صفحه 45 از 57 نخست ... 354243444546474855 ... آخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 561

موضوع: { تحلیل های جنب پل حافظ }

عضو فعال
    تشکر شده 1,574 بار در 506 ارسال

پاسخ : { تحلیل های جنب پل حافظ }

تحلیلی از شرکت هپکو:

شرکت هپکو که چندین بار سیگنال خرید این سهم را داده ایم طی روزهای گذشته خبر واگذاری آن توسط استاندار اراک منتشر شد سهم طی معاملات روز چهارشنبه در حال ساخت کف دوقلو در تایم فریم 4 ساعته بود
    بنابراین توصیه میکنیم خرید سهم زیر 85 تومان در محدوده 80 تا 83 تومان را مد نظر قرار دهید. به چند دلیل زیر
    با نگاهی به چارت سهم میتوان گفت سهم در کف یک کانال صعودی در حال نوسان است که با توجه به وضعیت مگ دی میتوان گفت روند صعودی در حال شکل گیری است
    همچنین سهم در تایم فریم روزانه با توجه به برخورد به خط روند الگوی هارمونیک و ساخت یک کف دو قولو در تایم فریم چهار ساعته میتوان نوید یک رشد مناسب از سهم را داد
    البته توجه داشته باشید که مقاومت مهمی که قبلا سهم سه بار شکست آن را تست کرده و موفق نبوده است .مقاومت مهمیست در مقایل حرکت سهم به سمت هدف 130 تومان

به طور کلی میتوان گفت که سهم آماده استارت موج سه صعودی می باشد.سهم به زودی حرکت صعودی خود را شروع خواهد کرد و از حجم معاملات میتوان شکست یا عدم شکست مقاومت سالیانه سهم که 104 تومان است را فهمید.

به عقب نگاه کردم خدا را شکر کردم, به جلو نگاه کردم به او اعتماد کردم

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شاخص در حال نزدیکی به منطقه ای میشود که از آنجا شروع به ریزشی دوباره و شاید تند خواهد کرد البته نگران نباشید هنوز 1000 واحد تقریبا به ان منطقه باقی مانده است
    اما در سهم هایی که رشد خوبی کرده اند و روی سود هستید به دنبال سیو سود پله ای باشید
    به زودی شاخص کل را تحلیل خواهیم کرد اما فعلا شما در هشیار باشید.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

واحیا که در بازار پایه در حال معامله میباشد با معاملات روزهای گذشته سهم توانسته است الگوی خود را بشکند و به خط مقاومتی برخورد کرده و آن را هم بشکند و در واقع یک الگوی برگشتی هم در کندل استیک ها تشکیل بدهد
    مجموعه اندیکاتورها هم حاکی از استارت یک موج صعودی قوی در سهم میباشد که در حال حاضر سهم در حال استارت آن میباشد
    هدف حرکتی سهم هم راس مثلث که هم تراز قیمت 550 تومان است
    بنابراین به دوستان با دید دو ماهه سیگنال خرید سهم را با هدف 550 تومان سیگنال خرید میدهیم که بازدهی در حدود 80 درصد میشود.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تحلیلی از شرکت آکنتور به همراه سیگنال خرید این سهم بعد از سیگنال فروشی که 6 ماه پیش دادیم:

این سهم رو از زمان بازگشایی نماد در سال گذشته سیگنال فروش دادیم تا چندی پیش طبق تحلیلی که ارائه دادیم گفتیم که سهم نزدیک به برگشت است در حال حاضر سهم یک الگوی مثلث صعودی را ساخته است که این مثلث طی مدت زمان 6 ماه ساخته شده و طبق تحلیل های زمانی سهم در حال طی مراحل اخرین موجهای ریزشی خود از زمان بازگشایی میباشد
    همچنین کندل ها در کف الگوی خود در حال شکل گیری هستند و اندیکاتور ها در تایم روزانه در منطقه اشباع فروش هستند
    همچنین واگرایی HD هم در مک دی شکل گرفته است
    بنابراین سهم طبق تحلیل های زمانی طی 10 روز اینده دچار رشد قیمتی به سمت اهداف 5200 و 6000 هزار تومان خواهد شد و به احتمال بسیار فراوان منطقه مقاومتی 6000 تومان هم شکسته خواهد شد
    و اگر سهم طی روزهای آینده اقدام به صعود نکند به میزان هر روزی که سهم دیرتر حرکت کند روند سهم تندتر خواهد بود
    حد ضرر سهم 4100 تومان میباشد.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نگاهی به قاسم ایران:

این سهم با توجه به برخورد با دو سطح مقاومتی بسیار مهم 1- خط روند هارمونیک صعودی سهم در دو تایم هفتگی و روزانه
    2-مهم تر از مقاومت شماره یک برخورد با سطح فیبو...
    در صورت شکست این سطح یعنی 540 تومان رشد سهم تا محدوده 702 تومان متحمل خواهد بود شرط این شکست صعود حجم معاملات به بیش از 2300000 است.
    و در صورت عدم شکست سهم یک روند ریزشی فرسایشی را در پیش خواهد گرفت

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

صنعتی فاما:

شرکت صنعتی آما با نماد فاما: در بررسی چارت سهم میتوان گفت که سهم به دنبال کف سازیست تا بتواند بعد از یک کف سازی مناسب روند 3 ساله نزولی خود را تمام کرده و روند صعودی را شروع کند
    همانطور که در چارت مشخص است کندل ها بعد از برخورد به کف کانال خود با روند خنثی با واگرایی مثبت خوبی در مگ دی روبه رو شده اند و به همین جهت تغییر روند داده اند
    با توجه به وضعیت انرژی سهم میتوان گفت که کندل ها تا 410 تومان سقف کانال توان رشد را دارا هستند اما در آنجا با توجه به وضعیت کانال یک روند کوتاه نزولی را سهم به خود خواهد گرفت.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تحلیل تکنیکال کترام:
    این سهم که موج یک خود را از 63 تومان شروع کرده بود با رشدی 64 تومانی که همان .... سهم است همانند سایر سهم ها طی 8 موج به سقف موج یک بلند خود رسیده است و از نظر زمانی هم متناسب میباشد یعنی همانطور که میدانید طی... روز 8 موج خود را ساخته است. پس طی تایم زمانی 8 موج خود سهم 19 روز است که وارد موج صعودی جدید خود شده که هدف آن با جمع اعداد... آن به 190 تومان میرسد یعنی سهم طی 5 موج کوتاه کسب هدف 190 تومان را در سر دارد و در حال حاضر سهم در درون موج یک این 5 موج میباشد و بعد از کسب این 5 موج سه موج ABC هم تشکیل خواهد شد
    بنابراین سهم وارد یک موج بزرگ دیگر خود شده که 8 موج دارد و طی 5 موج به هدف 190 تومان خواهد رسید و از نظر زمانی اتمام 8 موج جدید با تثبت 134 کندل در تایم روزانه خواهد بود و 5 موج سهم طی 88 کندل در تایم روزانه میباشدو در حال حاضر موج یک ریز سهم سقف قبلی را خواهد شکست
    و ذکر این نکته که موج 3 ریز سهم مواجه خواهد شد با استارت موج جدیدی در گروه کاشی و سرامیک

بنابراین سیگنال خرید این سهم را با هدف 190 تومان در طی سه ماه میدهیم
    در تصویر زیر موج شماری صحیح سهم را مشاهده میکنید

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها
    واحیا که در بازار پایه در حال معامله میباشد با معاملات روزهای گذشته سهم توانسته است الگوی خود را بشکند و به خط مقاومتی برخورد کرده و آن را هم بشکند و در واقع یک الگوی برگشتی هم در کندل استیک ها تشکیل بدهد
    مجموعه اندیکاتورها هم حاکی از استارت یک موج صعودی قوی در سهم میباشد که در حال حاضر سهم در حال استارت آن میباشد
    هدف حرکتی سهم هم راس مثلث که هم تراز قیمت 550 تومان است
    بنابراین به دوستان با دید دو ماهه سیگنال خرید سهم را با هدف 550 تومان سیگنال خرید میدهیم که بازدهی در حدود 80 درصد میشود.

رشد سنگین حجم معاملات گویای شکست الگو در این نماد است

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نگاهی به شاخص گروه لاستیک:

این گروه که متشکل از سهم های گروه لاستیک سازی و برخی از سهم های مثل پلاسک است بعد از 7 بار تاچ کردن الگوی خود طی دو روز گذشته توانسته است خط مقاومتی مهم خود را بشکند در بررسی مگ دی جهت تست شکست الگو میتوان متوجه واگرایی خفیفی در تایم ضعیف شد که میتواند یک موج اصلاحی ضعیف و کوتاهی را جهت تثبیت سقف الگو تشکیل بدهد
    بنابراین انتظار میرود بعد از تثبیت بر روی سقف الگو سهم های متشکل شده در این شاخص دچار رشد قیمتی خوبی بشوند یکی از گزینه های بسیار مناسب این گروه پاسا میباشد
    هدف رشد شاخص گروه بعد از تثبیت و استارت حرکتی 22800 تا 23000 واحد است

فایل پیوست 5363

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شاخص غذایی:

خیلی زمان زیادی از سیگنال فروش شاخص غذایی نگذشته است که این شاخص در حدود 30 درصد تا کنون اصلاح داشته است
    در بررسی مجدد شاخص گروه که از زمان شروع اصلاح تا کنون در حال ساخت یک مثلث بوده است به نزدیک مشخص شدن روند خود نزدیک شده بود
    که طی دو روز گذشته با ایجاد یک ندل بلند بدون سایه الگو به سمت پایین شکسته شد و در کندل بعدی نیز تایید شکست گرفته شده است
    بنابراین روند نزولی یا بهتر گفته شود روند اصلاحی گروه همچنان پابرجاست و میتوان گفت که شاخص 3500 واحد گروه 500 واحد دیگر اماده اصلاح است برای اطمیان از تحیل کندل فردا نیز مهم است که زیر کندل روز چهارشنبه بازگشایی و بسته شود.

42-غذایی بجز قند6Daily.png

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 45 از 57 نخست ... 354243444546474855 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)