صفحه 83 از 197 نخست ... 33738081828384858693133183 ... آخرین
نمایش نتایج: از 821 به 830 از 1962

موضوع: گروه بانــــکي

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    یوسف جان من دو هفته پیش وام گرفتم با یه نرخ بهره معادل x و باید از آخر هفته شروع به قصد دادن کنم ...آیا تغییری در شرایط وام من ایجاد میکنن؟؟؟
    آریو جان وقتی وامی مصوب و قسط بندی میشه تا پایان مدت قرار داد با نرخ تصویب شده باید پرداخت کنی و عطف به ماسبق وجود ندارد.
    این قانون در مورد سپرده گذاری مردم نیز وجود دارد و با فرض افزایش نرخ سود ، سپرده های به تاریخ قبل تا پایان قرارداد همچنان با همان نرخ پیشین پرداخت میشوند مگر انکه قرارداد فسخ شده و مججد سپرده جدید با نرخ جدید افتتاح گردد.

در مورد تاثیر بر روی سود سهام بانکی ها در توضیحاتم به "کوتاه مدت" اشاره داشتم وگرنه از دید سود سهام اتفاقا شاید کمتر هم بشود و در بلندمدت باید حتما در نرخ تسهیلات هم تغیراتی به وجود آید. من صرفا از هیجان کوتاه مدت صف خریدی بانکی ها گفتم .
    و در مورد طلا و دلار....طلا در بلند مدت همیشه برنده بوده است اما با این اوصاف بانکها به رقیبی برای طلا و بازار سرمایه تبدیل خواهند شد!
    ولی ترجیح میدهم قضاوتهای بلند مدت نکنم و صرفا به تاثیرات کوتاه مدت ان نظاره گر باشم چراکه میدانم در اصول چنین تصمیم گیری هایی مطالعه انجام نشده و صرفا برای فرونشاندن التهابات است و این قصه را در بلند مدت چندان پایدار نمی بینم!

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    اين وسط برد با كسايي هست كه حق تقدم استفاده نشده بانك دي دارن چه قيمتي معامله بشه طي تماسي كه با شركت داشتم ميگفت كه اگهي فروش فردا مياد و هفته بعد معامله ميشه

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,222 بار در 294 ارسال
    من نمی فهمم چرا مردم اینقدر جو گیر شدند واقعا جای تعجب داره همه از لیدری گروه بانک می گویند و صف های گسترده فردا

شاید بازار جو گیر بشه و فردا صبح صف بچینه ولی بالا رفتن نرخ سود سپرده ها که به ظرر بانکها است هزینه تمام شده را بالا میبره

من خودم چند روز پیش روی پاکسا جوگیر شدم با یک خبر که نرخ پودر قرار بره بالا و دیگه به واردات شوینده ها ارز دولتی نمی دهند رفتم پاکسان خریدم بی اونکه صورت های مالی را بخوانم کلی ضرر کردم به نظرم به هر خبر باید با دید کارشناسی نگاه کرد و اسیر صف و صف بازی نشد .

به نظر من این خبر اصالتا و تا این حد به ضرر بانکی ها است مگر اینکه نرخ تسهیلات هم افزایش پیدا کنه
    در ضمن دوستان چی فکر می کنند مگر مردم ایران همه دارند هر لحظه خبر پیگیری می کنند که مثلا سود بانکی رفت بالا حالا سکه و دلار نابود بشه نه آقا تازه بدتر میشه چون طرف میگه اگه پولمو می گذاشتم بانک که 20% می داد پس حالا که ریسک کردم باید خیلی بیشتر گیرم بیاد

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابااتی از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر ویژه بورسی oplus آواتار ها
    تشکر شده 1,306 بار در 239 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابااتی نمایش پست ها
    من نمی فهمم چرا مردم اینقدر جو گیر شدند واقعا جای تعجب داره همه از لیدری گروه بانک می گویند و صف های گسترده فردا

شاید بازار جو گیر بشه و فردا صبح صف بچینه ولی بالا رفتن نرخ سود سپرده ها که به ظرر بانکها است هزینه تمام شده را بالا میبره

من خودم چند روز پیش روی پاکسا جوگیر شدم با یک خبر که نرخ پودر قرار بره بالا و دیگه به واردات شوینده ها ارز دولتی نمی دهند رفتم پاکسان خریدم بی اونکه صورت های مالی را بخوانم کلی ضرر کردم به نظرم به هر خبر باید با دید کارشناسی نگاه کرد و اسیر صف و صف بازی نشد .

به نظر من این خبر اصالتا و تا این حد به ضرر بانکی ها است مگر اینکه نرخ تسهیلات هم افزایش پیدا کنه
    در ضمن دوستان چی فکر می کنند مگر مردم ایران همه دارند هر لحظه خبر پیگیری می کنند که مثلا سود بانکی رفت بالا حالا سکه و دلار نابود بشه نه آقا تازه بدتر میشه چون طرف میگه اگه پولمو می گذاشتم بانک که 20% می داد پس حالا که ریسک کردم باید خیلی بیشتر گیرم بیاد
    منتها کیه که بفهمه

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید oplus از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال Yusef_sbm12 آواتار ها
    تشکر شده 4,027 بار در 685 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    یوسف جان من دو هفته پیش وام گرفتم با یه نرخ بهره معادل x و باید از آخر هفته شروع به قصد دادن کنم ...آیا تغییری در شرایط وام من ایجاد میکنن؟؟؟
    نه آریو جان همانطور که دوستان هم گفتن ربطی به سود تسهیلات نداره فعلا و اگر هم داشت عطف به ماسبق نمیشد...
    زندگی منشوریست در حرکت دوّار ؛
    که با رنگهای بدیع ؛
    و دلفریبش ؛

آن را دوست داشتنی ؛
    خیال انگیز ؛
    و پر شور ساخته است .

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Yusef_sbm12 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 122 بار در 53 ارسال
    افزایش سود بانکی بر بانکی ها و لیزینگی ها مبارک

وسینا را عشق است

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shokohit_ar از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    150.000.000 صف خرید بانک ملت در ابتدای ساعت 8:30 !!!!!!!!
    البته الان تعدیل شد ولی آیا کسی صف با این حجم را تاکنون دیده بود؟!
    کلیه بانکیها صف خرید....

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 237 بار در 71 ارسال
    تهران:۰۸:۳۳ , ۱۳۹۰/۱۰/۲۱

با تصویب شورای پول و اعتبار؛
    نرخ سود سپرده بانکی حداقل 21 درصد شد
    شورای پول و اعتبار در جلسه سه شنبه شب خود نرخ سود سپردههای بانکی را به بیش از نرخ تورم جدید(20.6 درصد) یعنی 21 درصد افزایش داد.
    عضو شورای پول و اعتبار در گفتگو با مهر با اعلام این خبر گفت: شورای پول و اعتبار سه شنبه شب در بانک مرکزی تشکیل جلسه داد و موضوعاتی همچون "ال سی" ریالی و نرخ سود سپردههای بانکی را مورد بررسی قرار داد.
    سید کاظم دلخوش اعلام کرد: اعضای شورای پول و اعتبار در این جلسه موافقت کردند نرخ سود سپردههای بانکی بیش از نرخ تورم موجود کشور (20.6 درصد) افزایش یابد. برهمین اساس، نرخ جدید سود سپرده 21 درصد تعیین شد.
    وی اظهارداشت: همچنین مقرر شد بانک مرکزی بخشنامه این مصوبه شورای پول و اعتبار را به بانکها ابلاغ کند تا از هفته آینده براساس نرخ سود سپرده جدید اعمال شود.
    عضو شورای پول و اعتبار همچنین از ساماندهی اعطای "ال سی" ریالی توسط این شورا خبر داد و گفت: شورای پول و اعتبار در این باره مصوبات جدید به تصویب رساند.
    به گزارش مهر، بانک مرکزی در سالجاری برای سومین بار بود که پیشنهاد افزایش نرخ سود سپرده بانکی را به شورای پول و اعتبار ارائه کرد که در نهایت موفق شد نظر شورای پول و اعتبار را با این پیشنهاد جلب کند. در دو مرحله قبلی این پیشنهاد بانک مرکزی با مخالفت اعضای شورای پول و اعتبار مواجه شده بود.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ملک الملک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amirreza6790 آواتار ها
    تشکر شده 1,702 بار در 295 ارسال
    وبملت صفه 40 50 میلیونی شو داد الان راحتر میشه خرید!!

عضو عادی
    تشکر شده 53 بار در 27 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملک الملک نمایش پست ها
    تهران:۰۸:۳۳ , ۱۳۹۰/۱۰/۲۱

با تصویب شورای پول و اعتبار؛
    نرخ سود سپرده بانکی حداقل 21 درصد شد
    شورای پول و اعتبار در جلسه سه شنبه شب خود نرخ سود سپردههای بانکی را به بیش از نرخ تورم جدید(20.6 درصد) یعنی 21 درصد افزایش داد.
    عضو شورای پول و اعتبار در گفتگو با مهر با اعلام این خبر گفت: شورای پول و اعتبار سه شنبه شب در بانک مرکزی تشکیل جلسه داد و موضوعاتی همچون "ال سی" ریالی و نرخ سود سپردههای بانکی را مورد بررسی قرار داد.
    سید کاظم دلخوش اعلام کرد: اعضای شورای پول و اعتبار در این جلسه موافقت کردند نرخ سود سپردههای بانکی بیش از نرخ تورم موجود کشور (20.6 درصد) افزایش یابد. برهمین اساس، نرخ جدید سود سپرده 21 درصد تعیین شد.
    وی اظهارداشت: همچنین مقرر شد بانک مرکزی بخشنامه این مصوبه شورای پول و اعتبار را به بانکها ابلاغ کند تا از هفته آینده براساس نرخ سود سپرده جدید اعمال شود.
    عضو شورای پول و اعتبار همچنین از ساماندهی اعطای "ال سی" ریالی توسط این شورا خبر داد و گفت: شورای پول و اعتبار در این باره مصوبات جدید به تصویب رساند.
    به گزارش مهر، بانک مرکزی در سالجاری برای سومین بار بود که پیشنهاد افزایش نرخ سود سپرده بانکی را به شورای پول و اعتبار ارائه کرد که در نهایت موفق شد نظر شورای پول و اعتبار را با این پیشنهاد جلب کند. در دو مرحله قبلی این پیشنهاد بانک مرکزی با مخالفت اعضای شورای پول و اعتبار مواجه شده بود.
    خدارو شكر بالاخره به بار نشست فقط حيف كه امتياز وامم تا هفته ديگه كامل نميشه و بايد وام رو با درست بالاتر بگيرم
    در هر صورت بر سهامداران بانكي مبارك

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید JGH از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع