صفحه 775 از 1074 نخست ... 275675725765772773774775776777778785825875 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,741 به 7,750 از 10739

موضوع: شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

كاربر فعال سلطان بورس آواتار ها
    تشکر شده 8,781 بار در 2,930 ارسال

پاسخ : شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    کاملا درسته رشد سنگین توی سر این دولت بخوره همان که در اوج شاخص 89 هزار واحد مردم را تشویق به سرمایه گذاری کرده اند زیان پوشش داده بشه با حداقل 10 درصد سود هم برای کسانی که در شاخص 85 الی 89 وارد شده اند باعث خوشحالی می باشد فقط کاری کنند که مردم بتواند پول خودشان را پس بگیردند جای امید واری داری با تشکر
    من کاری به این ندارم که دولت توانست تورم را ثابت نگه داره یا کارهای دیگه . ولی کلا دولت فعلی خیانت خیلی بزرگی در حق بورس کرد .
    اون از تشویق مردم بدبخت . اون از عرضه سنگین خصوصی سازی که پارسال انجام داد . این از حمایت دولت از بورس . حالا هم که دستوری اجازه رشد به بازار نمیدن و .............
    من طرفدار هیچ دولتی نبودم و نیستم . ولی در زمان ا ن با هر گند کاری که داشت و با اینکه روز اول بورس را قمارخونه خواند ، ولی از بورس حمایت خوبی داشتن
    چقدر تحریم شدیم و بازار آخ نگفت . تحریم میشدیم بازار یک روز منفی میشد و روز دوم بالا میومد . حالا برعکس شده . خبر مثبت هسته ای میاد بازار فقط میریزه
    من برام سئوال هست که آیا وضعیت سیاسی به این خوبی در 10 سال گذشته داشتیم !!! الان در یک قدمی توافق هستیم و بازار هر روز منفی
    این صندوق توسعه بازار که دوزار پول داره و فقط یاد گرفته چند تا سهم رو بخره و این چند سهم رو لیدر بازار کنه تا هر موقع دوست داشت بازار را بالا یا پایین ببره
    من خودم 8 سال سابقه بورس دارم . سالی به بدی امسال از نظر معاملات و دستکاری بازار ندیدم .
    پارسال سر داستان بسته تنگه هرمز و جنگ سوریه کلا بازار یک هفته هم منفی نشد . ولی الان بیش از یک ساله بازار رو به پایین هست . جوری هم حساب شده دارن بازار را آروم میفرستن پایین که نه کسی زیاد پولش را خارج کنه نه یکدفعه بازار دچار ترس بشه .
    فقط میتونم بگم لعنت بر ....
    از روز برای من روشنه که چند ماه قبل از انتخابات هم بازار را حسابی بالا میکشن که این روزها فراموش بشه و رای جمع کنن . ولی به همین خیال باشن

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید سلطان بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,137 بار در 2,952 ارسال

متاسفانه حافظه تاریخی مردم ایران ، به اندازه کافی قوی نیست ، آن زمان که کوپن بود ، افرادی را میشناختم که قبل از انتخابات از مخالفین جدی و سر سخت فلان شخصیت سیاسی بودند ولی در آستانه انتخابات با اعلام شدن یک کوپن روغن یا برنج ، تبدیل به موافق صد در صد می شدند! بورس هم همین شده ، چند هفته قبل از انتخابات با چند روز مثبت کردن بازار ، سهامداران را فریب میدند و بعد از انتخابات فراموش میکنند که اصلا بازاری به نام بازار بورس وجود خارجی دارد.
    Honesty is the best policy

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال

پارسال سر داستان بسته تنگه هرمز و جنگ سوریه کلا بازار یک هفته هم منفی نشد . ولی الان بیش از یک ساله بازار رو به پایین هست . جوری هم حساب شده دارن بازار را آروم میفرستن پایین که نه کسی زیاد پولش را خارج کنه نه یکدفعه بازار دچار ترس بشه .
    فقط میتونم بگم لعنت بر ....
    از روز برای من روشنه که چند ماه قبل از انتخابات هم بازار را حسابی بالا میکشن که این روزها فراموش بشه و رای جمع کنن . ولی به همین خیال باشن

با این کار می خواهند به قول خودشان سود منطقی نسیب سرمایه گذاران کنند یعنی جلوی رانت را بگیرند همان طور که جلوی رانت شرکتهای بورسی اعم از معدنی که بهره کمی می داند و گروه پتروشیمی که نرخ خوراک کم بود را گرفتندو برند بالا حالا باید صنایع های بورس سود خوبی بسازند تا سرمایه گذار با تحلیل یک سود منطقی بالای حداکثر 30 درصد سالیانه را ببرد چون تشخیص دولت تدبیر و امید جلو گیری از رانت و سود اضافه می باشد !!

و در مورد نردیکی انتخابات هم فکری به حال رشد بازار می کنند تا زیان های 93 پوششداده بشه و کمی سود
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها
    تشکر شده 9,758 بار در 2,145 ارسال

شاخص کانی غیر فلزی حمایت کف کانال متقارن و خط کوتاه مشکوک به خط گردن را دارد(آبی رنگ) , حمایت از دست برود به نظر من تا سطح 1580 که پیوت روزانه و هفتگی داریم کاهش میابد !

هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال

شاخص شیمیایی 127 واحد تا حمایت فیبو 38 درصد کل موج از 7 مارس 2009 تا 14 دسامبر 2013 فاصله داره به طور قطع انتظار یک موج اصلاحی خلاف روند برای شاخص این گروه در مواجه با 3972 واحد قابل پیش بینی خواهد بود حداقل 2 ماه خلاف روند فعلی.
    بعضی اعداد همچون فرشته های خیر و خوشبختی اند و بعضی شرور و نحس
    تحلیل های قیمتی و زمانی اینجانب را منبعد در کانال تلگرامی دنبال کنید یا حق ahmad m

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,025 بار در 1,826 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    شاخص کانی غیر فلزی حمایت کف کانال متقارن و خط کوتاه مشکوک به خط گردن را دارد(آبی رنگ) , حمایت از دست برود به نظر من تا سطح 1580 که پیوت روزانه و هفتگی داریم کاهش میابد !

Het meisje met de parel

ای لولی بربط زن ! تو مست تری یا من ................ ای پیش چو تو مستی، افسون من افسانه ( مولانا )

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,770 بار در 2,080 ارسال

یکی نیست بیاد شاخص بدون خودرو و بدون پالایشگاهی رو تحلیل کنه...................بابا در این بورس رو گل بگیرین تا نتایج مذاکرات

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال memr آواتار ها
    تشکر شده 1,473 بار در 602 ارسال

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید memr از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,490 بار در 9,918 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    برداشت من از نمودار شاخص کل اینه که موج نزولی فعلی شاخص،خیلی خسته شده و اون قدرت نزول سابق رو از دست داده ،مفهوم این حرف اینه که چنین موج های نزولی با یه تلنگری میتونه جهت خودش رو عوض کنه.
    شنبه و یکشنبه اگه بتونه هر روز بالای 100واحد مثبت بخوره ،اون وقت احتمالا میتونه یه موج صعودی رو شروع کنه.
    در صورت بروز چنین اتفاق مثبتی ،هدف اول شاخص شکستن مقاومت 66هزار واحد خواهد بود.
    من امیدوار به آغاز یه موح صعودی در شاخص هستم حالا با هر عنوان و یا موج شماری که باشه ،چه صعودی اصلی چه صعودی اصلاحی.
    چهارشنبه هم بدون توجه به نتایج مذاکرات وارد بازار شده ام.
    من فکر میکنم بازار دیگه جا برای افت شدید در این بازه زمانی نداره و یا اگر بخواد نزول بیشتری کنه بایست ابتدا کمی بالاتر بره تا بعد نزول کنه ، و البته این مورد رو اتفاقات بنیادی و اخبار سیاسی تاییدش نمیکنه.
    با این توضیحات من احتمال شروع یه موج صعودی رو میدم.
    درود

مثبت 217 واحدی امروز شاخص کل رو به فال نیک میگیریم و احتمال میدیم این اون موج صعودی باشه که ما هفته قبل در موردش صحبت کردیم.
    فعلا مقاومت های 64087 واحد و 64375 واحد سد راه هستند که من مشکلی در شکستن اونها نمی بینم ولی مقاومت 65هزار تا کمی قویتر هست، و با کمی نوسان میتونه بشکنه.
    روز شنبه بازگشایی 6 نماد پالایشی ها رو داریم که قول حمایت در روز بازگشایی داده شده،امیدوارم بازگشایی پالایشی ها ،حرکت امروز شاخص رو مختل نکنه.
    از نظر من اگه شاخص بتونه شنبه از بازگشایی پالایشی ها صدمه نبینه،دیگه مورد نگران کننده ای برای منفی شدن نخواهد داشت.
    توافق هسته ای هم به احتمال بالای 70درصد تو این دوره به نتیجه خواهد رسید.
    این دیدگاه امروز من در مورد شاخص کل هست

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال milad97 آواتار ها
    تشکر شده 14,317 بار در 2,526 ارسال

پارسال هفته اخر سال شاخص از 76583 تا 78968 یه صعود جانانه داشت.....باید دید این هفته چطور میشه

ما که خوشبین هستیم
    لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید milad97 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع