صفحه 263 از 1075 نخست ... 163213253260261262263264265266273313363763 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,621 به 2,630 از 10749

موضوع: شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 30 ارسال

پاسخ : شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    در توافق ژنو بندی هست همانند یکی برای همه و همه برای یکی....
    ارادتمند- بهزاد
    کدوم بند جناب بهزادی؟ منظورتون همه یا هیچه؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Benny از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Benny نمایش پست ها
    کدوم بند جناب بهزادی؟ منظورتون همه یا هیچه؟
    بله

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد بهزادی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی مصطفی 64 آواتار ها
    تشکر شده 896 بار در 254 ارسال

این تاپیک داره به شلوغترین و پر بیننده ترین تاپیک این سایت تبدیل میشه تمام اساتید دارن تو این تاپیک پست میزنند (دکتر شریعت جناب آریو جناب پناهی و...) اینا همه به لطف حضور جناب بهزادی عزیز می باشد
    انسان در کنار دیگران عاقل تر است تا در کنار خویش

عضو جدید مشیری آواتار ها
    تشکر شده 43 بار در 4 ارسال

جناب بهزادی شما قبلا توی فارکس فعالیت می کردید(با توجه به ویدئو های اموزشی الیوت) الان دیگه فعال نیستید؟ اصولا با توجه به شناختی که از دو بازار دارید تکنیکال بیشتر در کدومشون بیشتر جواب می ده؟ ممنون
    در نهانخانه جانم گل یاد تو درخشید؛ باغ صد خاطره خندید؛ عطر صد خاطره پیچید ...

7. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مشیری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال

واشنگتن: ما به دنبال توافق صددرصدی با ایران هستیم؛ توافق روی همه چیز یا هیچ

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت خارجه آمریکا، یکی از مقامات ارشد دولت آمریکا در ارتباط با دور چهارم مذاکرات راه‌حل جامع ایران و 1+5 (آمریکا،انگلیس،فرانسه،روس ه،چین بعلاوه آلمان) در «وین» گفت: این که بخواهیم در هر لحظه، روند پیشرفت مذاکرات را مورد ارزیابی قرار دهیم، کار درستی نیست و در مور روند مذاکرات به گفتن همین مطلب بسنده می کنم که در این مرحله، همه گزینه‌های مربوط به مذاکره مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.‬

وی ادامه داد: مذاکرات بسیار مفید و در عین حال دشوار بود. قبلاً هم بارها اعلام کرده بودیم که این دور از مذاکرات دشوار خواهد بود. هنوز در اول راه تنظیم پیش نویس موافقت نهایی هستیم و هنوز مسیر زیادی برای رفتن داریم. هنوز اختلافات چشمگیری و موارد پیچیده ای وجود دارد.

این مقام ارشد آمریکایی تصریح کرد: این مطلب بسیار مهم است که ما هنوز در اول راه تنظیم سند هستیم و همه طرف های مذاکره با جدیت در روند مذاکرات حاضر هستند اما باز هم می گوییم که «نمی دانیم که این مذاکرات در نهایت به یک توافق جامع منتج خواهد شد یا نه».

وی گفت: هر مذاکره‌ای روزهای خوب و روزهای بد و فراز و فرود دارد. این یک لحظه بسیار مشکل بود که البته از قبل هم انتظار آن را داشتیم. در روند تنظیم توافق موقت ژنو هم همینطور بود. ما در ماه ژوئن مجدداً برای مذاکره در سطح مقامات سیاسی به میز مذاکره باز خواهیم گشت.

این مقام آمریکایی تأکید کرد: البته اتحادیه اروپا زمان دقیق دور بعدی مذاکرات را اعلام خواهد کرد. در این خلال، به روال گذشته، مذاکرات کارشناسان ما و طرف ایرانی به صورت روزانه برگزار خواهد شد. ما در ماه ژوئن مجدداً برای مذاکره در سطح مقامات سیاسی به میز مذاکره باز خواهیم گشت. البته اتحادیه اروپا زمان دقیق دور بعدی مذاکرات را اعلام خواهد کرد.همه طرف‌های مذاکره در کار خود جدیت دارند ولی معتقدیم که می بایست در این مرحله از مذاکرات، کمی واقع‌گرایی هم به این جدیت اضافه شود.

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مشیری نمایش پست ها
    جناب بهزادی شما قبلا توی فارکس فعالیت می کردید(با توجه به ویدئو های اموزشی الیوت) الان دیگه فعال نیستید؟ اصولا با توجه به شناختی که از دو بازار دارید تکنیکال بیشتر در کدومشون بیشتر جواب می ده؟ ممنون
    بنده همواره در بازارهای موازی همزمان فعال هستم.. منتها در هر بازه زمانی وزنه یکی از بازارها با توجه به تحلیل چند ماه پیش رو و جو مثبت حاکم بر اون بازار برایم بیشتر می شود... به عنوان مثال در حال حاضر یک ماهی است که بیشتر سرمایه ام روی بورس متمرکز شده است (بعد از چهار ماه دوری از این بازار)...

اتفاقا این رویکرد باعث میشه شما نگرانی از آنچه پیش خواهد آمد نداشته باشید... فرض کنیم مذاکرات نتیجه ندهد... راهکار ساده هست، شیفت کردن سریع روی یکی از بازارهای موازی...

در مورد مثال های اون دوره ویدیویی حق با شماست و مثال ها فارکسی هستند.... این دوره مربوط به سالها پیش هست و زمانی که کارگزاری های فارکس در ایران مجاز به فعالیت بودند... حدود سه سالی هست که فعالیت این کارگزاری ها ممنوع شده و تنها راه فعالیت در فارکس اعتماد به بروکرهای دست چندم خارج از کشور و یا باز کردن حساب بانکی در خارج از کشور هست که هر یک معایب خاص خودش رو داره.... در حوزه فارکس بنده یک حساب بانکی در یکی از بانک های سوییس دارم و مستقیما با کارگزاری معتبر کار می کنم...

در هر حال روش تکنیکال در بازارهای گوناگون مشابه هست و اون ویدیو ها برای بازار بورس هم قابل استفاده است... منتها بخش مدیریت سرمایه کلا در بورس متفاوت هست و مدیریت سرمایه ای که اونجا توضیح داده شده است مختص بازار فارکس است...

و اما سوال شما:

در بازار بورس اولویت برای بنده تحلیل بنیادی است و سپس تحلیل تکنیکال به همین دلیل در بازه های بلند مدت تری در این بازار فعالیت می کنم... در بازار فارکس اولیت برای بنده تحلیل تکنیکال است و سپس بر اساس داده ها و آمارهای اقتصادی و بیانیه های بانکهای مرکزی به دنبال دلیل بنیادی هستم به همین دلیل در بازه های کوتاه مدت تری در اون بازار فعال هستم....

در بورس در تایم فریم هفتگی و در فارکس در تایم فریم روزانه ترید می کنم...

ارادتمند- بهزاد
    ویرایش توسط بهزاد بهزادی : 2014/05/17 در ساعت 12:15

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 46 ارسال

سلام خسته نباشيد آقاي بهزادي
    آقاي بهزادي شما در اون فيلم هاي آموزشي تون مخصوصاً در قسمت تايم فريم چندگانه اينجور آموزش ميدادين که اگه تايم فريم مادر هفتگي باشه بايد تايم معاملاتي تون بايستي تايم فريم روزانه باشه(يه تايم فريم پايين تر) ، حال اين سوال برام پيش آمده شما در مطلب قبلي فرمودين که در بورس در تايم فريم هفتگي تريد مي کنين يعني تايم فريم مادر رو ماهيانه در نظر گرفتين ؟ اگه جواب بله باشد در بيشتر سهم ها تايم فريم ماهانه نزولي نمي باشد
    ممنمون از پاسخ تان؟

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ارس 2000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    دلار فعلا روند نزولی داره

از صبح تا الان 25 تومان ریزش کرده (نسبت به قیمت توافقی دیشب)..... به نظر میرسه هیجان کاذبی که ایجاد شده بود زودتر از حد انتظار داره فروکش می کنه...

من فکر می کنم به نوعی مصنوعی بودن صحبت های عراقچی برای همه رو شده و کاملا مشخص هست که پشت پرده روی خیلی از اختلافات به توافق رسیده اند.... از صحبت های نمایندگان خارجی در خبرگزاری ها این رو میشه به سادگی فهمید...

تنها مساله همانی است که عرض شد یعنی توافق یا سیاه هست یا سفید و چون هنوز روی چند مساله موضوع نهایی نشده پس رنگ آن سیاه شده و به اشتباه باعث سیاه نمایی وضعیت موجود شده است...

در هر صورت ورق زود برمیگردد... باز هم تاکید می کنم ایران راهی جز رسیدن به توافق نداره و گول ظاهر آرام آقای عراقچی رو که میگفت دنیا به آخر نرسیده است نخورید... اتفاقا مسوولین خوب می دونند که عدم توافق به منزله به آخر رسیدن دنیاست...

من ترجیح میدهم همچنان روی سفید ماجرا ریسک کنم و سهامدار باقی بمونم...

ارادتمند- بهزاد
    با تشکر از استاد
    من هم روند مذاکرات و کشور و بورس را روشن مي بينم لذا از امد و رفت نمايندگان شرکتهاي خودرويي خارجي -رنو-پژو-بنز-امريکا-چين -در جاده مخصوص تهران -کرج و نشستهايي که با مقامات خودرويي کشور دارند علاقه عجيبي به صنعت خودرو پيدا کرده ام و حدود بيش از نيمي از سرمايه را رو اين گروه گذاشته ام.
    فعلا هم سهامداري مي کنم.
    توکل بر خدا

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال daryadel120 آواتار ها
    تشکر شده 2,505 بار در 537 ارسال

در حالی که روند بورس به وضوح نوسانی و فرسایشی است ، دلگرمی دادن بیهوده و امیدوار نگه داشتن اکثریت آماتور بورس که دنباله رو و فروم خوان نیز هستند، تنها بخاطر این است که پول این افراد و خود این اکثریت آماتور و نا آگاه در بورس نگه داشته شود ... این اقدام از طریق فروم نویسان حرفه ای به نمایندگی از سفته بازان بزرگ بورس در حال انجام است ... هشیار باشید
    برخی از متغیرهای کلان اقتصادی عبارتند از: نرخ ارز، نرخ تورم، نرخ واقعی سود بانکی، نرخ رشد نقدینگی، تولیدات صنعتی، مالیات، کسری بودجه، درآمد های نفتی و ...

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید daryadel120 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 374 بار در 111 ارسال

سفته باز بزرگ که همانا دولت است از دی ماه نه تنها آماتورها بلکه دست حرفه ایهای این بازار رو تو پوست گردو گذاشته!
    به نظر شما در این بازار من آماتور هم باید تبعیت از فروشندگان کنم و با ضرر از این بازار بیرون برم و پولم رو تو بانک بلوکه کنم یا سهامداری کنم و لااقل با ضرر از بازار بیرون نیام؟!
    شما باشی چه کار می کنی؟

Love many,trust few,but always paddle your own canoe!

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید frankval از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع