صفحه 109 از 141 نخست ... 95999106107108109110111112119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,081 به 1,090 از 1401

موضوع: سرمايه گذاري پتروشيمي ( وپترو )

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : سرمايه گذاري پتروشيمي ( وپترو )

از معاملات امروز تا این لحظه راضیم ،با توجه به عرضه زیاد دیروز ،امروز انتظار فشار فروش بیشتری داشتم ،حتی فکر میکردم صف فروش بشه و جمع نکنند ولی بنظر میاد امروز در منفی خوب میخرند.
    وپترو خریداران خوبی داره،کمی فروشندگان عجول نباشند و بجای دیدن ده درصد منفی به سی چهل درصد صعود حداقل نگاه کنند، سهم حتی میتونه امروز مثبت هم معامله بشه.
    حمایت از سهم که نباید همیشه از جانب حقوقی باشه،خود سهامدار جزء هم میتونه با عدم فروش در منفی به سهم کمک کنه.
    ممکنه امروز شما در منفی بفروشید و فردا یا روزهای دیگه ده تومن پایینتر بخرید ولی ضرر رو اونجا خواهید کرد که این تبدیل به عادت برای شما بشه.در اون صورت شما بجای سهامداری و کسب سودهای بالای 50 درصدی به سودهای همراه با ریسک 5-10 درصدی قانع خواهید شد و اینجاست که ورود شما به دنیای استرس رو تبریک خواهیم کفت.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سیروس احمدی آواتار ها
    تشکر شده 1,071 بار در 251 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط احمدخان نمایش پست ها
    خب ، اونموقع خیلی عصبانی بودم و صبر کردم .
    قبل از بسته شدن قرار بود روندش مانند الان باشد ولی رکب خوردم .مطلب اونموقع شما با حالا فرق کرده.
    اگه بگم حدود ۸۰۰ تومن میرود و شما بگوئید اراجیف میگی ، باید بشما توهین کنم ؟ شما مثل سفته بازها که تو سر سهم برا پایین جمع کردن میزنن ا تعدیل منفی را گفتید .
    صد در صد بجای پدر سنی شما هستم و فراموش نمیکنم..
    تعدیل منفی صوری بود .

من در بازار بورس فقط واقعیات را میگویم یعنی چه تعدیل صوری بود ؟ تعدیل منفی بیش از 80 درصدی داد و سپس با آمدن گزارسات

و حسابرسی زیر مجموعه ها متحول شد رشد سهم بخاطر افزایش قیمت دلار و مواد پتروشیمی هست

تعدیل منفی را من طبق تحللیم از سهم پیش بینی کردم که درست هم از اب درامد وپترو با بیش از یک میلیارد سهم

جای سفته بازی و سفته بازان نیست سفته بازی در سهام زیر 300 میلیون امکان پذیره نه وپتروی بالای 1.8 میلیارد سهم !!!

هر سهمی در بازار راه خود را میرود و با حرف امثال بنده یا شما بالا و پایین نمیشود

اگر ناراحتی و دلخوری ار بنده دارید من اینجا از شما عذر خواهی میکنم

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    مرسی از شما که نظرتون رو با دلیل و مدرک بیان کردید.
    سیروس عزیز من فکر میکنم بعد از منفی احتمالی فردا که تا 140یا 135تومن باشه یا حتی نرسیده به اونا برگرده،احتمالا تا 190 تومن بالا بره.اما در مورد اصلاح پس از این قیمت من احتمال خیلی کمی میدم به 110تومن برسه ولی من با اهداف موج سوم شما در مقیاس بلند مدت موافقم.ببخشید نتونستم زیاد توضیح بدم چون با گوشی موبایل تایپ کردم.

قربان شما استاد / درس پس میدیم محضر شما / حضور و نوشته های شما راهگشاست / متشکریم /

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سیروس احمدی نمایش پست ها
    سناریو تا اینجای کار تقریبا محقق شده / تا منطقه 126 اومد یعنی 129 / امروز هم تا 157 رفته یعنی همون حوالی 153 گفته شده /

اینجا فک کنم تا 140-136 افت میکنه بعدش میره برای حوالی 172 تومنی که گفتم / دنبال کنیم ببینیم چی پیش میاد /

خیلی جالب و هیجان انگیز شده معاملات وپترو /

فعلا که داره مطابق با سناریو پیش میره / امروز 1463 ریال صف فروش بوده / نهایتا تا 140-136 اصلاح میکنه و بعد حرکت رو به بالا ادامه داره /

بنظرم منفی های سهم قابل بررسی و خرید هستند / تصمیم با خود دوستان /

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سیروس احمدی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

۱۰۰ تا رو منفی اضافه شد .

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

منتظر 135 برا خرید هستم
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

وپترو تو هم جونی برای نزول نداری،خودت رو بکشی هم بعید میدونم زیر 135 تومن بیایی.
    البته وضعیت تو طوریه که هر لحظه ممکنه برات تقاضای میلیونی بیاد.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عالی معامله میشه با وجود عرضه زیاد 33 میلیونی دو روز پیش و جولان فروشنده ها یک روز بعد از اون،اما امروز این خریداران هستند که میدان رو بدست گرفته اند و به اردرهای فروش فروشنده ها حمله میکنند ،تمامی اینها نشون دهنده اینه که خریداران تمایل زیادی به تصاحب سهم دارن.ببینیم ایا امروز میتونه صف خرید شکل بگیره یا یکی دو روز هم باید صبر کنیم؟

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اصلا نگران وپترو نباشید اهداف وپترو خیلی بالاست.ولی چون سهم ارزشمندیه ممکنه بازی زیاد روش در بیارن تا سهامدارها رو مجبور به فروش کنند،بنابراین هرچقدر بازیش دادند شما هم در قیمت های بازی اونا پله ای بخرید و برای میان مدت و حتی بلند مدت سرمایه گذاری کنید.البته تمامی اینا با مسولیت خودتون ،بنده فقط نظرم رو روی سهم گفتم،هیچ اصراری هم برای خرید کسی نمیکنم.
    یادتون هم باشه روی شکربن هم حوالی 300 یا زیر اون بازی زیاد بود ولی در نهایت برنده کسی بود که صبوری بخرج داد.
    بورس ایران یه قانون نانوشته داره اونم اینه که تمامی مفتخورها اعم از حقوقی و حقیقی کله گنده، برای خرید و به چنگ درآوردن سهم با ارزش با هم متحد میشوند و سهم رو چنان بازی میدن که سهامدار جزء بدبخت خسته بشه و بفروشه ولی شما صبور باشید و قوی.

18. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

یکی از مشکلات سهامداران حقیقی بورس ایران اینه که 10-5 درصد اصلاح رو میبینند ولی 100-200 درصد صعود را نمیبینند !!!
    کافیه یه سهم که صعودی هم نداشته دو ریال منفی بخوره،چنان رنج منفی بزنند که انگار زلزله اومده توی بورس،والله.
    اصلا بمن چه؟برای ده درصد اصلاح بفروشید.من دیدم میان مدت و بلند مدت هست و دنبال سودهای بالای 100 درصدی هستم.
    ویرایش توسط orumbourse : 2017/11/08 در ساعت 10:25

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع