صفحه 152 از 197 اولیناولین ... 52102142149150151152153154155162 ... آخرینآخرین
نتایج از شماره 1,511 تا 1,520 از مجموع 1962

موضوع: گروه بانــــکي

ستاره دار(10) بابک 52 آواتار ها
    ارسال
    14,357
    تشکر شده 54,985 بار در 13,411 ارسال
    نسخه جدید همراه بانک صادرات به بازار آمد

گروه بنگاهها - بانک صادرات در راستاي ارتقاي خدمات بانکي ارائهشده از طريق تلفن همراه نسخه جديد اين محصول را روانه بازار ساخت.

به گزارش روابط عمومي بانک صادرات، اين بانک به منظور ارتقاي خدمات بانکي، تنوع بخشي بيشتر به خدمات ارائه شده از طريق نرم افزار همراه بانک، نسخه 6/2 همراه بانک را عرضه کرده و علاوه بر خدماتي که قبلا از طريق اين ابزار به مشتريان ارائه ميگرديد، خدمات جديدي همچون انتقال وجه از حساب سپهري به کارت بانک صادرات، امکان تعريف و ذخيرهسازي شمارهحسابها، شماره کارتها شناسه شباهاي پرکاربرد به آن اضافه شده است و مشتريان گرامي ميتوانند جهت استفاده از نسخه جديد همراه بانک به وب سايت اين بانک به نشاني www.bsi.ir مراجعه و نرمافزار ياد شده و راهنماي استفاده از آن را دريافت كنند.

سيستم همراه بانک صادرات ايران علاوه بر خدماتي که اخيرا به آن اضافه گرديد، خدماتي از قبيل اطلاع از مانده حساب و کارت شتابي، دريافت صورتحساب، انتقال وجه بين حسابهاي يک مشتري، انتقال وجه به حساب سپهر ديگران، انتقال وجه بين بانکي از طريق سامانههاي پايا و شبا، پرداخت قبوض، خريد شارژ سيم کارت اعتباري، استعلام چک، تعيين مبلغ چک، اعلام نرخ ارز، اعلام مفقودي کارت و … را به مشتريان ارائه ميكند.

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(10) بابک 52 آواتار ها
    ارسال
    14,357
    تشکر شده 54,985 بار در 13,411 ارسال
    عذرخواهی بانک مرکزی بابت اختلال در شاپرک

تسنیم - در پی بروز مشکلاتی برای برخی فروشگاه داران و اختلال در نقل و انتقال وجوه از طریق کارتخوانهای فروشگاهی، مدیر اداره نظامهای پرداخت بانک مرکزی، گفت: این مشکلات طبیعی است و به زودی رفع میشود.

ناصر حکیمی در ارتباط با مشکلاتی که شبکه شاپرک برای برخی فروشندهها در نقل و انتقال وجوه ایجاده کرده است،گفت: از زمانی که بانک مرکزی بخشنامه مربوط به اجرای شاپرک را در ابتدای آذرماه ابلاغ کرده برخی فروشگاهدارها دچار مشکلاتی شدهاند که طبیعی است.

وی افزود: گزارش شده که نقل و انتقال وجوه برای برخی فروشگاهدارها با تأخیر همراه میشود درحالی که در بخشنامه بانک مرکزی حداکثر تأخیر 4 ساعت تعیین شده بود، اما بنا به برخی موارد که در شاپرک وجود دارد این زمان کمی طولانی شده است.

مدیر اداره نظامهای پرداخت بانک مرکزی در همین ارتباط تصریح کرد: از فروشندهها عذرخواهی میکنیم، ولی این نوید را هم به آنها میدهیم که ایرادات فعلی تا 2 الی 3 هفته آینده رفع شود.

این مقام مسوول در بانک مرکزی تاکید کرد: گزارشهای متعددی از مردم و سایر دستگاهها برای اشکالاتی که در روزهای اخیر در مبادلات کارتی به وجود آمد، دریافت کردهایم، اما بانک مرکزی براساس استانداردهایی که بر پایانههای فروش تعریف شده تسویه تراکنشها را تجمیع کرده و هر سه ساعت یک بار انجام میدهد.

به گفته حکیمی، اگرچه ممکن است در برخی تراکنشها و در مقابل دریافت رسیدهای موفق، پول به حساب واریز نشده باشد، اما مردم مطمئن باشند که پول آنها محفوظ است و گم نخواهد شد و فروشندگان میتوانند از سایر گزینههای دستگاههای کارتخوان برای حصول اطمینان از واریز وجه به حساب خود و به طور روزانه استفاده کنند.

بانک مرکزی در هفتههای اخیر بخشنامهای را به بانکهای دولتی و خصوصی ابلاغ کرد که بر اساس آننقل و انتقال وجوه از طریق کارتخوانهای فروشگاهی نسبت به گذشته با کمی تأخیر انجام میشود؛ بانک مرکزی نهم آذر با صدور بخشنامهای اعلام کرد تغییراتی در نحوه و زمان تسویهحسابهای الکترونیکی فروشگاهها و اصناف که به دستگاههای پایانه فروش یا همان کارتخوانهای فروشگاهی متصل است، ایجاد شده است.

ناصر حکیمی در همین ارتباط گفت: در دو هفته گذشته در سطح پایانههای فروش، نقل و انتقالات از طریق سیستم شاپرک صورت گرفت با این حال بانک مرکزی برای مدیریت سامانه الکترونیکی در مواقع پرتراکم مانند مقطع پرداخت یارانهها، بخشنامهای را به بانکها ابلاغ کرد که براساس آن بانکها موظف شدند به جای تسویه آنی پایانه فروش (pos) تسویه را در مقاطع هفتگانه در روز انجام دهند تا تراکنشهای کمتری در زمانهای پیک در سیستم بانکی صورت گیرد.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    ارسال
    2,639
    تشکر شده 26,981 بار در 3,216 ارسال
    سیگنال صعود در گروه بانکی...دلیل بنیادیشو نمیدونم

http://www.mql5.com/en/charts/26271/...ardaz-computer

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    ارسال
    4,036
    تشکر شده 23,279 بار در 4,190 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش ارسال ها

وپارس، وبملت، ونوین، وانصار ، وکار بنیاد بهتری دارن
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,613
    تشکر شده 26,239 بار در 6,121 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش ارسال ها

چه جالب همين الان تو چي چرا مطلب زدم.
    .................................................. ..........
    در کنار گروه روي-فولاد-پترو-معدن و...
    بانکها بسيار ارزشمند شده اند.
    چون
    همه گروهها رشد کردند الا بانکها
    بخاطر حجم نقدينگي قسمتي به بانکها خواهد رفت
    پي به اي پايين
    رسيدن به کف قيمت تاريخي
    صعودي شدن روند تکنيکالي
    گشايش اعتبارات ارزي با دلار 2440توماني بجاي دلار 1226تومان
    افزايش حجم گشايش اعتبار در بانکها در دو ماه گذشته
    و مهم تر از انها تغيير نرخ ارز 2450توماني بجاي 1226توماني از اول اذر در صورتهاي مالي که بعضي از بانکها را که ذخاير و دارايي هاي ارزي فراواني دارند را با تعديلات سود بيش از 100درصدي روبرو کرده است.
    بعضي از کارگزاريها دارند بانک تجارت و اقتصاد نوين و ملت را تو منغي جمع مي کنند.
    من رو تجارت و اقتصاد نوين خيلي مثبتم.دوستان يک نگاهي به داراايهاي ارزي بانکها داشته باشند بد نيست.بتصورم تا مجمع 100درصد بازدهي داشته باشند.

.................................................. ..........
    تعداد ثبت سفارشهای مرکز مبادلات ارزی 10244 فقره اعلام شد
    ۲۳ آذر ۱۳۹۱
    مرکز مبادلات ارزی کشور در بیست و سوم آذرماه، تعداد69 فقره سفارش را جهت تخصیص ارز به ثبت رساند.
    به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، با محاسبه عملکرد روزهای پیشین، تعدادثبت سفارش های پذیرفته شده در این مرکز به رقم 10244 فقره رسید.
    ..........................................

اگز بانکها سالهاي پيش 20ميليارد دلار را با 1226تومان گشايش مي کردند حالا با دلار 2450تومان چه شود. بانکي ..........................................
    تاکيد مي کنم همچنان با سهامهاي دلاري باشيم ولي قسمتي از سود را به بانکها تبديل کنيم.
    عمده دليلش تعديل مثبتي هست که بانکها از محل داراايهاي ارزي مي توانند بدهند هر بانکي که ارز بيشتري داشته باشد رشد بيشتري خواهد کرد.مثل تجارت ونوين وملت و......
    حالا بريد ببينيد متوجه مي شويد بعضي از بانکهايي مثل تجارت که بيش از 30درصد از منابع را بشکل رز نگهداري مي کردند چه شوند.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    ارسال
    4,036
    پارسیان خیلی ارزنده است ... اما من به شخصه ملت رو خریدم ....
    با اتمام دولت فعلی بدون در نظر گرفتن تعدیل های مثبت مورد انتظار، 2 واحد پی به ای در این گروه مهمان من

من اگه ملت نداشتم پارسیان میخریدم ... هر چند ونوین هم بانک ارزنده ایه !
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    ارسال
    4,944
    تشکر شده 37,005 بار در 4,821 ارسال
    مخلصیم بابک جان، مینگین خریدم همون 210 تقریبا.. پس می مونیم باهاش
    خیلی آقایی
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    6,613
    تشکر شده 26,239 بار در 6,121 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش ارسال ها
    پارسیان خیلی ارزنده است ... اما من به شخصه ملت رو خریدم ....
    با اتمام دولت فعلی بدون در نظر گرفتن تعدیل های مثبت مورد انتظار، 2 واحد پی به ای در این گروه مهمان من

من اگه ملت نداشتم پارسیان میخریدم ... هر چند ونوین هم بانک ارزنده ایه !
    اقاي اريو
    شنيدم بانک ملت بيشترين گشايش اعتبارها را در چند ماه گذشته داشته است.البته با دلار 2450تومان
    ولي به نظر من مهمترين قسمتي که تا مجمع باعث خواهد شد بانکها 100درصد شايد هم بيشتر بازدهي بدند تعديلي هست که از محل تبديل دلار 1226توماني به دلار 2450توماني خواهند داشت.
    بانکها جقدر ارز 1226توماني دارند که مال خودشان هست؟
    اگر کسي بتواند پاسخ اين سوال را بدهد مي تواند بهترين گزينه بانکها را بخرد که تا مجمع بيشترين بازدهي را از ان خود کند.
    ونوين تجارت ملت پارسيان پاسارگاد يا.......

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال nazanin آواتار ها
    ارسال
    289
    تشکر شده 1,018 بار در 262 ارسال
    بانکها از محل تسعیر ارز ضرر میدن نه سود .

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید nazanin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    ارسال
    4,036
    اعتقاد دارم اگه فرجی حاصل نشه
    نه تنها بانک ها
    بلکه حتی فولاد ، فملی و غدیر همه با هم با اقتصاد دود میشیم میریم هوا با دلار n هزار تومنی
    البته اگه پنجشنبه جمعه همین هفته پودر نشیم

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 4 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 4 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •