صفحه 57 از 57 نخست ... 74754555657
نمایش نتایج: از 561 به 561 از 561

موضوع: { تحلیل های جنب پل حافظ }

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : { تحلیل های جنب پل حافظ }

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها

دوست عزیز اتفاقا فکر کنم شما یکطرف قاضی میرید
    من نمیدونم شما فاندامتالیست هستید یا تکنیکالیست. از پست های بنده مشخص هست اون موقعی که همه از معدنی ها در میرفتن من هیمن جا معدنی ها رو معرفی کردم کبافق 930 بود.کامال 600 بود و الی اخر دلار رو هم 4800 تارگتش رو اعلام کردم
    اون ریزشی که شما میگید مهر ماه گفتم در مورد شاخص کل هست که باتوجه به اینکه شاخص زودتر حرکت صعودیش رو شروع کرده بود گفتم باید منتظر برگشت شاخص کل باشیم اما خب تا زمانی که داره بالای خط روندش میره خب معلومه میره
    العان هم بنده توی پستم زدم به صورت کلی یعنی شاخص این گروه ها ریزشی خواهند بود وگرنه توی همین گروه ها سهم هایی هستند که مستعد رشد هم هستند مثل شاوان

العان هم نه اهل کل کل کردن با کسی هستم و نه دلیلی برای این کار دارم اما این پست رو از من اینجا داشته باشید. شما میگید دلار 4500 تومن. من مگیم منتظر دلار 3900 تومانی باشید بعلاوه ریزش توی این چهار تا گروه. برای این حرف هام هم نه فاندامتالیست هستم و نه تاس میندازم من از روی تحلیل تکنیکال میگم
    همین العانش هم معدنی ها تا العان 10 درصد ریزش کرده شاخصشون یا پالایشی ها

روز شما خوش
    ​اولا..بنده ارادت دارم..قصد کل کل هم با هیچ کس ندارم......دلار 3900 تومانی شما...با...مختصات اقتصادی ...ایران نمی خواند...
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 57 از 57 نخست ... 74754555657

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)