صفحه 3 از 57 نخست 1234561353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 561

موضوع: { تحلیل های جنب پل حافظ }

Banned
    تشکر شده 30 بار در 12 ارسال

پاسخ : { تحلیل های جنب پل حافظ }

برای همین هم هست، کسی بورس رو اون طور که باید جدی نمیگیره، چون سواتش در این حده که همه چیز رو با معیارهای خودش میسنجه و درکی از واقعیات نداره که همه چیز رو،
    توطئه نپنداره

و دست آخر اینکه، چه جدی بگیریم و چه نه، بازار درس خوبی به منتقدینش خواهد داد

دو هفته دیگه، گرد و خاک ها میافته (باید بیافته) و اونوقته که باید ماشه رو کشید و قلاب رو پرت کرد

پس تا اون روز، به روز باشید تا بهروز شوید

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید الاغ سوار بورس از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

یک روز آقا کلاغه نشسته بود روی شاخه درخت و با ... بازی میکرد. آقا خرگوشه که داشته از اون زیر رد میشده نگاه میکنه، میبینه کلاغه اون بالا داره واسه خودش حال میکنه. بهش میگه: آقا کلاغه! فکر میکنی منم میتونم بشینم این زیر با ... بازی کنم؟! آقا کلاغه هم میگه:بعله که میتونی!
    خلاصه آقا خرگوشه هم میشینه زیر درخت و شروع میکنه با ... بازی کردن. هنوز پنج دقیقه نگذشته بوده که آقا روباهه از پشت یک بوته میپره و آقا خرگوشه رو یک لقمة چپ میکنه...

نکتة مدیریتی: برای اینکه آدم بتونه صبح تا شب بشینه یکجا و با ... بازی کنه، باید اون بالا بالاها نشسته باشه!

و نکته بورسیش هم اینجاست که، برای اینکه سودهای آنچنانی ببری، باید اون بالا بالاها، لینک داشته باشی

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید الاغ سوار بورس از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

یعنی برای یک شرکت بورسی کاری داره با یک گزارش و یک چرخش قلم، سهم رو با تعدیل تخیلی مثبت ببنده، بعد سهم رو 30-40 درصد پایین تر باز کنه و تمام سهم هایی رو که بخیال
    تریدرهای آماتور ، مفت از چنگش در آورده شده، از چنگ بازار در بیاره؟

و هنوز بعضی ها تو این توهم هستند که دارند کدهای شخصیشون رو پر میکنند

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید الاغ سوار بورس از ایشان تشکر کرده است:

Banned

وقتی از واقعیات صحبت میشه، دو روی سکه را باید دید

مثلاً فرق پتانسیل، با اراده و آرزو و ظرفیت رو بدونیم

اخیراً یک گزارش خوندم که تلفن های هوشمند، دیگه مثل سابق سود ده نیستند و دارند میرسند به آخر راه سود دهیشون

خب، این وسط هم پتانسیل هست، هم اراده، هم آرزو، اما آیا
    ظرفیت هم هست؟

و وقتی صحبت از پتانسیل میکنیم، لزوماً جیب ما (تولید کننده یا واسطه) ملاک نیست، جیب مصرف کننده هم باید در نظر بگیریم ببینیم چند تا شپش تهش مونده و برخی اوقات، هم البته، هوش مصرف کننده (نیازهای واقعی و القایی (سلایق و سائقه ها) رو تفکیک قائل بشیم).

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید الاغ سوار بورس از ایشان تشکر کرده است:

Banned

اما چیزی که من دارم می بینم، گاه برای بقا، قربانی لازمه و برای همین مهمه که بدونی روی چه اسبی شرط می بندی

و من روی اسب انتخابات، فارغ از برندگان نهایی شرط بسته ام و نحوه مهندسیش و لینکش به برجام (ساپورت کنه یا نه)

فقط یک انتخابات هوشمندانه مهندسی شده است که میتونه آینده ایران رو تضمین کنه و بعد از اون، بورس دیگه یک ریسک نیست و سراسر فرصته و باید دید، این قربانی کی و کجا و با چه هزینه ای، داده میشه!

و اما در مورد آینده ایران، هم پتانسیل هست، هم آرزو، هم ظرفیت، ولی اراده در پرده ابهامه که انتخابات این پرده رو پس خواهد زد

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید الاغ سوار بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,574 بار در 506 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط الاغ سوار بورس نمایش پست ها
    یعنی برای یک شرکت بورسی کاری داره با یک گزارش و یک چرخش قلم، سهم رو با تعدیل تخیلی مثبت ببنده، بعد سهم رو 30-40 درصد پایین تر باز کنه و تمام سهم هایی رو که بخیال
    تریدرهای آماتور ، مفت از چنگش در آورده شده، از چنگ بازار در بیاره؟

و هنوز بعضی ها تو این توهم هستند که دارند کدهای شخصیشون رو پر میکنند

دوست عزیز اون مدیرها نمیتونن به هیچ ترفندی یه سهم رو از دست تریدر حرفه ای در بیارن
    و تریدر حرفه ای همیشه سود میکنه

مشکل ما در بورس اینه که هیچ کسی برای سرمایه ارزش قایل نیست و نمیره دنبال اضافه کردن دانش
    متاسفانه فکر نکنم 15 درصد بورسی ها بتونن از یه گزارش حسابرسی ارزش ذاتی رو در بیارن
    پس چه جور میخوان سود کنن
    و ترید با این شرایط یعنی راه رفتن با چشم بسته یا قمار

به عقب نگاه کردم خدا را شکر کردم, به جلو نگاه کردم به او اعتماد کردم

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

معرفی یک زیر خاکی بلند مدت:

آبگینه:
    سرمایه اسمی:9میلیارد و 300 میلیون
    زیان انباشته:408 تومان برای هر سهم
    جمع حقوق صاحبان سهم:301 تومان برای هر سهم
    جمع بدهی ها:49 میلیارد تومان
    میزان دارایی های جاری:16 میلیارد تومان
    میزان سهام شناور:14 درصد طی اخرین اعلام

شرکت در سال 43 در زمینی به مساحت 300000هزار متر مربع تاسیس شده فعالیت شرکت تولید شیشه از نوع جام بوده که در حال حاضر شرکت قادر به تولید انواع شیشه های مصرفی در ساختمان و شیشه های سکوریت هست
    همچنین شرکت دو تا زیر مجموعه داره که در یکی که در تولید مواد اولیه شیشه فعالیت داره بیش از 110 میلیون سهم داره و بعدی شرکت که صد در صد سهام برای شرکت ابگینه هست و وضعیت مناسبی هم داره در حوضه تولید شیشه های عینک و انواع عدسی فعالیت میکنه

ظرفیت خطوط تولید :
    ردیف نوع محصول واحد سنجش ظرفیت اسمی ظرفیت عملی 1 کوره1( شیشه 4 میل ) تن 40000 38157 2 کوره2( شیشه 4 میل ) تن 54000 53616 3 شیشه های صنعتی متر مربع 210000 300000 4 کریستال تن 5000 1800

شرکت استخراج مواد اولیه شیشه که 35 درصد مالکیت متعلق به آبگینه است

شرکت دیده پرداز که 100 درصد مالکیت متعلق به آبگینه است و سرمایه آن برابر 100917 میلیونه

سال گذشته اقای مقسمی بلوک 66 درصدی شرکت رو از سرمایه گذاری غدیر خریداری کرده و در حال حاضر مدیریت شرکت رو در دست داره.
    در حال حاضر شرکت با مجموع بدهی 50 میلیاردی مواجه هست و تعداد کارگرانی که در سال 92 بیش از 600 نفر بوده رسیده به نزدیک به 100 نفر و مابقی اخراج شدن اما نکته جالب اینکه کارگران اضهار کردن در حالی چندین ماه حقوق نگرفتن و ماهانه 600 میلیون تومان هزینه مصرف گاز سه کوره شرکت اما با این حال هر سه کوره روشن هستن
    به هر حال این موضوع بی تاثیر نیست و هیت مدیره قصد دارن تا با این کار...

بماند به هر حال شرکت برای اصلاح ساختار مالی و برون رفت از بدهی هایی که داره و همچنین برای به دست اوردن سرمایه برای کوره ها نیاز به سرمایه زیادی داره برای این کار میتونه از افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی بده و همچنین از بسته های حمایتی دولت برای احیا کارخانه استفاده کنه که حتما شخصی که هر سهم را 240 تومان خریداری نموده است برنامه های خوبی دارد.

اما برنامه های شرکت:
    هیت مدیره شرکت باید افزایش سرمایه بیش از 2000 درصدی بده تا بتونه ساختار مالی خودش رو اصلاح کنه که با توجه به دارایی هایی که داره میتونه این افزایش سرمایه رو از تجدید بده
    همچنین شرکت قصد داره که شرکت دیده پرداز رو بفروشه که میتونه بالای 100 میلیارد سود به دست بیاره
    بماند از استفاده از بسته های حمایتی که دولت برای این شرکت ها در نظر داره و یکی از دلایلی که العان لازما داره افزایش سرمایه میده همینه که دولت قول داده تابعد از اصلاح ساختار مالی با بسته های حمایتی شرکت رو دوباره رو به پا کنه و باز بماند از قدرت مالی خود اقای مقسمی

موفق باشید.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها
    یک سهم مشکوک به نزول تند:

غالبر سهمی که در این بازار رشد زیادی نکرد ولی بنیادی بسیار قوی دارد. در چارت این سهم دو چیز واضح هست. یک عدم ورود به کانال صعودی 2 که هدف ان 233 تومان هست و دو که مهمتر است تشکیل الگوی سقف دو قلو در سهم که احتمال ریزش تند و شاید زیاد را بسیار بالا برده است.
    این الگوی سقف دوقلو در ار اس ای چارت هم به وضوح دیده می شود البته هنوز تکمیل نشده و احتمال ریزش زیاد است
    اگر بخواهیم تاییده این الگو را بگیریم با نگاهی به الگوهای هارمونیک سهم متوجه ایجاد سقف قیمتی در بازه هفتگی خواهیم شد

انتظار داریم ریزش تا منطقه 50 ار اس ای در بازه هفتگی حداقل اتفاق بیفتد
    اولین حمایت هم در 151 وجود دارد.
    و به طور کلی انتظار ریزش تا 145 تومان را داریم.
    اگر سهامدار غالبر هستید کمی محتاطانه عمل کنید.

همونطور که گفتیم ریزش تند و با شتاب هست
    فعلا اولین ایستگاه حمایت 160 هست ولی به نظر میاد که شکسته بشه

عضو فعال

عدم انتشار اخبار جدید مثبت تاثیرگذار به بازار، تسویه اعتبارات کارگزاری ها، رسیدن شاخص و بسیاری از نمادها به منطقه مقاومتی خود، انگیزه ی بالای شناسایی سود در میان سهامداران و انگیزه ی حقوقی ها برای متعادل کردن بازار از مهم ترین دلایل تشدید عرضه ها در بازار امروز است

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جنب پل حافظ از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط جنب پل حافظ نمایش پست ها
    زمگسا را چند؟(بسیار مهم)

حوضه فعالیت شرکت در بخش دام و کشاورزی است شرکتی 3 میلیارد تومنی با 6 میلیارد تومان سود انباشته و 85 میلیارد تومان ارزش ذاتی که حسابرس تعیین کرده.با سهامدارنی بسیار جالب از جمله بنیاد مستضعفان و بانک سینا که حقوقی های فعال سهم هستن اگر به سابقه بنیاد
    نگاهی بیندازید متوجه میشود که از بهترین حقوقی های بازار میباشد که پرتفویی طلایی را داراست میتوان از بدترین سهام این حقوقی به بانک سینا نام برد که در این سالهای اخیر سود خیره کننده ای به سهامدارانش رسانده

در سال قبل شرکتی که 3میلیارد تومان سرمایه دارد زمین کشاورزی را از بنیاد خریداری کرد که بیش از 43 میلیارد تومان ارزش دارد. و طبق قراردادی قرار بر این شد که شرکت مگسال
    مبلغ قرارداد را از محل افزایش سرمایه تامین کند
    اما از انجا که سود انباشته شرکتی بالغ بر 6 میلیارد تومان بود به همین لحاظ شرکت می بایست این افزایش سرمایه را از محل اورده های نقدی بدهد
    حال این افزایش سرمایه1400 درصدی به سازمان ارسال شده است و منتظر تاییده سازمان
    طبق خبرهای که به دست رسیده سازمان تایید کرده و به زودی در کدال درج خواهد شد.

در چند روز اخیر با این که در این بازار صعودی که میانگین رشد بازار 50 درصد است جز سهام هایی است که هیچ رشدی نداشته است.

تکنیکال سهم:
    اگر به دقت به چارت سهم در بازه هفتگی نگاه کنیم متوجه ایجاد کف دوقلو در سهم میشویم که وجود این کف دوقلو را ار اس ای هم تایید میکند. همان موضوعی که از لحاظ تکنیکالی باعث رشد
    سنگین در نماد خودرویی ها شد
    مجموع تجمیع میانگین متحرک ها هم تایید کننده شروع به زودی یک روند تند صعودی را دارد.
    جالب اینکه الگوهای هارمونیک نیز کف بسیار خوبی در میان مدت و بلند مدت ساخته است .

در نهایت با توجه به وضعیت بنیادی بسیار مناسب سهم با سود 350 تومانی که حتما توانایی تعدیل بسیار خوبی را از محل خرید 900 هکتار زمین های زراعی که امسال مالکیت ان را به دست
    گرفته میتوان سود 600 تا 900 تومانی را برای این تعداد سهم در نظر گرفت و همچنین الگوهای بسیار مناسبی که نوید رشدی پایدار و هیجانی را برای سهم دارد
    میتوان سیگنال خرید را داد
    از اهداف سهم میتوان به قیمت 3500 تا 3900 اشاره نمود که براحتی برای سهم به دست اوردنی است.

با تشکر

با شکست 2600 عملا استارت روند صعودی به سوی هدف 3500 تا 3900 زده شد.

صفحه 3 از 57 نخست 1234561353 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)