صفحه 115 از 444 نخست ... 1565105112113114115116117118125165215 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,141 به 1,150 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

♦️ اعتراض رئیس بانک مرکزی به مخالفانش: وقتی اینکارها را می‌کنید چگونه قیمت دلار را کنترل کنم!؟

? عبدالناصر همتی: به اسم ته لنجی، لنج‌ها را تا کله پر از کالای خارجیِ قاچاق می‌کنند؛ بعد می‌گویند چرا همتی نتوانست قیمت دلار را کنترل کند؟ وقتی اینکارها را ادامه می‌دهید، چگونه می‌توانم قیمت دلار را کنترل کنم؟

? مدام می‌گویند همتی تقاضا را سرکوب کرده، کدام تقاضا را سرکوب کردم؟!

? به من می‌گویند اجازه بده بدون انتقال ارز کالا وارد کنیم؟ مگر می‌شود بدون انتقال ارز کالا وارد کنی؟ تو می‌خواهی از کف بازار دلار بخری و قیمت‌ها را بالا ببری!
    ____
    دلار شد ۲۰۵۸۰ آقاصبح بلند بشیم به نظرتون چند میشه
    این همتی هم اعصاب معصاب براش نمونده

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

20700 شد
    سکه ۹۴۳۰ رو کجای دلم بزارم
    ویرایش توسط djdream : 2020/07/02 در ساعت 10:50

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

مسخره بازی شده ها خودتون هر چند ساعت ۱۰۰ بزارید رو قیمت دلار
    سهامم میگن همه میاد بالای هزار حالا اون سهم تجدید داده زیان میسازه مهم نیست بعدا گندش در میاد خر تو خره دیگه

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ظاهرا توی نطنز اتفاقی افتاده
    به خیر گذشته . چرنوبیل درست نکنن خوبه
    ویرایش توسط djdream : 2020/07/02 در ساعت 13:37

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    20700 شد
    سکه ۹۴۳۰ رو کجای دلم بزارم
    به بهشت
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

ونزوئلا به جایی رسید که با چین قرارداد بلند مدت بست........همین کار را هم ایران انجام داده....قرارداد 25 ساله با چین........
    حالا کاری به این داریم......ایراد کار اینجاست که چند هزار نیروی نظامی چینی هم قرار هست برای تامین امنیت کارمندان و کارگرانش به قسمتهایی که بهش مربوط میشود وارد ایران شوند....
    مستعمره چیست؟استقلال چیست؟
    China and Iran flesh out strategic partnership
    Staggered 25-year deal could mark seismic shift in the global hydrocarbons sector
    Iran's foreign minister Mohammad Zarif paid a visit to his Chinese counterpart Wang Li at the end of August to present a road map for the China-Iran comprehensive strategic partnership, signed in 2016.

The updated agreement echoes many of the points contained in previous China-Iran accords, and already in the public domain. However, many of the key specifics of this new understanding will not be released to the public, despite representing a potentially material shift to the global balance of the oil and gas sector, according to a senior source closely connected to Iran's petroleum ministry who spoke exclusively to Petroleum Economist in late August.

The central pillar of the new deal is that China will invest $280bn developing Iran's oil, gas and petrochemicals sectors. This amount may be front-loaded into the first five-year period of the deal but the understanding is that further amounts will be available in every subsequent five-year period, subject to both parties' agreement.

There will be another $120bn investment in upgrading Iran's transport and manufacturing infrastructure, which again can be front-loaded into the first five-year period and added to in each subsequent period should both parties agree.​

Chinese presence
    Among other benefits, Chinese companies will be given the first refusal to bid on any new, stalled or uncompleted oil and gasfield developments. Chinese firms will also have first refusal on opportunities to become involved with any and all petchems projects in Iran, including the provision of technology, systems, process ingredients and personnel required to complete such projects.

"This will include up to 5,000 Chinese security personnel on the ground in Iran to protect Chinese projects, and there will be additional personnel and material available to protect the eventual transit of oil, gas and petchems supply from Iran to China, where necessary, including through the Persian Gulf," says the Iranian source.​

$280bn — Chinese investment in Iranian oil, gas and petchems sector
    "China will also be able to buy any and all oil, gas and petchems products at a minimum guaranteed discount of 12pc to the six-month rolling mean price of comparable benchmark products, plus another 6pc to 8pc of that metric for risk-adjusted compensation."

Under the terms of the new agreement, Petroleum Economist understands, China will be granted the right to delay payment for Iranian production up to two years. China will also be able to pay in soft currencies that it has accrued from doing business in Africa and the Former Soviet Union (FSU) states, in addition to using renminbi should the need arise—meaning that no US dollars will be involved in these commodity transaction payments from China to Iran.

"Given the exchange rates involved in converting these soft currencies into hard currencies that Iran can obtain from its friendly Western banks—including Europäisch-Iranische Handelsbank [in Germany], Oberbank [in Austria] and Halkbank [in Turkey]—China is looking at another 8-12pc discount [relative to the dollar price of the average benchmarks], which means a total discount of up to 32pc for China on all oil, gas and petchems purchases," the source says.

Another positive factor for China is that its close involvement in the build-out of Iran's manufacturing infrastructure will be entirely in line with its One Belt, One Road initiative. China intends to utilise the low cost labour available in Iran to build factories, designed and overseen by large Chinese manufacturing companies, with identical specifications and operations to those in China, according to the Iranian source.

بخوان جناب نجیمی...شما زبان انگلیسی تان عالیست....من ترجمه شده اش را خواندم
    از آدم ها بُت نسازید، این خیانت است!هم به خودتان، هم به خودشان.خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند!
    وَ شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خدایِ خود ساخته...!

11. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خوندمش به نظرم این حجم از سرمایه گذاری بعید هست چون همین الانم چین نفت خیلی کمی از ایران میخره مگر اینکه روابط چین و امریکا بدتر بشه در اون صورت محتمله. همین الانم چین داره محصولات ایران رو میخره و کالا میده و اگر اینکارو نکنه به مشکل جدی میخوریم. خودمون رو تحت سلطه چین قرار دادیم.
    دلار ۲۱ شد

13. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (34)
    تشکر شده 6,019 بار در 850 ارسال

آقای نجیمی خواهشا برامون بنویسید..به بعضی پست های منفی هم اهمیت ندید.. من خودم یهو میام همه پیاماتون و میخونم..پست نخونده از شما ندارم :دی
    اینکه این همه سال شما روی وغدیر موندید.. خیلی جالبه..یه کنترل احساسات و روانشناسی قوی میخواد.. مثل شما کم دیدم. جناب نوام هم خوب با سهم های خوب میموندند. .کارتون درسته..
    جنس بازار عوض شده..الان دیگه سهم های etf و سهمهاییکه به این سهم ها وابسته ان رشد میکنن..
    خساپا گپش رو پر کرد تقریبا...اینجوری که پول داره هدایت میشه سمت خودرو..بعید نیست تا اخر سال خودرو هم گپش پر بشه...
    .خیلی عجیبه..به نظر شما این روند تا کی میخواد ادامه پیدا کنه؟ احساس میکنم بازار و خوب نمیشناسم.. اینا مردم هستن دارن میخرن؟ یا صندوق ها ؟
    الان صندوق های سرمایه گزاری تو یه ماه ..میانگین 50 ولی تا 75 درصد هم سود ساختن! این یعنی پولشون و بردن هماهنگ روی همین سهم های لیدر؟

15. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید ali_nostro از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

آینده بازار به دلار و توافق و انتخابات امریکا وابسته هست. فعلا که بایدن گفته تحریم ها رو بر نخواهم داشت. یک خبر هم به من دادن که اخیرا به رهبر پیشنهاد مذاکره و توافق دادن که رد کرده.
    فعلا دور نمای اقتصاد رکو تورمی هست و بورس هم بخاطر رشد دلار رشد میکنه. متاسفانه بیشتر هم سهم های در پیت رشد میکنه ولی خیلی مراقب باشید. بازار از همونجایی که فکرش رو نمیکنید سقوط میکنه ولی هنوز زوده

17. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بحث مالیات بر عایدی که مطرح شده باید دید از سود خرید فروش هست یا سود مجمع . اگه خریدوفروش باشه که برای من که سهامدار بلند مدتم موضوعیت نداره. تو امریکا هم مالیات بر عایدی سنگین هست برای همین وارن بافت سالهای طولانی سهامشو نگه میداره.
    الان همه چی حباب شده مسکن پی به ای ۵۰ و قیمت نجومی . سکه بالای ۹ دلار ۲۱ و خودرو و هرچیزی که فکرش رو بکنید حبابه.
    فرضا من سهام بدرد بخور و سود ده رو بفروشم میخام چیکار کنم برم نیاوران اپارتمان متری ۱۰۰ میلیون بخرم ؟ مخم تاب داره ؟

19. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)