صفحه 12 از 141 نخست ... 291011121314152262112 ... آخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 1401

موضوع: سرمايه گذاري پتروشيمي ( وپترو )

عضو عادی
    تشکر شده 330 بار در 97 ارسال
    سلام آقا سعید
    12% مثبت میخوره بعدش احتمال داره روان بشه به نظر شما فروشش بهتره یا نگهداری ؟
    شایدم فرصت خرید و اضافه نمودن سهم!!!

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید reza537 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 561 بار در 153 ارسال

مثلت وپترو

نقل قول نوشته اصلی توسط reza537 نمایش پست ها
    سلام آقا سعید
    12% مثبت میخوره بعدش احتمال داره روان بشه به نظر شما فروشش بهتره یا نگهداری ؟
    شایدم فرصت خرید و اضافه نمودن سهم!!!
    سلام دوست عزیز

طبق اخباری که هفته پیش گفتم و به قول دوست عزیزمان ساده ی ساده (خبر واقعا محرمانه و از داخل جلسه بود) روز چهارشنبه جلسه بین ساتا و گروه وپترو برگزار شد. ساتا به شدت دنبال خرید وپترو هست (ولی گفته شد سهامدار عمده بوق تشریف داره و کج دار مریض کار را انجام میده) بحث قیمت گذاری بود قرار شد وپترو گزارشی جامع از زیر مجموعه ها به ساتا بده ( این هفته) و توسط ساتایی ها و... ها تحلیل بشه. دوستم که در جلسه بود گفت به احتمال زیاد زیاد معامله انجام بشه چون این دفعه خریدار خودی است (راستی) است.
    لذا اینطوری که صف پشتش هست و اصلا کوتاه نیامد به نظر من خیلی منتظرند فردا ببینند اگر عرضه شد سریع خالی کنند ولی گویا محکمتر از این حرفاست و هر چی عرضه بشه جارو خواهد شد. حال اختیار با خودتان است. من فقط دانسته های و شنیده های خود را نقل کردم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید راد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,757 بار در 4,575 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید راد نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

طبق اخباری که هفته پیش گفتم و به قول دوست عزیزمان ساده ی ساده (خبر واقعا محرمانه و از داخل جلسه بود) روز چهارشنبه جلسه بین ساتا و گروه وپترو برگزار شد. ساتا به شدت دنبال خرید وپترو هست (ولی گفته شد سهامدار عمده بوق تشریف داره و کج دار مریض کار را انجام میده) بحث قیمت گذاری بود قرار شد وپترو گزارشی جامع از زیر مجموعه ها به ساتا بده ( این هفته) و توسط ساتایی ها و... ها تحلیل بشه. دوستم که در جلسه بود گفت به احتمال زیاد زیاد معامله انجام بشه چون این دفعه خریدار خودی است (راستی) است.
    لذا اینطوری که صف پشتش هست و اصلا کوتاه نیامد به نظر من خیلی منتظرند فردا ببینند اگر عرضه شد سریع خالی کنند ولی گویا محکمتر از این حرفاست و هر چی عرضه بشه جارو خواهد شد. حال اختیار با خودتان است. من فقط دانسته های و شنیده های خود را نقل کردم.
    من اين شايعات رو تاييد نميكنم....وپترو به درد ساتا نميخوره...اون بلوك وساخت وپترو هست كه به درد ساتا ميخوره.....
    مرا گر دولت عالم ببخشند .... برابر با نگاه مادرم نيست

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

مثلت وپترو

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    من اين شايعات رو تاييد نميكنم....وپترو به درد ساتا نميخوره...اون بلوك وساخت وپترو هست كه به درد ساتا ميخوره.....

سلام دوست عزیز

اتفاقا چون شما در نوشته قبلی پرسیده بودید وساخت یا وپترو خودم عمدا این را شفاف پرسیدم. دوستم نظرش این بود چون وپترو زیر مجموعه های در پیت زیاد داره (به شخصه خودم قبول ندارم) و می خواهد فله ای بفروشند ساتا گفته باید گزارشی جامع از زیر مجموعه هایش بدهد تا بررسی و سپس تصمیم گیری کند. در ضمن ما هم منکر وساخت نشدیم همه می دانند هر کی وپترو را می خره بخاطر وساختش هست منتهی مساله این است که وپترو به هیچ عنوان حاضر به فروش وساخت به تنهایی نیست و میگه کل سهامها را می فروشه لذا ساتا هم می خواهد بررسی کند ببیند ارزش دارد بخاطر وساخت سایر زیر مجموعه ها را کلی بخرد یا نه.

در ضمن شایعه نبود ایشان از همکلاسی های مقطع دکتری خودم بوده و پرتفو گردان چند...... است و یک سهم هم به من معرفی کرد برو بخر تا زیانهایت جبران بشه و تا اردیبهشت 30 درصد داره (ماهی 15 درصد). منتهی من خیلی از سبدم بسته و برخی در زیانم (حتی در پی ام هم به جنابعالی گفته بودم)

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید راد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعید راد نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اتفاقا چون شما در نوشته قبلی پرسیده بودید وساخت یا وپترو خودم عمدا این را شفاف پرسیدم. دوستم نظرش این بود چون وپترو زیر مجموعه های در پیت زیاد داره (به شخصه خودم قبول ندارم) و می خواهد فله ای بفروشند ساتا گفته باید گزارشی جامع از زیر مجموعه هایش بدهد تا بررسی و سپس تصمیم گیری کند. در ضمن ما هم منکر وساخت نشدیم همه می دانند هر کی وپترو را می خره بخاطر وساختش هست منتهی مساله این است که وپترو به هیچ عنوان حاضر به فروش وساخت به تنهایی نیست و میگه کل سهامها را می فروشه لذا ساتا هم می خواهد بررسی کند ببیند ارزش دارد بخاطر وساخت سایر زیر مجموعه ها را کلی بخرد یا نه.

در ضمن شایعه نبود ایشان از همکلاسی های مقطع دکتری خودم بوده و پرتفو گردان چند...... است و یک سهم هم به من معرفی کرد برو بخر تا زیانهایت جبران بشه و تا اردیبهشت 30 درصد داره (ماهی 15 درصد). منتهی من خیلی از سبدم بسته و برخی در زیانم (حتی در پی ام هم به جنابعالی گفته بودم)
    حالا وپترو رو از كي ميخاد بخره؟

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,321 بار در 2,623 ارسال
    با سلام وعرض ادب

یعنی وپترو غیر از وساخت تمامی زیر مجموعه هاش در پیتی اند؟!!!!!!!! وارزش خرید ندارند؟!!!!!!!

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

مثلت وپترو

نقل قول نوشته اصلی توسط ساده ي ساده نمایش پست ها
    حالا وپترو رو از كي ميخاد بخره؟
    فکر کنم گفت: سازمان تامین اجتماعی

جهت اطلاع اینها می خواستند توسعه صنایع بهشر را بخرند ولی می گفت از بالا دستور آمد باید بانک ملی بخرد (اگر اشتباه نکرده باشم) به این دلیل گفتم که چون در زیان بودم زیاد اصرار کردم گفت نمی شه دقیق گفت یکدفعه دقیقا نود چنین چیزی هم اتفاق می افتد. خدا را شاهد می گیرم بدون هیچ کم و زیادی فقط و فقط نقل قول کردم.

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید راد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    با سلام وعرض ادب

یعنی وپترو غیر از وساخت تمامی زیر مجموعه هاش در پیتی اند؟!!!!!!!! وارزش خرید ندارند؟!!!!!!!
    درسته....يه سري از زير مجموعه هاي غير بورسيش خيلي خوبن و مجموعه بورسيش تعريفي نداره

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید *سامان* از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    با سلام وعرض ادب

دوست عزیز

عرض کردم نظر ایشان این بود و من قبول ندارم. ایشان دلیل داشت چرا که میگه وقتی وغدیر- پارسان - فولاد و... توی بازار هست ادم دنبال این سهم ها نمی ره.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید راد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

وپترو

فروشندگان وپترو

آنطور که من شنیدم خریدار آنقدر دست پر آْمده که هر چی عرضه بشه صف خریدش بالاتر هم میره.

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سعید راد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع