صفحه 302 از 444 نخست ... 202252292299300301302303304305312352402 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,011 به 3,020 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

نقل قول نوشته اصلی توسط Deutschland نمایش پست ها
    کف شستا کجا میبینی
    تا ۸۰۰۰ میاد پاین؟
    من اگه کف بین بودم که الان تو پاچم نرفته بود ولی به به نظر من ناو شستا باید روی 50 درصد یا 60 درصد باشه.
    ----------
    شپدیس امروز مثبت هم شد. مشخصه گزارش 3 ماهه خوبی داره . فردا مجمع پارسانه حتما از زیر مجموعه ها سئوال جواب میشه
    کسی که با این ضررها بفروشه چند سالی طول میکشه یادش بره برگرده
    بازار عمدی خراب شده هر کی یک چیزی میگه بعضی ها میگن بخاطر سهام عدالته. یا دعوای جناحی یا دلار و... خلاصه هر چی هست به نظر من که دستکاری هست. حتما افرادی مثل قالیباف و وزیر اقتصاد خبر دارن چه خبره. کیا اول صبح که سهم متعادله میزارن صف فروش و کد به کد میکنن
    92 هم به این افتضاحی نبود . قدیمی های بازار همه بخشی از سرمایه هاشون رو خارج کردن بردن ملک و خارج و سپرده و.. حالا ملک هم چون تابلو نداره طرف بهش فشار نمیاد. مثلا یک باغ خریده میره توش صفا میکنه وگرنه اونم عایدی نداره

دیشب برای اولین بار در عمر بورسیم خواب سقوط بوس رو دیدم . ببین چقدر اوضاع خرابه که من که اصلا بیخیالم بهم فشار اومده

این اصلاح طلب ها که تو این مملکت قدرت ندارن هیچ فرقی هم با راستی ها ندارن پس چرا دیگه رای بدن مردم. ولش کنید همین راستی ها رای بیارن هر کاری خواستن بکنن. لااقل وجدانتون راحته که خودتون باعث بدبختی خودتون نشدید. هر کی بیاد میخاد بچاپه دیگه فرقی ندارن با هم

چرا نرخ ارز در سامانه نیما از بازار آزاد گران‌تر است؟
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/18 در ساعت 19:49

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تلیسه رو یادتونه میگفتم حبابه. از 1100 رسیده 450 و صف فروش سنگینه . این سهما که سودم نمیدن دیگه واویلاس. یکسال سهامداری کنی بری مجمع توف کف دستت نندازن. لااقل این سهم ما یک سود مجمع مشتی میده خستگی آدم در میره. قبلا هم گفتم تارگت امسالم روی 2 میلیارد سود هست. کرماشا هم تا صف خرید رفت امروز شرازم همینطور. من خودم دوست نداشتم اینجوری سقوط میکرد ولی دوسم ندارم آدمای معمولی بیان تو بورس بعد هم عرض اندام کنن. بازار باید دست خودمون باشه. سهم رو با پی به ای خوب بخریم.
    ولی حقوقی ها دارن سنگین میخرنا . مثلا فولاد رو ببینید
    پالایش رو می بینم خندم میگیره چجوری حسن کلید و وزیرش مالیدن دره ملت. شپنا هم همینطور با تجدید ارزیابی 100 درصدیش خوب در مالی کردن
    دیروز دیدم یکی تو نیاوران یک 200 متری خرید متری 130 میلیون آپارتمان یعنی 26 میلیارد پول داد اینو خودم دیدم
    بازار فردا هم با این صف فروشها معلومه چجوریه
    -----------
    من قبلا هم گفتم دور نمای دلار کاهشیه و پی به ای بازار بالاست وقتی بانک 20 درصد میده که نباید سهم بنیادی پی به ای مثلا 10 به بالا بگیره. اونم میره مجمع نصف سودش رو تقسیم میکنن چند ماه بعد میدن
    ریزش بازار که شروع شد اولین کسی که گفت کوره پولسوزی روشن شد من بودم کاش به حرف خودم گوش کرده بودم
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/18 در ساعت 20:16

4. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

از صبح دارم دنبال یک سایتی میگردم مجمع پارسان رو آنلاین نشون بده اینستا هم رفتم. شرکتن که جواب نمیده. حالا چه اشکالی داره بقیه افراد که سهام رو ندارن بتونن مجمع رو ببینن. آخه ما چقدر عقب افتاده ایم بخدا
    -----
    قبلا گفته بودم که املاکی ها میگن شب عید گرون میشه و چرت و پرت میگن
    اگه کسی بتونه بره استانبول زندگی کنه خیلی خوبه با 250 هزار دلار اقامت میگیره خونه خوب میخره الان ایرانی ها در صدر جدول خریداران املاک ترکیه هستن. هوای سالم آزادی اقتصادش هم تحریم نیست. حیف پول که آدم بده تو تهران. با دلار 22 تومن 250 هزار دلار میشه 5.5 میلیارد که پول 100 متر خونه تو نارمک یا جنت آباده ولی شما نمیتونی اصلا کیفیت زندگی در استانبول رو با این محله ها مقایسه کنی اونجا با همین پول خونه خوب میدن. برای همین ایرانی ها خیلی دارن خونه میخرن تازه این استانبوله اگه برید آنتالیا یا ازمیر و بورسا خونه های خیلی خیلی عالی میشه خرید. مسکن در ایران چون دست نهادهای وابسته به بیت هست احتکار شده و قیمتش حبابی شده و قوانین ضد دلالی مثل مالیات نمیزارن وضع بشه چون لابی بیت خیلی قوی هست مثل بنیاد شهید و مستضعفان و آستان و .. بنابراین بهترین راه مهاجرت به خارج کشور هست جایی که این آشغالها اونجا نباشن دلالی راه بندازن
    دیدید این دلالهای مسکن و این لابی چطور بر علیه بورس جبهه گیری کردن مثلا اون 40 اقتصاد دان پوفیوز که نامه نوشتن. اینا میگن مسکن تهران که بخاطر هوای آلوده جای زندگی کردن نیست رو با پی به ای 50 بخرید ولی سهام با پی به ای 5 نخرید. کافیه قیمت خانه های لس آنجلس با تهران رو مقایسه کنید تا متوجه بشید چه کلاه گشادی سر ملت گذاشتن. اگه کسی عقل تو سرش باشه تبدیل میکنه از ایران میره.

اسم رمز حباب‌بازان ملکی
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/19 در ساعت 09:44

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,361 بار در 541 ارسال

همه همین فکر میکنن
    خریدار نیست....
    فوروش شورو بشود دلار میکشد بالا
    من فکر نکنم بتونی راحت ۳۰۰.۰۰۰ دلار رسمی حواله بزنی.....
    خیلی دارن به صرافی ها گیر میدن
    مگر امریکا کنار بیاد

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Deutschland از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دلار نیما 238,178 که حدود 8 درصد از سقف کاهش داشته

اوره هم تو این 4 ماهه 21 درصد رشد داشته یعنی از مهر که سال مالی پردیس شروع میشه

روحانی دلار 3200 تحویل گرفته . نقدینگی تا الان 7 برابر شده. ضرب کنیم میشه هر دلار 22.400

وقتی توی یک خیابون قدم میزنی بیشترین کسب و کارهایی که به چشم میخوره بانک / بقالی / املاکی هست دیگه تا تهش رو بخونید

انتقاد آیت‌الله مکارم شیرازی از عملکرد بانک‌ها
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/19 در ساعت 10:55

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 747 بار در 263 ارسال

#پارسان 1250 ریال به ازای هر سهم تقسیم شد.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید danielbarooni از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 780 بار در 202 ارسال

نوری 630 تومن
    ونیرو 296 ریال
    ومعادن 297 ریال
    سود ساختن 9 ماه

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید morteza220 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 403 بار در 124 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط danielbarooni نمایش پست ها
    #پارسان 1250 ریال به ازای هر سهم تقسیم شد.
    با این تقسیم سود غدیر امسال چقدر سود شناسایی میکنه

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali47 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

?دستور روحانی به شورای عالی بورس

?رییس جمهور: شورای عالی بورس باید برای حفظ تعادل در بازار سرمایه و شفافیت و صیانت از حقوق سرمایه‌گذاران تصمیمات لازم را اتخاذ و اجرایی کند

@BourseNews
    بابا تو دهنتو ببند همه چی درست میشه
    همونطور که افزایش قیمت دلار باعث به هم خوردن تعادل میشه کاهش یدفه ای اونم تعادل رو به هم میزنه پس فکر نکن میای میگی دلار ۱۵ تومن حرف خوبی میزنی. اقتصاد به ثبات نیاز داره. دلار هم الان یکم بالا رفت . راهش کاهش دلار تدریجی تا یک عدد معقول هست. نه اینکه یدفه دلار بریزی تو بازار بعد یکی بگه ۱۱ تومن یکی بگه ۱۵ تومن. بابا اینا اینکاره نیستن برو روضه ات رو بخون اخه شماهادر حد اداره کردن یک مملکت نیستید
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/19 در ساعت 15:00

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 812 بار در 203 ارسال

شپدیس گزارش عالی داد کلا اوره ای ها عالی بودن

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mrouzbehi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)