صفحه 348 از 444 نخست ... 248298338345346347348349350351358398 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,471 به 3,480 از 4440

موضوع: نجيمي

عضو فعال
    تشکر شده 24,576 بار در 3,638 ارسال

پاسخ : نجيمي

ای فروشندگان سهام منفی 80% چه نشسته اید که هیچ چیزی ارزون نشده که هیچ، گرونتر هم شده

واکسن ابرتورم بازار مسکن

امروز بیشترین تقاضا توی فرابورس مربوط به اوراق بود. توی بورس هم تقاضا برای اوراق زیاد بود ولی یخورده کمتر از فرابورس
    ترامپ از الان داره آماده میشه برای انتخابات بعدی. سن بایدن هم که زیاده بعیده نوبت بعدی کاندید بشه
    ویرایش توسط djdream : 2021/03/01 در ساعت 09:59

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اون اقتصاد دان هایی که برج 5 نامه نوشتن بورس حباب داره الان نمیخوان نامه بنویسن بورس حباب نداره. نمیخواید بگید پی به ای خونه به 50 رسیده ولی الان بورس پر از سهم پی به ای 5 هست. بازار ما دستوری منفیه تا وقتی که همتی و واعظی و دژپسند و ... نخوان بالا نمیره. سال 92 هم روحانی همینکارو کرد مردم رو تشویق کرد بیان بورس بعد بازارو ول کرد. سود اوراق رو بالا برد دلار رو ثابت نگهداشت یک نقدینگی وحشتناک درست کرد پشت بندش هم تورم. برای همین من برج 4 و 5 خیلی اخطار میدادم بازار خطرناک هست. چون تجریه 92 رو داشتم ولی توی تالار بورس چند نفر داشتن منو مسخره میکردن من بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم غدیر فروختم ! الان وضعیت دقیقا مثل 92 هست و این سیکل مجدد داره تکرار میشه. سهم های زیادی یادمه حقوقی ها سرکوب میکردن و تو قیمتهای حداقلی اجازه رشد نمیدادن ولی الان اون حقوقی ها رو پرت کردن بیرون و سهم ها رشدهای آنچنانی کرده. مثل بانک صنعت و معدن توی کپارس که پدره سهم رو دراورده بود. من نمیگم کف بازار اینجاست ولی میگم بعضی سهم ها خیلی با کف فاصله ندارن. مردم سهمشون رو با گریه و التماس میفروشن یک مدت هم فکر میکنن زرنگی کردن ولی بعد چند سال می بینن چه اشتباهی کردن. بورس همیشه همین بوده. افرادی مثل من هیچ وقت دنبال سود 20 درصدی نیستیم ما اینجا اومدیم که سودهای زیاد ببریم و بردیم ...
    ویرایش توسط djdream : 2021/03/01 در ساعت 10:45

4. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 254 بار در 62 ارسال

اینده برجام:
    امریکایی ها خیلی بهتر و دقیقتر از اوضاع ایران و ایرانی با خبر هستند انها در یافتند که:
    1)تحریم های ترامپ چه اثرات هدفمندی بر اقتصاد ایران گذاشته و از ان شادمانند و این راه را ادامه میدهند.
    2)پولهای ازاد شده برجام کجا خرج شد و چقدر در داخل ایران هزینه شد.
    3) و مطالب دیگری که نمیشه عنوان کرد
    و لذا ارام و بی سرو صدا تحریم ها را حفظ میکنند تا نا امیدی و نا رضایتی مردم را تشدید کنند و انتخابات کم فروغ و کم رونق با مشارکت حداقلی انجام شود و از انجا ببعد طرح جدید و سیاست جدیدی را پیاده میکنند.
    اراد سازی منابع ایران قطره چکانی و تدریجا خواهد بود تا نان بخور و نمیری مهیا شود.
    تورم بطور فزاینده ای ماندگار خواهد بود

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محقق 4 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 400 بار در 123 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط djdream نمایش پست ها
    اون اقتصاد دان هایی که برج 5 نامه نوشتن بورس حباب داره الان نمیخوان نامه بنویسن بورس حباب نداره. نمیخواید بگید پی به ای خونه به 50 رسیده ولی الان بورس پر از سهم پی به ای 5 هست. بازار ما دستوری منفیه تا وقتی که همتی و واعظی و دژپسند و ... نخوان بالا نمیره. سال 92 هم روحانی همینکارو کرد مردم رو تشویق کرد بیان بورس بعد بازارو ول کرد. سود اوراق رو بالا برد دلار رو ثابت نگهداشت یک نقدینگی وحشتناک درست کرد پشت بندش هم تورم. برای همین من برج 4 و 5 خیلی اخطار میدادم بازار خطرناک هست. چون تجریه 92 رو داشتم ولی توی تالار بورس چند نفر داشتن منو مسخره میکردن من بزرگترین اشتباه زندگیم رو کردم غدیر فروختم ! الان وضعیت دقیقا مثل 92 هست و این سیکل مجدد داره تکرار میشه. سهم های زیادی یادمه حقوقی ها سرکوب میکردن و تو قیمتهای حداقلی اجازه رشد نمیدادن ولی الان اون حقوقی ها رو پرت کردن بیرون و سهم ها رشدهای آنچنانی کرده. مثل بانک صنعت و معدن توی کپارس که پدره سهم رو دراورده بود. من نمیگم کف بازار اینجاست ولی میگم بعضی سهم ها خیلی با کف فاصله ندارن. مردم سهمشون رو با گریه و التماس میفروشن یک مدت هم فکر میکنن زرنگی کردن ولی بعد چند سال می بینن چه اشتباهی کردن. بورس همیشه همین بوده. افرادی مثل من هیچ وقت دنبال سود 20 درصدی نیستیم ما اینجا اومدیم که سودهای زیاد ببریم و بردیم ...
    نجیمی جان مگه غدیر را چن فروختید
    وبرای چی اشتباه
    منم غدیر را تو سقف نفروختم ولی ده ماه پیش که من فروختم قیمتش از الان بیشتر بود

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali47 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(3) دودو آواتار ها
    تشکر شده 5,139 بار در 1,167 ارسال

حمله مجدد اسرائیل به مواضع رژیم ایران در سوریه: پایگاەھای سپاە قدس در دمشق با خاک یکسان شدند

بنا بر گزارشهای منتشر شده ساعاتی پیش ھواپیماھای اسرائیل پایگاەھای سپاە قدس در دمشق پایتخت سوریە ھدف قرار دادند.

این حملات در پاسخ بە بمبگذاری جمھوری اسلامی در کشتی اسرائیلی در بندر عمان بودە است.

خبرگزاری دولتی سوریە این خبر را تایید کردە است

تکمیلی - حمله سنگین و درهم کوبنده، امشب اسرائیل به مرکز فرماندهی سپاه قدس در منطقه سیده زینب بود

ساعاتی قبل اسرائیل در انتقام حمله به کشتی اسرائیلی، پایگاه اصلی سپاه قدس در سیده زینب دمشق را هدف قرار داد و تعداد قابل توجهی از افسران سپاه را به هلاکت رساند.

پس از این حمله شدید حزب الله لبنان و شبه نظامیان وابسته به جمهوری اسلامی منطقه سیده زینب را محاصره کرده و برای جلوگیری از انتشار خبر تلفات سنگین انسانی، رفت و آمد در این منطقه را به طور کلی ممنوع کردند.

منطقه سیده زینب جایی است که مرکز فرماندهی سپاه قدس محسوب می‌شود و به دلیل امنیت مذهبی آن گمان نمی رفت که اسرائیل به آن حمله کند.

منابع اسرائیلی اعلام کردند حمله امشب پاسخ حمله به کشتی اسرائیل بود

یک منبع نظامی به شبکه تلویزیونی کان اسرائیل گفت: «حمله هوایی شامگاه یک‌شنبه به اهدافی در حومه دمشق، نیروهای تحت حمایت ایران در سوریه را هدف قرار داده است و تلافی حمله پنج‌شنبه گذشته به یک کشتی اسرائیلی در دریای عمان است.»
    ✓✓✓امضا را ویرایش کردم و شش ماه به تاریخ موعود اضافه کردم!
    ✓✓✓ مثلاً مذاکره کردیم اما جنگ میشود! البته جنگی محدود با هدف از بین بردن تاسیسات هسته ای ج.ا با مشارکت اسراییل آمریکا و احتمالا شرکای غربی و چراغ سبز روسیه و چین! این اتفاق بنظرم تا قبل از دی ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد✓✓✓

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(3) دودو آواتار ها
    تشکر شده 5,139 بار در 1,167 ارسال

کاخ سفید: آمریکا از امتناع رژیم ایران از مذاکره با اتحادیه اروپا و ایالات متحده ناامید شده است

به گزارش رویترز کاخ‌سفید اعلام کرد: آمریکا از امتناع رژیم ایران از مذاکره با اتحادیه اروپا و ایالات متحده در رابطه با توافق هسته‌یی ناامید شده است، اما هم‌چنان آماده مذاکره در فرایند دیپلماسی معنادار است.

خبرگزاری رویترز نوشت: روز یکشنبه ۱۰اسفند کاخ‌سفید گفت آمریکا از این موضوع که رژیم ایران شرکت در یک جلسه غیررسمی برای بحث در مورد احیای توافق هسته‌یی ۲۰۱۵ این کشور با قدرتهای بزرگ را رد کرده است، ناامید شده است. اما آماده است تا در دیپلماسی مهم درباره این موضوع شرکت کند.

سخنگوی کاخ‌سفید گفت: در حالی که ما از پاسخ ایران ناامید شده‌ایم، اما هم‌چنان آماده همکاری مجدد در دیپلماسی هدفمند برای دستیابی به بازگشت دوطرفه به پیروی از تعهدات برجام هستیم
    ✓✓✓امضا را ویرایش کردم و شش ماه به تاریخ موعود اضافه کردم!
    ✓✓✓ مثلاً مذاکره کردیم اما جنگ میشود! البته جنگی محدود با هدف از بین بردن تاسیسات هسته ای ج.ا با مشارکت اسراییل آمریکا و احتمالا شرکای غربی و چراغ سبز روسیه و چین! این اتفاق بنظرم تا قبل از دی ماه ۱۴۰۱ انجام خواهد شد✓✓✓

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید دودو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali47 نمایش پست ها
    نجیمی جان مگه غدیر را چن فروختید
    وبرای چی اشتباه
    منم غدیر را تو سقف نفروختم ولی ده ماه پیش که من فروختم قیمتش از الان بیشتر بود
    غدیرو میانگین 1800 فروختم حدودی میگم . وقتی بالای 2000 تومن داشتم میفروختم یک عده اوسکول دوزاری شروع کرده بودن به مسخره بازی چون سهم هر روز بالاتر میرفت احمقها فکر میکردن باید صبر کنم توی قله بفروشم. از این کودن ها زیادن. یادمه عکس نوشته هاشون رو توی همینجا گذاشتم.
    ویرایش توسط djdream : 2021/03/01 در ساعت 12:12

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

داشتم صورت مالی اپال رو نگاه میکردم چشمم خورد به سوادکوهی اسمش آشنا اومد یادم افتاد 20 سال پیش برای استخدام رفتم و ایشون میخواست منو دست به سر کنه گفت توی هر دقیقه چند تا حرف تایپ میکنی. حالا من برای منشی گری نرفته بودم ! البته ایشون موفق شد منو رد کنه و من هم جای بهتری رفتم. مرتیکه زاغول . برای پیشرفت در ایران باید خایه مالی رو خوب بلند باشی. من هیچ وقت خایه مالی نکردم برای همین رشد نکردم. اگه آدم قراره خایه کسی رو بماله لااقل اون آدم اینقدر بزرگ باشه که ارزشش رو داشته باشه. اتفاقا من افرادی که خیلی فکر میکنن خری شدن رو به تخمم حساب نمیکنم. روزی رسون یکی دیگست این آدما هیچی نیستن

ویرایش توسط djdream : 2021/03/01 در ساعت 12:08

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید djdream از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال CHESTER.2020 آواتار ها
    تشکر شده 7,097 بار در 1,230 ارسال

داشتم صورت مالی اپال رو نگاه میکردم چشمم خورد به سوادکوهی اسمش آشنا اومد یادم افتاد 20 سال پیش برای استخدام رفتم و ایشون میخواست منو دست به سر کنه گفت توی هر دقیقه چند تا حرف تایپ میکنی. حالا من برای منشی گری نرفته بودم ! البته ایشون موفق شد منو رد کنه و من هم جای بهتری رفتم. مرتیکه زاغول . برای پیشرفت در ایران باید خایه مالی رو خوب بلند باشی. من هیچ وقت خایه مالی نکردم برای همین رشد نکردم. اگه آدم قراره خایه کسی رو بماله لااقل اون آدم اینقدر بزرگ باشه که ارزشش رو داشته باشه. اتفاقا من افرادی که خیلی فکر میکنن خری شدن رو به تخمم حساب نمیکنم.
    اصل داستان که نسخه مملکت پیچیده شد در اون یه جمله خلاصه میشه.
    امثال ماها چون کار بلدیم و اون داستانو بلد نیستیم و توو دیفالت ذهنموون نیست که از راه خ مالی بجایی برسیم بقول اون هرزه ی تلویزیونی ول میکیم از ایران میریم! بماند برای این جمعیت کاسه لیس.

بعد از ده سال کار درصنعت هواپیمایی که تاپ تک هست توو این مملکت بعد از صنعت نفت استراتژیک ترین صنعت هست ول کردیمو رفتیم جایی که به کاسه لیسی احتیاجی نباشه... امثال ماها خیلی زیادند....
    روزی خوبه خدا بده این ح زاده ها خر کین...
    نکنـــد پــــرده چـون فـــرو افتـــد.......داستــــان داستـــــان زر بــاشد/ زير اين نيم کاسـه هاي قشنگ .......نکنـــد کاســه اي دگـــر بـــاشد /
    نکنـــد آنـکه درس ديـن مي داد....... از خــــدا پـاک بـي خبـر بـــاشد. . .

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید CHESTER.2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,619 بار در 2,776 ارسال

فروش غدیر امسال اشتباه بوده جناب نجیمی ؟؟؟یعنی غدیر رو ارزنده تر میدونید ؟؟؟

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیدازاد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)