صفحه 60 از 197 نخست ... 10505758596061626370110160 ... آخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 1962

موضوع: گروه بانــــکي

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی70 نمایش پست ها
    باربد جان منظورم قیمت بسته شدن روز اولش بود...یادته تا 230 هم میخریدن و بعدش صف فروش.....
    اینم احتمالا همین سرنوشتو داره
    اون زمان یک تعدا رو این سهمها نوسانات خوبی میگرفتند
    مثل خودم
    اما الان فقط سهم بنداز شدند
    من نمیگم فردا صف فروش میشه
    اما زاگرس را ببینید چی شد
    جالبه همین سهم چند روز پیش یک بنده خدایی به من میگفت 170 بیرون بازار بهت میدم
    حالا اگر بدونه سهم 275 باز شده
    از اینکه من اراک نبودم تا اونو ازش بخرم کلی خوشحال میشه

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    رفتن به سمت بانک انصار مساویست با خودکشی! من نمی خواستم نظر غیر کارشناسانه بگذارم اما این متن فکرم بود که یکی زحمت پیاده کردنشو کشیده بود !
    نقدی بر قیمت گذاری امروز بانک انصار

در ارتباط با قیمت عرضه بانک انصار نکاتی وجود دارد:

با توجه به تنوع سهام بانکی در بازار سرمایه مهمترین عامل قیمت قیمت گذاری این سهم می تواند ضریب پی بر ای باشد.از آنجا که حاشیه سود و نوع فعالیت بانکی برای همه شرکتهای صنعت مساوی است بنابراین تنها عامل قیمتگذاری سود هر سهم و پی بر ای سهم است.قیمتی که امروز بانک انصار به خود دید قیمت ناعادلانه ای برای سهم نیست اما برای عرضه اولیه بسیار بسیار نامناسب بود. در واقع شرکت به ارزش ذاتی آینده خود عرضه شد و تمام تعدیلات مثبت سود و تمام اخبار مثبت پیرامون خود در آینده را(اگر اتفاق بیفتد و اعمال شود!!!) پیش خور کرد.

قیمت امروز قیمت میان مدت این سهم بود و این که عنوان کنیم قصد حمایت از سهم را داریم کاری صحیحی نخواهد بود! پتروشیمی زاگرس نیز با حمایتهای سهامدار عمده به این روز افتاده است وای به حال حمایت از بانک انصار! بنابراین بهتر است صادقانه به موضوع نگاه کرد. سهم برای افزایش قیمت به آمارهای واقعی احتیاج دارد. ضریب پی بر ای مربوط به آینده نامطمئن نیست!

این که در 3 ماهه 12 تومان محقق کرده ایم و در 12 ماهه 40-50 تومان سود خواهیم داشت نمی تواند ملاک قیمت گذاری سهم باشد.تا گزارش 12 ماهه ممکن است اتفاقات زیادی در حوزه سیاسی، اقتصادی و حتی قانون گذاری(مخصوصا" حوزه بانکی) بیافتد. بنابراین بهتر است با توجه به شرایط پیش رفت. در حال حاضر بانکهای استخوان دارتری در بازار وجود دارند که همه آنها احتمال تعدیل سود تا پایان سال را نیز دارا هستند و با یکی دو واحد پی بر ای کمتر از بانک انصار در حال معامله هستند.

بانک انصار به لحاظ وسعت بازار هدف ، ترکیب سپرده ها و خدمات بانکی به هیچ عنوان با بانکهای پر سابقه بورسی قابل مقایسه نیست و در بهترین شرایط می تواند پی بر ای مساوی با آنها بگیرد!!!بنابراین حتی در صورت حمایت مصنوعی از سهم نیز توصیه ی مبنی بر ورود به این سهم نیست.باید توجه داشت که سهامداران خرد این بانک نیز به شدت زیاد هستند که ممکن است در این بازار به هم ریخته و آشفته آن ها هم به عرضه کنندگان بپیوندند.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    كلا با اين قيمت باز كردنشان بازار را خراب كردند . حال اگر از فردا منفي شود ان وقت..... ولي از دست بچه هاي بالا هيچ چيزي بعيد نيست شايد...

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,295 بار در 2,970 ارسال
    دوستانی که این سهم را خریده اند نگران نباشند
    حدس من این است که از سهم قطعا حمایت میشود چون
    این گروه هم پول کلان دارند و هم قدرت .....
    به نظر شما آیا میایند و میگذارند آبرویشان برود و
    مضحکه خاص و عام و مطبوعات و اهالی بازار شوند ...!!!!
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,770 بار در 533 ارسال
    یه نگاه به تبلیغ این بانک کنید!
    پول نداره تبلیغ خوب بسازه
    هر چی بچه کوچولو اورده لنج انصار رو تبلیغ کنند!

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamed89 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAPTAIN NEMO نمایش پست ها
    دوستانی که این سهم را خریده اند نگران نباشند
    حدس من این است که از سهم قطعا حمایت میشود چون
    این گروه هم پول کلان دارند و هم قدرت .....
    به نظر شما آیا میایند و میگذارند آبرویشان برود و
    مضحکه خاص و عام و مطبوعات و اهالی بازار شوند ...!!!!
    کاپتان جان منم انتظار بازگشایی سهم زیر 250 تومن رو اصلا نداشتم ....به نظر من وضعیت بانک از وضعیت بانک های جدید هم از لحاظ دسترسی به منابع و ...خیلی بهتره

به بانک دی با اون م د ی ر ی ت که 1 تومن سه ماهه ساخته ارزش 150 تومن میدن ولی انصار با این مدیریت بازاری که 12 تومن فقط سه ماهه ساخته انتظار بازگشایی تو قیمت 160 تا 180 تومن داریم

من فکر میکنم فردا این مدیر از سهمش حمایت کنه در غیر این صورت حسابی اشتباه محاسبه کردم
    امروز 265 خرید داشتم برای یه نوسان کوچیک
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 27,005 بار در 4,769 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed89 نمایش پست ها
    یه نگاه به تبلیغ این بانک کنید!
    پول نداره تبلیغ خوب بسازه
    هر چی بچه کوچولو اورده لنج انصار رو تبلیغ کنند!
    حامد جان من خودم بازاریابی خوندم نمیگم مارکتینگ بده( البته بد نبود نمیومد بازار سرمایه ولی این دلیل ارزش گذاری فعلی سهم نیست عزیز
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 72 بار در 33 ارسال
    بنظرمن نباید تعجب کرداز قیمت265تومان چون بانک انصارهم قدرت هم ثروت داردتا320تومان رشد میکنه.کدام بانک توانسته بعد از یکسال ونیم پذیره نویسی مستقیم وارد خود بورس بشه احتمالا گزارش 6ماهه29پوشش بده این سهم آینده درخشانی دارد

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نیما از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,001 بار در 1,903 ارسال
    امروز قصد خرید وانصار داشتم ولی چون قیمت بالا خورد تمام وجه مربوط را بانک دی در -4٪(1299) خریدم.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    6 شهريور 90
    ابوالفتحی:سوءاستفاده مالی از بانک صادرات ایران انجام نشده و خسارتی نیز به این بانک وارد نیامده است

در پي انتشار اخباري مبني بر سوءاستفاده مالي در يکي از شعب بانك صادرات خوزستان طي روزهاي اخير در محافل خبري، مجيد ابوالفتحي مدير کل روابط عمومي بانك صادرات گفت : موضوع صرفاً سوء استفاده از نام و اعتبار بانک صادرات ايران ميباشد به نحوي که مديران گروه ملي فولاد ايران با تباني احدي از کارکنان اين بانک خارج از محيط و سيستم بانکي اقدام به سوء استفاده اعتبار اسنادي ريالي داخلي (lc) مينمايند، درحاليکه هيچ گونه سابقه و مستند قانوني نزد اين بانک موجود نبوده و اعتبارات مذکور صوري و فاقد پشتوانه ميباشند.
    به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران به نقل از خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ، مجيد ابوالفتحي مدير کل روابط عمومي بانك صادرات در خصوص سوءاستفاده مالي در يکي از شعب بانک صادرات خوزستان با تاکيد بر اينکه موضوع صرفاً سوء استفاده از نام و اعتبار بانک صادرات ايران بوده است خاطر نشان ساخت: مديران گروه ملي فولاد ايران با تباني احدي از کارکنان اين بانک خارج از محيط و سيستم بانکي اقدام به سوء استفاده اعتبار اسنادي ريالي داخلي (lc) مينمايند، درحاليکه هيچ گونه سابقه و مستند قانوني نزد اين بانک موجود نبوده و اعتبارات مذکور صوري و فاقد پشتوانه ميباشند. وي افزود: افراد فوق با همکاري عوامل خود نزد ساير بانکهاي کشور ضمن ارائه و تنزيل اسناد اعتباري، موفق به سوءاستفاده مبالغي از ساير بانکهاي کشور ميگردند و درپي اين اقدامات نه تنها سوءاستفاده مالي از بانک صادرات ايران انجام نشده بلکه خسارتي نيز به اين بانک وارد نگرديده است.
    وي يادآور شد: از 25 روز پيش مسوولان بانك صادرات خوزستان به تباني يكي از روساي شعب با مالك يكي از كارخانه هاي فولاد پي بردند و پس از پيگيري اين ماجرا به اين نتيجه مي رسند كه از حدود تيرماه سال 88، اسناد اعتباري داخلي بدون اينكه در بانك و از اركان اعتباري بانك مجوز داشته باشند، به صورت صوري صادر شده است. در ادامه و با اعترافات رييس شعبه و با همكاري وزارت اطلاعات و قوه قضاييه و دادگستري خوزستان و اعترافات آقاي «خ» مالك اين كارخانه، اسنادي خارج از بانك پيدا شد. اين اسناد به صورت صوري به نام بانك صادرات صادر شده بود.
    ابوالفتحي با اشاره به انعکاس نظرات تني چند از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در اين خصوص خاطرنشان ساخت:بازرسي بانک صادرات در بدو امر پرونده سوء استفاده مالي را کشف و از طريق مراجع ذيصلاح نسبت به پيگرد قانوني متهمان اقدام نموده است و اطمينان خواهيم داد که برخورد قاطع با متخلفان انجام خواهد شد .
    www.mahak-charity.org

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع