صفحه 872 از 1074 نخست ... 372772822862869870871872873874875882922972 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,711 به 8,720 از 10740

موضوع: شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : شاخص ( شاخص کل و شاخص سایر گروهها .. )

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

هنوز در داخل مثلث بالا پایین میشه.
    شاخص به احتمال زیاد در روزها و هفته های آتی به ضلع پایینی مثلث (78200 واحد) خواهد رسید، ولی من ترسم اینکه زیر اون حمایت هم بریم(البته با نوسانات خیلی زیاد).
    بهرحال شاخص در 78200 واحد از چند ناحیه حمایت میشه ولی بشکنه هم ،من تعجب نمیکنم.

فکر میکنم منفی هیجانی امروز ،با اندک مثبت هفته آینده شاید کمی بهبود پیدا کنه ولی باز هم بنظرمن اصلاح و نزول میتونه از سر گرفته بشه،بهرحال مقدار مثبت هفته آینده،میتونه قدرت خریدارها رو نشان بده.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

شاخص به احتمال زیاد در روزها و هفته های آتی به ضلع پایینی مثلث (78200 واحد) خواهد رسید، ولی من ترسم اینکه زیر اون حمایت هم بریم(البته با نوسانات خیلی زیاد).
    بهرحال شاخص در 78200 واحد از چند ناحیه حمایت میشه ولی بشکنه هم ،من تعجب نمیکنم.

فکر میکنم منفی هیجانی امروز ،با اندک مثبت هفته آینده شاید کمی بهبود پیدا کنه ولی باز هم بنظرمن اصلاح و نزول میتونه از سر گرفته بشه،بهرحال مقدار مثبت هفته آینده،میتونه قدرت خریدارها رو نشان بده.

اگر به صورت واقع بینانه به جو کلی اقتصاد و بازار بورس نگاه کنیم هیچ خبر امیدوار کننده ای برای عبور شاخص کل از مقاومت 80 هزار 500 واحد یا 81 هزار واحد وجود نداره و بازار بورس نوسانی

خواهد بود و البته با این شرایط حساس منفی بیشتری خواهیم داشت مگر اینکه یک خوب بسیار بنیادی عالی بیاید تا شاخص کل بتواند از مقاومت ذکر شده عبور کند چون در اوج صعود بازار

بورس در آخرین پله ها صعود در انتهای سال 92 با تزریق نقدینگی روزانه 300 میلیارد به بالا شاخص کل توانست از مقاومت 81 هزار عبور در مقاومت بتنی 89 هزار ریزش شدید کند و فعلا نه آن

نقدینگی در بازار وجود داره نه خبر های خوب به هر حال عبور از این مقاومت ها به همین راحتی نیست و باید منتظر باشیم !!!
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    شاخص کل در انتظار است
    انتظار پایان رشد گروه قندی و تایید ان .
    و سپس شروع رشد برخی گروه ها که خودرو ، سیمان ، ساختمان و فلزات اجزای اصلی آن هستند.
    فکر کنم اولین گام برای شروع رشد شاخص برداشته شد.
    گروه قند مقداری شاخص را بالا آورد. به نظر رشد گروه قند پایان یافته ، و بعد از این اصلاحی شده است.
    گروه های دیگر مخصوصا انهایی که ذکر کردم باید آخرین اصلاح ها را انجام دهند و بعد مستعد رشد هستند . خبرهای امروز هم در واقع اصلاح را تسریع کرد تا زودتر رشد شاخص رفم بخورد .

http://forums.boursy.com/showthread....l=1#post723256

هم شاخص کل و هم شاخص قیمت هم وزن دارن به آخرای اصلاح میرسند ، و همان حدود یک ماهه ( شاید 1.5 ماه ) که قبلا گفتم کافی است که شاخص به مدار رشد بر گردد.

ویرایش توسط Abad : 2017/06/07 در ساعت 22:10
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

فکر کنم اولین گام برای شروع رشد شاخص برداشته شد.
    گروه قند مقداری شاخص را بالا آورد. به نظر رشد گروه قند پایان یافته ، و بعد از این اصلاحی شده است.
    گروه های دیگر مخصوصا انهایی که ذکر کردم باید آخرین اصلاح ها را انجام دهند و بعد مستعد رشد هستند . خبرهای امروز هم در واقع اصلاح را تسریع کرد تا زودتر رشد شاخص رفم بخورد .

http://forums.boursy.com/showthread....l=1#post723256

هم شاخص کل و هم شاخص قیمت هم وزن دارن به آخرای اصلاح میرسند ، و همان حدود یک ماهه ( شاید 1.5 ماه ) که قبلا گفتم کافی است که شاخص به مدار رشد بر گردد.

امیدواریم ما همچنان منتظر خبر های خوب و عبور شاخص کل از مقاومت 81 هزار هستیم شاید دوباره بازی در گروه خودروی انجام بشه ولی بعیده شاخص کل از مقاومتهای 81 الی 90 هزار جان سالم به در ببرد مگر معجزه ای بشه !!!
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidu نمایش پست ها

اصلاح در 2 نقطه میتواند پایان یابد. 1- اواخر خرداد 2-نیمه مرداد

فعلا اولی از احتمال بالاتری برخوردار است مگر اینکه ریزش سرعت بگیرد. در انصورت رشد احتمالی اواخر خرداد نقش اصلاح موقت را خواهد داشت.
    درود بر شما

با این وضعیت که شاخص داره من بعید میدونم به این زودی برگرده،ممکنه زمان اصلاح بیشتر از زمان های مدنظر شما باشه.
    پیش رو هم من انگیزه قویی برای صعود شاخص نمیبینم اگر بخواهیم انگیزه خرید برای تعدیل های سود گزارشات شش ماهه شرکت ها باشه ،گزارشات شش ماهه هم اواخر مهر و اوایل آبان ماه میاد،حالا دو سه هفته قبل از اون تحرکاتی صورت بگیره بازهم اواسط مهر ماه میشه.غیر از اینا من عدد پایان اصلاح شاخص رو پایین تر از 78 هزار تا میبینم ،اونقدر پایین که بعید میدونم به این زودی تموم بشه.
    نمیدونم، من که زیاد خوشبین نیستم به این زودی حرکت قویی دیده بشه ،البته نوسانات مثبت رو نمیگم.
    شایدهم من زیادی بدبینم به بازار.بهرحال ترجیح میدم بخش بیشتر سرمایه رو نقد بمونم تا در این مقطع سهام داشته باشم."همیشه میشه سهم خرید ولی همیشه نمیشه نقد موند"
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

درود بر شما

با این وضعیت که شاخص داره من بعید میدونم به این زودی برگرده،ممکنه زمان اصلاح بیشتر از زمان های مدنظر شما باشه.
    پیش رو هم من انگیزه قویی برای صعود شاخص نمیبینم اگر بخواهیم انگیزه خرید برای تعدیل های سود گزارشات شش ماهه شرکت ها باشه ،گزارشات شش ماهه هم اواخر مهر و اوایل آبان ماه میاد،حالا دو سه هفته قبل از اون تحرکاتی صورت بگیره بازهم اواسط مهر ماه میشه.غیر از اینا من عدد پایان اصلاح شاخص رو پایین تر از 78 هزار تا میبینم ،اونقدر پایین که بعید میدونم به این زودی تموم بشه.
    نمیدونم، من که زیاد خوشبین نیستم به این زودی حرکت قویی دیده بشه ،البته نوسانات مثبت رو نمیگم.
    شایدهم من زیادی بدبینم به بازار.بهرحال ترجیح میدم بخش بیشتر سرمایه رو نقد بمونم تا در این مقطع سهام داشته باشم."همیشه میشه سهم خرید ولی همیشه نمیشه نقد موند"
    به احتمال بالا گزارشات برخی گروه ها در سه ماهه خوب خواهند بود .
    و این ها محرک خوبی هستند مخصوصا برای سه گروه سنگین : خودرو ، سیمان ، و فلزات.
    البته برای خودرو نیازی به خبر های بنیادی خوب نیست اصلاح گروه کافی است ، که گروه خودرو در آخر اصلاح هست.
    ایرانی ها عشق خودرو هستند چه خود خودرو باشه ، چه سهامش ، این یکی از اصول روانشناسی بازار سهام ایران است
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

به احتمال بالا گزارشات برخی گروه ها در سه ماهه خوب خواهند بود .
    و این ها محرک خوبی هستند مخصوصا برای سه گروه سنگین : خودرو ، سیمان ، و فلزات.
    البته برای خودرو نیازی به خبر های بنیادی خوب نیست اصلاح گروه کافی است ، که گروه خودرو در آخر اصلاح هست.
    ایرانی ها عشق خودرو هستند چه خود خودرو باشه ، چه سهامش ، این یکی از اصول روانشناسی بازار سهام ایران است
    استاد عزیز همین سال 92 بود من می گفتم خاذین
    با توپ و تانک منو می کوبیدن ---اگر می گفتم خودرو که وامصیبتا پس عشق تدریجی ایجاد شده
    الان از سال قبل می گم ثقزوی کلی فحش شنیدم
    چند سال دیگه همه فقط دارند از وساخت و ....می گند

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

مبتدی خان
    هر کس فحشت داده است به من مرعفی بنما تا خودت مغزش را از دماغش بیرون بکشم.اما قبول بنما که همه را با ثقزوی ثقزوی داغان نموده ای. هرجا میرسی میگویی ثقزوی. میگویم سلام. میگویم ثقزوی. مینویسم خوب می باشی. میگویی ثقزوی می باشم. در پستان ثقزوی تا اطلاع ثانوی شیری نیست. هرکه به پستانش مک زده است سق درد گرفته و چیزی ننوشیده. شاید یک چند سالی سختی بکشی.مسکن فعلا خاکش بر سرش می باشد
    با تشکر
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    مبتدی خان
    هر کس فحشت داده است به من مرعفی بنما تا خودت مغزش را از دماغش بیرون بکشم.اما قبول بنما که همه را با ثقزوی ثقزوی داغان نموده ای. هرجا میرسی میگویی ثقزوی. میگویم سلام. میگویم ثقزوی. مینویسم خوب می باشی. میگویی ثقزوی می باشم. در پستان ثقزوی تا اطلاع ثانوی شیری نیست. هرکه به پستانش مک زده است سق درد گرفته و چیزی ننوشیده. شاید یک چند سالی سختی بکشی.مسکن فعلا خاکش بر سرش می باشد
    با تشکر
    امام قلی خان
    ثقزوی سهم خوبی است ، الان قیمتش 377 تومان است . بعید می دانم افت زیادی بکند.
    من احتمال بالا می دهم از همین حدود قیمتی تا 3 ماه دیگر یک سود خوب بدهد .
    پس کسی که ثقزوی دارد به هیچ وجه فروشنده نباشد حتی اگر مقدار کم دیگری افت کند.
    برای خرید هم آن را کم ریسک می دانم. البته گاهی وقت ها هم برای خرید مناسب نبوده ، ولی دید دوستمان جناب مبتدی بلند مدتی است. که باز بهتر از خرید و فروش برخی دوستان است.
    امام جان همین نوشته را رصد کن ، و ببین که امکان تحقق آن چقدر است. درود.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    استاد عزیز همین سال 92 بود من می گفتم خاذین
    با توپ و تانک منو می کوبیدن ---اگر می گفتم خودرو که وامصیبتا پس عشق تدریجی ایجاد شده
    الان از سال قبل می گم ثقزوی کلی فحش شنیدم
    چند سال دیگه همه فقط دارند از وساخت و ....می گند
    با درود ،
    حرف تان درست است ، گروه ساختمان هم پتانسیل رشد خوبی دارد. و زودتر از اندک رونق ساختمان ( منظور تورم ساختمان نیست ) که امکان گردش پولی فراهم شود ، و سود عملیاتی در ان ایجاد شود ، عقب ماندگی خود را جبزان خواهد کرد. البته 1.5 سال قبل روند گروه ساختمان را نزولی می دانستم که کاملا درست بود. الان شرایط فرق کرده است.
    سهم ثقزوی شما از گزینه های دارای پتانسیل بیشتر است. درود

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع