صفحه 304 از 444 نخست ... 204254294301302303304305306307314354404 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,031 به 3,040 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 1,804 بار در 422 ارسال

پاسخ : نجيمي

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    نه من پردیس خریدم. شاید سال بعد اگه عمری بود بخرم. شاید
    ببخشید سوال مضحک به نظر میرسه، ولی منظورت همون شپدیس (پتروشیمی پردیس) هست یا منظورت اینه که اخیرا علاوه بر شپدیس، پردیس (سرمایه گذاری پردیس) هم خریدی!؟!؟!

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

منظورم پتروشیمی پردیس هست.
    مراسم تحلیف بایدن داره انجام میشه

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

برای شپدیس داران خبر خوبی دارم . پارسان قصد تجدید ارزیابی شرکتهاش رو داره و بزرگترین شرکتش هم شپدیس هست که سهامدار عمده هم هست. 47 هکتار زمین لب ساحل داره در استراتژیک ترین منطقه پتروشیمی و انرژی ایران.

از بیت‌کوین‌سازی وتوصا تا‌ ورود پتروشیمی تبریز به بورس
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/21 در ساعت 09:59

5. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) EHSANI آواتار ها
    تشکر شده 7,701 بار در 1,643 ارسال

از صبح دارم دنبال یک سایتی میگردم مجمع پارسان رو آنلاین نشون بده اینستا هم رفتم. شرکتن که جواب نمیده. حالا چه اشکالی داره بقیه افراد که سهام رو ندارن بتونن مجمع رو ببینن. آخه ما چقدر عقب افتاده ایم بخدا
    -----
    قبلا گفته بودم که املاکی ها میگن شب عید گرون میشه و چرت و پرت میگن

اسم رمز حباب‌بازان ملکی
    ظاهراً باید چند روز قبل مجمع ، چندتا سهم بخره تا پیامک لینک دعوت به مجمع براش ارسال بشه.
    غریبه راه نمیدند بین خودشون ، حضوری به خاطر پذیرایی ، مجازی به خاطر توان سِرور
    ولی در اصل به این خاطر که غزیبه ها معمولاً تحلیلگران هستن و تحلیلگرها هم زیاد سوال میپرسند

مگه مردم شب عید، خونه نو میخرند ؟؟؟!!!
    معمولاً نقل و انتقالات مسکن از خرداد تا مرداد هست
    امسال فکر نمیکنم حتی خودرو یِ شب عید هم داشته باشیم.
    با این وضعیت گرونی و کرونا و ممنوعیت تردد ،
    فکر نمی کنم حجم معاملات خودرو اینقدر باشه که بازار شب عید رو تحت تاثیر قرار بده

7. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید EHSANI از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

فیوچر اوره تحویل فوریه به ۳۳۳ دلار رسید!

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

من زیاد می بینم که توی روزنامه دنیای اقتصاد و محاسبات تحیل گرها و کانال های تلگرام میگن فلان سهم پی به ای 2و3و4 داره ولی وقتی بررسی میکنی می بینی بیشترش ناشی از فروش دارایی بوده و غیر عملیاتی هست. مثل شستا و شفن و پترول و ...
    قبلا هم گفتم مطالب دنیای اقتصاد بسیار خطرناک و در جهت چپاندن سهم هست و لینک گذاشتم که در اوج قیمتها سیگنال خرید میداد.
    خلاصه هر حرفی رو باور نکنید و برید تهش رو در بیارید.

http://radiosaham.ir/275688/

چند تا از اقوام ما تو کار دلالی مواد پتروشیمی هستن و توی شورآباد انبار دارن. میرن بورس کالا با قیمت ارزون از کارخانه های پتروشیمی جنس رو میخرن بعد توی بازار آزاد میفروشن. وضعشون هم توپ شده. خیلی وقتها میگن بار رو قبل رسیدن به انبار تلفنی میفروشن و درصدشون رو میگیرن.یعنی سود سهامدار رفته تو جیب دلال. این وضع تو فولادم هست. معلوم نیست این سیستم دلال پروری تا کی ادامه داره.

دلالی مسکن دلالی محصولات کشاورزی دلالی فولاد و پتروشیمی و هر چی فکرش رو بکنی
    قیمت گذاری دستوری سیمان و کاشی و خودرو و همه چی

11. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

از هر کی میپرسم چه کار کنم نوسان بگیرم. پول خارج کنم. نگهدارم . میگن نمیدونیم. میگم فردا چی میشه میگن نمیدونیم. چی بخریم. میگن نمیدونیم. منم که گیر این شپدیس با اون سهامدار عمده دیوانش افتادم معلوم نیست فازشون چیه. لامصب حقوقی فقط میفروشه. صاف کرده همرو. لامصب این همه سود ساخته اوره بالا رفته سودش زیاد شده پاتو بردار از گلوی سهم نمودی مارو . یک همسایه روانی هم گیرم افتاده دو تا توله داره همش در حال دویدن روی سر من هستن باید خونه رو عوض کنم دهنم سرویس شده. بازار همش دستکاریه. یکی زنگ زده بود کارگزاری میگفت راست میگن تاصیکو معدن طلا داره اونم گفت نمیدونم. بهش گفتم من ته معدنش رو در آوردم چون باید تو معدن سیانور بزنن طلاش جدا بشه و نزدیکش سد هست امکان استخراج نداره نداره. گفت ک.. لق مشتری سهم میره بالا میگه تو منو منصرف کردی دیدم راست میگه این مردم که سهم نگهدار نیستن همه دلال و طمعکار و سفته باز و طلبکارن. بله آقا جواد شاید منم بر خلاف میلم نوسان بگیرم
    از پارسال تا حالا چند از فک و فامیلمون مهاجرت کردن یا اقدام کردن خدا برکت بده به پول دلالی . به همین مناسبت یک مقاله جالبی دیدم راجع به کانادا
    راهنمای مهاجرت به کانادا ❤️ Emila
    ویرایش توسط djdream : 2021/01/23 در ساعت 10:31

13. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,618 بار در 3,059 ارسال

از هر کی میپرسم چه کار کنم نوسان بگیرم. پول خارج کنم. نگهدارم . میگن نمیدونیم. میگم فردا چی میشه میگن نمیدونیم. چی بخریم. میگن نمیدونیم. منم که گیر این شپدیس با اون سهامدار عمده دیوانش افتادم معلوم نیست فازشون چیه. لامصب حقوقی فقط میفروشه. صاف کرده همرو. لامصب این همه سود ساخته اوره بالا رفته سودش زیاد شده پاتو بردار از گلوی سهم نمودی مارو
    مثل من که دارم روی کرمانشاه نوسان میگیرم با 30 درصد سبدت روی شبدیس نوسان بگیر کرمانشاه چند بار امده زیر 3500 تومان ورفته 4500تومان شپدیس هم چند بار امده 8000 تومان باز رفته 10 هزار تومان

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,270 بار در 297 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد277 نمایش پست ها
    مثل من که دارم روی کرمانشاه نوسان میگیرم با 30 درصد سبدت روی شبدیس نوسان بگیر کرمانشاه چند بار امده زیر 3500 تومان ورفته 4500تومان شپدیس هم چند بار امده 8000 تومان باز رفته 10 هزار تومان
    سلام ،والا اقا جواد اینکار گفتنش راحته در عمل سخته خیلی ، مخصوصا وقتی تعداد بالا داری و به سهم هم اعتقاد ، من که تا حالا نتونستم ، سهمی که از اول واسه نوسان میخرم مشخصه و اونی که برای نگهداری هم میخرم مشخصه ، اوایل ورود به بورس میشد ازاینحرکتا زد ، الان دیگه با سرمایه ما خیلی سخته اینکارا
    Using Tapatalk

17. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید cliff از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,618 بار در 3,059 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط cliff نمایش پست ها
    سلام ،والا اقا جواد اینکار گفتنش راحته در عمل سخته خیلی ، مخصوصا وقتی تعداد بالا داری و به سهم هم اعتقاد ، من که تا حالا نتونستم ، سهمی که از اول واسه نوسان میخرم مشخصه و اونی که برای نگهداری هم میخرم مشخصه ، اوایل ورود به بورس میشد ازاینحرکتا زد ، الان دیگه با سرمایه ما خیلی سخته اینکارا
    راحت میشود به شرط اینکه تعصب روی هر سهمی بگذارید کنار
    ویرایش توسط جواد277 : 2021/01/23 در ساعت 10:48

19. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)