صفحه 14 از 31 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 306

موضوع: شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

پاسخ : شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

5 سال قبل آکنتور رو با 70 تا 80 میلیارد تومان کلش رو می خریدی و الان با 93.5 میلیارد تومان ده درصد شرکت
    ثقزوی مسیر آکنتور رو می ره

مفت ترین سهم بازار است

در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی

کلیات لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی تصویب شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب کلیات لایحه ایجاد مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی کمیسیون متبوعش خبر داد.http://www.farsnews.com/13950526001267

3.7 میلیون حق تقدم استفاده نشده است که تو شهریور احتمالا عرضه می شود

1. 17 درصد مروارید نزدیک 100 میلیارد تومانی ساخته شده است و با توجه به پیش فروش توانایی شناسایی سود را نزدیک 2.5 میلیارد تومان را دارند اما احتمال بالا به سال دیگر مالی انتقال یابد
    2. با کاهش سود بانک مسکن آفتاب توجیه اقتصادی یافته و کارهای شروع اولین فاز به تعداد بیش از 160 واحد شروع شده است
    3. بوعلی همچنان در حال شناسایی سود هستند
    4. کوهین تا آذر ماه سانا وقت داده است -با آبوویند تقریبا تمام کرده اند و به کمک تتا انرژی دنبال بحث فاینانس و ....هستند فقط باید زمین بدهند تا دکل بادسنج بزنند
    5. تا چند روز آینده تاکستان به صحن علنی مجلس می رود و در صورت تصویب و تایید شورای نگهبان مذاکره ها برای مدیریت منطقه آغاز خواهد شد
    6. همزمان کارهای اولیه برای 2 منطقه دیگر برای نیروگاه های بادی 32 مگاواتی در حال پیگیری است اما اینبار در زمین های ملی

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    3.7 میلیون حق تقدم استفاده نشده است که تو شهریور احتمالا عرضه می شود
    حداکثر تا ده روز کاری دیگر

رئيس کل بانک مركزي :

برجام موجب ورود تدريجي ايران به صحنه‌هاي بين‌المللي، دو برابر شدن صادرات نفت، باز شدن نظام بانكي و ساير موفقيت‌ها شد.به گزارش ايرنا، ولي‌الله سيف روز گذشته در نشست ستاد اقتصاد مقاومتي استان کرمان افزود: مردم نبايد تحولات اقتصادي و عظمت برجام را در صحنه بين‌المللي فراموش کنند.وي به آرامش اقتصادي موجود در اقتصاد کشور پس از اجرايي شدن برجام اشاره کرد و گفت: آرامش موجود، فضا را براي کشور باز کرده تا تصميم‌گيري‌ها در اين فضا بسيار آسان باشد اما در فضاي دولت گذشته اين کار ممكن نبود.وي آرامش، تعادل اقتصادي و آثار مثبت آن را از ديگر اقدامات مثبت دولت تدبير و اميد در بخش برجام عنوان و اظهار کرد: اين آرامش موجب شده در مسير اقتصاد مقاومتي گام برداريم.رئيس کل بانک مركزي گفت: نظام بانكي کشور نيز بايد در فضاي موجود در کشور به رسالت خود عمل کند.وي با بيان اينكه نظام بانكي در اوايل پيروزي انقلاب اسلامي‌همواره مورد تقاضا قرار مي‌گرفت، افزود: در گذشته از اين ابزار توسعه و ساماندهي اقتصادي به درستي بهره برداري نشده و موجب بروز حجم وسيعي از مشكلات نظام بانكي شده است.سيف به ابلاغ سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي توسط رهبر معظم انقلاب اسلامي‌اشاره و تصريح کرد: معظم له به موقع اين اصول را ابلاغ کردند و اين مهم منجر به عزم همگاني در دولت تدبير و اميد و اشراف کامل دولت بر مسائل اقتصادي کشور شده است.رئيس کل بانک مركزي گفت: 45 درصد دارايي نظام بانكي کشور غيرقابل استفاده است.وي اظهار کرد: يک سوم از 45 درصد دارايي غيرقابل استفاده نظام بانكي کشور شامل مطالبات بانک‌ها از دولت است.وي گفت: اين مبلغ شامل 13 تا 14 درصد طلب مردم است که ابتداي دولت يازدهم اين رقم حدود 15 درصد بود.سيف افزود: يكي از موارد غيرضروري در کشور طلب فراوان نظام بانكي از دولت است.وي اظهاركرد: تعداد شعب براي هر بانک مشخص است و افزايش يا کاهش اين تعداد موجب بروز مشكلاتي براي بانک‌ها مي‌شود.

وي طرح اصلاح نظام بانكي را حركتي به سمت بازگرداندن ظرفيت بانک‌ها به جايگاه واقعي خود و توانمند کردن آنها دانست و گفت: مسير قرار دادن تسهيلات نظام بانكي براي تحقق اهداف اقتصادي و اقتصاد مقاومتي و اصلاح نظام بانكي و حمايت آن در دستور کار بانک مركزي قرار دارد. سيف مشكلات نظام بانكي را شامل دو بخش، مشكلات ترازنامه اي و سوددهي و زيان دهي اعلام کرد و افزود: 417 هزار ميليارد تومان تسهيلات بانكي طي سال گذشته پرداخت شده که 50 درصد آن تسهيلات تمديد شده بود. وي پيش بيني کرد: در سال جاري 460 هزار ميليارد تومان تسهيلات نظام بانكي در کشور پرداخت شود.رئيس کل بانک مركزي افزود: مسكن بخش پيشگام اقتصاد در کشور به شمار مي‌رود.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده است:

بازی حق ها داره شروع میشه
    مواظب باشید که طرف چه حقوقی چه حقیقی می گه می خواد بفروشه اما در اصل قصدش بر هم زدن بازی خریداران حق سهم است
    چه خریدار چه فروشنده حرفشون رو روی صفحه خرید فروش باید بزنند
    به جو توجه نکنین

ارزش بازار این شرکت به راحتی (با مشخص شدن طرح های ساختمانیش -نیروگاههای بادیش —-تاکستان و...)تا 160 میلیارد تومان جای رشد طی 2 تا 3 سال آینده دارد —-ارزش بازار فعلی 27 میلیارد تومان

این شرکت تنها به نام آقای عبدالعلی اده شناخته نمی شود بلکه نام آشنا بزرگ این شرکت جناب آقای نجمی هاشمی فشارکی است ---ایشون رو با نام شرکتهایی مثل هلدینگ معدنی فلات ایرانیان -نوژان صنعت و....می شناسیم
    تضمین کننده خرید حق تقدم های استفاده نشده فلات ایرانیان
    و حالا نزدیک عرضه حق ها خبری مبنی بر خروج نوژان که از آن آقای نجمی هاشمی فشارکی است

صفحه 14 از 31 نخست ... 41112131415161724 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)