صفحه 12 از 57 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 561

موضوع: { تحلیل های جنب پل حافظ }

عضو فعال
    تشکر شده 1,574 بار در 506 ارسال

پاسخ : { تحلیل های جنب پل حافظ }

مروری بر چند سیگنال:

مگسال:از زمان پیشنهاد خرید رشد نسبتا خوبی کرده اما هنوز هم معتقد به سهم هستیم
    کهرام: روند صعودی جدیدی در سهم شکل گرفته است
    پلوله:به هدف قیمتی که گفته بودیم رسید500 تومان فعلا سهم باید بین محدوده 400 تا 500 بازی کنه تا بعد از عید
    تکشا:این سهم هنوز هم توان رشد دارد و رشد خواهد کرد
    قنیشا:این سهم که ازش رشد خوبی رو متصور هستیم رشد خواهد کرد فعلا 168 مقاومت سهم هست به همین طور قثابت اما رشد خوب برای قنیشاس
    ثاباد: انتظار داریم به زودی روند صعودی خوبی برای سهم شکل بگیره
    کابگن:این سهم زیر خاکی هست حتما داشته باشید
    ثامان:روند صعودی آغاز شده
    به عقب نگاه کردم خدا را شکر کردم, به جلو نگاه کردم به او اعتماد کردم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

این سهم را زیر نظر داشته باش:

کسعدی با فروش دارایی برای سال 94 سود 90 تومانی از محل غیر عملیاتی پوشش داده است همچنین یک افزایش سرمایه داده است که درحال حاضر منتظر قیمت خوردن حق ها هستن قیمت سهم در جای خوبی هست در صورتی که قیمت حق تقدم ها فاصله زیادی با خود سهم پیدا کند میتواند متحمل رشد خوبی بشود.

ذکر این نکته مهم هست که فعلا حق ها تا 24 فروردین ماه مهلت دارن که احتمال تمدید زیاد هست

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شاخص در جایی مهم:

چندین بار در مورد شاخص صحبت کردیم و نمیخواهیم لازم به ذکر نیست.فقط ذکر این نکته رو نباید فراموش کرد که باند بولینگر به شدت فشرده شده است که نشان از روند نسبتا تندی در شاخص هست حال اینکه روند نزولی یا صعودی است شواهد با توجه به واگرایی منفی در macd نشان از ریزش است به هر حال شاخص بین دو عدد 87400 واحد و 77750 واحد گیر کرده در صورتی که از هر طرف شکسته بشود روند همان خواهد شد فقط توجه داشته باشید که باید عدد شاخص در پایان روز بالا یا پایین این اعداد بماند.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تشکیل الگوی abcd در بلند مدت برای این سهم:

در بررسی چارت بلند مدت غالبر متوجه اینجاد یک الگو شبیه به الگوی هارمونیک abcd میشویم.
    یعنی استارت یک روند صعودی 2011 که تا 2013 ادامه داشته و بعد استارت یک روند ریزش از تاریخ 2013 که تا 2015 ادامه داشته
    تا اینجا از این الگو یال های abc تشکیل شده برای اینکه بتوانیم تایید کننده هایی برای تایید تشکیل این الگو بیابیم به شمارش کندل ها در بازه ماهانه میپردازیم
    23 کندل صعودی و بعد از ان 23 کندل نزولی که تا همین چهار ماه پیش به اتمام رسیده است.
    بنابراین اگر این الگو درست باشد طبق قانون این الگو وقتی یال bc تا 100 درصد ab اصلاح کند یالcdتا 1.68 درصد فیبو رشد خواهد رکد که میشود عدیی 2000 ت
    در قانون این الگو یا باید قیمت و یا زمان تایید کننده این الگو باشد که در اینجا تقریبا هر دو تایید کننده هستن
    بنابراین میتوان گفت که از چهار ماه پیش استارت تشکیل یال cd زده شده است و هدف ان را میتوان نقطه b که عدد 1330 تومان هست گذاشت
    که در انجا باز میتواند تشکیل الگوی کاپ را بدهد و به همان 1.68 فیبو برسد.
    البته نمیتوان تنها به این الگو تکینه کرد و باید در صدد الگوهای دیگه هم بود
    با دقت در چارت بلند مدت متوجه تشکیل الگوی دیگری هم میشویم این الگو w هست که نشان از رشد سهم در حال حاضر در بلند مدت دارد

بنابراین در بلند مدت این سهم در حال ساخت چندین الگو هست که همگی تایید بر بنیاد بسیار عالی سهم که نهایتا منجر به رشد سنگین این نماد خواهد شد دارد.

در مورد بنیاد سهم هم بیشتر صحبت خواهیم کرد

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

مجمع واتی:

- توضیحاتی در مورد اراضی فراسا (450 هکتاری) ارائه شد، از جمله اینکه این طرح فراملی که بصورت منطقه گردشگری، صنعتی، تجاری و ... است نیاز به سرمایه گذاری چند هزار میلیاردی دارد و در حال حاضر شرکت در حال تهیه گزارشات طرح توجیهی جهت ارائه به سرمایه گذاران داخلی و خارجی است و قطعا شرکت آتیه دماوند توانایی تامین مالی چنین سرمایه گذاری هنگفتی را ندارد. همچنین راه اندازی این طرح بیش از چهار سال زمان نیاز دارد. - شرکت تصمیم دارد وابستگی خود را به «شیران» کاهش دهد. ورود واتی به «وبیمه» نیز با همین استراتژی بوده است بطوریکه مدیرعامل ادعا می کرد کمیته ی سرمایه گذاری شرکت بعد از بحث و بررسی بیش از 50 فرصت سرمایه گذاری، تصمیم ورود به وبیمه گرفته است. واتی بیش از 100میلیون سهام وبیمه را بصورت خرد خریداری کرده است و هم اکنون توانسته است با این مالکیت 14درصدی،کرسی ریاست هیئت مدیره وبیمه را کسب کند. طبق صحبت های مدیرعامل، میانگین قیمت تمام شده وبیمه 150تومان به ازای هر سهم است و این تعداد، هم اکنون بصورت بلوک، 30درصد بالاتر از قیمت خرد سهم، مشتری دارد. همچنین ایشان وعده دادند از این محل سرمایه گذاری، می توانند سود خوبی کسب کنند. - شرکت «گسترش انرژی نو آتیه» در حال حاضر احداث دو نیروگاه خورشیدی با ظرفیت ده مگاواتی را در دستور کار خود قرار داده است. در حال حاضر هم عقد قرار داد فروش تضمینی برق به سازمان انرژی های نو با نرخ 675 تومان به ازا هر کیلووات را پشت سر گذاشته است، پتانسیلی که انتظار میرفت و وعده داده شده بود از سال 95 تاثیر قابل توجهی در روند سود سازی واتی داشته باشد، بیش از 80 درصد مالکیت این نیروگاه به بهای تمام شده 800 میلیون تومان، با سود 12 میلیون تومانی، به مبلغ 813 میلیون تومان به بخش خصوصی واگذار گردیده است. موضوعی که با اعتراض شدید سهامداران شرکت و البته ایجاد تنش های بسیار در مجمع همراه بود و پاسخ های دقیقی به اعتراضات سهامداران معترض داده نشد. در ادامه هم مدیرعامل شرکت ادعا میکرد از اهداف شرکت گسترش انرژی نو آتیه، تولید بیش از 1000مگا وات برق است. - شرکت تصمیم دارد در سال 95 افزایش سرمایه از 300 میلیارد به 450 میلیارد تومان (احتمالا سود انباشته) ترتیب دهد و در سال 96 سرمایه را به 600 میلیارد تومان (احتمالا آورده نقدی) برساند. - توضیحاتی در رابطه با مطالبات 200 تا 300 میلیارد تومانی شرکت ارائه شد، بخصوص مطالبات از شرکت «پلی اکریل» و وعده داده شد طی چند ماه آینده این مطالبات همراه با سود وصول گردد و بزودی شاهد آن در صورت های مالی باشیم. به این صورت که مبلغ 10 میلیارد تومانی که به آقای فضلی نژاد در سال قبل داده شده است با سود تقریبا 30درصد به واتی برگشت داده شود همچنین برگشت مطالبات بیش از 60 میلیارد تومانی از مرحوم العقلی. - نماینده ی بانک صنعت و معدن، قویا شایعه خرید پروژه های ساختمانی وبیمه از جمله خیام و گلستان یا معاوضه ی آن با سهام شیران را تکذیب کردند. - تقسیم 70درصدی سود به مبلغ هر سهم 252 ریال.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

قبل از اینکه در اینجا فعال باشیم در سایت های دیگه ثعمرا رو 120 سیگنال دادیم و گفتیم که انتظار رشد خوبی رو از این سهم داریم خدارو شکر امروز روی قیمت 289 بعد از رشد شارپی دوباره در درصدهای نزدیک به صف خررید در حال معامله شدن هست.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها
    قبل از اینکه در اینجا فعال باشیم در سایت های دیگه ثعمرا رو 120 سیگنال دادیم و گفتیم که انتظار رشد خوبی رو از این سهم داریم خدارو شکر امروز روی قیمت 289 بعد از رشد شارپی دوباره در درصدهای نزدیک به صف خررید در حال معامله شدن هست.

در حال حاضر نمادی رو که اینگونه تحلیل میکنیم و پیش بینی رشدی مثل ثعمرا ازش داریم قنیشا هست

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

امروز حقوقی تکشا کولاک کرد انتظار داریم سهم رشد اصلی خود را استارت زده باشد مفصلا دوباره صحبت خواهیم کرد.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها
    یک نکته بسیار ظریف و جالب و مهم:

در روند های صعودی اول دره ها شکل میگیره بعد قله ها
    در روند های نزولی اول قله ها شکل میگیره و بعد دره ها
    احتمال خیلی فراوانی وجود دارد که در مورد شاخص کل این قانون اتفاق بیفتد یعنی برای اینکه باند بولینگر به شدت فشرده شده اول با ایجاد قله راه برای نزول تند هموار بشود.فعلا مقاومت مهم دیگری در سر راه شاخص وجود دارد عدد82100 واحد.

حد ضررها رعایت شود.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تحلیل جامع از کهرام:

شرکتی با سرمایه 7میلیارد و پانصد میلیون تومان
    زیان انباشته:حدودا 200 تومان برای هر سهم
    جمع حقوق صاحبان سهم:729 تومان برای هر سهم
    دارایی های ثابت: 9میلیارد و پانصد میلیون تومان البته ارزش گذارش شده چند سال قبل

این سهم توانست در گزارش نه ماهه خود 90 درصد از زیان86 تومانی برای امسال را پوشش دهد و برای سال بعد 70 تومان زیان اعلام بکند
    پیش بینی ها از وضعیت گروه کاشی برای 95 هم حداقل 6 ماهه اول رکود می باشد
    التبه به غیر از شایعات صادرات به روسیه که فعلا در حد همان شایعه است اما اگر به واقعیت تبدیل شود این سهم به دلیل تولیدات خاص در این گروه توانایی های مهمی خواهد داشت.
    اما نکته مهم بحث افزایش سرمایه شرکت هست
    شایعه ای که خود شرکت هم تایید کننده ان هست اما میزان ان را که بازار 400 درصد از محل تجدید ارزیابی میباشد نه رد میکند و نه تایید.

به هر حال بنیاد سهم وضعیت خوبی ندارد به جز دارایی های ان و ارزش ذاتیش و افزایش سرمایه اش

در بررسی چارت سهم به دو الگوی مهم و چند نکته مهم بر میخوریم
    1-سهم تقریبا دو سال است که در یک نمودار تقریبا خنثی گیر کرده که نهایتا 100 تومان نوسان کرده که میتواند با شکست این مستطیل روند تند و پرقدرتی شکل بگیرد(خطوط قرمز)

2-یک الگوی مثلث افزایشی هم شکل گرفته که با شکست این مثلث هم روند تندی شکل خواهد گرفت.(مثلث زرد رنگ)

3-واگرایی مثبتی در macd از دو سال پیش در حال تکمیل شدن است.(خط سفید رنگ)

4-rsi سهم هم در یک مثلث افزایش گیر کرده و در داخل ان دوسالی هست در نوسان هست(خطوط ابی)

5-سقف کانال صعودی بلند مدت که البته در سال 92 به راحتی شکسته هم شده عدد 360 تومان را نشان میدهد(خط سفید روی کندل ها)

6-در حال حاضر در بازه زمانی هفتگی کندل بین دو میانگین متحرک 55 روزه گیره کرده که شگست هر کدام حرکت بعدی را مشخص خواهد کرد.

با جمع بندی نکات بالا و باتوجه به اینکه داریم عملا به کف الگو در rsi و همچنین الگوی مثلث افزایش بر روی خود کندل ها نزدیک میشویم و باتوجه به میانگین متحرک ها که در حال حاضر صعودی هستن باید گفت سهم در منطق بسیار مهمی قرار دارد و این هفته برای سهم بسیار مهم خواهد بود اگر پایانی سهم زیر 2086 ریال بسته شود ریزش حداق تا 1866 ادامه خواهد داشت و در صورت شکست 2170 ریال و تثبیت روی ان رشد به سمت 252 تومان استارت خواهد خورد و در صورت شکست دو الگوی مثلث و روندخنثی سهم به راحتی و به صورت شارپی به عدد 360 خواهد رسید هر چند با توجه به خبر افزایش سرمایه سهم و فشرده شدن میانگین ها انتظار شکست این عدد هم دور از دسترس نیست.

ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که با دقت به rsi سهم میتوان حدس زد که این نمایانگر در حال ساخت کف دوقلو می باشد که تایید کننده روند تند و خوب صعودی می باشد.

در نهایت برای دارندگان توصیه به نگهداری داریم زیرا با توجه به نزدیکی به کف سهم و روند انتظاری صعودی نگهداری سهم ارزش دارد
    و برای خریداران هم توصیه به خرید در صورت تثبیت بالای 217 و در صورت شکست 208 خرید در نزدیکی 188 داریم

حد ضرر سهم هم میتوان 185 قرار داد.

موفق و پرسود باشید.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 57 نخست ... 2910111213141522 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)