صفحه 4 از 31 نخست 123456714 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 306

موضوع: شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

عضو فعال مبتدی2 آواتار ها
    تشکر شده 1,062 بار در 559 ارسال

پاسخ : شرکت عمران و سازندگی قزوین ( ثقزوی )

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدیی2 نمایش پست ها
    گزارش منتهیییی به 31 شهرییییور 94
    سود عملییییاتیییی 42 درصد افزاییییش و سود خالص 28 درصد افزاییییش نسبت به سال مالیییی قبل
    دارایییییییی هایییی جاریییی 45 درصد رشد
    بدهیییی هایییی جاریییی 34 درصد رشد
    خالص سرماییییه در گردش 118 درصد رشد
    سال 94 نسبت به 93
    نسبت بازده حقوق صاحبان سهام 35.4 درصد
    اطلاعات مربوط به معاملات با اشخاص وابسته :
    1.شركت توسعه انبوه سازي پاسارگاد:بابت قرارداد منعقده ازپروژه بوعلی در قبال مدیریت پيمان، مسئوليت اجرا و قرارداد ساخت
    2.شركت توسعه انرژي تجارت آسيا:بابت قرارداد منعقده بمنظور احداث نيروگاه بادي درمنطقه كوهين(مبلغ 4 میلیارد تومان )

بشترین حقوقی دارای سهم:
    شرکت بازرگانی مهر آذین صنعت نوژان سهامی خاص:2.725.381 سهم:6.81 درصد سهم
    نکته مهم : نماینده این شرکت تو هیات مدیره : میرعمادالدین مدیرزاده طهرانی:کارشناسی ارشدمهندسی سیستم های اقتصادی
    زمینه های سوابق كاری:
    - مدیر عامل هلدینگ تتا انرژی
    - رئیس هیئت مدیره گروه سرمایه گذاری صنایع و معادن
    فلات ایرانیان
    - مشاور مالی شرکت کیسون
    - مدییییر تامیییین مالیییی شرکت تامیییین سرماییییه نویییین
    - مدییییر برند شرکت پخش البرز
    - مدییییر بازرگانیییی شرکت رسام صنعت پارس
    - مدییییر فناوریییی اطلاعات شرکت رسام صنعت پارس
    - مهندس تحقییییق و توسعه شرکت مییییرگستر فردا
    - مهندس تحقییییق و توسعه شرکت مبناپرداز راییییانه

امور سهام ایییین شرکت به شماره33325279-028
    نکته مهم آقایییی مدییییر زاده همزمان در هییییات مدییییره داناییییان پارس نییییز هست
    دومیییین حقوقیییی دارایییی سهم
    منوچهر حبیبی: نمایندگی از سازمان همیاری و شهرداری های استان قزوین
    معاونت امور عمرانی استانداری قزوین

یعنی تو این شرکت
    مشاور وزیر کشور (وزیر سابق مسکن )+ مدیر هلدینگ تتا انرژی (عضو هیات مدیره دانایان پارس )+ معاون عمرانی استانداری قزوین +ریس سازمان نظام مهندسی قزوین +ریس انجمن انبوه سازان استان قزوین
    گرد هم جمع شده اند

در گزارش توجیهی افزایش سرمایه صفحه 2
    در دو مرحله افزایش سرمایه دارد
    مرحله اول از 4 میلیارد تومان به 8 میلیارد تومان
    که 2 میلیارد تومان یا 50 درصد از آورده
    1.320 میلیون تومان یا 33 درصد از محل مطالبات سهامداران
    و 680 میلیون تومان یا 17 درصد از انباشته

در مرحله دوم از 8 میلیارد تومان به 12 میلیارد تومان تمام از انباشته

در مورد پروژه مرواریییید که بحث افزاییییش سرماییییه برایییی آن در حال پییییگییییریییی است
    تا کنون دو مرحله پیش فروش با فاصله یک ماه صورت گرفته است که قیمت مرحله دوم =قیمت مرحله اول +10 درصد )
    و از امروز قیمت مرحله سوم :قیمت مرحله دوم +7 درصد است
    در دو مرحله قبل برای خرید واحدها جلوی دفتر شرکت صف می ایستادند
    در این مرحله ابتدا 15 واحد تا عید به فروش می رسد و در بعد عید با تجدید قیمت 15 واحد دیگر به فروش می رسد

ضمنا شرکت بعد از اتمام ایییین پروژه ها وارد بحث ساختمان سازیییی نحخواهد شد و بدنبال فقط انرژیییی هایییی تجدیییید پذییییر است
    احتمالا دو مدل برای مشارکت در حوزه مزرعه بادی مطرح است
    1. زمین و موافقت اصولی از شرکت و حمایت فنی از تتا انرژی و سرمایه و تجهیزات از شرکت آلمانی (با سود 8 درصد )
    2. در مدل دوم که به شدت بدنبال انجام کارهایش هستند شرکتی با 3 ضلع ثقزوی و تتا انرژی و شرکت آلمانی با سرماییییه 100 هزار یورو زده می شود
    سهم شرکت زمین و مجوز های لازم و سهم دو شرکت دییییگر تجهیزات و حمایتهای فنی لازم به نسبت یک به سه میییی باشد و عملا سود بر 3 تقسییییم میییی شود وام رو هم شرکت آلمانی به این پروژه می دهد و با فروش برق تهاتر می کند
    دقت شود کل 32 مگاوات حداکثر از زمان نصب دکل بادسنج بین 18 تا 20 ماه زمان اجرا دارد که همزمان با نصب هر توربین فروش برق هم آغاز می شود

در مورد پروژه مروارید که افزایش سرمایه حول آن می باشد نکته مهم آن است که منطقه محمدیه فاقد پروژه ا ی تجاری بدین شکل است به همین علت به شدت از طرف خریداران مورد استقبال واقع شده است
    اما در مورد ایییین سهم ثقزویییی
    بازار همییییشه به پییییشواز اخبار شرکتها میییی رود
    معتقدم رشد کنونیییی سهم از قییییمتهایییی 200 تومان تا 400 تومان و حتیییی خرییییدهایییی الان ایییینجانب در سهم تا ایییینجا مدییییون گزارش هییییات مدییییره و اهداف ترسییییمیییی آنها و اطلاعات درونیییی شرکت است
    اما برایییی رشد بییییشتر نییییازمند گزارشات قویییی از سهم هستییییم
    همیییینقدر بگوییییم که اعتقاد دارم همیییینکه خبرثبت کامل و شروع به کار شرکت جدیییید زییییر مجموعه ثقزویییی در بحث انرژیییی هایییی تجدیییید پذییییر بییییایییید و خبر افزاییییش سرماییییه از همیییین قییییمت ییییک گیییین 100 درصدیییی را انتظار دارم
    و تا آخر سال آیییینده با خبر راه اندازیییی 5 مگاوات توربیییین بادیییی انتظار ارزش بازاریییی 3 برابر الان را دارم و در ادامه با توسعه مزرعه بادیییی و پییییشرفت پروژه هایییی ساختمانیییی شرکت منتظرارزش بازار بییییش از 120 مییییلییییارد تومانیییی سهم بیییین 2 تا 3 آیییینده هستم
    ایییین تحلییییل من است و شایییید غلط باشد

نکته مهم آخر احتمال بالایییی ورود شرکت به بازار فرابورس +تغییییییییرات بنییییادیییی در نحوه معاملات بازار پاییییه از جمله آن لایییین شدن است که خود موجب رشد بییییش از بییییش ایییین سهم با پتانسییییل زییییاد بالقوه خواهد گردیییید
    حالا دو نکته بسییییار مهم حاشییییه ایییی اما بسییییار بسییییار مهم از نظر ایییینجانب در ایییین شرکت
    1. صاحب 1 درصد شرکت شدن با کمتر از 140 مییییلییییون تومان که خود من به فروشنده ها نه نمیییی گم(تا هرچند درصد )اونم در سهمیییی با هییییات مدییییره و پروژه هایییییییی بسییییار قویییی
    2.در ابتدا رشد بودن ایییین شرکت و آیییینده بسییییار زییییبا پییییش رویییی شرکت
    ایییینا رو اهل دلاش میییی دونند
    اونچییییزیییی که امروز به من گفتند
    ابتدا بحث 400 هکتار بوده است (شامل زمیییینهایییی ملیییی )که بعد به 100 هکتار و اکنون با بهیییینه کردن با50 هکتار به دنبال شروع اولییییه هستند
    مبلغ در نظر گرفته شده ابتدا 500 مییییلییییون تومان برایییی زمیییین بوده است که با توجه به قییییمت زمیییینهایییی منطقه به 250 مییییلییییون تومان برآورد کاهش ییییافته است
    ضمنا دییییروز در تهران با تتا انرژیییی و شرکت آلمانیییی جلسه مشترک برایییی تسرییییع کارها داشته اند
    دوستان ایییین سهم با توجه به اشاره درست دوستان مشکل نقد شوندگیییی در حال حاضر دارد
    پس کسانیییی که داخل سهم میییی شوند به ایییین امر دقت داشته باشند که بایییید بلند مدت رویییی سهم باشند تا با افزاییییش سرماییییه هایییی متعدد و گزارشات مثبت و شناخت بازار و همچنیییین ورود به بازار اصلیییی فرابورس ایییین مشکل حل شود پس قطعا با دیییید 6 ماه تا 3 ساله حداقل وارد شویییید و نه کمتر
    حالا ایییینم تحقییییق خودم
    منطقه کوهیییین دومیییین منطقه بادخییییز کشور بعد از خواف خراسان است
    از نظر بازگشت سرماییییه :حداکثر 3 ساله است و تا 20 سال سود آوریییی تضمیییین شده دارد
    ییییعنیییی در صورت اجرا پروژه هایییی نییییروگاه بادیییی کوهیییین تا بییییش از 20 سال به راحتیییی میییی توانیییید زندگیییی را از رویییی همیییین سرماییییه گذاریییی سود آور تضمیییین کنیییید
    مدییییر مالیییی شرکت مصطفیییی حق وردیییی سابق اش تو شرکت 6 ماهه
    صفحه 21 گزارش هییییات مدییییره در مورد نییییروگاه بادیییی کوهیییین
    1. هدف مزرعه بادیییی با تولیییید 100 مگاوات برق
    2. سازمان انرژي هاي نو اییییران ---سانا ----مجوز 32.5 مگاوات را به شرکت داده است (فاز اول طرح موافقت نامه به نام شرکت ثقزویییی داده شده است )
    3. 430 هکتار زمیییین موافقتش را ( مربوط به احداث نيروگاه )از اداره حفاظت محيط زییییست شهرستان قزویییین گرفته اند
    4. کارهایییی واگذاریییی زمين از طرییییق اداره امور اراضیییی در حال انجام است
    5. طرح اتصال نییییروگاه به شبکه برق سراسریییی کشور با همکاریییی اداره برق قزویییین در حال انجام است
    6. تأمين مالیییی پروژه از طرییییق مشاركت در ساخت، تفاهم نامه سه جانبه اي بين گروه مشاركت عمران و سازندگیییی و (تتا انرژي )توسعه انرژي تجارت آسيا و شركت ABO-wind آلمان امضا شده

براساس اطلاعات سازمان انرژیییی هایییی نو(سانا) مییییزان ظرفییییت اسمیییی ساییییتهایییی نییییروگاههایییی بادیییی کشور در حدود 60 هزار مگاوات میییی‌باشد که مییییزان انرژیییی قابل استحصال بادیییی کشور از لحاظ اقتصادیییی بالغ بر 18 هزار مگاوات تخمیییین زده میییی‌شود.
    همچنیییین اخییییراً با توجه به سییییاست‌هایییی حماییییتیییی دولت محترم از تولیییید برق از محل انرژیییی‌هایییی تجدییییدپذییییر و مصوبات اخییییر در خصوص افزاییییش نرخ خریییید تضمیییینیییی برق و تغییییییییر زمان قرارداد تضمیییینیییی خریییید از 5 سال به 20 سال، سرماییییه‌گذاریییی و احداث نییییروگاههایییی مبتنیییی بر انرژییییهایییی تجدییییدپذییییر به ییییکیییی از جذاب‌تریییین و سودآورتریییین طرحهایییی سرماییییه‌گذاریییی تبدییییل شده است.
    بر ایییین اساس ، شرکت توسعه انرژیییی تجارت آسییییا (تتا انرژیییی) با مشارکت شرکت عمران و سازندگیییی استان قزویییین در سال 1393، با توجه به نییییاز مبرم کشور به تولیییید انرژیییی برق به صورت پراکنده (Distributed Generation) و همچنیییین تاکیییید بر تولیییید برق از انرژیییی‌هایییی تجدییییدپذییییر بعد از بررسیییی‌هایییی اولییییه و عقد قرارداد با مشاوران تخصصیییی ایییین حوزه اقدام به درییییافت موافقت‌نامه احداث نییییروگاه بادیییی به ظرفییییت 32.5 مگاوات از وزارت نییییرو نمود.

براساس ایییین موافقت‌نامه شرکت هایییی تتا انرژیییی و عمران و سازندگیییی استان قزویییین اقدام به تشکییییل شرکت پروژه‌ایییی برایییی سرماییییه‌گذاریییی و اجرایییی ایییین پروژه نییییروگاهیییی نموده و با انتخاب و تملک زمیییینیییی مناسب در منطقغ€ کوهیییین ، مجوزهایییی زییییست محییییطیییی مربوطه را اخذ نموده است. ملاک انتخاب زمیییین پروژه دستییییابیییی به بییییشتریییین راندمان تولیییید برق بر اساس اطلس باد کشور و اطلاعات اییییستگاه هایییی سنجش باد است.
    در حال حاضر شرکت مشغول بررسیییی گزیییینه هایییی مختلف تأمیییین تجهییییزات و توربیییین بادیییی مناسب پروژه و همچنیییین تدویییین ساختار و ارکان صندوق پروژه مذکور میییی باشد.
    ساییییت ثقزویییی جهت مصاحبه در مورد نییییروگاه بادیییی کوهیییین و ساییییر طرح هایییی شرکت
    http://www.qazvindc.com/?type=contact&lang=1&id=8
    با سپاس

صفحه 4 از 31 نخست 123456714 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)