صفحه 37 از 57 نخست ... 273435363738394047 ... آخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 561

موضوع: { تحلیل های جنب پل حافظ }

عضو فعال
    تشکر شده 1,574 بار در 506 ارسال

پاسخ : { تحلیل های جنب پل حافظ }

کپرور که در 280 سیگنال خرید دادیم به به 406 تومان رسیده است این سهم تا 440 تومان گفته بودیم رشد خواهد کرد
    از دوستانی که دارند از شنبه پیشنهاد خروج پله ای رو میدیم
    به عقب نگاه کردم خدا را شکر کردم, به جلو نگاه کردم به او اعتماد کردم

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها
    نماد پاسا از نگاه امواج الیوت:

این سهم هم از زمان ریزش بورس در سال 92 در حال ریزش از محدوده 380 تومان قیمت تعدیل شده می باشد اگر بخواهیم این ریزش را موج شماری کنیم در چارت ماهانه متوجه نزدیکی به پایان موچ 5 از ریزش میشویم یعنی اینکه سهم در حال حاضر در حال تکمیل موج 5 ریزش بوده که هدف ان بین 135 تا 144 تومان می باشد
    پایان موج 5 مصادف میشود با دو موضوع دیگر
    اول برخورد با کف مثلث صعودی در بلند مدت
    و دوم برخورد با سطح حمایتی نسبتا مهمی که در صورت ملاحظه متوجه خواهید شد که قبلا هم در زمان رشد این سطح توانسته جلوی صعود را برای مدتی بگیرد
    همچنین در بررسی اندیکاتورها متوجه دو موضوع مهم میشویم
    اول واگرایی مهمی در اندیکاتور مک دی که البته واگرایی مثبت است
    دوم ساخت الگوی کف دقلو در اندیکاتورrsi که البته هنوز تکمیل نشده و با برخورد به خط قرمز رنگ الگو تکمیل خواهد شد
    یک موضوع دیگر هم وجود دارد و ان خروج کندل ها دز باند بولینگر از کف ان حتی در بازه هفتگی که خود این موضوع هم نشانه گرفتن روندی احتمال تند و بعلکس خواهد بود
    در یک بررسی دیگر هم میتوان کف زنی الگوهای هارمونیک در تمام بازه های زمانی در چارت را مشاهد کرد

بنابراین:
    تمام موضوعات بالا حاکی از شکل گیری نشانه های رشد به زودی است که در نزدیکی 136 تا 144 اتفاق خواهد افتاد و به احتمال بسیار قوی به دلایلی که در بالا عنوان شد و همچنین به دلیل بالا بودن mfi سهم روند صعودی تند و شاید حتی شارپی باشد
    پس پیشنهاد خرید این سهم را داریم در محدوده اعلام شده
    تنها یک مورد منفی در مورد این سهم وجود دارد و ان ثبت افزایش سرمایه هست که احتمالا فرصت به رشد سهم خواهد داد
    هدف رشد هم سقف مثلث بوده که در 266 تومان است
    موفق باشید.

فایل پیوست 5196

پیشنهاد ورود پله ای از امروز برای کسانی که قصد خرید دارند را داریم

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

و به زودی تحلیل کامل شاخص گروه خودرو+ 6 خوردو ساز بورسی را خواهیم داشت

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

بررسی تکنیکالی شاخص گروه خودرو + شش خودرو ساز بورسی:

شاخص گروه:
    با توجه به رسیدن اندیکاتورها البته برخی از ان ها به منطقه سطوح بیش فروش پیش بینی میتوان کرد که این گروه درچار یک صعود در کوتاه مدت خواهند شد
    مقاومت های پیش رو 20800-22559 و در بهترین حالت 25000 خواهد بود

زامیاد:
    باید 104 تومان شکسته شود تا با قطعیت صحبت استارت رشد را کرد
    مقاومت ها 111-115-136 و در بهترین حالت 154 تومان

خساپا:
    بعد از شکست 123 تومان روند صعودی با مقاومت های 134-146- و نهایتا 158 را خواهد دید

خکاوه:
    مقاومت 145-169- در پیش رو هستند در صورت شکست 169 بهترین حالت برای این سهم 207 هست
    همچنین این سهم در بین گروه ساپیا از وضعیت بهتری در کندل ها برخوردار است

خودرو:
    مقاومت مهم در 380 تومان است که اگر شکسته شود تا 430 توان رشد خواهد داشت
    البته این نماد از دیگر نمادهای خودرویی دیر تر حرکت خواهد کرد

خاور:
    هنوز از نظر زمانی به پایان اصلاح نرسیده
    به هر حال بعد از شکست 120 تومان میتوان گفت روند شروع شده و مقاومت ها 133-146-و نهایتا 160

خبهمن:
    این سهم به احتمال فراوان حرکت خاصی نخواهد کرد اما در صورت شکست 290 حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد

دوستان توجه داشته باشند که این روند یک روند اصلاحی بوده بنابراین انتظار رشد سنگین را نداشته باشند و حتما سطوح حد ضرر را رعایت کنند زیرا روند شاخص احتمالا بعد از این اصلاح صعودی دوباره ریزشی خواهد بود.

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

معدان بافق در مسیر توسعه وارد چرخه تولید گندله:

این سهم از مشخصات قابل توجه برخوردار است
    سود انباشته 140 تومانی
    جمع حقوق صاحبان سهم:300 تومان
    مثبت بودن تراز بدهی
    حقوقی خوش نام بازرگانی امیر و صنعت و معدن

به طور کلی وضعیت سهم از نظر ترازنامه در وضعیت مطلوبی به سر میبرد میزان سود انباشته در خور توجه اما چیزی که در ترازنامه سهم مهم است میزان تراز بدهی ها ست که این تراز مثبت است
    در ترکیب سهامداران میتوان گفت که یکی از بهترین ترکیب سهامداران را این سهم دارد سهام مدیریتی در دست بازرگانی امیر که کمتر کسی بازدهی خیره کننده سهم در هنگام رشد را از یاد برده این بازدهی ها در سایه عدم عرضه سهم توسط این حقوقی بوده حتی میتوان به رشد 15000 هزار درصدی طی سالهای 90-91 اشاره کرده که همه به کمک حمایت های این حقوقی بود. صنعت و معدن هم که جای خود دارد حقوقی بسیار خوش نام که از زمان مدیریت پرتفو توسط کامیار فراهانی متحول شد

معادن بافق همانطور که از اسمش پیداس در شهر بافق یکی از شهرستان های یزد قرار دارد در تصوریرهای هوایی فاصله بین معادن بافق با چادرملو کمتر از 40 کیلومتر است و یک رشته کوه میان دو معادن دو شرکت قرار دارد. شرکت معادن بافق بعد از تحقیق و بررسی ها بسیار مداوم توانسته است که به دو معدن سنگ اهن دست پیدا کند که ظاهر حتی نیاز به باطله برداری هم ندارد از طرفی با سرمایه گذاری که طی سالیان دور در دست دارد شرکت قصد تولید گندله در یک شهرک صنعتی(شهر آهن) که تمامی مالکیت ان به نام خود شرکت است را دارد.
    در واقع سرمایه گذاری شرکت در این بخش میتواند به سود اوری قابل توجهی منجر بشود

در حال حاضر شرکت با چادرملو درگیر اختلاف مالکیت معدن کشف شده است چرا که چادرملو عنوان کرده به دلیل اینکه این معدن در مالکیت اراضی این شرکت است به همین جهت چادرملو مالکیت این معدن می باشد.

موضوع دیگری که در بررسی سهم باید مورد توجه قرار گیرد قیمت های جهانی روی و سنگ آهن است که پیش بینی ها از عدم صعود سنگین حداقل تا سال 2019 را دارد

چارت سهم هم در تایم فریم ماهانه یک الگوی w یا به نوعی میتوان گفت یک الگوی کف دوقلو در کندل ها زده که خود این الگو میتواند مهر تایید بر اخبار رانتی موجود در سهم باشد

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ناگفته هایی بسیار مهم از اندیکاتورCCI

این اندیکاتور هم مثل rsi یا استوکاستیک یا دی تی و خیلی اندکاتورهای دیگه مدام در حال سنجش میزان هیجان خرید و فروش هست اما کارایی های دارد که اندکاتورهای دیگر ندارند

1- از این اندیکاتور میتوان جهت استارت استفاده کرد:
    برای این منظور در تنظمیات ان تنها لورج 5 و -5 به ان میدهیم و بعد ان را اجرا میکنیم دو لورج یک سطح ایجاد خواهند کرد در صورتی شاخص این سطح را بشکند (از منطقه منفی به مثبت برود) سهم استارت روند صعودی را زده و بر عکس

اما یک کارایی دیگر هم دارد که تا کنون به شخصه ندیدم در هیچ کلاس آموزشی عنوان بشه اما بسیاری از اساتید خودشون در جهت شناسایی روند های شارپی با بازدهی بالا استفاده میکنند. که بعدا به بررسی اون خواهیم پرداخت

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

الگوی نموداری این سهم در تایید اخبار نهان آن:

شرکت ارفع یکی از شرکت های پر بازده امسال بود به طوری که از 130 تومان به 390 تومان هم رسید. بسیاری از سایت ها و افراد اخبار هایی بسیار متفاوت از این سهم در جریان رشد این سهم دادن حتی خبرهایی از خرید اقای ک.ف تحلیل گر ارشد بازار سرمایه در این نماد بود در صورتی که ایشان در حال حاضر در خارج از ایران هستند.

در بررسی وضعیت بنیادی سهم به طور کلی به دو موضوع مهم برخورد میکنیم
    اول اینکه این شرکت نرخ فروش شمش را کیلویی 1000 تومان در بودجه دیده و لازم به ذکر است با رشد هر 200 تومان نرخ شمش سهم 45 تومان توانایی افزایش سود را دارد
    و دوم میزان بدهی شرکت است در واقع این شرکت در سالهای گذشته 200 میلیون یورو تسهیلات ارزی برداشته با نرخ زیر 1800 تومان و حال این بدهی با نرخ روز به 700 میلیارد تومان رسیده است.

بنابراین با قیمت خوردن نرخ شمش به بیش از 1400 تومان در بورس کالا قاعدتا سهم توانایی سود سازی در حدود 90 تومان برای هر سهم را دارد. همچنین با اعلامیه مجلس مبنی بر تسویه بدهی ارزی شرکت هایی که تا 6 ماهه اینده اقدام کنند با نرخ گشایش بنابراین این سهم در صورت تسویه تسهیلات ارزی 350 میلیارد تومان کاهش بدهی در ترازنامه خود را تثبت خواهد کرد که برای تسویه این بدهی لاجرم شرکت باید افزایش سرمایه بدهد. که ظاهرا در دستور کار هیت مدیره قرار گرفته است( موضوعی که کقزوی هم به شدت به دنبال اجرای ان است)

خبر دیگری که در این شرکت وجود دارد وضعیت استراتژیک شرکت است به نحوی که این شرکت در نزدیکی مجموعه چادرملو قرار دارد از استراخ تا تولید شمش را خود انجام داده و شرکتی فولادی بدون وابستگی به مواد اولیه است. که این خود تاییدی بر بنیاد قوی شرکت است
    خبر مهم دیگری که هم بر ارفع تاثیری بسیار فراوان دارد و هم شرکت های معدنی واقع در منطقه یزد ایجاد پایانه گمرکی در این منطقه توسط این شرکت هاست که این امر توانایی دارد هزینه های صادراتی این گروه را که همان هزینه حمل تا پایانه گمرکی بندر عباس است را به شدت کاهش بدهد..

بنابراین:
    تسویه بدهی ارزی ارفع، 350 میلیارد تومان (معادل 175 تومان) ارزش شرکت را زیاد خواهد کرد که از زمان اعلام مصوبه مجلس، قیمت نماد از تعادل قیمت 170 تومان به 250 رسیده و توانایی رشد تا حداکثرقیمت 350 تومان را از این محل دارد. ضمن اینکه در صورت تثبیت قیمت های فعلی نرخ شمش فولاد که اخیرا از 1000 تومان بر کیلوگرم به حوالی 1400 رسیده، سود پیش بینی 95 که در حد صفر است به 90 تومان به ازای هر سهم خواهد رسید و با فرض p/e برابر 6 قیمت معادل آن 540 خواهد بود. با تحقق کامل این دو پتانسیل حداقل قیمت 700 تومان برای ارفع دور از ذهن نیست.
    حال اگر به چارت سهم نگاهی بیندازیم هر چند که سهم به دلیل نبود سابقه چارتی طولانی ندارد اما به طور کلی سهم توانسته است خط روند نزولی بلند مدت خود را بشکند و در حال حاضر به دنبال تثبیت بر روی این خط روند است که احتمالا تا محدوده 278 تومان اصلاح خواهد داشت اما بعد از ان که اصلاح انجام شد و اندیکاتور ها از منطقه اشباع خرید در امدن سهم توانایی رشد را دارد و مهر تاییدی بر اخبار بالا می باشد.

ویرایش توسط جنب پل حافظ : 2016/06/17 در ساعت 20:21

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ثنوسا:
    در این نماد تمام اندیکاتورها و الگوهای هارمونیک در تمام بازه های زمانی بعد از عدم توان شکست خط مقاومت بسیار مهم به منطقه اشباع فروش رسیده اند.

همیچنی میتوان ادعا کرد که کندل ها به خط حمایتی در همین سطح فعلی(162تومان) در حال نزدیک شدن است. طی معاملات روز چهارشنبه میتوان الگوی بازگشتی را در کندل ها دید

بنابراین میتوان سیگنال خرید در این نماد را داد با هدف 270 و باید گفت که از نظر زمانی هم سهم اماده صعود است. البته در میانه راه مقاومت 212 تومان هم وجود دارد

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 84 بار در 52 ارسال

دوستان دراین روزها که بازار بی رمق هست خیلی مراقب سهامتان باشید حقوقی های در هرسهمی دارند نهایت استفاده را میبرند.

عضو فعال

غشان از نگاه تکنیکال:

غشان بعد از اعمال افزایش سرمایه 150 درصدی در قیمت 280 تومان بازگشایی شد. با بازگشایی این سهم در این قیمت عملا چندین کف متفاوت در این قیمت برای سهم زده شد همچنین بیش فروش شدن تمام اندیکاتورها و خروج کندل ها از باند بولینگر توانست سهم را به سمت صف ببرد
    تنها یک تاییدا نیاز داشت که ان هم امروز زده شد
    بنابراین:
    پیشنهاد خرید این سهم را داریم سطوح مقاومتی پیش رو 360-435-و نهایتا 470 تومان میتوانند اهداف قیمتی سهم باشند که به احتمال فراوان 435 تومان سطح هدف می باشد.

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 37 از 57 نخست ... 273435363738394047 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)