنی که هیچ دلار ۴۰ تومنی رو هم خواهیم دید
    ویرایش توسط djdream : 2020/08/03 در ساعت 15:23

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تارگتهایی که مهناز میده بخاطر ونزوئلایی شدن ایرانه . خیلی کاره شاقی نکرده. تو هر ثانیه داره نقدینگی خلق میشه و فنر دلار فشرده تر میشه.

الان با اینکه نسبت خربدار فروشنده خوب نیست ولی سهم ها هر روز بالاتر میرن دلیلش نقدینگی دست مردمه که نمیدونن باهاش چیکار کنن و ضریب نفوذ بورس در جامعه زیاد شده و احتمالا در رقابت ریاست جمهوری هم کاندیداها وعده هایی میدن. بورس رو نمیشه ولش کنن چون تبعات امنیتی داره و خروج پول از بورس باعث رشد مسکن و خودرو ودلار میشه و نارضایتی زیاد میشه منتها قرار شده سرعت رشد بورس رو کم کنن تا تعادل بین بازدهی همه دارایی ها برقرار بشه
    ویرایش توسط djdream : 2020/08/03 در ساعت 16:00

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

هر چی من اینجا می نویسم یکی میره تو تالار می نویسه میگن من آی دی دیگه اومدم. من که نوشتم ای دی فعال ندارم تا یک هفته دیگه مسدودم. جالب تر اینکه چقدر هم از دست من بدبخت شاکی هستن. بجز معرفی سهم بنیادی در کف قیمت چه کاری کردم ؟ هر وقتم فروختم و خریدم علنا گفتم. البته این چیزها من رو ناراحت نمی کنه چون پوست کلفت شدم.
    متاسفانه شاهد هستم که ادمین های بیسواد توی تلگرام دارن مشاوره های اشتباه به افراد تازه وارد میدن و بهشون که میگی سریع اخراج میکنن آدمو.

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

یکی از دوستان اول صبح زنگ زده فلان سهمو بخر 200 درصد میبریم بالا میگم چقدر حرفت دقیقه میگه قطعیه. رفتم بررسی کردم می بینم شرکت آشغاله 10 ماهه 5 برابر شده. فقط اسم سهمو نمیگم نه خصوصی نه عمومی. تا وقتی سهمی رو نخرم نمیگم. الانم نقد نیستم

من میگم شپدیس برج 9 مجمع داره بین 700 تا 1000 سود میسازه اونم سود عملیاتی بعدطرف منفی 5 میفروشه. حقوقی میره سنگین فلان سهمو میخره چون بدهی ارزیش صاف شده خوب تهش چقد سود میسازه هیچی یا جزئی. ما هم باید دنبالشون راه بیوفتیم که سود کنیم

تو این کانالا و گروه ها میگن وصنعت کمترین پی به ای رو داره بعد نمیگه همش غیرعملیاتی هست. اصلا سوادش رو ندارن که بفهمن. اومده ادمینش به من میگه اگه بارت هست بگو وقتی کندل دوجی با چکش بقل هم میاد یعنی چی بهش میگم برو همین سئوال رو از وارن بافت بپرس ببین جوابشو بلده

حالا جالبی خبر رانتی اینه که الان یادم اومد یکماه پیش خبرش رو به من دادن منم به همین دوستم گفتم نخرید. الان همون خبر رو داره به من میگه

https://dls.music-fa.com/tagdl/downl...ht%20(128).mp3
    ویرایش توسط djdream : 2020/08/04 در ساعت 07:43

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

#اوره

رنجرها نمی میرند ...

@validhelalat ?

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

[SIZE=4][SIZE=4]حقوقی غدیر هم بالاخره از فروش کوتاه اومد و دیروز به صف خرید چیزی ندادن. واقعا حقوقی های این شرکت مزخرف هستن. کورن انگار تو این بازار نیستن نمیدونن سهم های در پیت چقدر رفتن بالا.

حقوقی چند روزه تو پارسان خوب تو منفی میخره . قاعدتا نمیشه غدیر اینجوری بالا بره پارسان نره. من پارسان ندارم.

فکر کنم شپدیس رو هم بخاطر من نمیزارن بالا بره

شپدیس که دیروز تو منفی 5 میفروختن امروز مثبت 5 هست. یک عده واقعا احمق تشریف دارن. بهترین سهم کل بورس همینه

خرید حقوقی در شپدیس ...
    اینم صف خرید شپدیس
    غدیرم که صف بود. ما بریم

ویرایش توسط djdream : 2020/08/04 در ساعت 09:03

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دلار صرافی ملی با 300 تومن افزایش 22.200

پارسان صف خرید شد غدیرم میکشه بالا

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرمایه گذار آواتار ها
    تشکر شده 6,401 بار در 1,613 ارسال

[QUOTE=djdream;826415][SIZE=4][SIZE=4]حقوقی غدیر هم بالاخره از فروش کوتاه اومد و دیروز به صف خرید چیزی ندادن. واقعا حقوقی های این شرکت مزخرف هستن. کورن انگار تو این بازار نیستن نمیدونن سهم های در پیت چقدر رفتن بالا.

حقوقی چند روزه تو پارسان خوب تو منفی میخره . قاعدتا نمیشه غدیر اینجوری بالا بره پارسان نره. من پارسان ندارم.

فکر کنم شپدیس رو هم بخاطر من نمیزارن بالا بره

شپدیس که دیروز تو منفی 5 میفروختن امروز مثبت 5 هست. یک عده واقعا احمق تشریف دارن. بهترین سهم کل بورس همینه

خرید حقوقی در شپدیس ...
    اینم صف خرید شپدیس
    غدیرم که صف بود. ما بریم

برای اولین بار حقوقی غدیر فروشنده نبود و این سهم را برای اهداف بالای 2600 آماده می کند
    آنقدر که خرید به موقع مهم است، خرید ارزان مهم نیست.

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سرمایه گذار از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)