صفحه 425 از 1075 نخست ... 325375415422423424425426427428435475525925 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,241 به 4,250 از 10749

موضوع: شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

پاسخ : شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

عجب هفته افتضاحی....

همینجوری نشستم و نگاه می کنم به ضرر روزانه یک درصدی که داره از سبدم میپره... بازدهی اینسری سرمایه گذاریم رسید به منفی 5.3 در 72 روز!!! واقعا افتضاحه...

مشکل اینجاست که اگر سود 2.5 درصدی ماهیانه بانک رو هم بهش اضافه کنیم که بهمون تعلق نگرفته درواقع بدین معنی است که اگر سرمایه ام رو در همان بانک همچنان نگه داشته بودم الان 11 درصد جلوتر بودم....

خدا ازشون نگذره.... ایراد از تحلیل من نوعی و سایر دوستان نیست.... اینا رسما بازار سرمایه فراموش کرده اند... این سکوت احمقانشون در مقابل اتفاقات اخیر از 100 تا فحش به آدم بدتره...

تا امروز طرفدارت بودن روحانی اما به نظرم تو هم یه دروغگو و شارلاتانی...

ارادتمند- بهزاد

عضو عادی Ehsan13581980 آواتار ها
    تشکر شده 208 بار در 69 ارسال

دوستان اگر خبر زير واقعيت داشته باشد مي توان اميدوار بود به بهبود اوضاع
    ----------------------------

تالار : هم اکنون 4 وزیر برای حل بحران بورس جلسه اضطراری تشکیل دادند

تاریخ انتشار : امروز, 12:32

ایران و جهان- در حال حاضر 4وزیر با سخنگوی سازمان بورس و جمعی از مدیران سرمایه گذاری ها پشت درهای بسته اتاق وزیر اقتصاد به گفتگو نشسته اند.

به گزارش ایران و جهان، منابع آگاه از نشست 4وزیر و رییس سازمان بورس و جمعی از مدیران سرمایه گذاری ها در این لحظه خبر می دهند.
    گفته می شود که وضعیت بازار سرمایه، 4وزیر و مدیران ارشد بورسی را به این نشست واداشته است.

براین اساس، نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، ربیعی وزیرتعاون، رفاه و کار امور اجتماعی، زنگنه وزیر نفت و طیب نیا وزیر اقتصاد، 4وزیری هستند که به همراه صالح آبادی سخنگوی سازمان بورس،فیاض بخش مدیر عامل هولدینگ شستا، دکتر عبدو تبریزی عضو شورای عالی بورس، سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر، شاپور محمدی معاون اقتصادی وزارت اقتصاد، همایون پور مدیرعامل سرمایه گذار امید، عسکری مارانی سرمایه گذاری ملی ایران، حسن قالیباف مدیرعامل بورس تهران و برخی دیگر از مدیران عامل شرکت های سرمایه گذاری در این نشست حضور دارند.

در پی کاهش های مداوم شاخص کل از ابتدای سال که در مقاطعی نیز شدت بیشتری داشت سهامداران بیشماری متضرر شدند و گفتگوی های رییس سازمان بورس با برخی حقوقی ها و مدیران عامل برخی کارگزاری ها و در آخرین طرح سازمان، بیمه سهام نیز نتیجه نداد.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که در این نشست در خصوص پتروشیمی ها و ابهامات صنایع مختلف بورسی گفتگو خواهد شد.
    در حال حاضر شاخص کل تا زمان تنظیم خبر، با ثبت 613 واحد کاهش، در مدار 70هزار واحدی قرار دارد.

به نظر می رسد که این نشست، چشم انداز روزهای آتی بازار را مشخص خواهد کرد.

http://www.iranojahan.com/index.php?newsid=2587
    ! No Pain,No Gain

3. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Ehsan13581980 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,813 بار در 803 ارسال

تا خودم ما کاری نکنیم بخدا اینا واسه ما هیچ کاری انجام نمیدن
    ایناهم مطمئنن که هیچ بخاری از ما بلند نمیشه(تو رو خدا ناراحت نشید این همه اختلاس دزدی گرونی)اما دریغ از یه سوال که آقا چرا این همه فساد چرا این همه دزدی و گرونی مگه نمیگید مملکت امام زمانه چرا امام زمانم بدنام میکنید.
    برای همین اونا هیچ کاری انجام نمیدن حتی اگه قیمتها منفی بشن چون از طرف ما مطمئن هستند

5. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
    عجب هفته افتضاحی....

همینجوری نشستم و نگاه می کنم به ضرر روزانه یک درصدی که داره از سبدم میپره... بازدهی اینسری سرمایه گذاریم رسید به منفی 5.3 در 72 روز!!! واقعا افتضاحه...

مشکل اینجاست که اگر سود 2.5 درصدی ماهیانه بانک رو هم بهش اضافه کنیم که بهمون تعلق نگرفته درواقع بدین معنی است که اگر سرمایه ام رو در همان بانک همچنان نگه داشته بودم الان 11 درصد جلوتر بودم....

خدا ازشون نگذره.... ایراد از تحلیل من نوعی و سایر دوستان نیست.... اینا رسما بازار سرمایه فراموش کرده اند... این سکوت احمقانشون در مقابل اتفاقات اخیر از 100 تا فحش به آدم بدتره...

ارادتمند- بهزاد
    خيلي دوست دارم بدونم كه اين سبد شما چيه كه روزي يه درصد ازش ميفته؟والا بازار 4 درصدي داره مياد پايين...حداقل تا ديروز اينجوري بود///از پستاتون هم مشخصه كه عمده سبد بايد رو غير دلاري باشه...غير دلاريام كه كله كردن
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

7. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,080 بار در 905 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan13581980 نمایش پست ها
    دوستان اگر خبر زير واقعيت داشته باشد مي توان اميدوار بود به بهبود اوضاع
    ----------------------------

تالار : هم اکنون 4 وزیر برای حل بحران بورس جلسه اضطراری تشکیل دادند

تاریخ انتشار : امروز, 12:32

ایران و جهان- در حال حاضر 4وزیر با سخنگوی سازمان بورس و جمعی از مدیران سرمایه گذاری ها پشت درهای بسته اتاق وزیر اقتصاد به گفتگو نشسته اند.

به گزارش ایران و جهان، منابع آگاه از نشست 4وزیر و رییس سازمان بورس و جمعی از مدیران سرمایه گذاری ها در این لحظه خبر می دهند.
    گفته می شود که وضعیت بازار سرمایه، 4وزیر و مدیران ارشد بورسی را به این نشست واداشته است.

براین اساس، نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، ربیعی وزیرتعاون، رفاه و کار امور اجتماعی، زنگنه وزیر نفت و طیب نیا وزیر اقتصاد، 4وزیری هستند که به همراه صالح آبادی سخنگوی سازمان بورس،فیاض بخش مدیر عامل هولدینگ شستا، دکتر عبدو تبریزی عضو شورای عالی بورس، سلیمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری غدیر، شاپور محمدی معاون اقتصادی وزارت اقتصاد، همایون پور مدیرعامل سرمایه گذار امید، عسکری مارانی سرمایه گذاری ملی ایران، حسن قالیباف مدیرعامل بورس تهران و برخی دیگر از مدیران عامل شرکت های سرمایه گذاری در این نشست حضور دارند.

در پی کاهش های مداوم شاخص کل از ابتدای سال که در مقاطعی نیز شدت بیشتری داشت سهامداران بیشماری متضرر شدند و گفتگوی های رییس سازمان بورس با برخی حقوقی ها و مدیران عامل برخی کارگزاری ها و در آخرین طرح سازمان، بیمه سهام نیز نتیجه نداد.

گمانه زنی ها حاکی از آن است که در این نشست در خصوص پتروشیمی ها و ابهامات صنایع مختلف بورسی گفتگو خواهد شد.
    در حال حاضر شاخص کل تا زمان تنظیم خبر، با ثبت 613 واحد کاهش، در مدار 70هزار واحدی قرار دارد.

به نظر می رسد که این نشست، چشم انداز روزهای آتی بازار را مشخص خواهد کرد.

http://www.iranojahan.com/index.php?newsid=2587

از این جلسات هیچ چیزی بیرون نمیاد به غیر از آدمایی که تو جلسه بودن

9. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلشن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ali30 آواتار ها
    تشکر شده 6,544 بار در 1,669 ارسال

سلام دوستان فقط صبر .......................
    فرصت خرید اگر نقد هستین
    بزودی اصلاح تمام میشود
    حداکثر چهارشنبه..........................یا اوایل هفته آینده انشاالله
    رالی صعودی در این ماه شروع وحداکثر تا
    برج11 ادامه دارد...............................شاخص 100000 واحدی.....................125000 هزار واحدی سلام...............................
    93/4/9
    تمام ناتمام من با تو تمام ميشود.....

11. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید ali30 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی مهدی999 آواتار ها
    تشکر شده 871 بار در 175 ارسال

به نظر میومد کلید در دست ایشون واقعا کلید تدبیر و امیده غافل از اینکه این شاهکلید دزدهاست!!!!
    عجب هفته افتضاحی....

ارادتمند- بهزاد
    زندگی تاس خوب اوردن نیست تاس بد را خوب بازی کردن است.

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مهدی999 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hector آواتار ها
    تشکر شده 11,613 بار در 1,727 ارسال

عجب هفته افتضاحی....

ارادتمند- بهزاد
    درود
    به نظر من باید یک اعتراض درست حسابی انجام داد،تا صدامون به بالا برسه و بفهمن که ما بازیچه نیستیم
    باید عده ای از بزرگان بازار(کسانی که نقد نکردن و منتظر پایین اومدم سهم ها و ضرر بیشتر مردم نیستند!) و کسایی که شهرتی دارن و مردم براشون مهم هستن دست به کار شند و یک تجمعی رو در تالار حافظ ترتیب بدن
    واقعا ما ایرانی ها باید یاد بگیریم حرفمون رو بزنیم،تل این فرهنگ همدلی و همکاری و دفاع از حقوقمون تو این مملکلت جا نیوفته هیچ وقت تو هیچ زمینه ای پیشرفت نمیکنیم

لذا از بزگان درخواست دارم برنامه ای برای یک تجمع مسالمت آمیز طراحی کنن

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hector از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hector نمایش پست ها
    درود
    به نظر من باید یک اعتراض درست حسابی انجام داد،تا صدامون به بالا برسه و بفهمن که ما بازیچه نیستیم
    باید عده ای از بزرگان بازار(کسانی که نقد نکردن و منتظر پایین اومدم سهم ها و ضرر بیشتر مردم نیستند!) و کسایی که شهرتی دارن و مردم براشون مهم هستن دست به کار شند و یک تجمعی رو در تالار حافظ ترتیب بدن
    واقعا ما ایرانی ها باید یاد بگیریم حرفمون رو بزنیم،تل این فرهنگ همدلی و همکاری و دفاع از حقوقمون تو این مملکلت جا نیوفته هیچ وقت تو هیچ زمینه ای پیشرفت نمیکنیم

لذا از بزگان درخواست دارم برنامه ای برای یک تجمع مسالمت آمیز طراحی کنن
    تجربیات گذشته نشون داده وقتی بحث تجمع مطرح میشه و حتی در صورت تشکیل تجمع نظام ایران حالت تدافعی میگیره وسیاسیون و مسئولین امنیتی وارد میشن و اجازه حل مساله از طریق اقتصادی رو نمیدن مثل ماجرای دو سال پیش تو بازار دلار که خیلی ها رو دستگیر کردن و بردن ولی باز دلار رفت تا 4000
    اگر این مساله از درون خود مجلس یا روزنامه های معروف مطرح بشه اثر گزاری اش بیشتره

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,449 بار در 919 ارسال

تا جایی که می تونید اینجا و هر جای دیگه اعتراض کنید
    ما خودمون باید حقمون رو بگیریم!

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930408001374

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Trader7 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع