صفحه 502 از 1075 نخست ... 24024524924995005015025035045055125526021002 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,011 به 5,020 از 10749

موضوع: شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

عضو عادی
    تشکر شده 308 بار در 86 ارسال

پاسخ : شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

نقل قول نوشته اصلی توسط PETROLEUM نمایش پست ها
    هفته بعد نزول می کنه :: توی این دوهفته خیلی ها توی سود هستند :: با بالاگرفتن اعتراضات به تیم فاسد سازمان ، مجبور شدن چند روز و البته با پشتوانه گروه فشار پتروشیمی ها ، مصوبه رو گرفتند و بعدش بازار رو مثبت کردن ::: البته فکر کنم اصل کاری ها همون چهارشنبه فروختند :: صف شبندر خیلی شل بود و اکثرش خرید حقوقی بود :: این سیگنال مهمی هست :: تاپیکو هم حجم سنگینی زد ::
    باسلام درموردریزش شاخص دوستان درسایتهای مختلف مطلب گذاشتن امانظرمن اینه که دولتهابه دلایل متعددمجبوربه حمایت ازسرمایه گذاری وبورس هستن فقط دوستان درمواقع ریزش که دوره محدودداره نبایدمایوس بشن این دولت هم ازوجودپولهای سرگردان آگاهه ومی دونه نزول شاخص بورس صعودقیمت ملک ارز و.....رودرپی داره بنابراین سعی میکنه ازبورس حمایت بشه-بااحترام

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Mahdi49 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال

دوستانی که به این امیدند که با سهامداری بتوانند ضرر خود را کامل جبران کنند ، کاملا در اشتباهند !! کما اینکه سهامی وجود داشتند در سال 80-81 که وقتی وارد زیان شدند ،سهامدارانشان به امید بازگشت صبر کردند اما اکنون بعد از گذشت 13 سال هنوز به قیمت خریدشان نرسیده اند !!!
    بهترین سناریو برای دوستانی که در ضررند این است که با عدم تعصب به یک سهم ،خود را درگیر روند فرسایشی نسازند و با انتخاب سهام بنیادی روند کاهش زیان را بهبود بخشید .

همه سخنان بالا با تایید صعودی شدن روند است که هنوز اثبات نشده است ، گویا اخباری در حال انتشار است مبنی بر اینکه سبز بودن چند روز اخیر توسط سازمان و بعضی شرکتهای وابسته به سازمان به جهت جلوگیری از استیضاح وزیر و اخراج شدن رئیسان سازمان بود که اکنون با دفع این خطر، حمایت های کاذب مجدد از بین خواهد رفت و بازار نزولش را ادامه خواد داد !!
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 374 بار در 111 ارسال

من فرآور رو وقتی ۶۷۵ تومان بود خریدم و تا ۸۲۰ تومان رفت و نفروختم چون روی جهانی در حال بالا رفتن بود و من طمع کردم و بعدش ۶۵ درصد تعدیل منفی داد و تا ۴۰۰ اومد و من نفروختم و همین الان هم با ۷۰ تومان سودی که گرفتم از ضرر درآمدم و تو سودم!
    سهامداری اونقدرها هم بد نیست مگر اینکه قصد داشته باشی پایین تر بخری یا خلافش ثابت بشه!
    love many,trust few but,always paddle your own canoe!

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید frankval از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ali30 آواتار ها
    تشکر شده 6,544 بار در 1,669 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    دوستانی که به این امیدند که با سهامداری بتوانند ضرر خود را کامل جبران کنند ، کاملا در اشتباهند !! کما اینکه سهامی وجود داشتند در سال 80-81 که وقتی وارد زیان شدند ،سهامدارانشان به امید بازگشت صبر کردند اما اکنون بعد از گذشت 13 سال هنوز به قیمت خریدشان نرسیده اند !!!
    بهترین سناریو برای دوستانی که در ضررند این است که با عدم تعصب به یک سهم ،خود را درگیر روند فرسایشی نسازند و با انتخاب سهام بنیادی روند کاهش زیان را بهبود بخشید .

همه سخنان بالا با تایید صعودی شدن روند است که هنوز اثبات نشده است ، گویا اخباری در حال انتشار است مبنی بر اینکه سبز بودن چند روز اخیر توسط سازمان و بعضی شرکتهای وابسته به سازمان به جهت جلوگیری از استیضاح وزیر و اخراج شدن رئیسان سازمان بود که اکنون با دفع این خطر، حمایت های کاذب مجدد از بین خواهد رفت و بازار نزولش را ادامه خواد داد !!
    سلام دوست من یکی از افرادی که بدون آگاهی یا از کمی آگاهی صحبت از اوضاع خراب شاخص ونزول میکند شما هستین.................بازار بزودی به شما ودوستان نا اگاه دیکر که نظرات اینچنینی دارند درس عبرت خواهد داد...............
    نظر دادن مشکلی ندارد............ولی با آگاهی واستدلال ومنطق........................این بی منطقی شما از سر نا اگاهی در بورس وروند جاری میباشد که با چاشنی تعصب همراه است.......................
    فقط خودتون وهم نظرانتون را از صعودی روزهای اینده و6-9 ماه آینده محروم میکنید.................
    من به شخصه تعصب به رشد شاخص ندارم...........................فقط نمودار وامواج و خبرهای بنیادی را دنبال میکنم وبا منطق میگویم که در اشتباه هستین.................. وسلام.
    تمام ناتمام من با تو تمام ميشود.....

8. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید ali30 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 160 بار در 39 ارسال

ضمن عرض سلام خدمت تمام دوستان
    چند شب پيش ديديم كه چطوري يكي از نماينده هاي مجلس يقه ي رييس صنف قطعه سازان رو چسبيده بود و ميگفت چطوري ميشه كه بزرگترين خودروسازهاي مملكت با كمتر از 50% توان توليد داشته باشن بعد قيمت خودرو رو هم بالا ببرن اين يعني دست كردن تو جيب مردم، يا اگه خودرو ساز طلب وام 1000 ميليارد تومني ميكنه براي توليد پس چطور پيگير معوقه ي 8000 ميليارديه خودش نيست اين پول دسته كيه !؟ منظور من از نقل قول بالا اين بود كه مجلسي هاي ما همچين هم قاطي باقاليا نيستن كه سقوط 7 ماهه شاخص رو با 3 روز مثبت خوردن زير سيبيلي رد كنن مگر اينكه مجلس هم به اتفاق دولت خواهان سقوط شاخص باشه و داستان استيضاح وزير هم مراسم خيمه شب بازي اي بيش نيستو همه دست در دست هم خوشحالو خندان بنده و شما و امثال ما رو كه در اين بازار فعاليم ببو گلابي فرض كردن كه در اين صورت اصلا نيازي هم به بالا بردن شاخص توسط شركت هاي وابسته به سازمان نبود يا اينكه واقعا مجلس از سقوط شاخص صداش در اومده و دولت چاره اي جز بالا كشيدنش نميبينه، بالا كشيدني كه در كنار اصلاحات جزيي و منطقي بايد تداوم داشته باشه نه يك يا دو روز مثبت بعد دوباره همون آشو همون كاسه
    واقعيت را آنگونه كه هست بپذيريم، نه آنگونه كه ميخواهيم.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سرمايه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,449 بار در 919 ارسال

شاخص وفتی رو 89000 هم بود همه دم از 120000 و بالاتر میکردن !!!
    وقتی هم 70 هزار شد همه دم از 60 هزار و 50 هزار می زدند...ولی هم اون دفعه همه اشتباه کردند هم این دفعه!

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید Trader7 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بهزاد بهزادی آواتار ها
    تشکر شده 13,872 بار در 488 ارسال

تحلیل تایم فریم هفتگی

شب همه دوستان بخیر،

دیشب پست تحلیل این هفته رو ارسال کردم و داده های بنیادی و تکنیکی رو هم با هم بررسی کردیم...

امشب تحلیل هفتگی چارت رو به جهت تکنیکال به صورت خلاصه میگذارم:

بعد ساختار: به نظر میرسد که ریزش چند ماهه اخیر موج 4 و یا موج A از 4 باشد... با توجه به ساختار درونی گزینه دوم فعلا محتمل تر است...

بعد قیمت: برگشت قیمت از کلاستر 23 تا 38 درصد فیبوناچی اتفاق افتاده است... در مورد تارگت های قیمتی اگر با یک کارکشن روبرو باشیم محدوده 80000 تا 85500 واحد انتهای این کارکشن می تواند باشد... اگر با یک موج ایمپالس روبرو باشیم انتظار داریم حداقل به محدوده 95000 تا 101700 واحد برسد با این توضیح که احتمال اکستند شدن این موج وجود دارد...

بعد زمان: به جهت بررسی بعد زمان به نظر میرسد نزول فعلی بیشتر موج A از یک روند نزولی باشد...

بعد روند جاری: قبلا در مورد شرایط ایده آل هر چهار پارامتر دی تی اسیلاتور در تایم فریم روزانه اشاره ای داشتم... نکته جالب توجه اینکه در تایم فریم قدرتمند تر هفتگی نیز دقیقا چنین شرایطی حکم فرماست که اعتبار تحلیل رو به شدت بالا می بره....

بعد تایم فریم مادر: در تایم ماهیانه در پارامترهای 8 و 13 دی تی اسیلاتور شاهد آمادگی چارت برای روندی صعودی هستیم...

در نهایت اینگونه نتیجه گیری کنم که اگر فقط می خواستیم تکنیکال چارت رو ببینیم انتظار یک حرکت صعودی ولو با شیب کم رو داریم که چند ماه به طول می انجامد... هدف این حرکت کمتر از 80 هزار واحد نخواهد بود و چه بسا سقف قبلی شکسته شود ( هرچند با احتمالی ضعیف تر)...

ارادتمند- بهزاد
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,910 بار در 3,916 ارسال

فرزند دهه شصت
    نامه یک دختر 26 ساله به وزیر امور خارجه
    وقتتون بخیرامیدوارم حالتون بهتر شده باشه...من یه دختر 26 ساله ایرانی ساکن ایرانم (ببخشید که نمیتونم خودم رو کامل معرفی کنم)امیدوارم نامه منو کامل بخونیدمن متاهلم ، سه ساله که عقد کردم اما به خاطر مشکلات مالی نمیتونیم عروسی کنیم، شوهرم دانشجوی دکتراست و کار پیدا نمیکنه ...بی پولی و بی کاری دمار از روزگار ما در آورده، پدرم یه بازنشسته ست و از پس خرید جهزیه بر نمیاد.من اخیرا کارشناسی ارشد نوبت روزانه قبول شدم، یکی از دانشگاه های عالی تهران، یکی از بهترین رشته ها، هفته ای 3 روز میام تهران. شاید باورتون نشه اما من از پس کرایه اتوبوسم به تهران بر نمیام ...من نمیتونم هفته ای 40 هزارتومن برای غذا و کرایه و ... هزینه کنم... شوهرم توان حمایت منو نداره و از پدرم هم نمیتونم پول بگیرم، وام دانشجویی هم که به جایی نمیرسه و هنوز ندادن ...بارها به انصراف از تحصیل فکر کردم اما بغض گلومو میگیره، چون من برای قبولی خیلی زحمت کشیدم... نمیدونم شما بچه دارین یا نه ، نمیدونم خودتون و بچه هاتون چطور درس خوندین اما همه امکانات خودتونو بذارید کنار و درس خوندن تو بدترین شرایطو تصور کنید. مدام فکر میکنم اینایی که میرن دانشگاه بین الملل چقدر پول دارن؟؟؟ چطوری من نمیتونم هفته ای 40 هزارتومن پول بدم برای درس و اونا .... دیگه دارم افسرده میشمهمین برنامه رو برای جهزیه هم دارم...همیشه عقد کردن برای دخترا یعنی مهمونی، گردش، خوشی، خرج کردن، مسافرت... منم نوعروسم، اما از این زندگی فقط یه چیز بهم رسیده ، اونم حسرتهمن نمیخوام بهم بگین " متاسفم". من خودمو معرفی نکردم چون ترحم کسی رو نمیخوام. من فقط حقمو میخوام...من ایرانی ام، چرا تو مملکت خودم، جایی که کل طایفه ام بخاطرش شهید و جانباز دادن رفاه ندارم؟؟؟ چرا بی کارم؟؟؟ چرا تغذیه خوب ندارم؟؟؟ چرا بی پولم؟؟؟ چرا با این معدل و این رزومه باهام مثل یه تفاله برخورد میشه؟؟؟ این انرژی هسته ای کو؟ کجاست؟ چیش به من رسیده؟ منو تو انرژی اتمی استخدام میکنن؟؟؟ یا شوهر استعداد درخشانمو؟؟؟ قبضامون که مدام گرونتر و زیادتر میشه، تابستونا که برق مدام قطعه، پس کو تامین انرژی؟؟؟؟ حتی اگه واسه آینده کشورم خوبه چرا ما باید قربانی بشیم ؟؟؟ چرا آبادی های نسل بعد رو خاکستر ما باشه؟ مگه ما چه گناهی کردیم؟؟؟چرا مملکت من راحت از دزدی 3 هزار میلیارد تومنی میگذره ولی 24 ساعت بنده به دو ریال یارانه ی مردم؟؟؟ یارانه ای که بودنش برای آدمایی مثل من معنی حفظ آبرو رو داره. تو این وضع گرونی...من به چه زبونی بگم آقا جان من انرژی هسته ای رو به قیمت جوونی و زندگیم نمیخواااااااااااااااااااا ااااام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط یه بار زندگی میکنم... میخوام شاد باشم... دیگه بسمه غصه خوردن...من این حق مسلممو میفروشم... یکی بیاد بخره!!! در عوض کار میخوام و پول و یه خونه نقلی با یه جهزیه ساده یه دفترچه بیمهنمیدونید این آخری شده رویای من... من نمیدونم مشکل کمر شما چیه ولی درد شمارو خوب میفهمم. درد از کمر شروع میشه تا مچ پا میاد... انگار یه رشته داغ تو پای آدمه که کشیده میشه. من نمیتونستم برم دکتر اما علائم و دردامو تو اینترنت سرچ کردم و فهمیدم چه بیماری دارم. نه میشه ایستاد، نه میشه نشست، نه میشه خوابید... من اینجا به درد تسلیم میشم ... من میمیرم از درد اما نمیتونم برم دکتر ،نمیتونم ام آر آی بگیرم. چون بیمه ندارم، چون پول ندارم، هزینه های درمان سرسام آوره، سلامتی شده به قیمت خون آدم... خوش بحال شما که برای دردتون طبیب دارید (البته هرچی که دارید حلال و خوشتون. خدا به روزیتون برکت بده. انشاءالله که حالتونم خوب بشه.)، من از ترس اینکه شوهر و پدرم شرمنده م نشن به کسی نمیگم چقدر درد میکشم... میبینید ... فرق من و شما همینه... زندگی من به یه تاره مو بنده ولی شما مسئولین زندگی آروم و قشنگتونو بی استرس ادامه میدین. واسه همینه که شما با خیال راحت خبر از مذاکرات بعدی میدید و من اشک تو چشام حلقه میزنه که ای خدااااااااا پس کی تموم میشه؟؟؟همه اینارو گفتم که بدونید کسایی مثل من هستند که فقط زنده اند اما بارها و بارها آرزوی مرگ میکنند.کاری کنید که تحریما تموم بشه، یه کاری کنید ارزونی بشه ، کرایه خونه کم بشه ، مواد غذایی ارزون بشه، بازار کار رونق پیدا کنه، دارو و درمان به قیمت خون آدم نباشه، امنیت و رفاه داشته باشیم. کاری کنید که منه بچه درس خون، منی که تو زندگیم فقط تلاش کردم، صبر کردم و پامو کج نذاشتم، بخاطر فشار اقتصادی تو این سن وسال این همه مریضی عصبی نداشته باشم و فکرم مدام پی انصراف از تحصیل نباشه، یه کاری کنید جوونا راحت ازدواج کنن اینطوری فسادم کم میشه. فقط یکم سریع تر ... میترسم آخرش به عمر ما قد نده.تو رو خدا... دیگه بسه تحریم...یکی میگفت باید قبر دهه شصتیا رو گودتر بکنند چون آرزوهای زیادی دارن که باید با خودشون به گور ببرن...
    واقعا آدم متاثر ميشه با اين وضع و اوضاع مملکت يه دلخوشى بود اونم بورس بود اونم مسئولاى دولتى چنگ انداختن بهش و اوضاع رو خراب کردن
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

15. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,034 بار در 646 ارسال

فرزند دهه شصت
    وقتتون بخیرامیدوارم حالتون بهتر شده باشه...من یه دختر 26 ساله ایرانی ساکن ایرانم (ببخشید که نمیتونم خودم رو کامل معرفی کنم)امیدوارم نامه منو کامل بخونیدمن متاهلم ، سه ساله که عقد کردم اما به خاطر مشکلات مالی نمیتونیم عروسی کنیم، شوهرم دانشجوی دکتراست و کار پیدا نمیکنه ...بی پولی و بی کاری دمار از روزگار ما در آورده، پدرم یه بازنشسته ست و از پس خرید جهزیه بر نمیاد.من اخیرا کارشناسی ارشد نوبت روزانه قبول شدم، یکی از دانشگاه های عالی تهران، یکی از بهترین رشته ها، هفته ای 3 روز میام تهران. شاید باورتون نشه اما من از پس کرایه اتوبوسم به تهران بر نمیام ...من نمیتونم هفته ای 40 هزارتومن برای غذا و کرایه و ... هزینه کنم... شوهرم توان حمایت منو نداره و از پدرم هم نمیتونم پول بگیرم، وام دانشجویی هم که به جایی نمیرسه و هنوز ندادن ...بارها به انصراف از تحصیل فکر کردم اما بغض گلومو میگیره، چون من برای قبولی خیلی زحمت کشیدم... نمیدونم شما بچه دارین یا نه ، نمیدونم خودتون و بچه هاتون چطور درس خوندین اما همه امکانات خودتونو بذارید کنار و درس خوندن تو بدترین شرایطو تصور کنید. مدام فکر میکنم اینایی که میرن دانشگاه بین الملل چقدر پول دارن؟؟؟ چطوری من نمیتونم هفته ای 40 هزارتومن پول بدم برای درس و اونا .... دیگه دارم افسرده میشمهمین برنامه رو برای جهزیه هم دارم...همیشه عقد کردن برای دخترا یعنی مهمونی، گردش، خوشی، خرج کردن، مسافرت... منم نوعروسم، اما از این زندگی فقط یه چیز بهم رسیده ، اونم حسرتهمن نمیخوام بهم بگین " متاسفم". من خودمو معرفی نکردم چون ترحم کسی رو نمیخوام. من فقط حقمو میخوام...من ایرانی ام، چرا تو مملکت خودم، جایی که کل طایفه ام بخاطرش شهید و جانباز دادن رفاه ندارم؟؟؟ چرا بی کارم؟؟؟ چرا تغذیه خوب ندارم؟؟؟ چرا بی پولم؟؟؟ چرا با این معدل و این رزومه باهام مثل یه تفاله برخورد میشه؟؟؟ این انرژی هسته ای کو؟ کجاست؟ چیش به من رسیده؟ منو تو انرژی اتمی استخدام میکنن؟؟؟ یا شوهر استعداد درخشانمو؟؟؟ قبضامون که مدام گرونتر و زیادتر میشه، تابستونا که برق مدام قطعه، پس کو تامین انرژی؟؟؟؟ حتی اگه واسه آینده کشورم خوبه چرا ما باید قربانی بشیم ؟؟؟ چرا آبادی های نسل بعد رو خاکستر ما باشه؟ مگه ما چه گناهی کردیم؟؟؟چرا مملکت من راحت از دزدی 3 هزار میلیارد تومنی میگذره ولی 24 ساعت بنده به دو ریال یارانه ی مردم؟؟؟ یارانه ای که بودنش برای آدمایی مثل من معنی حفظ آبرو رو داره. تو این وضع گرونی...من به چه زبونی بگم آقا جان من انرژی هسته ای رو به قیمت جوونی و زندگیم نمیخواااااااااااااااااااا ااااام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فقط یه بار زندگی میکنم... میخوام شاد باشم... دیگه بسمه غصه خوردن...من این حق مسلممو میفروشم... یکی بیاد بخره!!! در عوض کار میخوام و پول و یه خونه نقلی با یه جهزیه ساده یه دفترچه بیمهنمیدونید این آخری شده رویای من... من نمیدونم مشکل کمر شما چیه ولی درد شمارو خوب میفهمم. درد از کمر شروع میشه تا مچ پا میاد... انگار یه رشته داغ تو پای آدمه که کشیده میشه. من نمیتونستم برم دکتر اما علائم و دردامو تو اینترنت سرچ کردم و فهمیدم چه بیماری دارم. نه میشه ایستاد، نه میشه نشست، نه میشه خوابید... من اینجا به درد تسلیم میشم ... من میمیرم از درد اما نمیتونم برم دکتر ،نمیتونم ام آر آی بگیرم. چون بیمه ندارم، چون پول ندارم، هزینه های درمان سرسام آوره، سلامتی شده به قیمت خون آدم... خوش بحال شما که برای دردتون طبیب دارید (البته هرچی که دارید حلال و خوشتون. خدا به روزیتون برکت بده. انشاءالله که حالتونم خوب بشه.)، من از ترس اینکه شوهر و پدرم شرمنده م نشن به کسی نمیگم چقدر درد میکشم... میبینید ... فرق من و شما همینه... زندگی من به یه تاره مو بنده ولی شما مسئولین زندگی آروم و قشنگتونو بی استرس ادامه میدین. واسه همینه که شما با خیال راحت خبر از مذاکرات بعدی میدید و من اشک تو چشام حلقه میزنه که ای خدااااااااا پس کی تموم میشه؟؟؟همه اینارو گفتم که بدونید کسایی مثل من هستند که فقط زنده اند اما بارها و بارها آرزوی مرگ میکنند.کاری کنید که تحریما تموم بشه، یه کاری کنید ارزونی بشه ، کرایه خونه کم بشه ، مواد غذایی ارزون بشه، بازار کار رونق پیدا کنه، دارو و درمان به قیمت خون آدم نباشه، امنیت و رفاه داشته باشیم. کاری کنید که منه بچه درس خون، منی که تو زندگیم فقط تلاش کردم، صبر کردم و پامو کج نذاشتم، بخاطر فشار اقتصادی تو این سن وسال این همه مریضی عصبی نداشته باشم و فکرم مدام پی انصراف از تحصیل نباشه، یه کاری کنید جوونا راحت ازدواج کنن اینطوری فسادم کم میشه. فقط یکم سریع تر ... میترسم آخرش به عمر ما قد نده.تو رو خدا... دیگه بسه تحریم...یکی میگفت باید قبر دهه شصتیا رو گودتر بکنند چون آرزوهای زیادی دارن که باید با خودشون به گور ببرن...
    واقعا آدم متاثر ميشه با اين وضع و اوضاع مملکت يه دلخوشى بود اونم بورس بود اونم مسئولاى دولتى چنگ انداختن بهش و اوضاع رو خراب کردن

*** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید anahita از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,478 بار در 989 ارسال

فرزند دهه شصت

ربطی به این تاپیک نداره ولی شخصا تحصیلکرده باسوادی که بیکار مونده باشه سراغ ندارم.

استعدادهای بزرگ و خلاق هم از داخل این سختی ها بیرون میان. البته کسی منکر تبعیض ها و بی عدالتی ها هم نمیتونه باشه

متاسفانه گسترش بی رویه و بی کیفیت دانشگاه ها همه رو متوقع کرده. کارفرماها هم هیج علاقه ای به گرفتن نیروهای دانشگاه آزادی و پیام نوری و .... ندارن

19. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع