صفحه 185 از 197 نخست ... 85135175182183184185186187188195 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,841 به 1,850 از 1962

موضوع: گروه بانــــکي

عضو فعال m.r_moradi آواتار ها
    تشکر شده 16,670 بار در 2,579 ارسال
    کیوان جان شاخص گروهشون رو دیدی؟!

بدجوری بوی سیمانی ها رو میده،به نظرم بعد از اصلاح فعلی تا حوالی 600 واحد هم حتی ممکنه رشد کنه و این یعنی 50% رشد شاخص!!!فوق العاده است...

کرمی جان نمیدونم چه جوری میشه بنیادی این رو توجیه کرد،اما تکنیکال این گروه چیز دیگه ای رو میگه،اتفاقا من انتظار یه موج شارپ دیگه رو دارم...البته بعد از اصلاح فعلی...
    تمام سال من بی تو...

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال وحید نصیری آواتار ها
    تشکر شده 3,384 بار در 637 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    کرمی جان از نظر بررسی های بنیادی کاملا حق با شماست.
    بانکی ها مثل سایر شرکتها نیستند و اتفاقا به همین دلیل بود که من از بستن های پی در پی بانکهای پاسارگاد و دی جهت تعدیلهای مثبتشان متعجب شدم!!
    بانکها که نمی توانند ظرف یکی 2 هفته تغییر جهت بازار چنان تغییراتی در صورتهای مالیشان رخ دهد که منجر به تعدیلهای مثبت 30 و 40 درصدی شود!
    ولی گویا داستان از جای دیگر آب می خورد و این تعدیلها مدتها پیش رخ داده بود و دنبال بهانه ای برای عرض اندام بود!
    بنابراین این فرض در انتظار سایر سهمهای بانکی نیز هرچند غیر معقول می باشد هست. با این تفاسیر من هنوز عقیده دارم هنوز نزدیک به 20% از ادامه حرکت شارپ باقیمانده و البته پس از ان نیز در میان مدتی هنوز رشد باقیست...
    اگر سودی که بیرون از بازار سرمایه نصیب سرمایه گزار باشه پول وارد بازار بورس نمیشه ...... مطمئن ترین راه کسب سود بانک هست با بازدهی 20 درصد که میشه پی به ای 5 ......

این به صورت کلی بود ..... برا یکی که یه خورده پول داره و میخواد تصمیم گیری کنه که پولشو کجا بزاره .... حالا این بابا تشخیص داده که بورس بهتره .... تو بورس هم یه همچین سناریویی هست که سرمایه گزاری مطمئن و اونی که ریسک داره رو میشه از هم تفکیکی کرد ....

نمادهای بانکی در بازار مصداق یک سرمایه گزاری مطمئن هستند با پی به ای 5 که به زعم من پی به ای بازار رو اینا تعیین می کنند .... اگه پی به ای سهمی از پی به ای 5 بانکا کمتر باشه اون سهم مستعد رشد و اگه بیشتر باشه خیر ( البته تحلیلی ) ....

خوب تا اینجا تو دوتا لایه قرار گرفتیم ..... تو لایه دوم که میشه بازار بورس نمادهای بانکی پی به ایشون زیر 5 بوده و الان داره به این پی به ای یعنی پی به ای سود بانکی در خارج از بازار میرسه .....

و این کاملا منطقی هست که با سود 43 تومنی پاسارگاد و پی به ای 5 که میشه 215 تومن و سود 35 تومنی ملت که میشه 175 تومن به این پی به ای برسند ...... و اختلاف فاحشی که نسبت به پی به ای بازار داشتند باعث شد که اینا زود بیاند بالا .....

به هر حال کاهش دلار و آمدن روحانی یه قضیه بی ربط به رشد بانکی ها میدونم ( در حد ماه رمضان و رشد قندی ها ) ...... چون اگه قرار بود که با اومدن روحانی تحریم برداشته بشه فارس باید رو 1200 حدود 200 میلیون صف خرید زاگرس رو 2000 تومن 50 میل صف خرید داشته باشه .......

این کاهش دلار نشون داد که هیجانی هست و اومدن روحانی هنوز تحریم ها رو دستخوش تغییری نکرده ..... اینو تو تتپیک مذاکرات هسته ای و 5+1 که وحید خبرشو زده میتونی ببینی ...

رشد بانکی ها برای رسیدن به پی به 5 بود ... که سود آوریشون تو لینک گذاشته شده گفتم از کدوم سمته ....

هدف جلوگیری از جو دادن عده ای از دوستان بود که میگفتند با کاهش دلار میگفتند بانکا میترکند بود ......

منکر رشد بانکی ها نیستم اما تحلیل اشتباه هم زیاد نمیپسندم .....

پ.ن: تکنیکال تکنوتار چطوره
    بهترین تفریح خوابه!

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید نصیری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,236 بار در 300 ارسال
    طبق بررسی نمودار وپارس حاکی از آن هست این سهم تا دوماه به مسیر صعودیش ادامه میدهد اما نمیشه گفت الان به کجا اصلاح میزنه اما چیزی که مشخص هست با این حجم 5 روز دیگر صعود طوفانی خود را شروع میکند. اما نکته حائز اهمیت اینه این سهم دیگر زیر 220 نخواهد اومد.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید راز نما از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط علی کرمی نمایش پست ها
    پ.ن: تکنیکال تکنوتار چطوره
    علی جان زیاد جالب نیست،خط حمایتی رو شکسته و بهش پولبک هم کرده...متاسفانه به نظر وارد روند اضلاحی شده!

البته بیشتر احتمالا اصلاحش زمانی باشه تا قیمتی...

پ.ن: مگر اینکه به زودی بتونه خودش رو بکشه بالای سقف قبلی...
    تمام سال من بی تو...

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال وحید نصیری آواتار ها
    تشکر شده 3,384 بار در 637 ارسال
    مرسی مراد .....

میگم دوستان این صحبتای بنده رو حمل بر اینکه مخالف رشد بانکی ها هستم نگیرند .....

صرفا میخواستم یه عده جو ندند ......

به هر حال در صورتی که قرار باشه ریسک بازار بیاد پایین و بازار پی به ای بگیره گروه بانکی رو اولین گروه جهت گرفتن پی به ای میدونم .....

از نظر بنیادی سخته نظر داد ... ولی ظاهرا نظر دوستان تکنیکالیست بر اینه که مستعد رشدند .... و نظر اونا ارجح تره و بنده هم میپذیرم ...
    بهترین تفریح خوابه!

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید نصیری از ایشان تشکر کرده اند:

مرسی مراد .....

میگم دوستان این صحبتای بنده رو حمل بر اینکه مخالف رشد بانکی ها هستم نگیرند .....

به هر حال در صورتی که قرار باشه ریسک بازار بیاد پایین و بازار پی به ای بگیره گروه بانکی رو اولین گروه جهت گرفتن پی به ای میدونم .....

از نظر بنیادی سخته نظر داد ... ولی ظاهرا نظر دوستان تکنیکالیست بر اینه که مستعد رشدند .... و نظر اونا ارجح تره و بنده هم میپذیرم ...
    همیشه این اخلاق خوبت رو ستایش میکنم علی

البته دوستان یادشون نره که فعلا تو موج اصلاحی هستیم پس به قول علی مواظب باشید از هول حلیم تو دیگ نیافتید...
    تمام سال من بی تو...

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,666 بار در 26,704 ارسال
    مرسی مراد .....

متاسفانه در فروم ها رایج شده که هرکی از سهمی یک انتقاد کوچیک و یا حتی سوالی کرد که بوی منفی بودن داد فوری متهمش میکنن به دادن جو منفی جهت خرید در قیمت پایین و جا ماندن از سهم و...
    غافل از اینکه نظر کاربران یک سایت مگر میتونه در روند سهمی مثل بانکی ها اثری بگذاره....
    خوشبختانه در این سایت کمتر شاهد این موارد هستیم.

من هم معتقدم بانکی ها باید رشد میکردن و انتخاب روحانی رشدشون رو تسریع کرد وگرنه موقعی که وبملت و وبصادر در 100بودن همون موقع رشد سهم ها تا مجمع تابلو بود که به وقتش در تاپیک اشاره شد (قبل از قضایای انتخابات که تاپیک خلوت بود...)ولی اومدن دولت جدید امیدهارو افزایش داد و رشدشون رو بیشتر کرد.

بنظرم بانکی ها در میان مدت برای سهامداری همچنان خوب هستند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 830 بار در 188 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.r_moradi نمایش پست ها
    همیشه این اخلاق خوبت رو ستایش میکنم علی

البته دوستان یادشون نره که فعلا تو موج اصلاحی هستیم پس به قول علی مواظب باشید از هول حلیم تو دیگ نیافتید...
    سلام جناب مرادی خسته نباشید هر جی نگاه کردم در مورد خارزم مطلبی نزده بودید نظری در موردش ندارید؟ فکر کنم 1450 ریال حمایت و 1500 و 1570 ریال دارای مقاومت ,نظر شما چیه؟

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید blue_eb1982 از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 1,578 بار در 557 ارسال
    گذری بر چشم انداز بانکی ها پس از انتخابات

تاريخ : چهارشنبه پنجم تیر 1392

گذری بر چشم انداز بانکی ها پس از انتخابات
    انتظار می رود صنعت بانکداری از سه بعد تحت تاثیر این انتخابات قرار گیرد: از بعد سیاست گذاری های اقتصادی، راهکارهای دولت از طریق هدف گذاری های منطقی در جهت کاهش نرخ تورم و بیکاری و همچنین تشویق به سرمایه گذاری در جهت بهبود فضای کسب و کار ساماندهی شود. چون سالم سازی محیط عملیاتی بانک ها از پیش نیازها برای ثبات سیستم مالی کشور به حساب می آید.
    به عنوان اولین سوال، چشم انداز صنعت بانکداری کشور را با توجه به شرایط جدید اقتصادی و (تحولات) سیاسی کشور چگونه ارزیابی می کنید؟
    آیا پایین آمدن نرخ تورم در کشور اثری بر عملکرد بانک ها دارد؟

ادامه مطلب... http://irnamad.blogfa.com/post/8082

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سیگنال از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_eb1982 نمایش پست ها
    سلام جناب مرادی خسته نباشید هر جی نگاه کردم در مورد خارزم مطلبی نزده بودید نظری در موردش ندارید؟ فکر کنم 1450 ریال حمایت و 1500 و 1570 ریال دارای مقاومت ,نظر شما چیه؟
    بله،زیر نظر دارمش،منتظر بودم به حمایت ها برسه وبگم که شما زحمتش رو کشیدید

به نظرم با شروع رشد مجدد بانکی ها و یا باز شدن بانک پاسارگاد این سهم هم رشد خوبی میکنه...مقاومت جدی سهم هم حوالی 170 تومنه...
    تمام سال من بی تو...

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید m.r_moradi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع