صفحه 44 از 57 نخست ... 344142434445464754 ... آخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 561

موضوع: { تحلیل های جنب پل حافظ }

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

پاسخ : { تحلیل های جنب پل حافظ }

در مورد گاز لوله صد در صد با اخبار خوبش در مجمع اشتباه میکند .خواهیم دید.
    شاید می خواهی سهامداران جز را بترسانی.
    ویرایش توسط احمدخان : 2016/07/23 در ساعت 10:48

ستاره‌دار (۶) بورث آواتار ها
    تشکر شده 1,211 بار در 240 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها
    مطلبی مهم در مورد بازار:

و بهتر است بدانید که اگر قرار بر شکستن منطقه مقاومتی باشد باید حجم معاملات بازار به طور محسوسی بالا برود بازار صعودی با چنین وضعیت معاملات(300 میل تا کنون امروز) میتوان گفت فقط یک روند اصلاحی است. البته هنوز برای حجم بازار نمیتوان به صراحت اعلام نظر کرد زیرا بسیاری از نماد های بزرگ بسته هستند.
    به هر حال به گوش باشید و بازار و حجمش را به شدت زیر نظر بگیرید و حتما حد ضررها برای سیو سودتان را رعایت بفرمایید.
    ضمن تشکر از ابراز نظر جنابعالی بنظرم تا سه شنیبه حداقل بازار مثبت باشه اگر اصلاحی شروع بشه چهارشنبه به بعد خواهد بود . شما جند درصد احتمال این سناریو رو میدهید؟

عضو فعال
    تشکر شده 1,574 بار در 506 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط احمدخان نمایش پست ها
    در مورد گاز لوله صد در صد با اخبار خوبش در مجمع اشتباه میکند .خواهیم دید.
    شاید می خواهی سهامداران جز را بترسانی.
    دوست عزیز این نظر شماست
    و نظر بنده هم این بود شما میتوانید قبول کنید و میتوانید قبول نکنید
    بنده در اسفند ماه دو بار سیگنال خرید این سهم رو دادم و خودم هم خریدم و در زمان 520 تومان هم سیگنال فروش را با 80 درصد سود دادم همان زمان هم برخی از دوستان شما تحلیل بنده رو رد کردند و بنده تهمتی نزدم شما هم بهتر است به جای تهمت زدن و تعصب روی سهم با تحلیل به بنده بفهمانید که اشتباه میکنم در این صورت است که بنده خوشحالم میشوم
    البته ما هم به بنیاد قوی سهم اعتقاد داریم و این مطلب را در تحلیل هم عنوان کردیم
    وگرنه این صحبت ها را خیلی ها زمانی که سیگنال فروش خودرویی ها را دادیم کردند و العان سکوت را پیشه کرده اند.

هرچند که بهر حال در بازار باید عده ای در قله از عده ای سهم را بخرند...
    ویرایش توسط جنب پل حافظ : 2016/07/23 در ساعت 23:46
    به عقب نگاه کردم خدا را شکر کردم, به جلو نگاه کردم به او اعتماد کردم

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط بورث نمایش پست ها
    ضمن تشکر از ابراز نظر جنابعالی بنظرم تا سه شنیبه حداقل بازار مثبت باشه اگر اصلاحی شروع بشه چهارشنبه به بعد خواهد بود . شما جند درصد احتمال این سناریو رو میدهید؟

دوست عزیز
    تا این لحظه هیچ گونه نشانه ای از ریزش بازار به غیر از حجم پایین معاملات دیده نشده است سخن ما هم در مورد بازار فقط این مطلب بود که با توجه به نزدیکی سطح مقاومتی شاخص حد ضرر ها را پایین بیاورید. همین
    وگرنه هر چند نشانه های خیلی محکمی نیستند اما نشانه هایی هم دیده میشود که بازار توان رشد بیشتر را هم داشته باشد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تحلیل تکنیکال کگل:

کگل در تایم فریم روزانه در اخرین روزهای معاملاتی خود در یک الگوی صعودی به سر میبرد
    در حال حاضر سهم در نزدیکی شکست این الگو است برای تایید این الگو میتوان به اندیکاتور ویلیامز رجوع کرده که به وضوح این اندیکاتور هم تایید کننده این این الگو میباشد
    بنابراین در روزهای آینده سهم با یک مقاومت مهم روبه رو خواهد بود این مقاومت 197 تومان است اگر این مقاومت شکسته شود که با توجه به چرخه های زمانی و همچنین مگ دی که واگرایی HD داده است میتوان نوید شکست این الگو را داد
    تایید این شکست بالا رفتن محسوس حجم معاملات امروز بود که باید در روزهای اینده همزمان با شکست الگو بالاتر هم برود
    بعد از شکست الگو سهم یک موج صعودی کوچک را خواهد ساخت و احتمالا یک نزولی چند روزه داشته و سپس روند تندی را به سمت 279 تومان خواهد داشت اما با توجه به کوجک بودن روند اصلاحی پیشنهاد میشود دوستانی که قصد خرید سهم را دارن همین فردا با حد ضرر 175 تومان وارد معامله بشوند و تا 279 اقدام به فروش نکنند.

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,771 بار در 2,081 ارسال

عضو فعال

سیگنال خرید این سهم:
    سیگنال خرید با روند حرکتی نسبتا تند

کهمدا با توجه به این که دو نوع الگوی قیمتی را ظاهر ساخته یکی bulish white swan و همچنین الگوی مثلث قیمتی را شکسته است روند حرکتی صعودی خوبی را پس از پایان موج دو اصلاحی شروع کرده است با توجه وضعیت اندیکاتورها این روند در حال حاضر در منطقه سیگنال است و الگو شکسته شده روند سهم شروع شده و هدف قیمتی ان 970 تومان و در صورت یاری بازار سهم توان شکست 1000 تومان را هم دارد.البته مقاومت ها را نباید فراموش کرد که سدی در مقابل روند حرکتی هستند.
    بنابراین دوستان با رعایت حد ضرر میتوانند وارد معامله بشوند.

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

این سهم مهم:

بیمه پارسیان که در موج یک صعودی خود با قدرت خط روند خود را شکست بود با ورود به موج دو اصلاحی بعد از اصلاح 61 درصدی موج یک در قیمت 233 تومان خود را به بالای خط روند خود رساند و تثبیت کرد در حال حاضر سهم یک الگوی کف دوقلو را تشکیل داده است و به سمت 258 تومان در حال حرکت است 258 تومان مقاومتی بسیار مهم برای سهم است. اگر این سطح شکسته شود موج 3 صعودی سهم شروع میشود و اگر شکسته نشود ریزش تا سطح 78 درصد فیبو موج قبلی ادامه خواهد داشت
    در صورت شروع موج سه صعودی اهداف 348 و 413 در طی چند ماه به راحتی برای سهم در دسترس خواهد بود
    حتما مد نظر داشته باشید خرید بعد شکست و تثبیت بر روی 258 تومان پایانی باشد

13. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

داستان زندگی آقای گان و توصیه های او برای سرمایه گذاران اقتصادی:

آقای گان در سالهای 1930 در بازار های مالی مشغول بود و امروز همه او را مخترع خطوط گان که در تحلیل تکنیکال بسیار مهم است میشناسند داستان زندگی او بسیار جذاب است
    او که بارها و بارها ترید ناموفق داشت تصمیم گرفت که از اهرم های فراعنه در مصر الگو بگیرد بنابراین بیش از 13 سال را در مصر گذراند تا اینکه بعد از این سالها توانست با روش جدیدی که خودش اختراع کرده بود بیاید او نام روش جدیدش را خطوط گان نامید با این روش موفقیت آمیز توانست در ان سالها بیش از 50 میلیون دلار ثروت کسب کند و در زمان خودش یکی از ثروتمند ترین افراد امریکا شود بعد از موفقیتش کل ثروتش را بخشید و 4 نوشته از خود به جا گذاشت که حاصل تجربیات 13 ساله اش بود و البته دو عدد از این نوشته را در طی نامه ای که به دوستش نوشت گفت که هرگز به دست انسان دیگری نمیفتد

و جالب اینجاست او بر اساس تحلیلهایش میتوانست رخ دادهای طبیعی و بسیاری موارد دیگر را هم پیش بینی کند.
    او در نامه به دوستش عدم انتشار این دو نوشته را عدم درک بشر از مفهوم این دو نامه دانست
    اما در یکی از این نوشته ها او میگوید که اگر یک تریدر هستید و این چهار خصوصیت را ندارید و سرمایه تان را دوست دارید از این بازار هر چه سریعتر خارج شوید
    این چهار مشخصه این گونه است
    1-او میگوید 25 درصد یک ترید موفق دانش است که باید کسب کنید
    2- در بخش دوم میگوید 25 درصد هم از یک ترید موفق مربوط به کنترل شخصیت است یعنی کنترل طمع چرا که از نظر او شخص طماع به دلیل اینکه چشم هایش بسته است به شدت به زمین میخورد
    3-در بخش سوم او میگوید که 25 درصد یک ترید موفق هم مربوط به نداشتن ترس است چرا که این فرد باید زمانی وارد یک معامله خرید شود که هیچ کسی امید به برگشت ندارد
    4-به اعتقاد او 25 درصد باقی مانده هم مربوط به جعبه سیاه است. این موضوع یعنی اینکه 25 درصد مربوط به زمانیست که پیش بینی شما اشتباه از آب در میاید و این درصد خطا طبیعی و خوب است چرا که شما و ما و همه پیش گو نیستند بلکه پیش بینی میکنند و راه حل این قسمت داشتن سناریو است مثل مدیریت پول
    .
    .
    .
    و چرا 25 درصد خطا در پیش بینی برای تحلیلگر خوب است:
    به اعتقاد وی فرق یک تریدری موفق با تریدر ناموفق زمانی ایجاد میشود که در جاهایی شک باعث عدم ورود به معامله به تریدری که ترس دارد را نمیدهد .

لازم به ذکر است که ایشان بعد از بخشش کل ثروت خود به طور ناگهانی ناپدید شدن و هیچ گاه کسی از مکان او اطلاع پیدا نکرد.

منبع:http://saham098.blogfa.com/

15. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تحلیلی از شاخص داروهشدار برای خریداران این گروه)

اگر با یک خط ترند لاین بخواهیم ساپورت های چارت این گروه را به هم وصل کنیم متوجه میشویم که چارت شاخص این گروه در بلند مدت در داخل یک کانال صعودی با شیب مناسب بالای 45 درجه در حال نوسان بوده است که نتیجه ان بازدهی بالای این گروه در سالهای اخیر بوده است
    اما در این کانال صعودی نکاتی ریز اما مهم نهفته است که شاید کمتر تحلیلگری به ان بپردازد
    آنچه در این کانال مشاهده میشود برخورد سه نقطه ساپورت در کف باند و سه برخورد در سقف یا رزیستنس وجود دارد و نکته در اینجاست که این برخورد ها با ضریب زمانی یکسان برخورد نکرده اند که این موضوع حاکی تغییر جهت حرکتی شاخص است نکته دوم در اینجاست که در حال حاضر که کندل ها در سقف باند در حال حرکت هستند دارای بادی های بسیار کوچکی هستند که نشان دهنده کاهش ولا تیریتی شاخص است
    از بررسی نوع برخورد در سطح آخر که اگر شاخص قصد ادامه روند صعودی را داشت باید نقاط رزیستنس در اینجا شکسته میشد که نشده است و همچنین تغییر ضریب اهنگ حرکتی و کاهش ولا تیریتی شاخص میتوان گفت که روند صعودی شاخص به زودی تغییر خواهد کرد و به روند نزولی تغییر مسیر خواهد داد اما نکته مهم در اینجاست که این تغییر مسیر باعث شکست کف باند صعودی بلند مدت در این گروه خواهد شد و در موج یک نزولی کف کانال شکسته خواهد شد
    در موج دوم اصلاحی در یک حرکت صعودی کوچک کندل ها کف کانال را که در این حالت نقاط رزیستنس را دارند لمس کرده و بر حسب ناتوانی در شکست این نقاط موج سوم نزولی در این گروه اتفاق خواهد افتاد
    در تایید تحلیل بالا به صورت کاملا واضح واگرایی منفی در تایم های بلند مدت در مگ دی دیده میشود و RSI شاخص هم به شدت در منطقه اشباع خرید قرار دارد

بنابراین به شدت توصیه به خارج شدن از این گروه داریم
    43-مواد دارویی6Weekly.png

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 44 از 57 نخست ... 344142434445464754 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)