صفحه 43 از 197 نخست ... 33404142434445465393143 ... آخرین
نمایش نتایج: از 421 به 430 از 1962

موضوع: گروه بانــــکي

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    دوستان توجه کنند بعد از عرضه سهم بانک پاسارگاد که سهامداران حقیقی زیادی دارند و اکثرا برگه سهامشان را اصلاح کردهاند و اماده فروش هستند و از ان طرف نیز برگه حق تقدمهایش نیز وارد فرابورس میشود تعدادسهام شناور سهم بالا خواهد بود . ومن ا...التوفیق

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    من اصلا به خوشبینی شما با این رنج قیمتی در روز بازگشایی فکر نمی کنم. خودتون میگید تعداد زیاد سهامدار حقیقی خسته داره که همه اماده عرضه سهم هاشون هستند. با توجه به حجم بالا فکر کنم شاهد صف عرضه سنگین باشیم و فکر کنم حدودا با قیمتی در محدوده 170 معامله بشه و چند روز ابتدا هم کاهش قیمت داشته باشه. شاید تا 155 هم برسه پایین! بعد دوباره به سمت بالا حرکت کنه...
    میمونیم و میبینیم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    من اصلا به خوشبینی شما با این رنج قیمتی در روز بازگشایی فکر نمی کنم. خودتون میگید تعداد زیاد سهامدار حقیقی خسته داره که همه اماده عرضه سهم هاشون هستند. با توجه به حجم بالا فکر کنم شاهد صف عرضه سنگین باشیم و فکر کنم حدودا با قیمتی در محدوده 170 معامله بشه و چند روز ابتدا هم کاهش قیمت داشته باشه. شاید تا 155 هم برسه پایین! بعد دوباره به سمت بالا حرکت کنه...
    میمونیم و میبینیم.
    تاکید مدیران بر بازگشایی بالای 200 تومنه.......
    یادمون باشه توی بازار ایران هیچ وقت سهامدار جزئ تعیین کننده قیمت نبوده....
    شکبیر زیان ده هم سهامدار خسته داشت ولی چند باز شد؟
    بانک سرمایه چطور؟بانک دی ؟ و.........
    توی روز اول اتفاق خاصی نمیفته ولی در روزهای بعدی فشار عرضه زیاد خواهد بود ....مثل چیزی که توی دی دیدیم
    در کل بشینیم و ببینیم بهتره...
    در ضمن من یه برگ سهم این بانکو ندارم که بخوام به بازگشاییش خوشبین یا بد بین باشم
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی70 نمایش پست ها
    تاکید مدیران بر بازگشایی بالای 200 تومنه.......
    یادمون باشه توی بازار ایران هیچ وقت سهامدار جزئ تعیین کننده قیمت نبوده....
    شکبیر زیان ده هم سهامدار خسته داشت ولی چند باز شد؟
    بانک سرمایه چطور؟بانک دی ؟ و.........
    توی روز اول اتفاق خاصی نمیفته ولی در روزهای بعدی فشار عرضه زیاد خواهد بود ....مثل چیزی که توی دی دیدیم
    در کل بشینیم و ببینیم بهتره...
    در ضمن من یه برگ سهم این بانکو ندارم که بخوام به بازگشاییش خوشبین یا بد بین باشم
    مصطفی نظرتو درباره بازگشایی تایید میکنم......البته من چنتا برگه ازش دارم

مطمئنا تدابیر مناسبی برای اون عرضه های سنگینی که شما و جناب کیوان فرمودین وجود دارد..البته یک نکته خودم بالای 220 فروشنده ام.....اما بازم میگم با این حجم سرمایه و سهامدار حقیقی واقعا مدیریت عرضه ها کمی سخته ولی منفی شدن 2 روز اول خیلی بعیده.....

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ali.n آواتار ها
    تشکر شده 304 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.n نمایش پست ها
    دوستان میشه بگید چطوری میشه در روز سه شنبه خریدش؟عرضه اولیه که نیست؟
    چون مطمءن هستم که مثل سمگا روز اول تو آنلاین من نمادشو نشونش نمیده تا بتونم بخرمش

.........................................
    مهران جان صندوقتون رو لطفا خالی کنید
    ویرایش توسط ali.n : 2011/08/14 در ساعت 07:28
    بِسم الله الرّحمنِ الرّحيم

يا ألله يا کريمُ يا اوّلُ يا آخِرُ يا مجيبُ يا فارِجَ الهَمِّ و يا کاشِفَ الغَمِّ

فَرِّج هَمّي و يَسِّر أمري وارحَم ضعفي و قِلَّةَ حيلَتي وَارزُقني مِن حَيثُ لاأَحتَسِبُ يا رَبّ العالَمين

رسول خدا (ص) فرمود: هرکس اين دعا را بخواند و ديگران را نيز از آن آگاه سازد، خداوند در امور مهمه اش گشايش ايجاد خواهد کرد.

...........................

موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی محک تلفن: 22490544

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ali.n از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,232 بار در 1,458 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.n نمایش پست ها

.........................................
    مهران جان صندوقتون رو لطفا خالی کنید
    خالی شد

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده است:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    سیگنال بورس : اطلاعات پیشبینی سود هر سهم با سرمایه 258ر27 میلیارد ریال به ازای هر سهم 293 ریال که توسط شرکت بانک پاسارگاد(سهامیعام) تهیه گردیدهاست

1- مطابق تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 17/02/88، افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 000ر7 میلیارد ریال به مبلغ 000ر30 میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی و سلب حق تقدم از سهامداران طی چند مرحله به هیات مدیره تفویض گردید. مطابق با مصوبه هیات مدیره مورخ 26/02/88، مرحله اول افزایش سرمایه از مبلغ 000ر7 میلیارد ریال به مبلغ 700ر7 میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران اجرا گردید.

مرحله دوم افزایش سرمایه مطابق با مصوبه هیات مدیره مورخ 24/07/89 از مبلغ 700ر7 میلیارد ریال به مبلغ 100ر23 میلیارد ریال از محل سلب حق تقدم از سهامداران و صدور سهام جدید صورت گرفت. مطابق با مصوبه هیات مدیره مورخ 22/05/90، مرحله سوم افزایش سرمایه از مبلغ 100ر23 میلیارد ریال به مبلغ 258ر27 میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران مورد تصویب قرار گرفت.

2- نظر سرمایهگذاران محترم به مفروضات بودجه جلب مینماید.

3- مطابق با مفروضات بودجه و بند 11 یادداشتهای همراه پیش بینی درآمد هرسهم سال مالی 90، شرکت نحوه محاسبه مالیات را ارائه نموده است. مزید استحضار وضعیت مالیاتی شرکت در سنوات قبل مطابق با صورتهای مالی حسابرسیشده سال مالی 89، به پیوست ارائه شدهاست.

4- پيشبيني عملكرد سال مالي منتهي به 29/12/90 در مقايسه با عملکرد واقعی سال مالي قبل بهترتيب سود تسهیلات اعطایی 32 درصد افزایش، سود پرداختی به سپردههای سرمایهگذاری 29 درصد افزایش و سود پس از کسر مالیات 32 درصد افزایش نشان می دهد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
    دنیای اقتصاد: دكتر مجيد قاسمي، مديرعامل بانك پاسارگاد در آستانه ورود اين بانك خصوصي به بورس از احتمال تعديل مثبت eps بانك پاسارگاد تا شهريورماه سالجاري خبر داد.

وي كه جمعه گذشته در يك نشست خبري به مناسبت روز خبرنگار سخن ميگفت، افزود: پيشبيني درآمد هر سهم بانك پاسارگاد در سال 90 با سرمايه 27 هزار و 258 ميليارد ريال، 293 ريال است كه اميدواريم بتوانيم اين رقم را تا ماه آينده افزايش دهيم. دكتر قاسمي از پوشش 25 درصدي eps سال 90 اين بانك خبر داد و پيشبيني درآمد هر سهم بانك پاسارگاد (eps) سال 91 را هم با سرمايه 27 هزار و 258 ميليارد ريال معادل 400 ريال اعلام كرد.

دكتر قاسمي، قيمت سهم بانك پاسارگاد براساس قيمت otc اين بانك معادل 2 هزار و 250 ريال بوده كه با كسر 180 ريال سود اعلام شده كه به حساب افزايش سرمايه رفته از نظر تئوريك قيمت سهام بانك حدود 1900 ريال است و انتظار ميرود كه قيمت سهم در بورس هم حدود 2 هزار ريال گشايش يابد. وي در عين حال تاكيد كرد كه قيمت نهايي سهم به عرضه و تقاضا در بورس بستگي دارد. اين بانك در پايان سال 1389 تعداد 268 شعبه داشته كه در حال حاضر به 272 شعبه رسيده است.
    ویرایش توسط مجيد رادمنش : 2011/08/14 در ساعت 11:35
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

ستاره‌دار(22) عبدالله محمدی آواتار ها
    تشکر شده 6,109 بار در 1,018 ارسال
    اطلاعيه بازگشايي نماد سهام بانک پاسارگاد (وپاسار)

http://www.irbourse.com/newsFiles/FILE/10310vapasar.pdf

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید عبدالله محمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    نحوه بازگشايي نماد بانك پاسارگاد مشخص شد

خبرگزاري فارس: نحوه بازگشايي نماد بانك پاسارگاد در سه شنبه جاري از سوي شركت بورس اوراق بهادار مشخص شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، درپي مشخص شدن روز بازگشايي نماد بانك پاسارگاد كه سه شنبه جاري در تابلوي اول معاملات بورس اوراق بهادار با نماد معاملاتي " وپاسار " انجام مي شود، نحوه بازگشايي نماد نهمين بانك بورسي اعلام شد.
    براين اساس ، بازگشايي نماد معاملاتي از طريق حراج ناپيوسته با اعمال يك مرحله پيش گشايش شروع و با
    اجراي حراج ناپيوسته پايان مي يابد.پس از اين مرحله معاملات از طريق حراج پيوسته در زمان باقي مانده تا پايان جلسه معاملاتي و در دامنه نوسان مجاز روزانه قيمت انجام مي شود.
    قيمت مرجع در دوره حراج پيوسته، قيمت كشف شده از طريق حراج ناپيوسته است.
    همچنين سهامداران فعلي اين بانك براي فراهم شدن امكان فروش سهام بايد فردا دوشنبه نسبت به تغيير كارگزار ناظر سهام خود از طريق كارگزاران خود اقدام كنند.
    همچنين با توجه به اعمال افزايش 18 درصدي بانك پاسارگاد ( از دو هزار و 310 به بيش از دو هزار و 725 ميليارد تومان) سهامداران اين بانك از امروز تا 20 مهر ماه به مدت 60 روزكاري مهلت دارند تا نسبت به تعيين تكليف سهام حق تقدم تصميم گيري كنند.
    www.mahak-charity.org

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال
    نهمین بانک فردا وارد بورس تهران می شود
    نماد بانک پاسارگاد به عنوان نهمین بانک فردا با سهام شناور 23.87 درصد در تابلوی اصلی بازار اول بورس اوراق بهادار تهران بازگشایی می شود.

به گزارش بیما، بانک پاسارگاد 44 هزار و 694 سهامدار دارد که23.87 درصد سهام این بانک در اختیار سرمایه گذاران حقیقی است.
    مدیرعامل بانک پاسارگاد گفت : این بانک با سرمایه 27 هزار و 258 میلیارد ریال فردا (سه شنبه) فعالیت خود را در بورس اوراق بهادار تهران آغاز می کند.
    قاسمی با بیان اینکه سرمایه بانک پاسارگاد هم اکنون 23 هزار و 100 میلیارد ریال است ، افزود : این بانک تا پیش از ورود به بازار سرمایه، 18 درصد افزایش سرمایه از محل مطالبات سهامداران خواهد داد تا معاملات با سرمایه ای معادل 27 هزار و 258 میلیارد ریال در بورس تهران آغاز شود.
    وی با بیان اینکه 50 شرکت زیر مجموعه بانک پاسارگاد هستند، گفت : با ورود این بانک به بازار سرمایه، فعالیت های مالی بانک پاسارگاد تکمیل خواهد شد.
    مدیرعامل بانک پاسارگاد گفت : مراحل پذیرش بیمه این بانک به زودی آغاز خواهد شد و پیش بینی می شود، بیمه پاسارگاد تا پایان سال وارد بورس تهران شود.
    وی خاطر نشان کرد : هلدینگ معدنی پاسارگاد یکی دیگر از شرکت های زیر مجموعه این بانک است که به تازگی در فرابورس پذیرش شده است.
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع