صفحه 50 از 57 نخست ... 4047484950515253 ... آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 561

موضوع: { تحلیل های جنب پل حافظ }

عضو فعال
    تشکر شده 1,574 بار در 506 ارسال

پاسخ : { تحلیل های جنب پل حافظ }

چندی پیش بازاری فرسایشی را تا اسفند ماه سال جاری پیش بینی کردیم،این روند هم اکنون به وضوح قابل مشاهده است.اما این نکته را نیز نباید فراموش کرد کار کردن بر روی تک سهم های بازار سود عالی به همراه خواهد داشت.
    به عقب نگاه کردم خدا را شکر کردم, به جلو نگاه کردم به او اعتماد کردم

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تحلیل شاخص گروه کاشی و سرامیک:

نزدیک شدن کندل استیک ها به سطح خط ترند اندیکاتورها نیز در حال ورود به منطقه بیش فروش هستند ،منطقه ای که با خروج اندیکاتورها از آن خود به عنوان یک سیگنال خرید مناسب به حساب می آید.
    با توجه به نوع ریزش و همچنین زمانبندی شاخص بعد از برخورد کندل ها با سطح خط ترند تا ۲۳ روز معاملاتی یک روند نوسانی در سطح خط ترند شکل خواهد گرفت و بعد از آن گروه میتواند آماده یک رشد دیگر بشود.
    همچنین احتمال تشکیل الگوی b&r در شاخص که یک الگوی صعودی مناسب است بسیار زیاد است.
    یک نکته: با توجه به تعداد لمس خط ترند احتمال نفوذ به زیر خط ترند وجود دارد.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

استخراج اهداف ریزشی شاخص ماشین آلات:

به طور کلی شاخص گروه در میان مدت بر روی یک خط ترند صعودی با شیب ملایم در حال حرکت است .
    بر اساس زمانبندی انجام شده روند نزولی در شاخص گروه شروع شده است که فعلا هدف آن سطح خط میانی چنگال میباشد.
    اما برای اینکه بخواهیم بدانیم روند نزولی گروه ادامه خواهد داشت یا نه باید گفت در صورتی که خط میانی چنگال در نقطه c.p شکسته شود ریزش در قدم اول تا سطح خط ترند(خط آبی رنگ) ادامه خواهد داشت، و در غیر اینصورت با فرسایش قیمت در سطح خط میانی چنگال تارگت ریزشی الگوی سقف دوقلو نیز از بین خواهد رفت و در محل مشخص شده خط سفید رنگ روند صعودی مجددا شروع میشود.
    هر چند بر اساس وضعیت اندیکاتورها به احتمال قوی سطح میانی چنگال مانع از ریزش بیشتر گروه شده و بعد از صرف زمان روند صعودی جدید در گروه شکل بگیرد اما باید برای ریزش ریزش گروه سطح میانی چنگال در نقطه c.p شکسته شود.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

زندگی عجیب ویلیام دلبرت گن:

ويليام دلبرت گن
    بزرگترين معامله گر تمام تاريخ در مزرعه اي در ايالت تگزاس در سال۱۸۷۸ به دنيا آمد. او اولين فرزند از ۱۱ فرزند خانواده بود. او هرگز دوره دبستان خود را تمام نكرد و در دبيرستان نيز حضور نيافت او مجبور به كار كردن در مزرعه ي خانوادگي اش بود. او پيرو فرقه اي از دين مسيح به نام باپتيست بود.
    ورود او به دنياي معاملات در زماني كه در كارگزاري تگزاركانا كار مي كرد به صورت حرفه اي شروع شد و شب ها نيز در مدسه تجارت حضور مي يافت. او سپس ازدواج كرد و نتیجه این ازدواج دو دختر بود. درسال ۱۹۰۳ در سن ۲۵ سالگي به نيويورك رفت و كارگزاري شخصي خود را افتتاح كرد.
    به محض ورود به بازار سهام نيويورك تصويري بزرگ از ويليام دي. گن (۱۸۷۸-۱۹۵۵۵) را مي توانيد ببينيد.
    آسوكاسلواراجا . فيزيكدان اتمي كه با يكي از بزرگترين بانك هاي اروپا همكاري مي كند مي گويد: “گن بزرگترين نابغه اي بوده كه تابحال بازارهاي مالي به خود ديدهاست. پيشرفت هايي كه او در اين زمينه بدست آورده است همانند بزرگترين پيشرفتهايي است كه دانشمندان در قرن اخير بدست آورده اند”.
    گن يك معامله گر افسانه ايود. او تقريبا ۲۵ نقشه كش را براي ترسيم نمودار تمام سهم ها در بازار سهام نيويورك استخدام كرد. او نمودارها را براي بدست آوردن فرصت هاي سرمايه گذاري بازبيني مي كرد. هر چند كه شهرت او بخاطر قدرت پيش بيني گري اوست اما او ثروت بسيار زيادي رابوسيله روش معاملاتي مكانيكي خود كه يك روش پیرو-روند بود بدست آورد.
    گن در همه ي زمينه هاي تجارت موفق بود حتي در زمينه املاك و مستغلات و در زمينه كشتي و غیره. او اولين فردي در امريكا بود كه داراي هواپيماي شخصي بوده است ، او همچنين يك خلبان شخصي نيز داشت.
    گن نوشته هاي زيادي دارد و دانش خود را در چند سري كتابها و دوره هاي اموزشي منتشر كرد. در اواخر عمر او گفت كه قابليت خرج كردن اين همه ثروت خود را ندارد و در زمان خود ثروتي حدود ۵۰ ميليون دلار داشت اما اگر شما به قدرت خريد ۵۰ ميليون دلار در دهه هاي ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ بنگريد متوجه خواهيد شد اين ميزان برابر با ۵۰۰ ميليون دلار امروزي يا شايد بيشتر است.
    نوشته های او اغلب مرموز است و سبک خاص نگارش او نیز شاید بیانگر این نکته باشد که وی رازی بزرگ برای تجارت و بازار را کشف کرده است. کسی نمی داند که آیا واقعا راز بزرگی داشته یا نه! ولی بدون شک گن رویایی در ارتباط با موضوع زمان و قیمت و نحوه ارتباط این دو را فهمیده بود.
    او برای ساخت نظریه خود یکی از مهم ترین مبانی آن را این چنین تعریف کرد : در هر زمانی توجه کردن شما به زمان اجتناب ناپذیر خواهد بود. برای موفقیت در بازار بورس باید دانش آن را فراگیرید قبل از اینکه ضرر کنید. بسیاری از معامله گران بدون هیچ دانشی وارد بورس شده و بعد از اینکه سرمایه ای کلان را از دست می دهند متوجه می شوند که باید از قبل آماده باشند.
    « ویلیام دلبرت گن »

مطلب بسیار جالب دیگر از وی این است که:
    بر اساس شواهد گفته میشود که بیش از ۸۰ تا ۹۰ درصد ترید های او به موفقیت میرسیده است و ضرر هایش همگی به عمد طراحی خودش بوده است.این موضوع بدین معنی است که وی به عمد برخی معاملات خود را به سمت ضرر میکشانده است.او حتی چندین رئیس جمهور امریکا را ذکر نامشان پیش بینی کرده بود.

توجه داشته باشید که بسیاری از منایع و سایت ها اقدام به انشار مطالبی با عنوان زندگی نامه و روش های و یا توصیه های گن کرده اند باید گفت بسیاری از این مطالب هیچ گونه ارتباطی به اقای گن ندارد.
    گن به طور کلی ۴ کتاب دارد که دو کتاب آن منتشر شده و در دسترس است. و طی نامه ای که بعد از ناپدید شدنش به دوست خود نوشت دو کتاب را هرگز به دلیل عدم درک بشر آن زمان منتشر نکرد و کسی نه از سرنوشت خود او و نه از آن دو کتاب خبری دارد.
    ویرایش توسط جنب پل حافظ : 2017/06/21 در ساعت 11:03

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

ویلیام دلبرت گن

تلاش نکنید که سقف یا کف را حدس بزنید.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تحلیل تکنیکال شاخص قندی ها:
    براساس روند بلند مدت این گروه که ۴ سالی میشود که الگوهای الیوتی همچون زیگزاک را هم جهت با سطوح چنگال در حال ساخت هستند.
    و طی اخرین رشدی که گروه داشت کندل ها به سطح میانی چنگال برخورد کرده و موجبات یک ریزش در شرایط کنونی فراهم شده است.
    همچنین به وضوح سیگنال سل یا ریزش در اندیکاتورهای سهم که زمانبدی شده اند قابل مشاهده میباشد.
    تارگت ریزش گروه سطح ۶۷۷۱ واحد میباشد (که در چارت با فلاش سبز رنگ مشخص شده است)
    از نظر زمانی ریزش گروه ۵۲ هفته دیگر ادامه خواهد داشت.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها
    استخراج اهداف ریزشی شاخص ماشین آلات:

به طور کلی شاخص گروه در میان مدت بر روی یک خط ترند صعودی با شیب ملایم در حال حرکت است .
    بر اساس زمانبندی انجام شده روند نزولی در شاخص گروه شروع شده است که فعلا هدف آن سطح خط میانی چنگال میباشد.
    اما برای اینکه بخواهیم بدانیم روند نزولی گروه ادامه خواهد داشت یا نه باید گفت در صورتی که خط میانی چنگال در نقطه c.p شکسته شود ریزش در قدم اول تا سطح خط ترند(خط آبی رنگ) ادامه خواهد داشت، و در غیر اینصورت با فرسایش قیمت در سطح خط میانی چنگال تارگت ریزشی الگوی سقف دوقلو نیز از بین خواهد رفت و در محل مشخص شده خط سفید رنگ روند صعودی مجددا شروع میشود.
    هر چند بر اساس وضعیت اندیکاتورها به احتمال قوی سطح میانی چنگال مانع از ریزش بیشتر گروه شده و بعد از صرف زمان روند صعودی جدید در گروه شکل بگیرد اما باید برای ریزش ریزش گروه سطح میانی چنگال در نقطه c.p شکسته شود.
    مثل اینکه شرکتهای این گروه دارن مثبت میشند.

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط کيانوش نمایش پست ها
    مثل اینکه شرکتهای این گروه دارن مثبت میشند.
    دوست عزیز دقت داشته باشید که تحلیل انجام شده در تایم فریم هفتگی هست. و عموما بعد از هر 4 کندل در جهت روند حداقل یک کندل خلاف روند زده میشه. روند ریزش شاخص گروه همچنان ادامه خواهد داشت.
    از طرفی هم با دقت توجه کنید متوجه تشکیل الگوی سقف دوقلو در شاخص میشید که تاکید بر نزول داره

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام
    همانطور که گفته بودم شاخص معدنی ها شروع به حرکت کرد

گل سرسبد این گروه کبافق هست اگه 1170 تومان رو شکست بخرید و تا 1600 باهاش بمونید.

روند صعودی این گروه شروع شده است و پیشنهاد بر خرید سهم های معدنی تاکید شونده

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

روند صعودی این گروه شروع شده است و پیشنهاد بر خرید سهم های معدنی تاکید شونده
    بهتر نیست بگیم که هر گاه رشد قیمتهای جهانی ادامه داشته باشه این گروه هم مثبت میشوند
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

صفحه 50 از 57 نخست ... 4047484950515253 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)