click to register

سال نو مبارك و خجسته باد
صفحه 24 از 24 اولیناولین ... 1421222324
نتایج از شماره 231 تا 233 از مجموع 233

موضوع: شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    ارسال
    736
    تشکر شده 678 بار در 373 ارسال

پاسخ : شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

از بین تمام سهام شرکتهای ساختمانی با دفتر و دستک عظیم و کلی بخور بخور و بریز و بپاش این سهم کوچک و نقلی را در قیمتهای فعلی در سبد سهامتان جای بدین و راحت بندازین گوشه سبدتون چون بیشتر از کل سهام بازار سرمایه در بلند مدت براتون سود ایجاد می کنه
    شرکت عمران و سازندگی قزوین (ثقزوی:نیروگاه بادی کوهین -نیروگاههای CHP--منطقه ویژه اقتصادی تاکستان --بیش از 480 میلیاردپیمان پروژه---تیم مدیریتی قوی شامل دکتر عبدالعلی زاده و.... )
    ارزش بازار فعلی 22 میلیارد تومان = ارزش بازار دو سال آینده بیش از 120 میلیارد تومان

ارسال
    736

واقعا متعجبم از کسانی که تو کارگزاری ها و شرکتهای حقوقی هستند و خودشون رو سبد گردان و...می دونند و فقط و فقط براساس روند ذهنی کند خودشون با سرمایه مردم بازی می کنند
    زمانی به یکی از این دوستان می گفتم پاکسان بخر گفت بعد من 380 خریدم 2200 فروختم اونم زمانی که تازه بعضی ها می خریدند تا 2800 با زور بدند به بازار
    پیشنهاد دادم بشهاب 380 تومانی را بخر وقتی رفت نزدیک 1000 تازه سیگنالها شروع شد
    پیشنهاد دادم زنگان با ارزش بازار 18 میلیارد تومان بخر تازه تو ارزش بازار 70 میلیارد تومان داد می زدند عالیه
    یا خاذین با ارزش بازار 8 میلیارد تومانی ،دپارس و دلر و فارابی و....
    برادر من با جیب خودت و اونایی که سرمایه شون رو دراختیار تو قراردادند که دشمن نیستی حداقل می بینی یکی مفت موارد بنیادی رو در اختیارتون قرار می ده یک زحمت به خودت بده اول سایت رو باز کن ببین تو چه قیمتیه آیا بعد از رشد زیاد داری بررسی می کنی یا در حدود کف
    بعد برو یک نگاهی به گزارش هیات مدیره شرکت بنداز تو کدال
    بعد بررسی کن پتانسیل های سهم رو و یک زنگی هم به شرکت بزن و تمام موارد رو با دقت بررسی کن
    نه اینکه خواسته باشی لجبازی کنی
    البته این به شرطیه که عامدا در حال مخالفت نباشین که اون بحثش جداست
    شرکت عمران و سازندگی قزوین (ثقزوی:نیروگاه بادی کوهین -نیروگاههای CHP--منطقه ویژه اقتصادی تاکستان --بیش از 480 میلیاردپیمان پروژه---تیم مدیریتی قوی شامل دکتر عبدالعلی زاده و.... )
    ارزش بازار فعلی 22 میلیارد تومان = ارزش بازار دو سال آینده بیش از 120 میلیارد تومان

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

ارسال
    736

1. زمین کوهین 180 هکتار از منابع طبیعی را می خواهند برنامه ریزی کنند منتظر پاسخ استعلام هستند +احتمال تغییر توربین ها به 5 مگاواتی به جای 2.5 مگاواتی هست
    2. آفتاب تقریبا کاراش تایید شده است حتی وامش هم اکی هست در فاز اول 23000 متر مربع شروع می شود با سرمایه گذاران خارجی هم مذاکراتی انجام شده است (منطقه ارزش افزوده بالایی به دلیل ایجاد زیرسازهای اطراف پیدا کرده است )
    3. توسعه بوعلی 25 میلیارد تومانی کار پی سازی در حال عقد قرار داداست
    4. پیشنهادهای مشارکتی از شهرداری های شهر های اطراف قزوین دارند که در حال مطالعه ارزشمندی اقتصادی هستند

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مبتدی2 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 24 از 24 اولیناولین ... 1421222324

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •